Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19551) krammerka válasza lipi67 (#19540) üzenetére


krammerka
őstag

már jól van,vmi 1 napos vírus szarság volt...........

(#19552) darál0w válasza lipi67 (#19549) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

megmutatod neki mit nem kellene csinálni :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19553) hackeeeee válasza krammerka (#19551) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hányós hasmenős? :\ Ismerős, itt is végigment a családon, bár én megúsztam... Mondjuk most sógorom megint összeszedett vmi hülyeséget.

Véleményem szubjektív...

(#19554) lipi67 válasza hackeeeee (#19550) üzenetére


lipi67
veterán

Ő? Ez a liba egy sárkány, hidd el. Ha esetleg meg a csapos kezdené..Táppénz :K
krammerka Hál'Istennek.

(#19552) darál0w: Szükségem van Rád!!! (ne értsd félre, nem lettem más, de van egy piszkos tervem, segítened kell, likvidálni kell valakit. Nem, nem ffi és nem testi erő, aljas fondorlat, csel. Tudsz udvarolni csúnya nőnek remélem, nem kell hozzáérned, de bottal piszkálhatod..Lényeg, hogy bolondítsd el)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19555) lipi67 válasza hackeeeee (#19553) üzenetére


lipi67
veterán

Hányós/hasmenős? - Nem! Sajtos/tejfölös! Nekem ez ugrott be! :D

Imerős végig ment a családon? Hát nem válogatós. Még szerencse, hogy Téged kihagyott!
Sógornak meg penicilint! :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19556) darál0w válasza lipi67 (#19554) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lol :D

az sose ment...nekik csak a vérüket tudom szívni :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19557) #16155904 válasza lipi67 (#19554) üzenetére


#16155904
törölt tag

Jézus, mire készülsz?

(#19558) darál0w válasza #16155904 (#19557) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez nem jézus...ez lipi :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19559) #16155904 válasza darál0w (#19558) üzenetére


#16155904
törölt tag

Na ja. Inkább lapítok. Meg fogjuk tudni előbb-utóbb.

(#19560) darál0w válasza #16155904 (#19559) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

minnyá kitálal... :)

én meg elkezdem a mai filmem : ninjagyilkos... :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19561) tildy válasza Gorneck (#19503) üzenetére


tildy
nagyúr

Még jó hogy itt 20 fok van. Le is betegedtem (torkom).
Lipi te menem változol.. Nem iszol... Csak a csapost látogatod :)
Bogit üdvözlöm:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19562) #16155904 válasza tildy (#19561) üzenetére


#16155904
törölt tag

Jobbulást. Hol van 20 fok?? Itt 30 éppen.

(#19563) lipi67 válasza darál0w (#19556) üzenetére


lipi67
veterán

bele fogsz tanulni!

(#19557) dolargaan : El kell csábítani egy csajt mert útban van.

(#19561) tildy : Kincsem! Apája babája ;) : Kva jó fiu vagyok, hidd el, még tanuim is vannak !!! Most nem vagyok hunyó, komolyan. Torkodra vigyázz!!! Mindíg valami jó dolgoddal van a baj. :(
Msn-en meg ugrálol ki be, 2x kérdeztem már a hugit!!!

Boginak átadom, pont ma emlegetett.
Pusz!

(Ha gép előtt leszel írj rám!!!!)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19564) tildy válasza #16155904 (#19562) üzenetére


tildy
nagyúr

Londonban.16 fok van msot.

Lipi: Hugomék múlt héten voltak kinn, akkor jó idő volt, mármint napos, 25-30 fok,a héten viszont szemelt az eső. Páromtól elkaptam valami nyavalyát, pár napja ő taknyolt folyamatosan, nekem emg ugye msot a torkom.Délután hazakéredzkedtem melóhelyről -nem szokásom- mert szédültem, és hőhullámom volt...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19565) lipi67 válasza tildy (#19564) üzenetére


lipi67
veterán

most végre látalak!
:C(msn-en)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19566) lipi67 válasza tildy (#19564) üzenetére


lipi67
veterán

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Ide írom: Fél óránként jön át 1-1 sor, annak is olvashatatlan a fele! amit meg kibogozok és vszolok, van, hogy nem megy át. Vagy neted nincs, vagy amd-s géped van!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19567) dízelracer válasza lipi67 (#19566) üzenetére


dízelracer
senior tag

"Vagy neted nincs, vagy amd-s géped van!"

