Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) #41133696 válasza atenza (#13450) üzenetére


#41133696
törölt tag

Így elsőre nincs benne Gbps-os Ethernet interfész, 5 GHz-es WiFi... persze kérdés, mennyire használnád ezeket.

De egyébként én is most kerestem rá, itt a topicban mind a kettőre, a Speedport-ot illetően senkinek sincs itt, szóval nagyon nagy valószínűséggel nincs a szolgáltató kínálatában. A ZXHN H168N re rákeresve, meg elég érdekes jelzőket használnak rá azok akik megkapták :)

Egyébként a másik topicban a Speedportot is sokan ekézték, pl QoS csak a legújabb Firmware-rel jött rendbe, sokaknál nem ment a torrent - én nem torrentezek szóval ez a része nem érintett.

Általánosságban véve, mindegyik szolgáltatói HGW eszközre lehet valamit mondani, de ez annak is a függvénye, hogy ki mire használja, nekem például a Speedport miatt nem kellett harmadik routert vásárolni, hogy legyen Gbps-os itthoni hálózat, illetve 5 GHz-es WiFi, amire persze mindjárt mondhatom azt is, hogy nem jó, mert vagy a 2.4 GHz-et használod, vagy az 5-öt ez az eszköz nem képes egyszerre a kettőt sugározni. Nem egy ASUS RT-AC68U ahol működik egyidejűleg a két sáv, de kompromisszumokkal kielégítő.

(#13452) atenza válasza #41133696 (#13451) üzenetére


atenza
senior tag

Router már van rákötve, arról megy a wifi. Tesztelem egyenlőre, viszont időnként történik olyan 5-10mp-re hogy nem tölt be semmilyen oldalt :S Alul nem jelzi hogy megszakadt volna az internet. Rá kell keresnem nekem is akkor hogy mit tapasztalnak mások.

(#13453) HaZse


HaZse
őstag

Sziasztok.

Most készülök váltani a telekomról erre a csoda invitelre. A telefon már kb. 2 hónapja szarakszik. Ez abban nyivánul meg, hogy hiába jó a jelszint, akkor se jönnek be az oldalak.

Ma beszéltem az invitel info vonalával. Nálunk - Szegeden - optikai bégpont van. 3 TV-t kell, hogy kiszolgáljon és egy csomó más IP-s eszközt. (3 PC, 3 laptop, 1 tablet, 2 mobil, 1 erősítő, 1 NAS, 1 mediaplayer).

Ezek most gigabittel vannak összekötve gigabit switch segítségével.

A kérdésem az lenne, hogy az invitel gigabites modemet ad-e?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#13454) #41133696 válasza atenza (#13452) üzenetére


#41133696
törölt tag

A webes felületén belül van olyan hogy System messages (vagy ezzel megegyező jelentésű naplózás)? Ott láthatod, hogy mikor szakadt, mikor kapott új IP-t stb.

(#13455) frovery


frovery
senior tag

Adott egy zyxel p-870hn-51b modem router kombó vdsl hálózaton. Az 1-es, 2-es porton megy az iptv adás viszont net egyáltalán nincsen. A dsl led narancssárga az interneté pedig pirosan világít. Mi lehet a hiba? Ilyennel még nem találkoztam.

(#13456) veze válasza HaZse (#13453) üzenetére


veze
őstag

Ha jól értem akkor optikán szolgáltatna az Invitel Nálad
Nálam is optikán szolgáltat ( szeged) és alapbol semmiféle routert nem ad.
Ad egy eszközt aminek ONT a neve,( nálam alcatel lucenta tipusa) ebbe lehet dugni a telefonokat ( összesen 2db) a tv-ket (összesen 3db set top boxnak van hely rajta) és egy db saját routered.
A net szempontjából nézve az eszközük modemként viselkedik, nem routerként, a saját routered kell hogy legyen, az kapja majd a publikus ip címet és ha a routered gigabites és wifis, akkor ilyen lesz a sajat hálózatod majd

(#13457) HaZse válasza veze (#13456) üzenetére


HaZse
őstag

Köszi.

Csak az a baj, hogy a nappaliban lenne a modem (ONT), ahol van egy beltéri + TV + pár internetet igénylő eszköz (media player, erősítő stb.). A Gyerek szobájában, ami 3 szobával odébb van, ott van jelenleg egy beltéri és egy PC. Plusz van egy mellék épület, ahová gigabiten megy a net és ott is van egy TV + beltéri és egy PC.

