Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) btz válasza powerup2 (#13850) üzenetére


btz
addikt

SNR lock esetleg?

ⓑⓣⓩ

(#13852) karburátor


karburátor
tag

Hi. 15/0,9 ADSL.

[ Szerkesztve ]

(#13853) Cinibn válasza r0by (#13847) üzenetére


Cinibn
csendes tag

Köszönöm az infót! Közben más ismerős sem tudja pingelni a szervereket, viszont nála nincs is ilyen gond. Azóta beírtam a Google szervereket, működik.

[ Szerkesztve ]

(#13854) powerup2 válasza btz (#13851) üzenetére


powerup2
addikt

tudja a fene :(

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#13856) Intruder2k5 válasza headhunter (#13855) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez így ebben a formában itt elég gáz, legközelebb ekkora kódot a pastebin-re tegyél ha lehet. Köszi! :R

Szóval az eredeti hsz rövidített tartalma:

http://pastebin.com/YK4t5Dtc

[ Szerkesztve ]

(#13857) kabelmania27 válasza Kashim (#13849) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet páran beköttették/módosítottak gyorsabbra amihez a dslam net betáp kapacitása már kevés.

[ Szerkesztve ]

(#13858) atomchicken


atomchicken
tag

Sziasztok!

Szükséges előre bejelenteni az Invitel felé, hogy a hűség lejárta után meg szeretném szüntetni a szolgáltatásokat vagy elég a hűség lejárta napján (04.02) telefonálni, hogy mostantól kezdve, köszönöm, de nem tartok igényt a TV és internet szolgáltatásra, de a telefonra még addig igen, amíg a Digi ki nem kéri a vezetékes-számom?

[ Szerkesztve ]

(#13859) Intruder2k5 válasza atomchicken (#13858) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

8 nap a felmondási határidő, ennyivel előbb kell jelezned, de ha csomagban van az előfizetésed, akkor a telefon számhordozással megszűnik minden, nekem is így volt anno. Annyit tettem, hogy a számhordozás után azért egy megerősítő telefont engedtem invitelhez, hogy akkor nézzék meg, és mondják szalagra, hogy semmilyen élő előfizetésem nincs náluk.

(#13860) #41133696


#41133696
törölt tag

Ma volt nálam két hölgy az Inviteltől. Mondták, hogy látják, hogy elég sok szolgáltatás van a Telekomtól (mindent nem láttak, de azt például, hogy három STB azt igen). Mivel távszámlánk van, így hirtelen nem volt kéznél Telekomos nyomtatott számla, a T-home oldalára meg kb egy éve nem tudok már lassan az itteni címmemel benézni. A lényeg, hogy mondtam, hogy nekünk Paletta csomagunk van, illetve 20-as VDSL2 (egyébként ezt is nekem kellett helyesbítenem, mert nekik az volt leadva, hogy 10-es ADSL2+), SAT+ Net 40 kedvezményes Net & Roll S csomag, direkt hozzávásárolt MiFi-vel. Na itt elmagyaráztam nekik, hogy a Mobilinternet az fontos számomra, és azt is, hogy a Telekomnál a SAT+ Net40 kedvezmény már új előfizetőknek nem érhető el, mivel lezárták a csomagot, és hosszabbítani sem lehet majd rá.Erre mondták, hogy akkor jó lenne majd ha SAT TV helyett Inviteles kábeltévém lenne, és ők adnának USB sticket. Erre mondtam, hogy oké az első része a dolognak, csak ez az USB stick rendben van, hogy 0 Ft, de nekem azért lett 30K-árt MiFi-m, mert ellentétben az USB Stickkel, ez egy mobil router, saját áramforrással, és egyszerre akár 10 eszközre is tudja sugározni a netet. Az USB Stick, meg oké, hogy ingyenes, de egyrészt kényelmetlen, mert táblagépbe kell bedugni, másrészt a nálam lévő másik eszközre nem sugározza át. Arról nem is beszélve, hogy a 30K-t akkor kidobtam az ablakon (jó el lehetne adni áron alul, de ilyet egyfelől nem szeretnék, másfelől ha fordul a széljárás akkor megint Telekomos mobilinternetem lenne, és akkor meg eleve bánnám a dolgot, szóval a Huawei E5776 mindenképpen marad, maximum nem lesz benne SIM). Mert ugye adott az is, hogy a Telekomnál a Duplanet is megszűnt, és itt jött képbe, hogy akkor van nekik itt helyben a 60 Mbps-os kábelnetjük. Ettől sem zárkózom én el, hiszen ha em a SAT kedvezmény, sem a vezetélkes Net kedvezmény nem vehető igénybe a T-s mobilinternetemre, akkor nincs a hűségidőn túl sok érv, hogy maradjak VDSL2+ SAT Tévénél. No és még említettek egy kortlátlan beszélgetést lehetővé tévő csomagot is a Hoppá helyett. Ez melyik lehet? Lehet a végén az lesz, hogy csak a T-s Mobilinternet marad (drágábban), és a többi meg Invitel, de 2016 előtt erre egyébként nincs mód, sőt 2016 vége a legtöbb szolgáltatás esetén. Illetve a vezetékes telefonszám Invitelhez való átvételére lenne e mód?

