Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) Diokhan válasza r3dsnake (#18823) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi ;)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18852) tonyqa23 válasza Tressy (#18845) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Vagy én vagyok béna vagy nemtom, de nem a telefonra akarom importálni a kontaktokat, hanem valahogy fel az iCloud-ba. Mert még mindig ott tartok, hogy gmail fiókot kell megadnom, hogy lejöjjenek a kontaktok a telefonra, de azt akarom, hogy iCloud-ba is ott legyenek. A naptár, fotók, minden felment iCloudba, de a kontaktok nem.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18853) madgie válasza tonyqa23 (#18852) üzenetére


madgie
titán

Nemá' ,hogy egy vCard fájlt nem tudsz bevarázsolni az iCloud-ba. Böngészőben icloud.com, ott kontaktok, bal alsó sarokban ott a fogaskerék, vCard importálása, happy end.

(#18854) tonyqa23 válasza madgie (#18853) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ezt nem tudtam, kipróbálom. Egyetlen egy kontaktot sikerült iCloudba menteni. Gondolom azert mert azt mar akkor irtam be, mikor mar iphonera valtottam. Köszi!

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18855) Rage47 válasza V-I-D-A (#18844) üzenetére


Rage47
veterán

http://youtu.be/0T4_9lCyzks

ilyen nálam

(#18856) legiaap válasza SpongyaBob (#18846) üzenetére


legiaap
nagyúr

A gyári egy rakat kaki. Nem képes tanulni semennyire sem. Ez annal inkabb. Aki meg azt mondta korabban, hogy kapcsolja ki a gyárit total annak annyit üzenek, hogy nem lehet, mert ha jelszót kell bírni valahova ott akkor is elő fog jönni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18857) Vasinger! válasza legiaap (#18856) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az azért van mert nem adtál neki teljes hozzáférést, nem?

(#18858) legiaap válasza Vasinger! (#18857) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18859) Laca1212 válasza bok92 (#18840) üzenetére


Laca1212
őstag

Eddig nem volt? Csak mert kb két hete használom és "cikázva" írok vele. :)

(#18860) V-I-D-A válasza legiaap (#18856) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

A jelszavaknál minden esetben a gyárit adja be, de amúgy ki tudod kapcsolni, hogy a földgömb billentyű ne hozza elő, ha törlöd a listából ahol írtam. :K

(#18861) madgie válasza tonyqa23 (#18854) üzenetére


madgie
titán

Az akkor azért van, mert egyetlenegy kontaktot mentettél eleve vCard-ba. Az iCloudnál is el lehet nézni, ha csak simán egy kontakton állva exportálsz, nem ctrl+a-val jelölöd ki mindet. Ha jól látom google-ből hoznád át, ott a google contactsban a nevek előtt a pipa, a legtetetén, a nevek felett is ugyaott egy pipálási opció, amivel mindet kijelöli.

(#18862) tonyqa23 válasza madgie (#18861) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nem. Azt az egy kontaktot már iphoneba írtam, nem androidos telóba. Azért azt már icloudba mentette. Csak a többit, amit gmailből hoztam, nem akarta felküldeni icloudba.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18863) madgie válasza tonyqa23 (#18862) üzenetére


madgie
titán

Párszor már oda-vissza költöztem, vCard-dal mindig minden ment flottul.

(#18864) bok92 válasza Laca1212 (#18859) üzenetére


bok92
addikt

IPaden eddig még nem volt. :)

(#18865) SpongyaBob válasza legiaap (#18856) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egy bajom van ezzel csak, nincs benne diktálás és gondolom az nem is lesz.. :/

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18866) catroot válasza SpongyaBob (#18865) üzenetére


catroot
veterán

Azt én is néztem. Drodion van, itt persze nem jelenti azt, hogy lesz is ezen a rendszeren.

Én bizakodom azért.

Fura, de még mindig nem döntöttem el, hogy swiftkey-t használok. Valahogy mégis jobb a gyári. Nem is nagyon tudom, hogy miért.

(főleg, hogy droidon meg swiftkey-t használok)

ja legiaap

Múltkor kérdezted, hogy mi értelme van a switkey felhőjének. Na, ha több eszközt használsz, akkor menti a szavakat. Szóval nekem már nem kell újra megtanítanom, mert a droidon használt, elmentett kifejezéseket is szépen hozza ios alá is.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18867) legiaap válasza catroot (#18866) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi. Akkor csinálok egy felhőt neki, hátha egyszer droidra váltok.:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18868) legiaap válasza catroot (#18866) üzenetére


legiaap
nagyúr

Dupla, bocs

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18869) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

ipad air-hez keresnék értelmes videó lejátszót, ami ingyenes. nplayert használok, de nagyon sok filhez nem ad hangot.
Olyat keresnék ami szinte mindent lejátszik.

