Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) matyi19


matyi19
őstag

Az hogy lehet, most töltöttem le a GTA San Andreas-t, és nem vett le a pénzemből...
Eddig minden app. azonnal levonta.

(#11452) oszy válasza matyi19 (#11443) üzenetére


oszy
veterán

mármint letöltéskor? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11453) bull84ghia válasza penge111 (#11449) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nem, amire emlékszem annak inkább xboxos joy kinézete volt, de most nem találom sehol. :(

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#11454) bobooo


bobooo
addikt

Nemtudom mi a bajotok az FMA-val sokaknak: ma 596 kredit jött össze, amiből 308 volt VPN-es a többi nem. és ígyis volt reggel egy 200 vagy 100 amit nem adott meg :F

(#11455) Ragnar95 válasza bobooo (#11454) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem 700 jött össze VPN-el és kb 400anélkül :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11456) penge111 válasza Ragnar95 (#11455) üzenetére


penge111
addikt

Ezt a VPN-t magyarázza már el valaki mi és miért jó az FMA eseté-?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#11457) Ragnar95 válasza penge111 (#11456) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

VPN
Több kreditet tudsz összeszedni, mivel úgy látja az FMA,h más országban vagy és így ad új szponzor appokat gyakrabban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11458) Wlac válasza matyi19 (#11451) üzenetére


Wlac
Ármester

Majd egy rövid jellemzést dobhatsz, hogy milyen az összélmény. Az irányításra vagyok igazán kíváncsi, hogy mennyire játszható a játék.

“The wha-"

(#11459) matyi19 válasza oszy (#11452) üzenetére


matyi19
őstag

Hogy érted?
Olyan 1-2 órája le lett töltve de még mindig megvan a 13$-om, annyi is volt...

(#11460) oszy válasza matyi19 (#11459) üzenetére


oszy
veterán

Erre válaszoltam :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#11461) bobooo válasza Ragnar95 (#11455) üzenetére


bobooo
addikt

Csak ma? :Y

Nekem VPN-nel sűrűn nem adja meg a kreditet :(

(#11462) Zjunior válasza bobooo (#11461) üzenetére


Zjunior
veterán

semmi

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#11463) matyi19 válasza oszy (#11460) üzenetére


matyi19
őstag

Jah :D , nincsenek sponsors appok, sem VPN-el sem anélkül... :U

BoboDJ
Ami nekünk járna azt is Ő kapja meg ;] Az rengeteg, ha nekem annyi lenne minden héten meg lennék elégedve...

(#11464) Ragnar95 válasza bobooo (#11461) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, de ma kezdtem a VPN használatát :B :DDD
Nekem csak 1 appra nem adta meg szerencsére :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11465) bigdady


bigdady
nagyúr

Nekem egész nap nem volt app sem VPN el sem anélkül. :U

(#11466) bobooo válasza Ragnar95 (#11464) üzenetére


bobooo
addikt

Arra az Expedia Hotels-re nem akarja megadni (volt már 100-ért, 432-ért és most 240 kredites) meg reggel volt valami app 108-ért. Kiírta, hogy félóra után lehet megkapni a kreditet érte, de természetesen nem adot akkor se semmit. Na mindegy :P

Németen most jött egy 130as app, Galaxy Life vagy mi.

#11467: írj az FMA supportnak. Elvileg nem kéne, hogy baja legyen. Most olvasom Q&A-ben, hogy nem vihetőek át a kreditek új telefonra backuppal!

[ Szerkesztve ]

(#11467) Hooper válasza Hooper (#11447) üzenetére


Hooper
őstag

Erre valaki?

(#11468) matyi19 válasza Wlac (#11458) üzenetére


matyi19
őstag

Nem játszottam sokat, de írok pár szót.
Mivel nekem csak iPhone-om van így magától értetődő, hogy azon próbáltam ki, 4"-on.
Egy az egyben olyan mint számítógépen, csak kicsiben.
Irányítás, így elsőre nem mindig az történt amit szerettem volna, de szerintem megszokható.
Elég közel vannak egymáshoz, pl autóban ülve, a kiszállás, duda, kamera, illetve fék "gombok".
Az autó irányítására, három féle mód van, nyilas, "joystick" és egy másik.
Én csak kíváncsiságból vettem meg, természetesen nem az igazi, egér is billentyűzet nélkül...

(#11469) matyi19 válasza bobooo (#11466) üzenetére


matyi19
őstag

"Németen most jött egy 130as app, Galaxy Life vagy mi."
Megtört a jég közel 5 napja én is kaptam 130 kreditet :R :C

(#11470) TXT


TXT
őstag

Sracok,

Mi az az FMA, kredit gyujtes es VPN dolog, amirol irtok, vagy hol olvashatok rola bovebben, hogy valoban ertsem is?
Uj vagyok itt es az IOS teren, par napja izzitottam be az elso ilyen eszkozom es szeretnem erteni ezeket a "trukkoket". :K
Elore is koszi a turelmet es a segito szandekot! :R