(#13861) pohár válasza #41133696 (#13860) üzenetére


pohár
félisten

utolsó kérdésedre válaszolva igen, mi is T-ről váltottunk, kb egy hétbe kerül, míg a számodat átveszi az Invitel, addig a saját számuk él (8-assal kezdődött nekünk), kettejük elintézik egymást közt, neked semmit se kell csinálnod

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13862) #41133696 válasza pohár (#13861) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi az infót! Mondjuk már csak két dolog van ami negatívum (lehet), az egyik volt már itt olyan, akinek hűségidőn belül emelkedett a havidíja azt írta, a másik meg, hogy búcsút inthetek a kedvezményes készülékvásárlásoknak :(

[ Szerkesztve ]

(#13863) #41133696


#41133696
törölt tag

Megrendeltem:

A T-s telefon marad mert az nem az én nevemen van, és a mobilinternet is marad. A kötbért meg átvállalom, már ami marad belőle, mert T-nél a tripla hangkedvezményt sem adták meg meg volt még ami hibázott...

[ Szerkesztve ]

(#13864) kabelmania27 válasza #41133696 (#13863) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szuper jó kis csomag lesz.
Invitelnél is van eszámla dijnet rendszeren keresztül, eon/tigáz/víz számlát is tudod oda kérni, ha van shell smart kártyád számlaregisztrációért/számlánként is kapsz pontot amit tankolásnál/mekibe beválthatsz:D

[ Szerkesztve ]

(#13865) Intruder2k5 válasza kabelmania27 (#13864) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

No offense, tényleg csak kérdezem, bár egyáltalán nem is vagyok érintett, de hol kell tankolni ezzel a Shell Smart kártyával? Csak mert ha jól tudom a Shell lassan egy éve kivonult az országból. :)

(#13866) kabelmania27 válasza Intruder2k5 (#13865) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Dunántúlon van pár Shel kút+Tesco melletti kutak kerültek át a Shel-hez.
Ha akció van és 100-ast tankolsz több pontot kapsz literenként:D

(#13867) #41133696 válasza kabelmania27 (#13864) üzenetére


#41133696
törölt tag

:R

Igen, mondtam is, hogy csoportos beszedési megbízással szeretném, de mondta aki jött hogy azt majd az első számla után kell, mert nekik nincs módjukban ezt beállítani.

Viszont egy dolgot elcsesztem, CA modult kértem STB helyett :D Közben a szobámba STB kell :)

(#13868) kabelmania27 válasza #41133696 (#13867) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Úgy is fognak majd hívni időpontegyeztetés ügyben akkor jelezd vagy most írj nekik.

(#13869) #41133696 válasza kabelmania27 (#13868) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondta, hogy hívni fognak, és egy héten belül várhatóan be is lesz kötve :)

(#13861) pohár: Semmi sem volt az én nevemen így a telefon sem, és mivel akinek a Telefon a nevén van, betöltötte a 75. életévét nem lehetett átvinni számhordozással, így maradt a Telekomnál a hoppá díjcsomaggal. Mondjuk a Paletta is repül, de nem nagy érvágás :)

[ Szerkesztve ]

(#13870) kabelmania27 válasza #41133696 (#13869) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Bekötés úgy fog kinézni hogy bejövő koaxon lesz egy osztó egyik kimenet net másik el lesz osztva tévéknek ha a modemes szobába nem lehet levinni két koaxot bejövőre kettes splitter egyik ág modemes szoba másik hpf és tévék, ez esetben a megfelelő modem vételi szint érdekében kettes splitter+hpf lenne jó.

