Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19851) darál0w válasza hackeeeee (#19849) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát tanum az van rá...mivel nem egyedül vittem az autot....sőt, aznap amikor levittem 2 különböző helyen vásároltam hozzá alkatrészt és persze a kocsival mentem...szal ugy ~20 ember tuti látta :D

náluk panaszt tenni? maszek....1edül dolgozik...jah nem is...mert a fiával...

hegeszteni a kipufogot kellett....

tuti, h nem fizetem ki neki...leeht adok neki pénzt de hogy 15kt nem az 100%...

19850) krammerka voltunk villamosságiba...ott mondták, h az infrát ők nem tudják megcsinálni....felhívott egy másikat....az mondta,h ha meg tudják csinálni , de kicsi az sély rá a z15k...ha nem akkor immo ki az 30k...tiszta vicc...én ugy kérem vissza az autot ahgy odavittem....a saját 4 kerekén el tudjam hozni külső segítség nélkül...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19852) Gorneck válasza darál0w (#19851) üzenetére


Gorneck
titán

Arról ő szvsz nem tehet, hogy néked nem müxik a távkapcsod...teljesen jól csinált mindent...szal én nem biztos pattognék miatta...
Ha a fényezést baszta volna szét, akkor biztos ráverek kettőt, de ezé nemtom...szerencsétlen egy helyzet...

Gorneck#1239

(#19853) hackeeeee válasza Gorneck (#19852) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hmmmm.. Ez mondjuk igaz, ebben van valami. :U

Véleményem szubjektív...

(#19854) darál0w válasza Gorneck (#19852) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

oké, h nem jo a távkapcsom....de eddig ment az auto...ha azt mondja, h nem tudja megoldani így...oké....de belekezdett és tudta a hibáját....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19855) hackeeeee válasza darál0w (#19854) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát de éted, akkor Te is mondhattad volna így, hogy ilyen okból kifolyólag még nem kéred a javítást, mert előfordulhat, hogy nem fog utána tudni saját "lábán" menni az autó... Szal a fene se tudja...

Véleményem szubjektív...

(#19856) Gorneck válasza hackeeeee (#19853) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem 1-2 hónapja volt egy nem ilyen, de hasonó ügyem...főnököm odaadta az USB vinyáját...elkezdtem rá másolni...mivel több mint 150GB-ot mozgattam így úgyhagytam a gépet...vacsi után ránéztem és hoppá leállt a másolás...a vinya megdöglött...nagyon boldog voltam...
Ezek után kaptam másik vinyót másik mérnöktől akinek átmásoltam mindent ami kell, de már ő is kicsit félve adta oda...nos ezért van az, hogy én nem hordok be cuccokat meló...ha vkinek kell vmi, jön és viszi ami köll...de én nem nyúlok a cuccához...

Szar példa, mert fizetnem nem kellett meg hasonlók...de mondhatok tényleg AtomAnti esetéhez hasonló példát jó párat...

De én nem érzem bármiben is hibás lenne a szerelő...ő azt csinálta amit kell és vhol előírás (pl az én lakatos ismerősöm szarik erre)...sajna mind2 félnek ez igen kellemetlen én úgy gondolom...

darál0w: Az oké, hogy mondtad neki nem oké a távkapcsod...de azt is tudtátok, hogy az immmo le fog zárni? Ő ezt tudta és úgy mondta nem lesz gond? Mert akkor bassza meg! Viszont, ha nem tudta az immmo lezár, akkor továbbra is egy szerencsétlen szitu ez.
Remélem azé meg tudjátok oldani...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19857) hackeeeee válasza Gorneck (#19856) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meg mondjuk ez olyan is lehet, hogy ha eladsz valamit itt, akár még le is videózod, hogy működik meg minden, erre mire odaér a vevőhöz nem megy a cucc. Gari ha nincs, akkor kb. mind2 embernek kellemetlen, főként ugye a vevőnek...

Véleményem szubjektív...

