Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Dropbox nálatok is folyamatosan bekapcsolva tarja a helyzetneghatározást? Ez akkor van ha be van kapcsolva a háttérben való feltöltés.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#11602) Mela Kehes válasza bull84ghia (#11601) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Igen. Ha nem fontos, akkor állítsd arra hogy csak wifin töltse fel.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#11603) legiaap


legiaap
nagyúr

star wars kotor

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11604) penge111 válasza legiaap (#11603) üzenetére


penge111
addikt

Elég régi app, azt hittem le van értékelve!

Deus Ex, ez biza le van kicsit megér ennyit

Final Fantasy IV, V ára is lemehetne ennyire, de az sose fog :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#11605) penge111 válasza penge111 (#11604) üzenetére


penge111
addikt

Még a Baldur's Gate 2 enchanced editiont várom, elvileg péntekig kell megjelennie. Rpg fanatikusoknak alapjáték, az egyik legjobb, ha nem a legjobb rpg, ami tényleg rpg, manapság minden szarra ráaggatják az rpg jelzőt ala diablo (jó nem rossz, de messze áll az igazi rpg fogalmától)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#11606) bull84ghia válasza Mela Kehes (#11602) üzenetére


bull84ghia
őstag

Megpróbálom akkor úgy, ilyenkor ha wifi közelébe érek automatikusan megindul a feltöltés?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#11607) legiaap


legiaap
nagyúr

Valaki tudja mi a különbség a free és paid puffin böngésző közt?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11608) Mela Kehes válasza bull84ghia (#11606) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Csak ha belépsz a dropbox app-ba. 10 perc után újra be kell lépni. Nekem nincs automatikus lezárás, belépek aztán ha minden képet feltöltött, kilépek.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#11609) penge111 válasza legiaap (#11607) üzenetére


penge111
addikt

A freebe felteszi minden indításkor azt a kérdést, hogy megveszed e a teljest. 10-20 secet kell várni és eltűnik ez a kérdés és onnantól teljes értékűen használhatod. Nekem java miatt nagyon bevált!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#11610) matyi19 válasza bull84ghia (#11600) üzenetére


matyi19
őstag

iPhone

(#11611) bull84ghia válasza matyi19 (#11610) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nálam ott is angol a progi.

Mela kehes: köszi a választ.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#11612) Hooper


Hooper
őstag

Valami jó PDF olvasót tudtok ajánlani?

GoodReadert próbáltam meg régen akkor tetszett, nem tudom azóta van e jobb. Meg az nem olcso, majdnem 5€

(#11613) Wlac


Wlac
Ármester

Megvettem a Deus Ex: The Fall-t, de ha rányomok új játékot indítok, kb. 20mp töltés után kidob az appból.
A készülék egy iPhone 4s, IOS 7.0.4. Másnak akadt ilyen gondja/tud valami megoldást?

“The wha-"

(#11614) legiaap válasza penge111 (#11609) üzenetére


legiaap
nagyúr

Te nálam semmi kérdést nem tesz fel. Gondolkodok, hogy megvegyem, mert a Photon nem jött be. Vissza fogom kérni az árát.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11615) legiaap válasza legiaap (#11614) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vissza kértem a Photon Browser árát. Meg is jött a mail, hogy okés a visszatérítés el is tűnt a purchase részből, de még fent van és tudom használni. Ez le fog magától törlődni? Vagy ha nem törlöm le akkor még tudom használni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11616) bigdady válasza legiaap (#11615) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem törlődik. Használható.

(#11617) legiaap válasza bigdady (#11616) üzenetére


legiaap
nagyúr

De akkor ezzel nem lehet visszaélni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11618) Ragnar95 válasza legiaap (#11617) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De, pont ezért olyan hosszadalmas a visszatérítési procedúra és ezért kell alapos indok a visszatérítésre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11619) bigdady válasza Ragnar95 (#11618) üzenetére


bigdady
nagyúr

1 nap volt az elbírálás es egy e-mail.
Ha korrekten akar eljárni letörli

[ Szerkesztve ]

(#11620) legiaap válasza Ragnar95 (#11618) üzenetére


legiaap
nagyúr

Semmi komoly válasz nem kell. Kiválasztottam az előre definiált válaszok közül egyet és írtam még annyit, hogy nem kell, mást fogok használni helyette. Ennyi.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11621) Ragnar95 válasza legiaap (#11620) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azt hittem, bonyolultabb ez a dolog :O
Mondjuk ígyis kevéssé ismert ez az eljárás, így nem hiszem, h visszaélnének ezzel túl sokan...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11622) #99546112


#99546112
törölt tag

Tudtok nekem ajánlani hasznos alkalmazásokat iPadre?

