Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19201) lipi67 válasza darál0w (#19200) üzenetére


lipi67
veterán

Szerinted miért voltam egész nap boxerben? Se Fridit, se Xavért se Steiner Kristófót nem találtam, így nem tudtam a hasukra állni. Anyám meg azt mondta, ebben a szeszélyes időben melegen önltözzek.. ;)

Balu: Szerelmet vallottam Áginak.... :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19202) darál0w válasza lipi67 (#19201) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

és ági is :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19203) lipi67 válasza darál0w (#19202) üzenetére


lipi67
veterán

:DDD Mi van Ágival? Nem értettem..Az Timi akire gondolsz sztem. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19204) Gorneck válasza lipi67 (#19201) üzenetére


Gorneck
titán

Megbánod te ezt még... :D

Szép napot mindenkinek. :)

Gorneck#1239

(#19205) hackeeeee válasza darál0w (#19198) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hülye. :D

Ilyen \_\ alakú. A második \ képzel a _ alá. És az volt a szar, hogy ugye fehér volt a lépcső, az egyenes rész meg fekete,és bazmeg az utolsó lépcsőfok is feketére volt festve.... Sógorom is benézte, ő nem esett el de Ő is nyeglett, én elzúgtam.

Tegnap megjártam az ügyeletet, először a beteghordó poénkodott nekem, hogy gipsz... :D Meg is tojtam, hogy nemá... Utána mondta a doki, hogy törve nincs szal fásli, este jegelés, meg kb 4-6 hét a teljes gyógyulásig, mondom remek...

Véleményem szubjektív...

(#19206) lipi67 válasza Gorneck (#19204) üzenetére


lipi67
veterán

Ja..Majd járhatsz Szegedre órákra:)
-persze megemlítette 2 szeretelek között, hogy jó lenne nyelvvizsgázni..-
Majd kiderül, hogy mi lesz...

(#19205) hackeeeee Ok-okozat..AMD és most rosszban sántikálsz..
4-6 hét..hát nem kevés. Nem irigyellek. :( Isten keze. Biztos gyorsabb voltál mint a procid, most bekalibrált.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19207) Gorneck válasza lipi67 (#19206) üzenetére


Gorneck
titán

Épp ezt akarom kihagyni... :D

Gorneck#1239

(#19208) hackeeeee válasza lipi67 (#19206) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah.. Lehet. :) Bár még a gépemet sem használtam 3 napig.. :o

Most ülök az ágyamban, lábam a székemen, noti az ölemben...

Más, havertól megkapom a 320megás 8800 GTS-ét ideiglenes használatra. :D Mer ő meg szerzett magának 8800 GTX-et.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19209) kulerr


kulerr
őstag

szabadság 2 napig...így marad még 7+27

[ Szerkesztve ]

(#19210) darál0w válasza lipi67 (#19203) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szerelem az szerelem...mind1 mi a neve :DDD

szép napot.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19211) darál0w válasza hackeeeee (#19205) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

direkt miattad festették feketére.

de mekkora baromságmárez :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19212) lipi67 válasza Gorneck (#19207) üzenetére


lipi67
veterán

Várd ki a végét.. ;)

kulerr: Nem jött az info amit kértem :U

(#19208) hackeeeee : Unalmas egy dolog, sajnálom. Én 1x 47 napig feküdtem (átszurták a térdemet) háát..Elmacskásodtam rendesen. Rálépni nem ok, ugrálni se jó mert bele nyilal..felpóckolni, borogatni..Nézz filmeket.

darál0w "Szeretni valakit valamiért.." - Úgy is tudja, h hazudok, bár..Nő Ő is. 1x megsértődött, mert Krammerka feleségére el akartam cserélni, azóta nem nagyon hisz nekem. (főleg, hogy megtudta -benézett ide!!!-, hogy még 2giga ramot is adtam volna mellé hozománynak :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19213) darál0w válasza lipi67 (#19212) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szegény :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19214) hackeeeee válasza darál0w (#19211) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát az.. :D Baze, sose jártam ikeába, 1szer megyek be, akkor is így járok... :\ A jóisten is azt akarja, hogy ne járjak oda. :D