(#19858) Gorneck válasza hackeeeee (#19857) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh...szerencsére nem volt ilyen szitu...de olyan volt, hogy visszakaptam a lapom azzal a dumával nem jó rajta a sata...mivel nem volt sata meghajtóm így a rangos emberkének elfogadtam a szavát. Szal az ő lapját kicsengettem (rádobtam 4kt az enyémre és megkaptam az övét, mondjuk ez is érdekes volt, mert 3kban állapodtunk meg, de személyes talikor 4k-t kért, de nem hőőőzöngtem) és visszakaptam az enyém...
1-2 hétig bírtam és gari előtt külön vettem egy sata vinyát...hibátlan volt...majd jött még 3-4 fajta, mind működött...
Berágtam...ismét meghírdettem, eladtam, de elmondtam mi volt vele a vevőnek...a srác aszonta a lap tökéletes és már a sokadik vinyát kezeli hibátlanul...
Az az igazság, hogy ha előttem állt volna ez a kedves ezer éves reggel rendelkező PHs arc...sztem a fején törtem volna ketté a lapot, majd az övét is...pedig kétszer akkora, persze nem olyan erőben lévő emberke, mint én...szal nem kicsit voltam ideg...főleg mert 6-7 éve 20k nem kevés pénz volt...annyim ment el benzinre meg a lap bukójára...

Gorneck#1239

(#19859) hackeeeee válasza Gorneck (#19858) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naigen....

Nekem is jöttek ilyennel, a Ep35-nél. Ugye én nem sűrűn használok alaplapi recsegőt, mert nem. Azért van az Audigy 2 ZS. Namármost, ennél is eleve tiltottam annak idején a recsegőt, ki sem próbáltam. Ugye eladtam, mondja a srác, hogy nem szól, mondom engedélyezd a recsegőt, hát utána se szólt csináljak valamit. Hát mondom nézd, hírdetés megvan, gari nélkül adtam, ez van... De mondom legyen, utalja el a postát (nehogymár önköltségre postázgassak, főként úgy, hogy nem volt megbeszélve gari), küldök egy recsegőt, ami arra jó, hogy szóljon... Erre jött a szöveg, hogy akko adjam már fel, mondom utald a pk-t, feladom, azóta is várom, meg azt se tudom, hogy megoldotta a e gondját, vagy sem, szal, vannak ilyenek....

Véleményem szubjektív...

(#19860) darál0w válasza Gorneck (#19856) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mivel szerelő( nem ma kezdte majd' 50 éves...) gondolom már hallott/látott ilyet és sztm tudta is...mind1....holnap kiderül mivan.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19861) Gorneck válasza darál0w (#19860) üzenetére


Gorneck
titán

Én nem értek a lovakhoz, de pl apámé nem zár le...enyémbe meg nincsen immmo...

De azt tudta, hogy van immmo?

Hááát ki...

Nyertek az Argentinok...bár annyira nem volt jó meccs...

Gorneck#1239

(#19862) darál0w válasza Gorneck (#19861) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tudta....

nyertek...és a délkoreaiak is továbbmentek...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19863) Gorneck válasza darál0w (#19862) üzenetére


Gorneck
titán

Örülök mind2nek... :)

Szerelő meg majd holnap elválik...

Gorneck#1239

(#19864) dízelracer válasza darál0w (#19854) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nehéz ügy. Mindkét félnek igaza van a maga módján. De ami mégiscsak feléd billenti a mérleg nyelvét az az a tény, hogy az öreg pontosan tudta, hogy problémás a kocsi mégis elvállalta. Ha elvállalta akkor állítsa/állíttassa vissza azt az állapotot ahogy te átadtad neki az autót. :K Gondolom semmi papír nincs róla.

(#19865) shteer válasza darál0w (#19847) üzenetére


shteer
titán

igazából nem tudsz vele semmit kezdeni, mert ami munkát ő elvállalt azt megcsinálta, és nem kötelezhető arra, hogy kiadja a kocsit amíg nem fizeted ki a munkáját.

azzal lehet kötekedni, hogy meg kellett volna kérdeznie, hogy a kódokat tudod-e a kocsihoz, ha letiltja magát, de mivel nem annak a hibának a kijavításáért vitted a verdát hozzá, mossa kezeit...

