Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) #41133696 válasza kabelmania27 (#19091) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért sokat esik Nálad, a téli napsütésben.
Korábban nyáron ha átbillent negatívba nem?
Downstream Channels

Power Level: Signal to Noise Ratio:
Channel 1: 3.6 dBmV 41.9 dB
Channel 2: 4.0 dBmV 42.0 dB
Channel 3: 4.4 dBmV 42.0 dB
Channel 4: 4.7 dBmV 41.5 dB
Channel 5: 5.1 dBmV 41.4 dB
Channel 6: 5.2 dBmV 41.9 dB
Channel 7: 5.3 dBmV 41.7 dB
Channel 8: 5.3 dBmV 41.4 dB

Upstream Channels

Power Level:
Channel 1: 43.3 dBmV
Channel 2: 43.0 dBmV
Channel 3: 42.7 dBmV
Channel 4: 44.0 dBmV

(#19102) headhunter válasza HoriBali (#19098) üzenetére


headhunter
addikt

"És ha csak a 100 megás netet akarom?"

Én is ezt akarom, de nem lehetséges csak a Digitális Extra TV csomagra váltással együtt.

2014 októberben ugyanezt "játszották" el a 60Mbites csomaggal. (Digitális Extra Tv vagy nuku 60Mbit).

2015 Májusban már mehetett a Családi TV + 60Mbit, ekkor váltottam.

2016 Március 1-én indul újabb promóció (akció), talán akkor megint lehet a családihoz rendelni a 100Mbitet.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

1443-on, volt egy hosszabb eszmecsere a LifeNetwork-kel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#19103) Ace Ventura válasza #41133696 (#19095) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Amit linkeltél, meg is magyarázza. a szolgáltatás igénybevételére vonatkozó szerződés megkötésétől.

tennis
Jól tájékoztattak.

Viszont, mivel ezt törvény szabályozza minden távközlési szolgáltatóra vonatkozik.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#19104) r0by válasza r0by (#19022) üzenetére


r0by
addikt

Nah, ma délután felhívtam hívószámkijelzés ügyben az ügyfélszolglatot.
Ingyenes a dolog, viszont 72 órán belül aktiválják. Már megint mi tarthat ebben ilyen sokáig? :O

(#19105) lucky07 válasza #41133696 (#19074) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia!

Mivel a monitoron egy DVI és egy DisplayPort és egy VGA bemenet van a kölcsönkapott kábel az HDMI-DVI véggel és a PC is DVI-vel csatlakozik a monitorhoz így kellene vmi megoldás, hogy ne kelljen a DVI kábelt mindig cserélgetni a monitornál mert ha TV-ni akarok akkor is ki kell húzni a monitorból ha meg PC-ni akarok akkor is ki kell húznom.
Valami ötlet?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#19106) M@Db0Y válasza lucky07 (#19105) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Szerezz be egy HDMI-DP átalakítót és akkor a monitor menüjében váltod a forrást.

(#19107) lucky07 válasza M@Db0Y (#19106) üzenetére


lucky07
aktív tag

Ma vettem egy ilyet de az olvasottak alapján megszívtam vele.
Azt sem tudom hogy vigyem vissza a boltosnak.
Azt meg végképp nem gondoltam, hogy a DP képes jelet leadni azt hittük a boltossal egyetemben hogy az csak be menet de még ha nem csak bemenet a kábel akkor is képes lesz kommunikálni hisz lehet be menet is meg ki menet is mert nem számít . És erre tessék se kép se semmi.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#19108) tennis válasza headhunter (#19102) üzenetére


tennis
tag

Mit sikerült beszélned a Life Network-kel kapcsolatban?
Még néhány nap haladékot kaptam a feleségemtől, hogy legyen újra LN:)

(#19109) raziel01


raziel01
veterán

Sziasztok

Mennyi idő szerintetek a bekötés ha panelben lakunk de mar be van kötve oda a fibernet/invitel csak a lakasba kell behozni?
Max 2 hetet gondolok, realis lehet?
(digitális csaladi meg net30)

[ Szerkesztve ]

(#19110) #41133696 válasza raziel01 (#19109) üzenetére


#41133696
törölt tag

Attól is függ mennyire vannak leterhelve az alvállalkozók a környéken, de általában 1-14 napon belül megvan a dolog.