@lipi: Térdműtét után féligmeddig ismerős a szitu, de mégis kicsit kellemetlen... Mondjuk estem már párszor, de mindig megúszta a bokám, eddig...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19215) darál0w válasza hackeeeee (#19214) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mehetsz még a mobelixbe meg obiba meg praktikerbe. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19216) hackeeeee válasza darál0w (#19215) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó na. :D Csak kerestem valamit, ugye ilyen összeszerelhető bútorokból az ikea az ász, na mondom nézzünk be. Hát nemkellett vóna. :D

Véleményem szubjektív...

(#19217) darál0w válasza hackeeeee (#19216) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és mi jot akartál venni?

ez amugy ilyen népbetegség :D

bemegyek az ikeába szétnézni...és vesz egy összeszerelhető "lakást" :DDD

jaaa, meg kész a lista...toljad ki aláírásba ;]

épp most toltam le 2 tesztet ;)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19218) lipi67 válasza hackeeeee (#19214) üzenetére


lipi67
veterán

Spec. engem arabok szurtak meg, de hasonló lehet gondolom. Nem mentem én dokihoz de valami gennycsap vagy mi betokozódott a térdkalácsnál és fel kellett volna vágni. 1 nap haladékot kaptam a nagynénémtől..(Ő műtött volna). Bevittem magammal 1 üveg vodkát , meg nagy fémcsipeszt az ágyba, benyeltem.. Utána belebasztam a sebbe és kihúzgáltam ami ott volt. Utána jól kinyomkodtam, meg van itthon mindíg olyan fertőtlenítő szar meg valag cucc. Belefujkájtál a sebbe és bekötöztem. Utána meg másik gatyát vettem mert közben behugyoztam úgy fájt.-- ezt képletesen írtam- Kialudtam a részegséget és 2 hét fekvés után már mankóval tudtam menni. ;)

darál0w: Rendes jány az, s hogy Ő Szegeden, én itt..nem is veszekszünk:)
Igaz most megbeszéltünk 1 közös nyaralást, de asszem Timi nem nagyon tolerálná, elmondani meg el kéne, úgy is feltünne neki, hogy a megyében se vagyok..
Én mondom, csak a baj van ezekkel a nőkkel...

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19219) lipi67 válasza darál0w (#19217) üzenetére


lipi67
veterán

Láttam a teszteket én is, de nincs viszonyítási alapom, hogy kb mennyit ér (milyen erős)
Cinebench R10-et csinálj már légyszi.

Én ezzel a lappal 3,6GHz felé nem tudok menni:( , igaz ebben a 667-es ramok is besegítenek...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19220) darál0w válasza lipi67 (#19218) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

addig jo, míg nem vagytok 1 fedél alatt :D

#19219) lipi67 csináltam már...otthon van. hazaérek leírom mennyi volt :D

Q8200 felett végzett kicsivel...clocktoclock 3250mhzen teszteltem.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19221) darál0w válasza lipi67 (#19219) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

1 szál ~4k

x szál ~13k

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19222) lipi67 válasza darál0w (#19221) üzenetére


lipi67
veterán

kerek számok lettek?
Nálam 2 mag: [link] 3,7GHz-nél 888MHz-en a ramok. Kijön a G31 gyengesége kben. Szinkronban 800MHz-et se nagyon tudnak a 667-es ramok, 4:5-ben meg 925 ig húztam őket. Ez MCH gagyisága.Mondjuk. Szerintem kuki lapban, gyári hűtővel és 667-es ramokkal nem rossz.
az "x" az mennyi is Nálad? 2nek irreálisan sok 4nek meg kevéske..
32v 64 bit?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19223) darál0w válasza lipi67 (#19222) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem, nem kerek számok...ott a kerekítés jel a számok előtt :)

32bit, 3250mhz, 4 mag, ramok 1000en.