Tehát, ha jól értem, akkor egy kábelen (RJ45) nem megy az IPTV és az internet?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#13458) veze válasza HaZse (#13457) üzenetére


veze
őstag

ez ugy néz ki hogy az ONT eszközik optikai kábel megy.
abba kell csatlakoztatni kábelen a routert. Azzal tudod aztán a netet szétosztani.
Nálam nincs Tv szolgáltatás , ebben az ügyben nem tudok nyilatkozni, de ezeket is mindet az ONT-ba lehet(ne) dugni, összesen 3 db-ot
Az hogy az ONT eszköztöl a melléképületig egy kábel menjem le ( és a 3 szobával arrébb levő gyerekszobába is) és ott oszd szét tv-felé és net felé.. ez szerintem nem kivitelezhető.
eleve egy routert lehet hozzá csatlakoztatni, az kapja a külső IP-t. Minden nettel kapcsolatos osztást már csak a router ( vagy az abba dugott switch ) után lehet végezni (kábel vagy wifi)
A tv-t (beltérit) pedig a főeszközbe kell dugni.
Azt nem tudom hogyha a routerbe dugják , akkor is működik e a tv(beltéri) kiprobálni sem tudom , mert ugye nincs tv szolgáltatásom. Talán majd valaki akinél van, meg tudja mondani

(#13459) spiritex válasza veze (#13458) üzenetére


spiritex
veterán

"Nálam nincs Tv szolgáltatás , ebben az ügyben nem tudok nyilatkozni, de ezeket is mindet az ONT-ba lehet(ne) dugni, összesen 3 db-ot"

Nálam van és úgy van ahogy mondod, tehát, hogy a tv beltérije az ONT 2. portjába megy LAN kábellel, amit persze el lehet vezetni elég messzire is, ill. az 1. portba dugott router-t is el lehet helyezni egy minden helyiséghez egyenlő távolságra levő helyen, majd onnan továbbosztani a netet wifi-n vagy hosszú LAN kábeleken.

"Az hogy az ONT eszköztöl a melléképületig egy kábel menjem le ( és a 3 szobával arrébb levő gyerekszobába is) és ott oszd szét tv-felé és net felé.. ez szerintem nem kivitelezhető."

Igen, ez így van, ugyanis csak az 1-es port a teljesen "Net-kompatibilis".

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#13460) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hello!

Van egy laptop, most telepítettem rá Windows 7-et. A tulajnál, van Invitel tv, internet, telefon, és itt szeretném beállítani neki a wifi-t, nem érem el a ZTE router/modem kombo vebes felülületés (192.168.1.1)-es címem. Ha kihuzom belőle a tv-nek a beltérieijét akkkor sem érem el a webes felülelet. Internet kábelen az végig müködik.

Mit probáljak még ki ?

(#13461) frovery válasza RaPiDsHaRe (#13460) üzenetére


frovery
senior tag

1. Ethernet drivere fenn van a laptopon?
2. A router 4. portjára dugod be az utp kábelt?
Általában az 1-2-3-as portokat a tv-nek hadják, azon net nem megy.

(#13462) RaPiDsHaRe válasza frovery (#13461) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

1. Igen fenn van, nálam működött a wifi és a kábelel is a net.
2. Igen a 4-es portba dugom be, net az van, csak a ZTE ezközt nem érem el.

(#13463) Prémvadász válasza RaPiDsHaRe (#13462) üzenetére


Prémvadász
tag

[link]

Így próbáld meg.

Nem bűn a lustaság.

(#13464) RaPiDsHaRe válasza Prémvadász (#13463) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Megprobálom, esetleg nem tudod a ZTE-hez a felhasználónév / jelszó párost?

(#13465) Prémvadász válasza RaPiDsHaRe (#13464) üzenetére


Prémvadász
tag

admin
1nv1tel7

Nem bűn a lustaság.

(#13466) spiritex válasza veze (#13458) üzenetére


spiritex
veterán

Elsősorban a szegediektől kérdezném, hogy másnál is elment a net tegnap este a villámlás alatt olyan 23 óra körül? Mert egész éjjelre kihúztam az eszközöket az áramból, hogy majd reggelre csak helyrejön, de hiába próbálkozom 1 órája, a 2. Optical LED még mindig piros lesz az ONT bekapcsolása után 1 perccel. Jobbról az 1. LED először nagyon gyorsan villog, majd simán gyorsan villog, majd világít, kis szünet és utána a 2. LED pirosan kezd világítani...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#13467) veze válasza spiritex (#13466) üzenetére


veze
őstag

Nálam volt villámlás közben is meg utána is, és most is van net.
Normál müködés közben ugy néznek ki az alcatel lucent (ONT) ledjei, hogy a jobb oldali 1. 2. folyamatosan zöld a 3. pedi folyamatosan lassan zöldet villog.
pirosnak még nem is láttam őket sosem
(remélem nem is fogom :D