[ Szerkesztve ]

(#13871) Gubek-Einste válasza #41133696 (#13867) üzenetére

Új router-t veszel a T-s HGW helyett?
Ha igen akkor gigabites típust lenne érdemes beszerezni, egyrészt jövőre tervezés miatt, másodrészt a HGW is gigabites volt.
Ha nem kell 5 GHz-s wifi akkor Asus N18U vagy TP-Link 1043NDv2, ha kell akkor Asus N56U, TP-Link 3600/4300, áruk 20k-s határral van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#13872) poli27 válasza #41133696 (#13869) üzenetére


poli27
veterán

Mi a faxság az hogy ha valaki 75 éves nem hordozhat számot ezt honnan szedted?

(#13873) #41133696 válasza kabelmania27 (#13870) üzenetére


#41133696
törölt tag

A kivitelezésen gondolkodom éppen. Elég korrekt kábelvezetős rendszer van kiépítve. Viszont nem bánnám ha a padláson hoznák a koaxot lehet. A három szobában van egy HGW és két router. Az én szobám a "kommunikációs központ", ez esik egyébként legtávolabb az utcától. A HGW marad gondolom, mivel a T-s Hoppá marad, és az digitális vonalon van már, persze routerként már nem igen fog funkcionálni. A kábelmodemnek is ebbe a szobába kell érkeznie. Az én szobám, és a Nagyapám szobája között van az előszoba, amin csak átmennek a kábelek. A nagyapám szobájában van a D-Link DIR 600-as router, és azon lóg egy Sony KDL-32EX650 TV. D-Link-ből megy át egy LAN kábel a Nagymamám szobájába, ahol van egy PC, egy CRT tv, és az ASUS RT-N10+ router.

A túlfeszültségvédelmen gondolokom éppen. Minden eszköz túlfeszültségvédelmi rendszerre van kötve, egyik másik többre is.Az én szobámban van a legtöbb túlfeszültségvédő, van itt két UPS (az egyik pont a Speedport HGW-nek, és erre tervezem rákötni az Inviteles kábelmodemet is - APC Back UPS ES BE550G-GR -). Az egyik legfontosabb, hogy a bejövő KOAX legyen túlfeszültségvédelemmel levédve. Az egyáltalán nem gond, hogy szünetmentesre kerüljön. Van még a szobában egy APC Back UPS CS 650 vonalvédelemmel, Belkin F9A823en2M (vonal és koax) - valamint még van egy plusz APC, de az most nem jön szóba, mert azon sem koax sem vonalvédelem nincs egyébként E10-G - illetve a mama szobájában MGE Pulsar CL8 vonal és koaxvédelemmel.

(#13871) Gubek-Einste: A HGW-nél nem annyira fontos, hogy védve legyen vonali oldalról, egy 3k-s telefon, és két DECT cucc fog rajta lenni. Aztán a HGW szerepe nagyjából ennyi volt.

Az 5GHz-es WiFi nem fontos. Az N7-ben nincs, a Sony Tévében meg csak az van, de az meg LAN kábelen kapja a netet.

A Gigabites router jó lenne, mert bár jelenleg csak egy gép van a szobámban, plusz a WiFi-n csüngő L7 II és N7, de a jövőben ez bizony változhat megint. Az biztos, hogy kell ide egy router, mert a másik két szoba innen fogja kapni a netet.

(#13872) poli27 : Hát ezt az infót ők adták, de ez annyira nem foglalkoztatott, mert nekem egyáltalán nem kell telefon, azt azok fogják fizetni, akiknek kell :)

(#13874) kabelmania27 válasza #41133696 (#13873) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Koax feszültségvédelmet nem nagyon szeretik a modemek, megemeli az adási szintet (docsis3-as modem 50felett nem tud négy frekin adni) így akadhat a net, osztás után tévés ágra és modem után utp-re tegyél védelmet.