:DD

(#19568) darál0w válasza lipi67 (#19563) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sztm nem lesz rá szükség :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19569) lipi67 válasza dízelracer (#19567) üzenetére


lipi67
veterán

És..AMD!!!! :K :))

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19570) tildy válasza lipi67 (#19566) üzenetére


tildy
nagyúr

inteles gep:P
Csak azert megy ritka valasz, mert pihentme kozben. Es azert kibogozhatatlan, mert uj gepem van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19571) lipi67 válasza tildy (#19570) üzenetére


lipi67
veterán

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Mondtam :szívatsz. :W :DD
Nem baj kedves, 1:0 oda, de jön még windózra serial stop. (nem, ne mondd most, hogy eredeti mert megvetted, TUDOM!!!, de csak elb@szol valamit előbb-utóbb) áááááá én meg az életemet.

Ha meg Inteles a gép, az ujjaid ajemdések és punk tum.
:((( :DDD

(#19568) darál0w: Nem kell látnod se, csak írj neki légyszi. Kész a tervem, minden 1xű. Engem jól ismert 2 sor után (no meg ip-stb..) tudná, hogy átverés. Te meg..Elmondod neki, hol láttad, tetszett stb..és amiket ír, azt mented. Az első szeretlek-ig kell csinálni (remélem 2-3 nap), azzal már tök nyeregbe lennék. Ha nem..meg kell, hogy öljem.

Kben annyira nem vészes. Olyan mint Tildy, csak..7,5 centivel alacsonyabb, ló feje van, 2 melle akkora mint nejki 1 és gonosz. szóval????

(Kell a helyismereted, (miskolc vagy Kazincbartcika)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19572) lipi67 válasza tildy (#19570) üzenetére


lipi67
veterán

Ejjjjjjjj jányom, most látom: " Es azert kibogozhatatlan, mert uj gepem van." -Bontsd hát ki Te "Istenátka Libája", nem fog megmacskásodni! Vagy az a xavér féle ? (melegedős)???
:U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19573) lipi67 válasza darál0w (#19568) üzenetére


lipi67
veterán

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! alig múlt 3:20 és alszol. Tán berúgtál, vagy mire fel ez a nagy álomkór?
Ugye írol Neki?
Bármi jó, ostoba. Mondjuk..azért ilyet ne:

"Szia!

Unalmamban bóklásztam az iwiw-en és tök véletlenül megláttalak. Nincs valami jó arcmemóriám, de ezt a fejet..nem lehet elfelejteni. Mondhatnám, szinte megszólal, de inkább, már-már nyerít. Kicsit félénk vagyok, s nem is az én stílusom ez a netes szarakodás, (no meg veled inkább vak randi a szemem épsége miatt), igy letettem arról, hogy írjak, féltem mérges (zabos?) leszel. Jöttem -mentem a lakásban és..megpillantottam a gyerek hintalovát. Rögtön tudtam, írnom kell Neked! Azzal bátorítottam magam, hogy szegről-végről szomszédok vagyunk, (én Etel közi , Te meg Mura közi), no meg..harcra fel, elvégre lovas nemzet sarja vagyok..szóval, talizzunk. Tudod..Te lehetnél az én kis kancám, s ha pokrócot tennél a hátadra, és úgy tennénk a sexet :B , hamar oldódnék, mondhatni, nyeregbe érezném magam. Te lennél a domináns, de ha megbokrosodnál azért én tartanám a gyeplőt. Ha meg nem jönnénk ki, sose lennék közönséges vagy durva, nem mondanám, hogy told el a biciklit, esetleg egy halk "húzd el a szekeret" hagyná el ajkam. De ha azt akarnád, hogy veled tartsak, csak annyit kéne mondanod: nyergelj-fordulj...
Ne hagyj kétségek között örlődni kis táltosom. Írj, s hagyd, hogy meglovagoljam veled a szerelem hullámait. Szégyen ide vagy oda, de azt se tudom, hol áll a fejem. Bár ez se rossz, lennék melletted akár a fejnélküli lovas is. Ügess a szívembe!

Léciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19574) lipi67


lipi67
veterán

Jó Reggelt!

Én is megyek lassan tentikélni..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19575) hackeeeee válasza lipi67 (#19555) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hülye... :DDD

Véleményem szubjektív...