[ Szerkesztve ]

(#13468) spiritex válasza veze (#13467) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi a választ. Na, felhívtam a 1445-öt mobilról (mert hogy se tv, se net, se telefon), és állítólag több bejelentés is érkezett már. Hívni fognak, ha intéztek valamit.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#13469) spiritex válasza spiritex (#13468) üzenetére


spiritex
veterán

Megjavult magától. Illetve biztos csináltak vele valamit. Nem is hívtak, gondolom azért, mert látták, hogy van már kapcsolatunk.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#13470) headhunter


headhunter
addikt

Invitel Ügyfélkapun belépve, másnál is hasonlóan hibás a "kiírás"? :F

Alapcsomag szerepel, semmi más...

[link]

(#13471) pruzsi válasza headhunter (#13470) üzenetére


pruzsi
őstag

1 hónapja jön a megerősítő e-mail hogy egyáltalán betudjak lépni. :)

(#13472) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám a inviteles routerremmel. A router topicban már elkezdtük boncolgatni a témát de gondoltam megpróbálom itt is hátha valakinek van valami jó ötlete.

[link]

#23096 hozzászólástól kezdődik a témám

Kérlek ne haragudjatok nem vagyok lusta g**i csak ott már le van írva :)

Előre is köszönöm az ötleteket!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#13473) spiritex válasza Csokishurka (#13472) üzenetére


spiritex
veterán

Mármint #23069-től!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#13474) Csokishurka válasza spiritex (#13473) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jajj igen, bocsánat! Elírtam.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#13475) veze válasza Csokishurka (#13472) üzenetére


veze
őstag

a "bridge pppoe frames between wan and local ports"
biztos kell a pipa?
én megprobálnám anélkül is
feltételezem az inviteles neved jelszavad elmentetet a routererd, de valamiért mégse csatlakozik, egyszerüen tovább tolja ezt a csatlakoztatott eszközre

(#13476) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hali

Az a modem vagy hálózat hibája inkább ha mondjuk minden nap reggeltől mondjuk du 4-ig hibátlan a hálózat 95-96Mbit (150 is lenne csak a router nem tudja), aztán 4 után meg lemegy ilyen 30-40-re, feltöltés mindkét esetben 15-15Mbit, ez a max is, de estére már az oldalak is lassan nyílnak meg, homokórázik sokat. Router nélkül is ugyanez a helyzet.

Valami tipp?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#13477) Csokishurka válasza veze (#13475) üzenetére


Csokishurka
őstag

kipróbáltam úgy nem volt netem :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#13478) ChiliChili


ChiliChili
tag

Sziasztok!

Nagyszülők előfizettek, Invilág M csomagra.
Ha jól értem a leírást, ez adsl kapcsolat és a csomagban volt egy wi-fis router is. Tudtok mondani valamit erről az eszközről? Érdemes leváltani egy TP-Link 1043-ra?

(#13479) Gubek-Einste válasza ChiliChili (#13478) üzenetére

Nem router-t adnak, hanem HGW-t ami modem és router egyben amit nem lehet saját eszközre cserélni mivel erről meg majd az IPTV is. Amit megtehetsz, hogy a szolgáltatói eszköz után kötöd be a saját router-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#13480) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

(#13481) powerup2 válasza kabelmania27 (#13480) üzenetére


powerup2
addikt

Köszi neked is és mindenki másnak aki itt van a fórumon :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#13482) ChiliChili válasza Gubek-Einste (#13479) üzenetére


ChiliChili
tag

Köszi Gubek. Ebben is van lehetőség „Bridge” módra váltani, mint a upc-s eszközöknél? Vagy teljesen félreértem az eszköz működését?

(#13483) Gubek-Einste válasza ChiliChili (#13482) üzenetére

Nem ismerem az Invitel által adott eszközöket, ha meg lesz akkor mivel xDSL kapcsolat IP Passthrough-t kell keresni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#13484) Mr. OneTwo


Mr. OneTwo
újonc

Sziasztok!