[ Szerkesztve ]

(#13875) #41133696 válasza kabelmania27 (#13874) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az így remek lesz. Az ha a szolgáltatói eszköz nyal be túlfeszt a saját hálózatról nem idegesít, ha az egy modem, és nem egy HGW, mert azon nem lógnak eszközök közvetlenül, a modem után pedig lesz védelem. A Tévés ág is meg lesz oldva, így a legjobb :K Köszi :R

(#13876) kabelmania27 válasza #41133696 (#13875) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit csak a csillapításra érdemes odafigyelni nyáron leesik a bejövő jelszint így a túl nagy a csillapítás vételi problémát okozhat, viharban úgy is ki kell húzni a tévéből a koaxot.

(#13877) #41133696


#41133696
törölt tag

Alakul, lesz második STB is, mert az OzoneNetwork kell a Sony Tévére :) Szerintem ma már nem hívnak, de holnap igen.

(#13878) #41133696 válasza #41133696 (#13877) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mennyibe kerül a második STB, és milyeneket adnak?

(#13879) kabelmania27 válasza #41133696 (#13877) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Fibernet időbe volt kaon típus, most már másfajta, ha megfelelő a jelszint nem lesz gond.

(#13880) #41133696 válasza kabelmania27 (#13879) üzenetére


#41133696
törölt tag

Remek :) Közben kigondoltam, hogy a kötbért is megússzam, és azt mondta a T az sem baj, hogy a cím ahova át akarom helyeztetni, csak NetMánia S kapcsolat létesítésére alkalmas. 1900 Ft névátírás költség van.

(#13881) PuMbA


PuMbA
titán

Hali :)

ADSL és VDSL között milyen változások vannak? Otthon szüleimnél most lett VDSL és sokkal tisztább a telefon :F VoIP lett? 15 Mbit helyett csak 12 Mbit Speedtesten a net egyébként, nem tudom, hogy a HD adások miatt mekkora sávszél van adva az IPTV-nek, valaki esetleg nézte már a routeren, hogy mennyi? :)

[ Szerkesztve ]

(#13882) #41133696 válasza Gubek-Einste (#13871) üzenetére


#41133696
törölt tag

A jövőre nézve, pontosabban az időtállóságot, akkor az AC szabvány is szóba kerül:

A T-s HGW repül és visszaállítják analógra azt a vonalat.

Erről: TP-Link Archer C2 AC750 kétsávos gigabites vezeték nélküli router USB porttal vélemény? Van benne AC, 2,4/5GHz-es Wifi, Gbps-os LAN.

(#13883) #41133696 válasza #41133696 (#13882) üzenetére


#41133696
törölt tag

Bár ezzel a routeres topicba látogatok át :)

(#13884) headhunter


headhunter
addikt

Megrendelt "csomagokat" hogyan lehet lemondani és milyen plusz költségeket kell kifizetni?

pl.: Mini csomagok, Akciós csomagok, stb...

(#13885) #41133696


#41133696
törölt tag

HD Super csomag

Azért 24 hónapos a csomagra vállalt hűséggel sem mondanám túl olcsónak, de ez szerintem kell (két FHD-s cucc, nem azért lesz rákötve két STB-vel, hogy mindent SD-ben nézzünk). Mondjuk a Sport adók nem érdekelnek belőle, de a 20-ból ennyi HD igen:

- ATV
- Duna
- Filmbox
- History
- Natgeo
- Nat.Geo. Wild
- Spektrum
- Super TV2
- Travel
- TV2

Ez így pont a fele azaz 10. RTL HD nincs benne :D

[ Szerkesztve ]

(#13886) PuMbA válasza #41133696 (#13885) üzenetére


PuMbA
titán

Én abban reménykedek, hogy mivel kijött az OzoneNetwork HD a hónap elején, majd bele fog kerülni :) Otthon a VDSL-lel együtt HD Super csomag is lett, ma este tudom lecsekkolni, de biztos jó képminősége lesz, mivel SD-ben is a legjobb képminőséget az Invitel nyújtja.

