Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28228) lipi67 válasza darál0w (#28225) üzenetére


lipi67
veterán

Tudod, ott laktam és elfelejtettem átiratkozni.. :U

Igen, a megyeibe megyek, majd a csaj benyom valahogy. Az a gáz, hogy a nagynéném a gyek főnöke, de nem szeretném ha Ő intézné..Így is szoptam a multkor..nem tudok viselkedni.
Mondta Era mikor EKG-t csinált, hogy majd bevisz a nővérszobába. Ott volt még 2 csaj.
Felhozott egy EKG gépet nekem meg: Na vetkőzz babám, csupira, legyen jó esténk. Ők matattak a géppel és mire készen lettek szerinted én hogy álltam ott?
eltaláltad...
akkor még jó kedve volt mindenkinek és én se vagyok az a szégyellős fajta, de mikor felhívta a főorvost kiértékelni azt a szart..akkor küldtek a sürgősségire.
Ott bemutatott mint untesó, levette ő a vért és megcimkézte a kémcsöveket Lippai Zoltán névre. Majd kerestek, de nem találtak a gépben. Taj számom elütötték s mikor jól lett bevéve.. Liptákot adott ki..-nem kis égés volt, hogy az "untesóm" nem tudja a nevem..

Most megy minden szépen, a kis 3300-as cerka 1,15V-ra alulfeszelve 4GHz-en.
Igaz most csak a 2 CellShock modul van bent

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.