Ma le akartam cserelni a routert amit az inviteltol kaptam (csodalatos ZTE ZXHN H108L), es amint lereseteltem, hogy az alapoktol kezdhessem a beallitast, az uj router csatlakoztatasa utan ( D-Link DIR-615), az IPTV szolgaltatas elszallt. Semmi. Inditaskor a szokasos kepernyo a szoftverfrissiteses maszlaggal, majd kiirja, hogy nincs frissites, majd tovabblep, egy fekete kepernyore, ahonnan sehova nem jutok mar.

Probaltam kiiktatni a D-Linket ( az internet tokeletesen ment vele), es visszaszerelni az eredeti allapotba, de mostmar ugy sem tudom mukodesre birni.

A problemam az, hogy mikor felhivtam a hibabejelentot, annyival lettem lepattintva, hogy majd hetfon, es hogy majd 7 ezer...

Mikor megkerdeztem, hogy megis miert nem tudom megcsinalni en itthon a megfelelo ertekekkel, csak ennyit kaptam felgman: "Nem kellett volna leresetelni".

Keresem a kovetkezo: Tudna-e valaki segiteni a beallitasban barmilyen infoval?

Nagyon nem szeretnem elhinni, hogy tenyleg valami 8 osztalyt vegzett szakbarbar kell a beallitashoz... :(

Elore koszonok mindens egitseget!

Kellemes karacsonyt!

(#13485) Prémvadász válasza Mr. OneTwo (#13484) üzenetére


Prémvadász
tag

Szia!

Nem sokban különböznek.Innen próbáld beállítani.[link]

Nem bűn a lustaság.

(#13486) Mr. OneTwo válasza Prémvadász (#13485) üzenetére


Mr. OneTwo
újonc

Koszonom a gyors valaszt, de sajnos nem jarok szerencsevel. Erthetetlen szamomra a hiba forrasa.

A firmware verzional mondjuk nem talaltam olyan elterest amibol meg tudnam fejteni, hogy melyik PCV-t hasznaljam. PCV0-ra tippeltem, es azzal eddig semmi elorehaladas.

A legnagyobb problema, hogy anyosom le fogja szedni a fejemet, ha hazajon es nem tud sorozatot nezni :Y

(#13487) Mr. OneTwo válasza Mr. OneTwo (#13484) üzenetére


Mr. OneTwo
újonc

Uj fejlemeny: Megkerdeztem sogoromat, es anno amikor elosozor beallitotta a "szekember" akkor bele kellett turkalni valami ertekekbe, amik nem voltak helyesen megadva. Namost ezeket az ertekeket nem hajlandoak velem kozolni. Nem is ertem miert... Ha esetleg valaki tudna mik is lehetnek ezek az ertekek, es az esetleges valtoztatasok merteket, nagyon halas lennek...

Meg mindig koszonom a segitseget!

(#13488) spiritex válasza Mr. OneTwo (#13487) üzenetére


spiritex
veterán

Én nem is kaptam tőlük router-t, rádugtam a sajátomat és már működött is. Csak a DNS szerverek címeit, az azonosítót és a jelszót kellett beírni. Próbáld kikapcsolni 3 percre a modemet és a set-top-box-ot is!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#13489) poli27 válasza Mr. OneTwo (#13484) üzenetére


poli27
veterán

Kicsit gyökér stílusban írsz a szerelőkről nem gondolod? De kívánom hogy kimenjen valaki és kiszállási díjért meg szerelési díjért beállítsa, ha már ekkora ász vagy hogy enyit se tudsz megcsinálni, de a 8 osztályos szerelő igen! :W

[ Szerkesztve ]

(#13490) #41133696 válasza Mr. OneTwo (#13484) üzenetére


#41133696
törölt tag

"Nem kellett volna leresetelni".

... és igaza volt... ennyi hozzáértéssel kár volt neki kezdeni. A szerelőket meg felesleges lenézni, pláne úgy, hogy ők be tudják állítani, mint ahogyan be is állították. Az, hogy neki kezdtél felkészülés nélkül - és valószínűleg feleslegesen is - a szolgáltatói eszköz kiiktatásának, amivel a szolgáltatás üzemelt, mert jó magyar szokás szerint a HGW az smafu, majd jön a saját megoldás -, az nem a szolgáltató sara. Majd jól kiszámlázzák, és lehet fizetni mint a katonatiszt.

[ Szerkesztve ]

(#13491) Mr. OneTwo válasza #41133696 (#13490) üzenetére


Mr. OneTwo
újonc

elnezest kerek, ha valakit megsertettem a tegnapi posztom hangvetelevel, nem ez volt a celom, csak rettenetesen felhuzott a lekezelo stilus amivel fogadtak az invitelnel.

nyilvanvaloan nem minden szerelore ertendo, es legfokepp azokra nem akik ertenek is hozza. Biszont bekotesnel ez volt a tapasztalat, es gondolom nem lesz maskent ezuttal sem. Az bosszant, hogy az adott keszulek nem kepes normalisan mukodni, es amikor megprobalod megoldani, annak ellenere,. hogy nem erdekli a szolgaltatot a problemad, akkor meg nekik all feljebb...