[ Szerkesztve ]

(#13887) #41133696 válasza PuMbA (#13886) üzenetére


#41133696
törölt tag

Abban én is bízom, még azt sem bánnám, ha valamelyik Sport vagy zenei csatorna helyére kerül be. Az analógra meddig lehet számítani? Mert havonta az 1000 Ft megtakarítás nekem, hogy csak két STB kell (ellentétben a T-s SAT TV-s rendszerrel ahol három kellett a három készülékhez), mivel a Nagymamám szobájában CRT tévére lesz kötve az analog abban a 45 adóban amik Neki kellenek (ATV, RTL II, Duna) benne vannak. A második STB is csak Ozone miatt kell, mert ahhoz Nagypapám ragaszkodik :)Vagyis itt pontosítok, mert egy nagy LCD ítv van odaát, szóval amúgyis kellene a HD adásokhoz.

Ma hívott fel egy kedves Inviteles ügyintéző hölgy, hogy igazoljam vissza a rendelést, a CA modulos kis malőrömet gyorsan le is redukáltuk nullára, és helyette lett a két STB. A másfél nap szünet jól is jött, mert volt időm elintézni, hogy a feleslegessé váló T-s szolgáltatásaimat a másik lakásba a szüleim átvállalják, hála Nekik, meg a körülményeknek, hogy egy magában volt egy T-s régi hoppá analógon vonalon, és egy 10 éves UPC előfizetés. Így új s olcsóbb hoppá lesz, digitális vonal, és SAT TV, valamint Internet. Kötbér tehát nem lesz. Sőt az Internetből is olcsóbb lesz mert a T csak S-es csomagot tud nyújtani ott, de azt 2700 Ft-ért.

Ami itt plusz kiadásként jelentkezett nálam a VDSL2-ről váltás miatt, azaz, hogy vennem kellett egy új routert
(TP-Link Archer C5 AC1200 kétsávos gigabites vezeték nélküli router 2db USB porttal), a szolgálatói Speedport HGW helyett. Az Invitel azt az infót adta, hogy 15 napon belül kötik be koaxot, addigra ideér a router is. Persze vehettem volna olcsóbb routert is, de fontos az időtállóság, ez AC-s és minden van benne ami majd kell, valamint mégis ez lesz az elsődleges. Na meg majd még lehet a mobilinternetet is át kell íratnom a szülők nevére, hogy olcsóbb legyen.

VDSL-nél azért az IPTV eléggé lecsökkenti, pláne HD Streamnél a netezési sebességet. Hány készüléken nézed, és milyen sebességű VDSL-t nyújt számodra az Invitel?

[ Szerkesztve ]

(#13888) PuMbA válasza #41133696 (#13887) üzenetére


PuMbA
titán

15/1Mbit net van, ami Speedtest alapján 17/1Mbit, ha nem megy az IPTV, 15Mbit/1, ha SD adás megy és 13Mbit/1, ha HD adás :) 1 STB van csak :) Nagy hajcihőben, azért néha be tud kockásodni a kép, de jobb, mint a Telekomé :)

[ Szerkesztve ]

(#13889) btz válasza PuMbA (#13888) üzenetére


btz
addikt

Ugyan azon a madzagon jön mindkettő, úgyhogy ugyan olyan.

ⓑⓣⓩ

(#13890) PuMbA válasza btz (#13889) üzenetére


PuMbA
titán

:F Telekom kevesebb sávszélességet különít el az IPTV-re szerintem, mert nem volt olyan jó a kép, sokkal mosottabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#13891) veze válasza PuMbA (#13890) üzenetére


veze
őstag

ugyis elveszi maganak ami kell a ne sávszél terhére, nem?

(#13892) btz válasza veze (#13891) üzenetére


btz
addikt

Épp ez az. A net rovására megy ha TV-zel. Hát ez milyen sz... már!?! Az ilyen vonalon nem kéne megengedni az IP TV-t.

ⓑⓣⓩ

(#13893) PuMbA válasza veze (#13891) üzenetére


PuMbA
titán

A szerelő így mérte be, valószínűleg olyan távol vagyunk a DSLAM-től, hogy csak így sikerült. Én is meglepődtem amúgy, mert ADSL-nél nem volt ilyen SD adásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#13894) btz válasza PuMbA (#13893) üzenetére


btz
addikt

De azért a teljes árat elkérik ha fele sebességen negy is a net a TV miatt. Ilyen vonalon IP TV szolgáltatást nyújtani elég "arctalan" dolog.