(#11471) zserbox válasza TXT (#11470) üzenetére


zserbox
őstag

szia,
az ipadodról safariban menj a freemyapps.com-ra és értelemszerűen csinálj végig mindent.
a lényeg fel fog kínálni progikat amikért krediteket kapsz ha kipróbálod 30 másodpercig, az összegyűlt krdeitek meg beválthatók 10-15-20 dolláros gift cardokra.(amcsi account kell hozzá)

(#11472) TXT válasza zserbox (#11471) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom a segito hozzaszolast! :R
Es mi az igazi "trukk" benne? Mi az a VPN ebben az esetben es hogyan mukodik? Es hogyan mukodik ez a gift card dolog?
Elnezest, de zero tapasztalatom van ebben, igy egyenlore nem ertem meg. De ez csak atmeneti ;)
:R

[ Szerkesztve ]

(#11473) zserbox válasza TXT (#11472) üzenetére


zserbox
őstag

egyelőre kezd el, a vpn akkor kell ha a magyarok elfogynak

arra a tunelbear nevű progi kell majd, azzal úgy tudsz netezni mintha egy másik országba lennél, így az ottani promóciós progikat is felajánlja ergo + kredit bánya

(#11474) bobooo válasza TXT (#11472) üzenetére


bobooo
addikt

Például, ha iTunes Gift Cardra váltod be és aktiválod akkor abból az összegből tudsz vásárolni az App Storeban vagy az iTunes-ban ameddig elnem fogy :)

(#11475) TXT válasza zserbox (#11471) üzenetére


TXT
őstag

Csak egy kerdes. Amikor ezeket futtattam 30mp-ig, utana akar torolhetem is az eszkozrol? Leven a sok-sok progi rovid ido alatt fel tudja emeszteni a rendelkezesre allo tarhelyet.

Egyebkent ez a sok telepitett, kiprobalt app idovel nem tudja belassitani, teleszemetelni az eszkozt ugy, mint pl pc-n vagy droidon es utana rendszer ujratelepites szukseges, vagy ez nem igy mukodik az IOS rendszereken? :U

Mondjuk nekem meg az is kerdes, hogyan kell pl egy alkalmazas hasznalatanal vissza lepni az elozo "lepeshez" ha mondjuk nem bezarni akarom a HOME gombbal, hanem csak ujrakezdeni azt az alkalmazast az elejetol. Nem tudom, erthetoen sikerult-e fogalmaznom, de remelem. Nagyon fura igy elsore ez az iOS, foleg gombok nelkul kezelni azt, amit nem tudom hogyan mukodik. :R
Es nem kicsit zavaro, hogy reklamok jelennek meg folyamatosan a letoltott alkalmazasok hasznalata kozben.
Ez normalis, vele jaro dolog az app-oknal vagy ki lehet kiszobolni oket?

[ Szerkesztve ]

(#11476) TXT


TXT
őstag

Egyebkent rendelkeznem kell amerikai account-tal is, ha ezeket gyujtogetni es majd bevaltani akarom? Ha igen, hogyan tudok uj Apple ID-t letrehozni ehhez az amcsi regisztraciohoz? Csak mert folyamatosan a jelenlegit dobja fel, hogy lepjek be es nem talalok olyat, hogy uj acc letrehozasa. A magyarnal nem adtam meg bankkartya adatokat, azt kihagytam (egyenlore nem is akarom megadni ami van), de az amerikai acc-hoz es ehhez az FMA (kesobb VPN is) dologhoz kelleni fog?
Es lehet nektek egyertelmu lesz a kovetkezo kerdes, de nekem nem az. Az amerikai acc-hoz mas e-mail cimet kell megadjak a regisztraciohoz, vagy az is jo hozza, amivel a magyar account van regisztralva?

Elnezest, ha ez szamotokra egyertelmu vagy "szajba ragos", de egyenlore meg most kezdem majd csak megismerni ezt a rendszert es szisztemat. Koszi a turelmet. :R

(#11477) bobooo


bobooo
addikt

96kredites app van, Beat the Boss 3. Töltsétek ;)

(#11478) Tibee86 válasza bobooo (#11477) üzenetére


Tibee86
veterán

Minek? Úgyse adja meg. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#11479) penge111 válasza TXT (#11475) üzenetére


penge111
addikt

Szia! Természetesen miután kipróbáltad, akkor letörölheted. Egyénkén az iOs nagyon jól optimalizált rendszer, millió dolgot tehetsz rá, sose fog belassulni e miatt. Ha arra gondolsz, hogy egy alkalmazást bezártál, és közben megnyitottál még egyet és, hogy az előzőt hogyan kezdheted el, egyszerűen ráböksz az ikonjára, vagy kétszer home gomb és alul megjelenik mik futnak jelenleg és oda is bökhetsz, itt kapcsolhatod ki végleg az alkalmazást, hogy ne fogyasszon memóriát, bár elég sok cucc futhat egyidejűleg iOS eszközön, attól függően mid van. Öt ujj összecsípést próbáltad már, ezzel tudod bezárni az appokat, nem kell home gomb, csak a képernyőn összecsíped az 5 ujjad, vagy 5 ujj elhúzás jobbra balra a megnyitott alkalmazások között váltogat sok kis ilyen apróság van, én 6.1.3-on vagyok iOS7-ben gondolom lett több ehhez hasonló trükk.