..szerintem jónak tűnik

(#19866) darál0w válasza dízelracer (#19864) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

papír...sztm számlát se ad...majd befenyítem, h gyün az apeh :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19867) darál0w válasza shteer (#19865) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

oké, h rossz volt a köponti, de legalább ment az auto...

ez most olyan pl, ha hoznak hozzám szgépet, h telepítsem, vagy vmi softveres szart csináljak meg rajta, de rossz a procihűtő vagy nincs lekenve rendesen és leég az egész....csak odafigyelnék rá és szolnék, h az nem fog menni, esetleg ha meg tudom oldani, akkor megcsinálom....

ezt persze nem vártam el tőle, h egy 10ks melot megcsináljon...csak legalább abban az állapotban lenne, ahogy leadtam...+ amiért fizetek is az legyen jo...

erre most visszakapok majd egy nem működő autot szinte nagyobb kárral, mint ahogy leadtam és még fizetek is érte...

a kódomat meg még én se tudom....

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19868) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na leléptem mára..

joccakát.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19869) darál0w


darál0w
Jómunkásember

szép napot...

zártam, nyitottam :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19870) shteer válasza darál0w (#19869) üzenetére


shteer
titán

ennél mindenképp szebbet :)

hol a nyár?

..szerintem jónak tűnik

(#19871) darál0w válasza shteer (#19870) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt jelenleg süt a nap.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19872) dízelracer válasza darál0w (#19871) üzenetére


dízelracer
senior tag

Detto. Kicsit borús idő van de azért néha elő-elődugja a pofáját a nap is végre. :D

Lipit elvitték az ufók?

(#19873) Gorneck válasza dízelracer (#19872) üzenetére


Gorneck
titán

Vagy csak sok a probléma otthon...

Gorneck#1239

(#19874) Gorneck válasza darál0w (#19871) üzenetére


Gorneck
titán

Inkább azt mond mi van a tütüvel...???

Gorneck#1239

(#19875) darál0w válasza dízelracer (#19872) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt süt,süt és süt...

nemtom lipit...tegnap beszéltem vele, megsértődött a semmi :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19876) darál0w válasza Gorneck (#19874) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a tütüvel az van, h elolvastam a használati utmutatot :D

abban le volt íva, h ilyen esetben mi a teendő...renaultban adtak neke egy kodot...ezt a jobb oldali bajuszkapcsolon lévő gombbal kb 1 ora alatt sikerült is beütnöm, ugy, h elfogadja...:D

de ez a kod elvileg csak ideiglenes kod...az volt leírva,h 10 perc mortorállás után visszazár...mondom oké...gyorsan vittam villamosságiba...hát nem tudják taníttatni, mert ezt nem lehet....át egy másikba...ugyan ez a szitu, de ott ki tudják kapni az immot (30k)....mondom oké...akkor go renault. ott mondták, h ők meg tudják probálni, de nem biztos, h sikerül...mondom oké....és mi van ha nem sikerül?

hát az ~15k(mert megprobálták...LOL :D ) és ha nem megy, akkor vegyek uj kulcsot...35k...mondom oké....és ez a ideiglenes kod tényleg csak 10 percig jo....válasz : persze.

kértem előjegyzést renaultba....azota állt 1x fél orát és 1x 2órát az auto....semmi gáz vele...sztm nem viszem vissza....nincs most annyi fölös zsém....

főleg így, h anyámmal összevesztem és elköltöztem(tegnap)....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19877) hackeeeee válasza darál0w (#19876) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah. De mondjuk ha megy akkor király. Bár max ez 1 éjszaka után kiderül. Ha holnap reggel is indul akkor király. :D Márkaszervizek áraira inkább nem mondok semmit... :DDD

Az nem jó, vagy igen?

Véleményem szubjektív...