Q8200 is ekörüli eredményeket csinált...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19224) hackeeeee válasza darál0w (#19217) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Beírva. :)

Valami kis asztalt, mert vettem új ágyat, és elférne vmi kis asztal mellé, és azt akartam, meg valami nagy pokrócot. Csak útba esett, meg amúgy is úgy voltam vele, hogy ott mindig van minden, meg több ismerős is Ikeás.. :) Nah mindegy. Majd vmikor tuningolgatok, most nem sok kedvem van, örülök hogy mászkálni tudok. :) Bár ma majd beülök a gép elé, mer berakom a 8800GTS-t, kíváncsi vagyok mit megy 1680-ban a 320 megás.

@lipi: Ez csak 1 fránya lépcső volt. :D A térdem meg porc gond.. :\ Én csak azé mentem el, hogy meggyőződjek arról, hogy biztos nem tört el.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19225) Prison85


Prison85
senior tag

Úgy látom ez az E2000 topic egy kicsit elkalandozott :DD No azért én írok pár sort, hátha témába vág. Januárban vettem barátnőmnek egy gépet (ami egyben az enyém is, hogy nála se szakadjak el teljesen a hálótól), hogy tudjunk multiban egymás ellen is játszani (Battlefield 2142). Viszonylag olcsón kerestünk 50-60k körül. Egyet sikerült is lőnöm a vaterán 50-ért, de nagyon elkapkodott döntés volt, utólag rá kellett jönnöm. Nem néztem kellőképp utána és soha többé nem esek újra ugyanebbe a hibába.
A konfig:
alaplap: ASUS P5VD2--MX
processzor: DualCore E2180
memória: 2x1GB Samsung DDR2
vga: Galaxy 8600GT 256M

Kezdetben örültem is neki. Csendes kis gép, 2 mag, 2GB ram és egyebek. Aztán rá kellett jönni, hogy nem minden arany, ami fénylik. Gondoltam haladjunk a korral és váltsuk le az XP-t windows 7-re. Minden szuper, találtam drivert is hozzá, de csak beta-t. Itt már kezdett gyanús lenni, de próba cseresznye. Minden működött is, egészen addig, amíg játszani akartál. Az alaplapi hangkártya erősen visszhangzik körülbelül 3 hullámban (mintha kánonban beszélnének) ráadásul a 2GB ram is állandóan "eltűnt" és teljesen lelassult a gép. Újratelepítés és nosztalgiázhatunk tovább az XP-n. Utánanéztem az alaplapnak és maximum 533-as memóriát bír kezelni. Itt már pipa voltam. Szétkaptam, megnéztem a cuccokat és jött a nagy pofon. Üres a gép mint egy barrebone pc. A gyári OC 8600GT külseje csúnya és semmitmondó, újabb játékokkal már keményen meggyűlik a baja gyenge beállítások mellett is. Jelenleg az enyémből sorozatosan kiselejtezett cuccok kerülnek át bele és lassan teljsen megszűnik az intel láz a gép belsejében. Mindenesetre a gépnek van egy jó pontja is. Én teljesen elégedett vagyok ezzel az E2180-as izével holott nyomába sem ér a másik gyengusz gépem 4600+ procijával, de a nyáron ez a 2180 is eladásra kerül - persze, ha lesz rá igény. Nem melegszik, stabilan teszi a dolgát, de befejeztem az inteles barátságomat. Lehet, hogy nem teljesen ideillik az írásom, de köszönöm, hogy elolvastad :R

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#19226) hackeeeee válasza Prison85 (#19225) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem teljesen... Ajánlom figyelmedbe a topic címét:

"Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikja"

Tehát egyáltalán nincs elkallódva... :U

Mellesleg, VIA-s chipkészlet nem pont a legjobb dolog az ember életében, nem is tennék hozzá chipset drivert... Ha Realtek HD audio van rajta, akkor a Realtek oldaláról kell drivert cibálni hozzá, és az nem béta. Ha VIA Audio, akkor passz.. Ha felismeri alapból a win7 akkor azt se kell piszkálni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19227) Prison85 válasza hackeeeee (#19226) üzenetére


Prison85
senior tag

ok, köszi :U

Egyébként láttam, hogy beszereztél egy 8800-at. Azt az adatlapodon is szerepelő GA-MA785GT-UD3H lapba rakod? Néztem, hogy ATI Radeon HD 4200 alaplapi kártyával rendelkezik. Ettől függetlenül megy rendesen? Azért kérdezem, mert az egyém Nvidia chipsetes és ATI kártyával szemezgetek...