Szoval tenyleg sajnalom, ha magatokra vettetek a poszt hangvetelenek uzenetet, de nem rolatok szolt, hanem az iment emlitettekrol.

A problemam megmaradt, segitseget nem kapok sehonnan, es kihangsulyoznam, nyilvan nem kernek segitseget ha akkora asznak gondolnam magam....

(#13492) Mr. OneTwo válasza spiritex (#13488) üzenetére


Mr. OneTwo
újonc

koszonom a valaszt. lehet akkor a DNS kiszolgalonal lesz a bibi. megprobalom a fent emlitett tutorial szerint beallitani, hatha majd akkor :) (a kikapcsolas mar megvolt tobbszor is)

(#13493) Intruder2k5 válasza Mr. OneTwo (#13484) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Csak egy javaslat... A HGW típusára rákeresve, rajtad kívül van három találat a topikban, mindhárman jártak fent ma is a PH-n, de lehet nem figyelik a topikot! Szerintem fogalmazz meg egy szép kerek privit, küldd el mindhármuknak, kérd el azon oldalakról a screenshot-ot, amiről úgy gondolod, hogy lényeges lehet, hátha az alapján előbbre jutsz!

[ Szerkesztve ]

(#13494) Mr. OneTwo válasza Intruder2k5 (#13493) üzenetére


Mr. OneTwo
újonc

koszonom szepen!

maris felkeresem oket.

:K

(#13495) IDoXIII


IDoXIII
újonc

Hali!
Invitel analóg ktv-nél jelentkezik az alábbi hiba: http://kepfeltoltes.hu/141226/Fot__0250_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Itt éppen az rtl-nél. Naponta többször (már vagy 4 hónapja) 1-2mp-től 5-7perc-ig. Egyszerre, ugyanazon a csatornán mind a 3 tv-n.
Mi okozhatja ezt a problémát? (A szerelő volt kint, és hát, hagyjuk :/)

(#13496) kabelmania27 válasza IDoXIII (#13495) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
3x árnyékolású koax van? Milyen osztóval van elosztva a koax.
Itt is kérdezd meg.
Boldog Karácsonyt!

(#13497) IDoXIII válasza kabelmania27 (#13496) üzenetére


IDoXIII
újonc

Igen, 3x árnyékolású koax kábelek, bekötéskor hozták. A padláson egy Teletronik multimédiás osztó--> data kimenet: a modemhez, tv kimenet: egy 1GHz sávszűrő--> majd a szobában az egyik tv csatlakozójába dugva: egy fém, 3-as (0-1000MHz) koax osztó--> 2 tv.
És Boldog Karácsonyt!

(#13498) kabelmania27 válasza IDoXIII (#13497) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha csak két tévé van akkor a hármast érdemes lenne kicserélni kettesre.
Ha sárga színű az osztó akkor cserélni kell.
Többi adás tiszta?
192.168.100.1 címen nézd meg a modem értékeket

[ Szerkesztve ]

(#13499) IDoXIII válasza kabelmania27 (#13498) üzenetére


IDoXIII
újonc

A 3. tv-nek a hátuljába van dugva a fém koax osztó :) (nem sárga egyik osztó se) Változó, hogy melyik csatornán produkálja (általába amin szoktam látni ezt a hibát: M2, Viasat 3, VIVA, Nat Geo Wild, Nickelodeon) de legtöbbször az RTL-nél szokott jelen lenni. Ja és hozzá tenném hogy esti időszakokba szokott legtöbbet előfordulni. Olykor annyira zavarja a jelet, hogy a kép szín nélkül jelenik meg a zavart csatornán...

Modem értékek:
Downstream value

Frequency 446000000 Hz

Signal To Noise Ratio 40.5 dB

Power Level -7.1 dBmV The Downstream Power Level reading is a snapshot taken at the time this page was requested. Please Reload/Refresh this Page for a new reading

Upstream Value

Channel ID 3

Frequency 24000000 Hz

Power 52.0 dBmV

[ Szerkesztve ]

(#13500) Intruder2k5 válasza IDoXIII (#13499) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát ez elég vacak, gyenge jelszint! A neted nem szokott szakadozni?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.