ⓑⓣⓩ

(#13895) #41133696 válasza PuMbA (#13888) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát az a helyzet, hogy xDSL-re csak annak "éri meg" IPTV-t rendelnie, akinek (és/vagy viszonylatban):

- a szolgáltatója nem nyújt más platformot pl műholdas tévét (Az invitel pont ilyen)
- nem tölt le sokat, jobbára csak fórumozásra, email, és hírolvasásra használja az Internetet
- Maximum egy HD Stream-el számol
- relatíve jók a vonali paraméterei (közel van a DSLAM-hoz, és a kábelezés is rendben)

Ami engem illet én VDSL2-re sem vállaltam be az IPTV-t, mert a 23 Mbps is az "elég" kategóriába lett jó indulattal beszuszakolva amikor Steamről, Originről töltök több tíz vagy száz GB-ot töltök le.
Na meg egyébként is a T nekem a 3 STB miatt el is utasította volna.
Szóval esetemben a VDSL2 + a SAT TV volt a jó megoldás (pedig ezen a platformon sem FHD, hanem csak HD felbontásról beszélünk: 1440x1080 )

(#13893) PuMbA: A szerelő pontosan megtudta volna mondani a távolságot, én például 1200 méterre lakom a központtól, stabilan 2,7 MB/s (21,6 Mbps-mal tölt a Steam és az Origin mindig), de Speedtestben jobbat szoktam elérni picivel:

Fateromékhoz átviszem az Internetet is, nekik nem fontos a sebesség, menjen a Skype, meg a híroldalak, aztán lehet SAT TV lesz, de lehet IPTV-t kérnek, és még az S-es csomagra is bekötik két SD esetén. Ott pedig SD van duplán. De sokkal esélyebb, hogy SAT TV-jük lesz mellette.

[ Szerkesztve ]

(#13896) PuMbA


PuMbA
titán

Hát igen, nem ez a legjobb megoldás, de ezért raktak TV nélkül 17Mbit-et, hogy kárpótoljanak a HD IPTV nézési 13Mbitért, amibe szerencsére bele tudtunk menni, mert a TV-t kevesebbet használjuk :) A Digitől egyébként úgy érzem, hogy valamivel rosszabb a HD adás minősége. A legzavaróbb, hogy amikor sok a részlet a képen, akkor SD-nél is rosszabb lesz a képminőség, annyira kockás a kép. Magyarország még nem külföld :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13897) headhunter


headhunter
addikt

HBO MaxPak HD-csomagban található HBO GO-n csak online lehet megnézni műsorokat vagy letölthető?

Digitális Kábeltévé hálózaton az HBO OD megy vagy csak kizárólag IPTV-n?

[ Szerkesztve ]

(#13898) bopeti98 válasza headhunter (#13897) üzenetére


bopeti98
őstag

Egyenlőre csak online lehet nézni.
Az HBO OD-t nem tudom, bár szerintem csak IPTV-n megy.

(#13899) #41133696 válasza #41133696 (#13895) üzenetére


#41133696
törölt tag

A router szerencsére előbb ideért :) Azért remélem ezen a héten a szerelő is csörögni fog :)

(#13896) PuMbA : Az egyébként megítélés kérdése is, de ha valaki már IPTV-re fizet elő, akkor megfelelő bitrátával kapja ha egy mód van rá. Csak ugye xDSL-nél ez azt jelenti, hogy akkor az Internet fog alacsony sebességgel menni, mármint ahhoz képest, mint úgy egyébként az xDSL IPTV-nélküli maximuma is manapság az egyéb fejlettebb platformokhoz képest is elég soványka.

[ Szerkesztve ]

(#13900) Damage


Damage
senior tag

Sziasztok!

Költözés miatt kell váltanom és az új helyen nem sok szolgáltató van jelen. Leírás alapján az Invitel ajánlata volt a legszimpatikusabb.

2 év hűséggel kerülne 4200 HUF/hó 150 Mbit NET + 94 csatorna IP TV. Gyanúsan olcsónak találom. Van valakinek tapasztalata az Invilág 3XL csomaggal kapcsolatosan? Valami elkerülte a figyelmem?
Előre is köszönöm a segítséget!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.