(#19111) #41133696 válasza lucky07 (#19105) üzenetére


#41133696
törölt tag

Anno nálam is volt hasonló gond, a Philips 200WP7-nél, azt tudod csinálni, hogy veszel valami HDMI-DisplayPort konvertert olyan helyről, ahol vagy azonnal vissza tudod vinni, vagy ott a helyszínen ha van hasonló Dell monitor ki tudod próbálni. Ezért gond ha nincs HDMI egyáltalán a monitoron.

(#19112) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

Újra pozitív a ds :)

(#19113) #41133696 válasza tennis (#19108) üzenetére


#41133696
törölt tag

A LifeNetwork kikerülésével kapcsolatban.

Most hirtelen három dolog jut eszembe, amikor egy csatorna kikerül a megszokott csomagból:

1. Megszűnik az adó (például Parlament TV) - itt a szolgáltató nem tehet a dologról, ez van és kész.
2. Teljesen kikerül a szolgáltató kínálatából, de az adó nem szűnik meg. A csatornák évről évre köthetnek új megállapodást a szolgáltatókkal, és van olyan is, hogy annyira sokat kérnek a következő évadban, hogy a szolgáltatónak nem éri meg, vagy az ügyfelek nem nézték általában. Szóval ez vagy -vagy.
3. Amikor nem kerül a kínálatból hanem átkerül egy másik fizetős csomagba. Itt is előfordulhat az iménti eset, de gyakrabb az, hogy a szolgáltatók akarnak extra sápot szedni, és az ilyen tényleg gáz, főleg ha az efi vállalja a hűséget amihez tartja is magát, és közben kerül ki a kínálatból.

A harmadiknál talán az lenne a megoldás, hogy csak az új efik esetében lenne külön fizetős, de ezt technikailag nem vagy nehézkesen lehetne megoldani, mindenesetre nem szép dolog.

(#19114) tennis válasza #41133696 (#19113) üzenetére


tennis
tag

Igen, ezt nagyon jól levezetted!
A mi esetünkben sajnos a 3.pont a helyzet és nagyon úgy tűnik, hogy le akarják húzni az ügyfeleket:(
Nem egy ügyfélbarát megoldás az Inviteltől.

(#19115) #41133696 válasza #41133696 (#18791) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hivatalos Invitel állásfoglalás, azzal kapcsolatban, hogy a FilmBox csomag bizony tartalmazza a Live szolgáltatást! :K

:C

:K

[ Szerkesztve ]

(#19116) SunyiKing85


SunyiKing85
újonc

Sziasztok, Üdvözlet mindenkinek!

A kérdésem az volna, hogy van egy csodálatos ZTE ZXHN H108L modemem az inviteltő ( kétszer cserélték már ) ami folyton eldobálja a netet, hullámzik a sávszélesség, megelégeltem és beruháznék egy Asus DSL-N10 C1 wifi-s modemre ( a modememből kiolvastam, hogy annex b szabvány ). Véleményetek szerint működésre bírható, ha bedugom a kis telefon kábelt a helyére, a lan kábelt a gépbe, beállítom a megfelelő dolgokat a felületén, menne-e ez a dolog és utána boldogan szétverhetném-e a ZTE Fo...s modemem? Vagy ha valaki cserélt már modemet és nem az inviteltől kérte ( ADSL-ere gondolok ) milyent tett be, hogy jó is legyen.

Köszönöm a lehetséges válaszokat.

(#19117) #41133696 válasza tennis (#19114) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az a helyzet, hogy ezt bármelyik szolgáltató eljátssza simán. Nekünk Magentáéknál kivették a Mezzo-t, a Classica meg egymagában volt 800 Ft/hó.

Más: Ma megkaptam a 2016-os egyedi Invitel falinaptáramat is :K

(#19118) AttyVin válasza #41133696 (#19117) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Bocsánat a rosszmájúságért, de nem tudom kihagyni: az Invitel üveggyöngyöt szór az előfizetőinek...