Köszi

(#18870) bull84ghia válasza csipszikutya (#18869) üzenetére


bull84ghia
őstag

A dts hangot egyedül csak a vlc játssza le ha jól emlékszem.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#18871) sztanozs válasza csipszikutya (#18869) üzenetére


sztanozs
veterán

sajna az ingyenes VLC-t leszedték az appstore-ból, ahogy nézem. Szerencsére nekem meg van mentésben...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#18872) csipszikutya válasza bull84ghia (#18870) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Értem. Esetleg valami program létezik amivel át tudom úgy konvertálni a filmet, hogy probléma mentesen fusson a tabon? A filmek xvid-be vannak, vagyis "tudjuk honnan származó, .cc" oldalról jövő filmeket konvertálgatnék.
10 órát fogok utazni egymagam, net nélkül, jó volna kitölteni valamivel és vizsgaidöszak után a könyvekre rá sem bírok nézni...

sztanozs: Úgy emlékszem nekem is, de most nincs a közelemben a tab, de nagyon bízok benne.

[ Szerkesztve ]

(#18873) madgie válasza csipszikutya (#18872) üzenetére


madgie
titán

Hamarabb letöltöd őket DD hanggal.

(#18874) Tressy válasza csipszikutya (#18872) üzenetére


Tressy
senior tag

Buzz player rakat formátumot ismer én is néztem már Keresztapa 1080p-s mkv fájlt vele mindenféle átalakitgatás nélkül 1 dolcsi annyit csak kibirsz...

(#18875) bull84ghia válasza Tressy (#18874) üzenetére


bull84ghia
őstag

De a dts hangot nem hiszem, valami jogi probléma miatt lett kivéve pl az nplayerből is.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#18876) bok92 válasza bull84ghia (#18875) üzenetére


bok92
addikt

Pedig a dts hang azzal működik. Most, hogy az új update után is van e, azt nem tudom.

(#18877) SoldierL


SoldierL
senior tag

Hahó légyszi valaki tudna egy linket ahol kibeszélik a játékokat? Ios fórumot ahol valki elmondaná nekem, hogy miért dob ki ill. fagy le a legnagyobb Cím(modern combat) multija egy 130.000-res ipaden? Állandóan! Ott tartok, higy megkaparom magam komolyan mondom

(#18878) r3dsnake válasza SoldierL (#18877) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szar a neted?

(#18879) Tibee86 válasza r3dsnake (#18878) üzenetére


Tibee86
veterán

De hát az iPad drága, ennyi pénzért minimum net nélkül lehessen multizni. :D

(#18880) SoldierL válasza r3dsnake (#18878) üzenetére


SoldierL
senior tag

Mini retina. Modern combat két utolsó resze, a 4. csak úgy kidob, az 5.-nél meg lefagy a kép és megy tovább a hang. Teljesen Random mindkettőnél. Ha otthon wifin (15gbos), ha megosztom a 4g-t hospoton akkor is, random. Jó a netem mindkettőnél. A 3. részt meg szerintem le sem tőltöm, ha a másik kettő is ilyen fos. Valaki tapasztalt ilyet? Már mindent megpróbáltam, gyári visszaállítást mindent.

[ Szerkesztve ]

(#18881) r3dsnake válasza SoldierL (#18880) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Es ha kiprobalnad rendes neten valahol? Esetleg irnal a gameloft supportnak? Mondjuk jatekra nem ertem miert nem ps4-et vettel, ha ugyis ez a leglenyegesebb szempont...

[ Szerkesztve ]

(#18882) SoldierL válasza r3dsnake (#18881) üzenetére


SoldierL
senior tag

Van Xbox-om. Nem elsődleges szempont a játék, de ne faggyon mán le ha van egy kis időm egy jó kis háborús multira :/ Írok a supportnak szerintem. Ilyenkor történik is valami?

(#18883) r3dsnake válasza SoldierL (#18882) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nagyobb valoszinuseggel, mint ha nem irnal. :)

(#18884) Vasinger! válasza r3dsnake (#18881) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Azért ne minden probléma megoldása az legyen már, hogy "fogd másképp". Igenis had játsszon vele 24/7-ben, mert bírnia kéne a cuccnak, nem lefagyogatnia, tehát a kérdése jogos.