(#11623) b4zsi- válasza #99546112 (#11622) üzenetére


b4zsi-
őstag

Kicsit szűkíthetnéd a kört.
-Nplayer
-Aceplayer
-Dropbox
-Tv24
-Tuneln Radio
-360
-Snapseed
-iMovie
-Garageband
-iPhoto
-Quickoffice
-Imuscle 2
-Carmageddon
-Tx Poker Free
-Mindig Tv

(#11624) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi, ezek jók lesznek! :) A magyar billentyű alkalmazást próbálta már valaki? Megéri azt az 5-600 ft-ot?

(#11625) oszi666 válasza Hooper (#11612) üzenetére


oszi666
őstag

En iannotate pdf-t hasznalok. En meg anno ket euroert vettem, es valami veszett jo. Minden felhotarhellyel tud szinkronizalni, van benne szovegkiemelo, ra lehet jegyzetelni, van "annotation"( ennek nem tudom a magyar megfelelojet" olvas pdfet pptt docot, csinalhatsz ujat stb. En dropboxal es google driveval hasznalom.
Nezd meg ezt a videot ez egy tutorial hozza en imadom
Ha csak olvasni szeretnel akkor a jo oreg adobe reader a legjobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#11626) penge111 válasza legiaap (#11614) üzenetére


penge111
addikt

Most valami olyan van a Pufinnal, hogy dec végéig a free is teljes értékű, de mondom, annyi különbség volt a kettő között, hogy free verzió eseten volt egy visszaszámláló, ami miatt 10-20 secig míg nem nullázódott a számláló nem lehetett használni.

Más, 3 napja izzítottam be az új iPad Airt, feltettem az FMAt, működik, a tunnelbear segítségével 3 nap alatt 2477 kredit, nem rossz.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#11627) Keksz


Keksz
senior tag

Mi van ezekkel a hülye alkalmazásokkal, amik a lock screenre tolnak üzeneteket, úgy hogy Settings app/Notification alatt ki vannak kapcsolva?

Mit lehet velük tenni?

Angry birds
Planet vs Zombies 2
Star Wars: Tiny Death Star

Az egyiket már töröltem inkább a telefonról, annyira felbaszott.

(#11628) zserbox válasza Keksz (#11627) üzenetére


zserbox
őstag

letörölni ;]

(#11629) Ragnar95 válasza Keksz (#11627) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem kapcsoltad ki akkor az összes értesítést az adott apphoz, nem az app hibája... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11630) penge111 válasza penge111 (#11626) üzenetére


penge111
addikt

VPN power

Tunnelbearhoz van hasonló jól működő VPN progi, találtam egy rakást, de melyik, ami használható is?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#11631) Keksz válasza Ragnar95 (#11629) üzenetére


Keksz
senior tag

Ergó a játékon belül van vmi beállítás, ami felülírja hogy megjelenjen a Notification Lock screenen?

Játékban nincs ilyen, és ha fel is jött mindig "dont allow"-ra klikkelek, utálom az összes ilyen szart.
Game center is ki van kapcsolva.

Szóval ez biztos megint vmi öntörvényű hülyeség. Majd körülnézek google barátommal.

[ Szerkesztve ]

(#11632) Ragnar95 válasza Keksz (#11631) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, Beállítások>Értesítési központ alatt kell rámenni az adott appra és ott mindent kikapcsolni

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11633) Keksz válasza Ragnar95 (#11632) üzenetére


Keksz
senior tag

Haha, az megtörtént.

Viszont azt írják:

"A lot of iOS games use local notifications, which originate entirely from the system, look identical to push notifications, but which don't require that permission dialog box.

The only way you can disable these is if the developer in question has seen fit to provide a setting of their own to stop them."

Szóval a Settings app/ Notification részen csak a push-t kapcsolod ki, de ha vmi lokál be lett építve a játékba, hogy x időnként stresszeljen, függetlenül, hogy fut a játék vagy sem, azt sajnos nem. Max ha a fejlesztő beleírja a játékba.

"Worth pointing out that this only works for actual push notifications, as in messages that originate from a remote server."

Nem normális, hogy így spamelik a felhasználót.
Nem elég az in-app-purchase, még ez is. :-(
Sokkal jobb volt amikor vmi 3-4 € volt, és utána nem jött a pofámba 2 percenként a reklám hogy vegyek turbót, szuper fegyvert és minden szir-szart.

Másik link:
http://toucharcade.com/2013/08/15/what-do-you-think-of-push-alerts-that-nag-you-to-keep-playing/

"Personally, I've adopted an instant delete policy for any game that blasts out these spammy unprompted alerts with very rare exception."

"NOTE: A point of clarification as it seems to being initially misunderstood in the comments. We're referring to notifications that sneak in via the local system alerts without asking your permission, and not notifications that you can hit yes or no to on the first launch of an app."

és egy komment, amivel teljesen egyetértek... és én is inkább fizetnék, mint hogy okoskodjon a telefonom...