Üdv, Vino

(#19119) headhunter válasza tennis (#19108) üzenetére


headhunter
addikt

Rákérdeztem: Milyen közvélemény kutatás alapján tették ki a csomagból a LifeNetwork-öt és ki szerint nem volt nézett a csatorna? :F

Említettem neki, többen felháborodtak az adó kikerülése miatt... :W

Javasoltam egy reprezentatív kutatást az online felületen, kérdezzenek rá mennyire nézett adó a LifeNetwork, ki szeretné a csatornát újra a kínálatban látni.

Ügyfélszolgálatos ígéretet tett, hogy továbbítja kérést a vezetők felé.

(#19120) Intruder2k5 válasza headhunter (#19119) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez mindig és mindenhol így működik, többnyire takarékossági okokból megszüntetik, de hivatalosan azt kommunikálják, hogy "közkívánatra" történt a dolog.

(#19121) bopeti98 válasza #41133696 (#19115) üzenetére


bopeti98
őstag

Szuper. :C Nem volt egy könnyű menet. Reméljük most már minden rendben lesz. :)

(#19119) headhunter

Itt megnézheted milyen volt a LifeNetwork nézettsége a Nielsen mérése alapján a tavalyi év utolsó hetében ( 22. oldal ), és össze is hasonlíthatod más csatornákéval.
Bár nyilván ebből nem derül ki hogy az Invitel előfizetők körében mennyire volt népszerű.

[ Szerkesztve ]

(#19122) AttyVin válasza headhunter (#19119) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Vagyis semmi sem fog történni...

Régebben én is írogattam, kérdezősködtem, de csak udvarias és semmitmondó válaszok jöttek.

Ízlések és pofonok különböznek, de mondjuk a TLC mennyivel "értékesebb" a LN-nél az "Apró szépségektől" a "Tortakirályig"...

Amúgy a Spektrum Home eltüntetése is kérdés. Persze számos magyar készítésű műsorral...

Például a sport ennyire "népszerű" (különösen a labdarúgás, mert az megy szinte mindenhol orrvérzésig)?
A Családi csomagban (80 csatorna) most 9 van belőlük. Ez több, mint 11 %!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#19123) #41133696 válasza AttyVin (#19118) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért ha ezt nekem kellett volna saját magamnak megrendelni, több mint 5K lett volna futárral. Plusz még ebben a hónapban jóváírják elvileg a 3K-s beszervezési díjamat, a kiszállási díjak nem felszámolásáról már írtam, én párhuzamosan a Magentáék ügyfele is vagyok, és mind a két céggel meg vagyok elégedve. Ráadásul mind a kettővel sok sok éve kapcsolatban vagyok, az ügyfelükként. Nem minden vállalattal volt megelégedve, amelyikkel szerződésben álltam, tehát nem arról van szó, hogy nekem 8 melyik cégtől vásárolom a szolgáltatást, az nekem megfelelne automatikusan. A négy betűs amelyiknek 3 sportcsatornája is van, na azzal nem voltam megelégedve, léptem is tőlük, a piros mobilszolgáltatótól szintén. Amelyik meg előttem a földet túrta decemberben ahhoz meg át sem megyek, maximum akkor ha az Invitel mégis a tulajdonukba kerülne.

Most olyan jól beállítódott minden az Invitelnél, az összes szolgáltatás, hogy nekem ennél több nem is kell. Majd két év múlva az ügyfélmegtartó az igen azért, hogy még gazdaságosabb legyen :D

(#19121) bopeti98: Hát nem, de megérte várni, volt amikor megfordult a fejemben, hogy a Live szolgáltatást nem fogom tudni használni. Egyébként nem azzal az email címemmel használom amivel az Invitel ügyfélkaput, mert ahogy írták korábban a Filmbox Live-tól, azzal már regisztráltam. Szóval a sima szolgáltatóimat használom. Van ott egy olyan rész, hogy összekapcsolás a Facebook szolgáltatásával, de inkább nem merem kipróbálni, örülök, hogy megy, befordulnék, ha kezdődne minden elölről. A két kis méretű (a kettő együtt nincs 60 KB) képet azért tettem be, mert fontosnak éreztem, hogy lássa mindenki, hogy igen, ez a FilmBox csomag része 890 Ft-os havidíjért, és egy link felett könnyebb lett volna elsiklani. Sokkal jobban megéri mint csak magában a Live, hiszen 4 csatornát nézhet az ember egyébként is pluszként 200 Ft havi pluszért.