Sajnos a legtöbb ingyenes app ezzel jár, reklámokat kell nézned gondolom ez droidnál is így volt. Fizetős appoknál ilyen természetesen nincs, meg az igényesebb free appoknál sem.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#11480) bobooo válasza Tibee86 (#11478) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem megadta elsőre :)

(#11481) penge111 válasza TXT (#11476) üzenetére


penge111
addikt

Javaslom átböngészni, mert itt teleírhatnánk a fórumot

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#11482) Bandita4141 válasza zserbox (#11473) üzenetére


Bandita4141
tag

Nekem már elfogytak a magyar kreditek. Feltettem a Tunnelbear progit VPN-t beállítottam, van még valami dolog vele?

Köszi hogy segítesz!!!

(#11483) bobooo válasza Bandita4141 (#11482) üzenetére


bobooo
addikt

Beállításokban kapcsold be a VPN-t és úgy nyisd meg az FMA-t. Ha nem használod kapcsold ki, illetve, ha töltöd az appot akkor is majd kapcsold vissza

(#11484) Bandita4141 válasza bobooo (#11483) üzenetére


Bandita4141
tag

gondolom csak akkor számláz, ha nem wifin vagyok. Most otthon vagyok wifiről nyomom németre egyből adott kettőt.

Köszi hogy segítesz!!!

(#11485) Bandita4141 válasza bobooo (#11483) üzenetére


Bandita4141
tag

Ha véletlenül bekapcsolva hagyom a VPN-t, és úgy töltöm le az alkalmazásokat, az okoz valami problémát?

Köszi hogy segítesz!!!

(#11486) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Nem nagyon akarja megadni a pontokat ezzel a vpn megoldással.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#11487) madgie válasza Bandita4141 (#11485) üzenetére


madgie
titán

Semmi perc alatt elfogy a tunnelbear-en az adatmennyiséged, és nem tudsz utána vpn-ezni... illetve havonta egyszer twitteren osztva őket kapsz egy gigát, de az is elmegy hamar, ha nem kapcsolod ki a vpn-t letöltéskor.

[ Szerkesztve ]

(#11488) norbi2010


norbi2010
őstag

Nekem tegnap egész jó adta az appokat a freemyapps. :C
kép
Plusz még egy 80 kredites ami nem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#11489) Xero válasza madgie (#11487) üzenetére


Xero
nagyúr

Használjatok már rendes VPN-t, ne ilyen marhaságokat.

(#11490) norbi2010 válasza Xero (#11489) üzenetére


norbi2010
őstag

Mi a bajod a TunnelBear-rel? Tökéletesen megy vele.

(#11491) madgie válasza Xero (#11489) üzenetére


madgie
titán

Engem nem zavar a dolog (ritkám FMA-zok, VPN-ezni meg főleg...), csak leírtam, mi szokott a gond lenni.

(#11492) Xero válasza norbi2010 (#11490) üzenetére


Xero
nagyúr

Korlátozott.

Egyszerűbb kézzel bevinni egy ingyenes VPN-t és pont. Nincsen adat és eszköz korlát, sem idő. Egyes megoldásoknál naponta kell jelszót cserélni, de ez sem általános.

Pusztán ezért fenntartani egy külön app-et, ami ráadásul funkcióiban még korlátozott is, hát elég mókás.

Akinek megfelel használja, de aki fél a korlátozásoktól, az miért nem lép be egyszerűen a Settings-be és pötyög be egy servert? :U

(#11493) Bandita4141 válasza Xero (#11492) üzenetére


Bandita4141
tag

A server adatokat honnan lehet levadászni?

Köszi hogy segítesz!!!

(#11494) eszgé100 válasza Solar_Wind (#3733) üzenetére


eszgé100
őstag

sziasztok, próbáltam letölteni a nokia here maps-ot, de nekem a magyar és a uk store is azt mondja, hogy nem elérhető. levették már a store-ból, vagy esetleg én csinálok rosszul valamit

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#11495) norbi2010 válasza eszgé100 (#11494) üzenetére


norbi2010
őstag

Valószínű levették, US Store-ban sincs.

(#11496) legiaap válasza eszgé100 (#11494) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy sem volt valami nagy durranás. Használd a webes felületet ha fontos neked.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11497) Xero válasza Bandita4141 (#11493) üzenetére


Xero
nagyúr

Én ezt használom ilyesmire. Naponta változik a jelszó, de 4 karaktert nem nagy kaland bepötyögni.

(#11498) Mela Kehes válasza Xero (#11497) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Így jól van kitöltve?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#11499) Xero válasza Mela Kehes (#11498) üzenetére


Xero
nagyúr

PPTP legyen.
Server: us.justfreevpn.com
Account: justfreevpn
Password: az éppen aktuális számsor
Encryption level: Auto
Send All Traffic: ON

(#11500) Mela Kehes válasza Xero (#11499) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

A betyárját sikerült. :R Rögtön dobott is 700 kreditet. :C Miután elindítom a letöltést ki kell lépnem a VPN-ből, vagy maradhat végig?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.