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#19228) lipi67 válasza darál0w (#19223) üzenetére


lipi67
veterán

Igen látom a "megközelítőleg" jelet:)
Akkor ok. Még is csak intel. q8xxx amolyan csira:) q9400/9550 meg 17k-t nyom.
Esik ott is? Jövhónapban asszem többet leszek Nálatok mint "Zebegényben"...

(#19224) hackeeeee: Porc..szarabb!!!! Nem akarlak rémísztgetni, de kva durva dolgok is kisülhettek volna belőle. Sajna van egy haverom, aki még hivatásosként a gyak.pályán elesett.2x műtötték akkoriban, s utána fene se tudja még mit csináltak vele. Úgy 2 éve már azért könyörgött, hogy vágják le a lábát..Mivel relatíve fiatal, protézist nem kaphat még, s most a csont csonton forog, se izület se porc..Borzalmas fájdalom minden 1es lépés neki..:(

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19229) hackeeeee válasza Prison85 (#19227) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Persze. Havernél 770-es AMD-s lapba ment eddig. Annyi az egész, hogy az integrált VGA-t le kell tiltani, és kész is. :)

Véleményem szubjektív...

(#19230) hackeeeee válasza lipi67 (#19228) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pfe waz.. hát nekem is so jobb lett. De nem mondhatom azt, hogy tényleg jobb.. Volt bnőmnek 17 évesen műtötték ugyanilyen dologgal a térdét mint nekem..

Véleményem szubjektív...

(#19231) lipi67 válasza Prison85 (#19225) üzenetére


lipi67
veterán

Alaplapot cserélj oszt' jól is van. Már egy asus p5b, giga ds3, abit IB9 is ég és föld lenne, de ha tudnál egy abit ip 35-e lapot alá..3,2-t gond nélkül vinné a nyári melegben is. Ha meg nem szereted és alacsony vides, jó fpo-ju, rádobsz kp-t és adom is a 7400-est.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19232) darál0w válasza lipi67 (#19228) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo...de a Q9es szériában sokkal több L2 mérete....nem csoda, h annyit tol...

most nem esik és remélem nem is fog...6tol meccs....

mi lesz itt jövőhéten?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19233) darál0w válasza lipi67 (#19231) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ebből szerintem ő, mint "laikus" nem sok mindent fog érteni :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19234) Prison85 válasza lipi67 (#19231) üzenetére


Prison85
senior tag

Tudom, hogy a lap a legnagyobb probléma. Sajnos intelre nem érdekel a csere, inkább AMD párti vagyok, de, ha esetleg tudsz szerezni a közeljövőben Athlon II 620-at, akkor érdekelhet a biznic. :B Egyébként tényleg "laikus" vagyok szóval csak szolidan, hogy meg is értsem :DDD

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#19235) lipi67 válasza darál0w (#19232) üzenetére


lipi67
veterán

Nem jöv héten, jöv hónapban és ..ÉN!!!!:)
Beíratkozás, meg..nyáron kicsi el kéne költözni. Vagy oda (gyááá...pl avas..), vagy szhely (ha kulerr szerez melót pl), vagy szeged (ha Balázsunk miatt el kell vennem Ágit), Debrecen (mert szeretem)..Most nem gépet cserélek, inkább várost:)

-Boginak kben huszonvalahanyadikán beíratkozás az 1ik "B" betűs suliba ahol voltunk..(én már elfelejtettem a nevüket..) ;)