(#19122) AttyVin: Faterom közlekedési vállalattól ment nyugdíjba, az összes sofőr szinte mind, totózik, lottózik, pihenőidőben sportcsatornákat néz...

(#19124) bopeti98 válasza #41133696 (#19123) üzenetére


bopeti98
őstag

890 Ft-ért megéri. Egyébként szerintem ezeknek a streaming szolgáltatónak elég nagy kihívást fog jelenteni a Netflix, amint itthon is kiforrja magát. Most jelenleg a nulla magyar tartalmával elenyésző számú előfizetőt fog bevonzani pluszba, mert akik nagyon akarták, és megfelelt számukra az eredeti nyelv, angol felirat kombó azok valószínűleg eddig is előfizettek rá kerülő megoldásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#19125) #41133696 válasza bopeti98 (#19124) üzenetére


#41133696
törölt tag

Bele olvastam a kommentekbe, és nem csupán arról van szó, hogy nincs sem magyar felirat sem magyar szinkron egy olyan országban ahol kellene, de tartalmilag is azt írták, hogy gyenge, amit itt elérhetővé tettek, legalábbis egyelőre. B ás C kategóriás alkotásokat, meg 30-40 éves filmeket írnak :D

Egyébként a FilmBox Live mellett én fogékony vagyok az egyéb Stream szolgáltatónál is. Sőt már azt fontolgattam, amikor az Invitelnél nem tudtam regisztrálni, hogy előfizetés rá közvetlenül, szerencsére a türelmem erősebb volt. Az HBO GO lenne még nagyon jó, ha kedvező áron be tudnám zsákolni. Reméltem, hogy az Invitelnél a 2016-os esztendővel újból lesz akciós áron, de egyelőre nincs nyoma.

(#19126) AttyVin válasza #41133696 (#19123) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Mint jeleztem, ezt nem bántásból írtam.
Nálunk nemigen van alternatíva (legfeljebb IPTV, de az nem igazán az), így mi (sokakkal együtt) igazán "régi" ügyfelei vagyunk a cégnek (és mégis évente kell a hűségünket megújítani, hogy ne fizessünk többet). Ennek ellenére nem emlékszem, hogy akár egy filléres kártyanaptárat is kaptunk volna valaha is, mondjuk a számlalevélbe csúsztatva.
Félreértés ne essék, nem a szőlő savanyú, csak az ilyen "céges ajándékokat" (máshol is) így tekintem. De ez egyéni vélemény.

A sportadókkal önmagában nem volna baj, elsősorban a labdarúgás dominanciája zavaró (persze szubjektív, mert nem is szeretem). Van, amikor éppen az összes csatornán az megy. S emiatt olyan sportágak szorulnak ki (a repüléstől a rögbiig), amik azért kaphatnának több időt is. Ebben még a Eurosport és valamennyire a Sportklub (amit szintén "kitettek" a választékból) talán a leginkább nézőbarát...

Üdv, Vino

(#19127) bopeti98 válasza #41133696 (#19125) üzenetére


bopeti98
őstag

Az meg a másik, de a Netflix inkább a sorozatokat nyomja jobban, bár még azokból is elég nagy hiány van itthon.
Én is nézegettem Facebook-on is meg itt a PH-n is hozzászólásokat, és mindenhol előjön ez a szinkron vs. eredeti nyelv ( + felirat ) párbaj. Én simán megnézek mindent magyar felirattal is ( az angolt azért még nem vállalom be ), de nem titok hogy ha van és nincs túlságosan elcseszve a szinkron, akkor általában azt választom. Mégis csak sokkal kényelmesebb, de ettől függetlenül meg vagyok nélküle is. Viszont a rokonságba, ismertségi körömbe egy filmnél szinte mindenkinek az az első, hogy van-e magyarul, ha nincs akkor szóba se jöhet az a film és ezzel sajnos az ország legnagyobb része így van szerintem. Ebből kiindulva szinkron nélkül nem a Netflix lesz a legnépszerűbb szolgáltatás Magyarországon, és ezt ők is tudják. A kérdés hogy érdekli-e őket.