"I hate them, and disable them right away for most apps. It just sucks when there's an online game you really like and need notifications on for when people play you back, and then the app continues sending you additional reminders. 100% of the time I would rather pay $0.99 or more (depends on the app) in a free app to disable adds and any constant "reminders" (*COUGH* Pvs.Z2 *COUGH*), and I will usually stop supporting future releases of a company who chooses to do that in a paid app without a disabling option/notice beforehand"

(#11634) r3dsnake válasza Keksz (#11633) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én egy ilyennel sem találkoztam. A notification-nél tuti, hogy a legalsó gomb is offon van? Ha kikapcsoltam valamihez az értesítést, az tutira nem pofázott többé. Jelenleg 39 játék van a telefonomon és nem tapasztaltam egyszer sem a jelenséget.

[ Szerkesztve ]

(#11635) norbi2010


norbi2010
őstag

Megjelent a Cut the Rope 2 :))

(#11636) nord_ válasza Hooper (#11612) üzenetére


nord_
veterán

Ha próbáltad, akkor nem mindegy az ára? :F
Ha már egyszer letöltötted, akkor ingyen, bármikor újra felteheted a telefonodra.

(#11637) penge111 válasza norbi2010 (#11635) üzenetére


penge111
addikt

Ma megjelent pár jó játék:

The Shadow Sun
Walking Dead: The Game - Season.
Tower of Ascension
The Lawless
Fightback

Én ezeket emelném ki, de itt a teljes repertoár:

A friss játékok, infókkal

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#11638) nofi


nofi
őstag

Arra lennék kíváncsi, hogyha úgy uninstallálok egy játékot, hogy eltűnjön a game centerből, akkor normális az, ha újra kéne fizetnem érte az AppStore-ban?

Xbox GT: nozsolt

(#11639) nord_ válasza nofi (#11638) üzenetére


nord_
veterán

Nem.
Uninstall után ezt kell látnod a Store-ban az app mellett:

(#11640) matyi19 válasza norbi2010 (#11635) üzenetére


matyi19
őstag

Mar toltom is, az elso is nagyon tetszett, pont emiatt eleg hamar vegig is vittem...

(#11641) nofi válasza nord_ (#11639) üzenetére


nofi
őstag

Érdekes... A Cut The Rope-ot megvettem, a Carmageddont is anno behúztam az egynapos Free akcióban, majd miután uninstalláltam őket (game centerből is töröltem), most ismét fizethetnék értük egy évvel később.

penge111
Már régóta vártam egy ilyen Band Landre :K

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#11642) vans? válasza nofi (#11641) üzenetére


vans?
őstag

Csak egy ID-d van? Nekem is van neha ilyen, hogy csodalkozok, hogy fizettetni akar, aztan rajovok, hogy a masik (US) ID-n van.

hábm bábm

(#11643) nofi válasza vans? (#11642) üzenetére


nofi
őstag

Igen, csak 1 ID-m van :( Mindössze egy telefoncsere volt az elmúlt 2 évben, de minden más változatlan maradt. Most megnéztem és a Cut the Rope-ot (és az Experience-t) ráadásul nem is töröltem a Game Centerből, ennek ellenére most mindkettőért fizetnem kéne.

Xbox GT: nozsolt

(#11644) nord_ válasza nofi (#11643) üzenetére


nord_
veterán

Nem biztos.

A Sygic valamiért ugyanezt játssza nálam: App Store-ban csak az árat látom, a kis felhőt nem. Ha rákattintok, megkérdezi, hogy tényleg megveszem-e. Leokézom, elkezdi tölteni, majd pár másodperc múlva feldob egy ablakot, hogy ezt már korábban megvettem, most ingyenesen tölthetem le.

(#11645) nofi válasza nord_ (#11644) üzenetére


nofi
őstag

És tényleg! Még ilyet :N

Xbox GT: nozsolt

(#11646) #51177472 válasza norbi2010 (#11635) üzenetére


#51177472
törölt tag

Es jo?:)

(#11647) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Létezik olyan akku figyelő program, ami nem csak akkor rögzíti az aksi állapotát amikor belépek a programba, hanem a háttérben is?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#11648) norbi2010 válasza #51177472 (#11646) üzenetére


norbi2010
őstag

:C

(#11649) Hooper válasza oszi666 (#11625) üzenetére


Hooper
őstag

Köszi megnézem!

Mondjuk a szerkesztés annyira nem fontos, hanem a könnyű gyors navigálàs, használható bookmark, 2oldals fekvő tàjolas (meg a sorrend szerkesztése) és hogy a "könyvespolcom" lehessen témák szerint kategorizálni ne csak ömlesztve legyen ott minden.

Nord_
Próbálhattam más tabletjèn is akar.. Ne adj isten JBvel és akkor most nem Free nekem :)

FMA KÉRDÉS:
Ha telepítem ipadre akkor ott nulláról indul vagy valahogy hozza csatolják a iphoneos "fiokomhoz"?
A nullànak jobban örülnek :)

(#11650) bigdady válasza Hooper (#11649) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nulla. Mivel eszközönként számol pontot.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.