(#19576) lipi67 válasza hackeeeee (#19575) üzenetére


lipi67
veterán

Ok ok, de attól még, hogy az, ne menjen végig a fél országon. :))

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19577) tildy válasza lipi67 (#19571) üzenetére


tildy
nagyúr

Hugom megvette ay én gépem, én meg a Lajos öccséét(ami anno a lajosé volt)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19578) lipi67 válasza tildy (#19577) üzenetére


lipi67
veterán

Kincsem! És a melegedős? A jó vétel? Azzal mi lett? Ezt kérdezetm!
Este majd kereslek, megfogadtam ám a tanácsodat és..Angyal vagy! Hiszed vagy sem, minden ok is lett.
Veszek neked vattacukrot!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19579) tildy válasza lipi67 (#19578) üzenetére


tildy
nagyúr

A melegedős gépet Lajos megszerelte, a netbookja mellett azt használja (karácsonyig) . 100 fontért vettem, nem volt rossz vétel . (egyébként a keresztfiamé lesz majd )

Vattacukrot ne vegyél, fogyózom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19580) lipi67 válasza tildy (#19579) üzenetére


lipi67
veterán

Ki a kukim a Te kereszfiad?
Főzök, ennéd... ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#19581) darál0w válasza lipi67 (#19571) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

MSNen szerelmet akarsz vallatni vele? lol :D

beszélj vele te...aztán ha vmi kell, akkor mondom :D

nem megy nekem az ilyen :)

szép napot.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19582) darál0w válasza lipi67 (#19573) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

te jo isten :D

ha ostoba, akkor ezt egy az egybe ctrl+c ctrl+v és vége :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19583) tildy válasza lipi67 (#19580) üzenetére


tildy
nagyúr

Barátnőm kisfia. :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19584) hackeeeee válasza darál0w (#19582) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD

Nah úgy látszik, hogy szeptembertől halasztom a sulit.... :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19585) darál0w válasza hackeeeee (#19584) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

miért?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19586) hackeeeee válasza darál0w (#19585) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Itthoni gondok... Cseprő apró balhék, amiből relatív én kimaradtam már párszor, és nem is miattam robbant ki, csak kb kurvára unom és elegem van belőle, úgyhogy majd megpróbálok a szakmámmal valami munkát keresni azt kész...

Véleményem szubjektív...

(#19587) darál0w válasza hackeeeee (#19586) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

értem.

akkor a nagy balhéra hajts fel pár sört és néézed az argentínokat. ez már jo meccs lesz :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19588) hackeeeee válasza darál0w (#19587) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezzel 2 baj is van. 1. Nem szeretem a sört, 2. nem szeretem a focit. :) Majd este forma1. :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19589) darál0w válasza hackeeeee (#19588) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jahaj :D

de ez nem foci...EZ WB :D

22:50 időmérő. azt is hesszelem :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19590) hackeeeee válasza darál0w (#19589) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Attó még ugyanúgy 25 marha rohangál össze vissza és kerget 1 labdát... :DDD

Véleményem szubjektív...

(#19591) krammerka válasza hackeeeee (#19590) üzenetére


krammerka
őstag

Üdv!

Én se nézek focit,nem köt le.............. :N

(#19592) Gorneck


Gorneck
titán

Nem kicsit van meleg... :(

darál0w: Az lehet, hogy ez a WB, de eddig rém gyenge mecsekkel...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19593) darál0w válasza hackeeeee (#19590) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

így is lehet nézni... ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19594) darál0w válasza Gorneck (#19592) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

4 meccs közül eddig ezen több történt, mint a másik 3on együttvéve...de így is gyengus volt sztm is :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19595) krammerka válasza darál0w (#19594) üzenetére


krammerka
őstag

már 4 meccs volt?
Ki hitte volna............. :DDD

(#19596) dízelracer válasza hackeeeee (#19590) üzenetére


dízelracer
senior tag

(#19597) darál0w válasza krammerka (#19595) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tegnap 2, ma 2 és még este lesz az 5. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19598) krammerka válasza dízelracer (#19596) üzenetére


krammerka
őstag

ez a legnagyobb arc akit ismerek :DDD
Kár hogy mostanában nem látni...........
Ez megmondja a frankót a fociról :DD

(#19599) Gorneck válasza dízelracer (#19596) üzenetére


Gorneck
titán

:D :DDD

Gorneck#1239

(#19600) darál0w


darál0w
Jómunkásember

TVben is galla tolja most a véleményét... :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.