[ Szerkesztve ]

(#19128) #41133696 válasza #41133696 (#19125) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most olvasom vissza... SwiftKey... bár ezt látjátok egyébként is :D

*javítás: beleolvastam,

"Sőt már azt fontolgattam, amikor az Invitelnél nem tudtam regisztrálni, hogy előfizetés rá közvetlenül"

..., hogy előfizetek rá közvetlenül, a zsákolni helyett meg nem tudom mit akartam írni :D

(#19126) AttyVin: Tudom, nem is vettem annak :N

(#19127) bopeti98 : Gondolom majd megjelenik a szolgáltatóknál így talán az Invitelnél is, de majd akkor amikor szalonképesebb lesz idehaza.

(#19129) tennis válasza headhunter (#19119) üzenetére


tennis
tag

Hétfőn én is újra hívom őket, és megint megkérdezem ezeket a dolgokat.
Kíváncsi leszek, hogy fog-e történni valami Life Network ügyben.
Hívjuk őket egyre többen, hátha megunják, és történik valami:)

[ Szerkesztve ]

(#19130) #41133696 válasza tennis (#19129) üzenetére


#41133696
törölt tag

Max elkönyvelik, hogy nagy rá a kereslet, és milyen jó helyen van a minicsomagban, mert majd sokan előfizetnek rá :D

(#19131) tennis válasza #41133696 (#19130) üzenetére


tennis
tag

Hát igen, a kitalálója meg kap egyhavi prémiumot:)

(#19132) frovery


frovery
senior tag

Invitel Annex A-t vagy B-t használ?
Egy ZTE ZXHN 108L modem+router kombó van de bridge módra állítva, mert van utána egy router. Ezt a ZTE-s csodát kellene lecserélni egy sima modemre. lehetséges? Milyen egyszerű és olcsó modemet ajánlanátok?

(#19133) #41133696 válasza frovery (#19132) üzenetére


#41133696
törölt tag

Válasz.

(#19131) tennis : A LifeNetwork esetében a csatornakezelőben nem is láttam HD verziót, mert egyébként elképzelhető lett volna az is, hogy berakják a HD mindentudóba.

(#19134) frovery válasza #41133696 (#19133) üzenetére


frovery
senior tag

:R
Van itthon egy régi ezüst adsl d-link modemem, beiktatom azt.

(#19135) SunyiKing85 válasza frovery (#19132) üzenetére


SunyiKing85
újonc

Nekem ez a csoda Annex B-t ír, tehát ezt használ, én már feladtam nem kötök semmit utána, egyébként próbáltam egy Asus wifit utána kötni, nem javít a dolgon, mivel az alap ZTE ZXHN H108L-el van a gond, folyton szakad a net, amit megold egy laza ki be kapcsolás úgy hogy nincs egy hónapja, hogy megint cserélték, szóval a modem a gond, vagyis a gagyi minősége. Eddig nem kaptam érdemi választ sehonnan, de az én utána kutatgatásom alapján nem látom akadályát annak, hogy lecseréljem egy fentebb írt ADSL modemre amit a megfelelő hangolás után tudok használni és kiiktathatom teljesen ezt a ZTE csodát.

(#19136) #41133696 válasza frovery (#19134) üzenetére


#41133696
törölt tag

Olyanból nekem is volt itthon, el is adtam mind a kettőt, az utolsót pár napja, így nálam már semmilyen xDSL eszköz nincs. Sajátok voltak, a szürkék nem a legjobbak típusukból adódóan, de az áruk is ahhoz mért volt :)

Egyébként milyen sebességű Invitel ADSL2+ kapcsolatod van? A szürke 360R-rel dchard féle vonaldiagnosztikai szoftvert nem fogsz például tudni használni.

[ Szerkesztve ]

(#19137) #41133696


#41133696
törölt tag

FilmBox Live (TV) Youtube 11 percnél én kapcsoltam ki a kamerát, mert merülőben volt az akkumulátora, és nehogy kárba menjen az addigi munkamenet, most meg töltődik.

Menü, tartalmi betekintés, és még a NetFlix is megjelenik egy rövid időre az elején :)

[ Szerkesztve ]

(#19138) frici69


frici69
tag

Nekünk is ez a kis kínai H108L van ADSL 15M-re.. Karácsony előtt cserélték,mert behalt a wifi része+ha jó volt egynél több wifis eszközt nem engedett használni. Az újra a szerelő egyből feltett egy új firmwaret,hogy engedje a több wifis eszköz használatát. Ma ez is elkezdte,hogy nem volt rajta wifi. 2x újraindítottam és semmi. Egyszer meg hirtelen jó lett. A fene sem érti :F Egyébként a szerelő mondta,hogy vegyek egy TP-link routert és azt kössem a ZTE után. Modemje már nincs csak ez a ZTE vagy a Zyxel.

