Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19852) #41133696 válasza kabelmania27 (#19842) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos táblagépről írtam. Azért írtam, hogy megközelítés kérdése, mert ahogyan (#19843) kigyi_23 is tippelt, valóban és az IPTV nyújtotta minőségre gondoltam, és azért megközelítés kérdése, mert valakinek a sebesség a fontos, valakinek pedig a minőség, és ilyen lassú Internet kapcsolat esetén nyilván a kettő között kell választani. A szüleimnek jó, mert tévéznek jó sokat, a Facebook, Youtube, Skype, levelezés stb meg megy - azért kíváncsi lennék IPTV-n mennyit forgalmaznak, tekintve, hogy éjjel nappal megy a két STB :D

Szerk: STB-t én is csak kényszerből használok illetve használnék, de IPTV-nél ugye kötelező tehát kényszer kipipálva, nálunk meg Invitel-nél az egyik FHD-s megjelenítő, ami tévének van használva az egy monitor, tehát ott megint elkerülhetetlen. Viszont legalább nem kényelmetlen, mert a monitor + STB-s megoldás egyik előnye, hogy ugyanúgy csak egy távirányító van, mintha sima tévé lenne. Ha az STB bekapcsolásra kerül a távirányítóval, akkor a monitor is bekapcsol, ebből adódik, hogy az Intek HD-C63CX STB is rendszeresen kikapcsolásra kerül amikor nem nézik odaát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.