Én egyébként írnék a fejlesztőknek vagy google-t használnám, biztos nem te vagy egyetlen.

(#18885) SoldierL válasza Vasinger! (#18884) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszönöm. 8.1.3- as ios van rajta. Bizony bírnia kéne. Szépen is futnak. Leginlább a 4. rész a favorit. De ez tényleg nem állapot, hogy csak úgy kidob a meccsekből, semmi hibaüzenet. Marha idegölő. Hol tudok írni a supportnak? Az áruházban a játék alatt kell valamelyik opciót választani? Mit írjak? Crash the game?

(#18886) Ragnar95 válasza SoldierL (#18877) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már leírtuk milliószor, hogy ennél aktívabb magyar nyelvű iOS fórum nincs.
A hiba vagy a játékban vagy a netedben van, más lehetőség nincs, az iOS-nek ehhez semmi köze. Olvasgass véleményeket az AppStore-ban, ha mások is írnak hasonlóról, akkor valószínűleg a játék bugos, más esetben a netedre kell gyanakodni.
Mondjuk nekem gond nélkül ment a MC4 multi, sose dobált ki, bár már jó ideje nem használtam.
Az se lenne egy utolsó megoldás, ha keresnél egy másik játékot :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18887) legiaap válasza Ragnar95 (#18886) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja jöjjön VainGlory-ra. Legalább nyomathatnánk partyban.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18888) SoldierL válasza Ragnar95 (#18886) üzenetére


SoldierL
senior tag

Elég szegényes a magyar hozzászólók listája az app store-ban mindegyik vagy korábbi verzíhoz írt, vagy multiról szó sem esik. Viszont sikerült ki Google-znom külföldi hsz-kat ott írják, hogy "crash". A netem vszinű jó mert más gameloft multinál(pl.asphalt8,nova3) nem dobál ki. De mit csináljak ha nekem a MC jön be.. Nem kell ilyen nyersnyakasnak lenni. Az a vicc az egészben h ahogy elnézem kb. fél évent frissítenek. Vagy a fejlesztők végezhetnek javítást a háttérben is amiről nem tudunk?

(#18889) Ragnar95 válasza SoldierL (#18888) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, ha ezt szereted, tarts ki mellette, csak kicsit már fárasztó, hogy teljesen ugyanazt a kérdést felteszed hetente, miközben innen senki nem tud többet a problémáról, mivel nem dolgozik egyikünk se a Gameloftnál és így effektíve nem jutsz közelebb a megoldáshoz semmivel sem...
Simán lehet szerveroldali probléma is, aminek a javítását te nem veszed észre, de ha magával a kóddal van a baj, ahhoz frissítés kell, hogy javítsák a programban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18890) vans?


vans?
őstag

Volt mar? [link]

hábm bábm

(#18891) Ragnar95 válasza vans? (#18890) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi, később még jó lehet ez az app :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18892) bull84ghia válasza bok92 (#18876) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nálam már vagy fél éve nincs dts hang nplayerben.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#18893) bok92 válasza bull84ghia (#18892) üzenetére


bok92
addikt

Nem arra írtam, hanem a Buzz Playerre. :)

[ Szerkesztve ]

(#18894) br4adam válasza legiaap (#18887) üzenetére


br4adam
aktív tag

Vain Gloryzni jöhetne amúgy aki játszik vele, hogy ne kelljen mindig random arcokkal játszani. Ugyanezen a néven vagyok ott is.

(#18895) bull84ghia válasza bok92 (#18893) üzenetére


bull84ghia
őstag

:R
Akkor nem szóltam és azt is halkan :D

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#18896) legiaap válasza br4adam (#18894) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na majd rád keresek

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18897) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ez az Outlook napsütést vitt az életembe. Tökéletes mail app, ha kijavítják a badge hibát amit Legiap is jelzett nekik perfekt lesz.

(#18898) catroot


catroot
veterán

Annyira emlegetitek ezt a Vainglory-t, lehet felteszem. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18899) legiaap válasza vadászcsiga (#18897) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azóta már írtam nekik más ügyben is. Jeleztek hogy továbbítják az illetékeseknek.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18900) bigdady válasza vadászcsiga (#18897) üzenetére


bigdady
nagyúr

Itt is a frissités 1.0.2 :) szálakra rendezést ki lehet kapcsolni. Ezek gondolat olvasók :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.