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#19139) #41133696 válasza #41133696 (#19137) üzenetére


#41133696
törölt tag

Invitel - FilmBox Live (Mobil) - Youtube

Downstream Channels

Power Level: Signal to Noise Ratio:
Channel 1: 5.4 dBmV 41.9 dB
Channel 2: 5.9 dBmV 41.9 dB
Channel 3: 6.2 dBmV 41.9 dB
Channel 4: 6.4 dBmV 41.4 dB
Channel 5: 6.8 dBmV 41.4 dB
Channel 6: 7.1 dBmV 41.3 dB
Channel 7: 7.1 dBmV 41.4 dB
Channel 8: 7.1 dBmV 41.3 dB

Upstream Channels

Power Level:
Channel 1: 43.0 dBmV
Channel 2: 43.0 dBmV
Channel 3: 44.0 dBmV
Channel 4: 44.0 dBmV

(#19140) #41133696 válasza #41133696 (#19139) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az imént néztem a Fortitude HD első részét a tévén FilmBox Live-on a minőség minden tekintetben remek :K

(#19141) kabdzsi


kabdzsi
tag

Gondoltam megnézem az értékeket, hogy milyen lehet ilyen időben.

Előtte (itt kicsit meglepődtem, hogy ilyen nincs)

Újraindítás után:

(Voltak már jobb értékek is)

[ Szerkesztve ]

(#19142) #41133696 válasza kabdzsi (#19141) üzenetére


#41133696
törölt tag

A második a reális, huzamosabb ideig ha nincs újraindítva a kábelmodem, akkor rosszul jelenik meg jellemzően a FW felületén a DS értéke.

(#19143) frovery válasza #41133696 (#19136) üzenetére


frovery
senior tag

10 megás net. Ez tulajdonképpen egy NISZ vonal de az Invitel a hálózat tulajdonosa, karbantartója. Körzeti rendőr barátom szolgálati internete. Már neki is tele van a t...ke, ezzel a rendszerrel.
2 hónapja már szívtam vele pár órát de most javasolni fogom ezt a modem cserét, talán nem száll el a nete állandóan.

(#19144) #41133696 válasza frovery (#19143) üzenetére


#41133696
törölt tag

10 megás ADSL2+-hoz elégséges lesz a szürke 360R-is.

ZTE ZXV10 H201L van nálunk a másik lakásban 10-es ADSL2+-on (AnnexJ) IPTV-vel, VoIP telefonnal, nincs rá panasz.

(#19145) btz válasza #41133696 (#19144) üzenetére


btz
addikt

A szürke az nem 2+-os szerintem.

ⓑⓣⓩ

(#19146) #41133696 válasza btz (#19145) üzenetére


#41133696
törölt tag

De van belőle, amilyeneket szürkéből én eladtam, mindegyik ADSL2+-os volt. Rá is van írva, hogy ADSL2+, mondjuk a 24 Mbps az valami elméleti sebesség, mert szürkével azt nem hajtod ki :)

(#19147) btz válasza #41133696 (#19146) üzenetére


btz
addikt

Akkor lehet a 360T-vel keverem.

ⓑⓣⓩ

(#19148) #41133696 válasza btz (#19147) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az valóban sima ADSL, mert 8 Mbps a letöltési maximuma.

(#19149) #41133696 válasza btz (#19147) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként szürke 360R-ből is van sima ADSL-es, nekem is volt szolgáltatói cserélték azt is. Ráadásul Inviteles volt, és amikor átmentem a T-hez egy ideig azt használtam, mert az Invitel nem kérte vissza, aztán a T-től is kaptam egyet :)

Egyébként nálam a Dialcom 1600 után jött a 4 ledes D-Link 360R.

[ Szerkesztve ]

(#19150) kabelmania27 válasza kabdzsi (#19141) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ahogy nézem nálad is csökkent a ds.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.