(#19234) Prison85 : Én ugyan nem veszek a kezembe sátáni procit:) Hát azé' az E 7400-as proci cseppet erősebb mint a 2180-as Te. ;)
A felsorolt lapokban meg olyan tuningot csinálhatsz vele, hogy a 86GT-ből a szart is kiveri.
Volt pont 2180+86GT-m, néztem is, hogy hol van az a pont ahol még érezhetően rádom a vga-ra a proci (nem, nem "kihajtja", azt Lúdas Matyi tette a libákkal), majd megkeresem.Azt hiszem 2,6GHz-ig volt látványos javulás szintzetikus teszteknél. Játékoknál meg..úgy is csak az a lényeg, hogy cpu vagy vga limited lesz. A cpu, nyomsz neki még egy kis FSB-t és Go.
-Most a dezentor megjegyzésére volt hsz-ed vége cinizmus, vagy valami valóban nem volt 1értelmű?
;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19236) darál0w válasza lipi67 (#19235) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hmm.Avas...kocsma meg feketeség van...otthon éreznéd magad :D

B, mint Baross :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19237) lipi67 válasza darál0w (#19236) üzenetére


lipi67
veterán

Azért mondtam!
B mint Berze? de asszem valóban Baross. Tod mit?
Látom ám, filmezel. Legyen ennek szellemében "V" mint vérbosszú :)
(nekem az is bejött.. :K )

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19238) lipi67 válasza darál0w (#19236) üzenetére


lipi67
veterán

Nyertél Baross G.
5évf.Közgazdasági szakmacsoport(banki)
nyelvi elők.évfolyammal (angol)
Ha valami családdal kapcsolatos kérdésem lesz, majd kereslek :U :B
-nemtod a 2.feleségem hova költözött el megint?-

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19239) darál0w válasza lipi67 (#19237) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo film :)

#19238) lipi67 mondtam én... :)

mikor élt veled megint? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19240) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Waze... Ez a 8800GTS nem is rossz. :D Csak kár, hogy nem a fogyasztásáról híres...

Véleményem szubjektív...

(#19241) kulerr válasza lipi67 (#19212) üzenetére


kulerr
őstag

már ment.... :R

[ Szerkesztve ]

(#19242) shteer válasza hackeeeee (#19240) üzenetére


shteer
titán

milyen? én most adtam el egyet :)

..szerintem jónak tűnik

(#19243) hackeeeee válasza shteer (#19242) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nv. ref. 320megás. Haveré, eléggé tuningbarát jószág. :)

Véleményem szubjektív...

(#19244) shteer válasza hackeeeee (#19243) üzenetére


shteer
titán

ez egy giga volt - kis felbontásban még van ereje :)

..szerintem jónak tűnik

(#19245) hackeeeee válasza shteer (#19244) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ahhoz képest 1680-ban sem megy rosszul... Meg is lepődtem, rosszabbra számítottam. :)

Véleményem szubjektív...

(#19246) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Áááá.... Ezen kiakadtam. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#19247) Prison85 válasza lipi67 (#19235) üzenetére


Prison85
senior tag

Nem volt semmiféle cinizmus. Tényleg laikus vagyok és a közelmúltban kezdtem mélyebben beleásni magam a virtuális világba, most pedig szívom magamba :)) Annyit mindenesetre tudok, hogy a 7400-as erősebb, mint a 2180-as. Azt akartam csak mondani, hogy az itthoni gépemet folyamatosan próbálom fejleszteni, az ebből "kiselejtezett" cuccok pedig átkerülnek a másikba. Ezért lesz abban a házban is intel-ből AMD. Olcsóbb megoldás, mintha egyszerre két gépre kellene költenem :U

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#19248) dízelracer válasza hackeeeee (#19246) üzenetére


dízelracer
senior tag

Azért ez is odabasz... :DD

(#19249) shteer válasza hackeeeee (#19245) üzenetére


shteer
titán

reprezentáltam a működését, metro-t azért nem bírta physx-szel úgy mint a hd5850+gt220 :D

..szerintem jónak tűnik

(#19250) darál0w


darál0w
Jómunkásember

készenvannak ezek a hírdetések... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.