(#19878) darál0w válasza hackeeeee (#19877) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sztm már kiderült...állt több orát...nem holmi 10 perceket :D

hát jo, hogy eljöttem, mert már nem bírtam ami otthon van...nem sokat voltam otthon, de már így is sok volt...így kevesebb lesz a lové...dehát ez van....de csak hétvégéig, mert megálmodtam a nyertes számokat az ötösön :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19879) Gorneck válasza darál0w (#19878) üzenetére


Gorneck
titán

Én is már párszor összepakoltam, de a végén nem engedtek elmenni otthonról...pedig köv nyáron lesz annyi zsé kihúzok a saját kecómba...

Gorneck#1239

(#19880) krammerka válasza Gorneck (#19879) üzenetére


krammerka
őstag

Üdv Fiatalság! :DDD

Addig jó,míg egyedül vagytok,és a "magad ura" vagy.Amint külön mész,megnősülsz(sose tedd),vége a dalnak,kampeca.............
Meló mehet reggeltől estig,pénz sose elég semmire,nah akkor qrjunk félre.........,jöhet a vállás.............. :U

Szarul hangzik,de ez van :)

(#19881) dízelracer válasza krammerka (#19880) üzenetére


dízelracer
senior tag

:D

(#19882) hackeeeee válasza dízelracer (#19881) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19883) krammerka válasza dízelracer (#19881) üzenetére


krammerka
őstag

:DDD ,a kép jó,és a valóságot mutatja :K

s ekkor jön az a gondolat bennünk,hogy velünk ilyen úgyse történik meg............hmmm,milyen naívak az emberek :U(én is az voltam..)

[ Szerkesztve ]

(#19884) darál0w válasza Gorneck (#19879) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

engem nem lehet megállítani :N

na erőszakos nem voltam, de megfogtam anyámat és arrébraktam :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19885) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na...joéjszakát.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19886) Gorneck válasza krammerka (#19880) üzenetére


Gorneck
titán

Tudom... :)

Szép napot mindenkinek.

Gorneck#1239

(#19887) Gorneck válasza krammerka (#19880) üzenetére


Gorneck
titán

:W

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19888) shteer válasza Gorneck (#19886) üzenetére


shteer
titán

szépnek indul :K szépet!

..szerintem jónak tűnik

(#19889) Gorneck válasza shteer (#19888) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem meg kéne vagy 2-3 nap szabi, mert lassan egy hónapja dbokba van a gépem...rossz ránézni...jó lenne befejezni már és összerakni...

Gorneck#1239

(#19890) hackeeeee válasza Gorneck (#19889) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe.

Én meg azon filózgatok épp, hogy a procira lehet kéne építeni vizet. Valami egyszerűbbet, ami épp elég arra, hogy a procit lehűtse.. :) Bár ezen már egyszer elgondolkoztam, és akkor se lett belőle semmi.

Véleményem szubjektív...

(#19891) Gorneck válasza hackeeeee (#19890) üzenetére


Gorneck
titán

Mennyit szánsz rá? 40-50k-t? Mert egy rendeshez kell annyi...később még bővíthető is lesz...

Gorneck#1239

(#19892) hackeeeee válasza Gorneck (#19891) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát talán úgy valahogy.

Bár ha rászánom magam, akkor az lesz lehet, hogy minden hónapban megveszek valamit... Aztán ha 1szer meglesz minden, akkor összeépítem. Szerintem. Bár még érlelem, csak most haver is feldobta, hogy hozzájutott potonpézért egy régi Chieftec Dragon házhoz, és hogy lehet megépíti. Aztán most megint rámjött, hogy lehet meg kéne csinálni.

Véleményem szubjektív...

(#19893) darál0w


darál0w
Jómunkásember

szép napot.

most taliztam lipivel....beiratás volt boginak :)

megvannak. :)

amugy...most is voltam a verdával....és megy...gond nélkül...szal az a 10 perc az nem 10 perc...tegnap este 9től állt az auto és 11kor ültem be...szal megy...nem viszem sehova :N

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19894) hackeeeee válasza darál0w (#19893) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, akkor király. :)

Akkó csak gurul a verda, királyság. :D

Télleg, tudsz valamit a 7750-es X2-kről, azok mennyire 4magosíthatók, vagyis mekkora eséllyel?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19895) darál0w válasza hackeeeee (#19894) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gurul...remélem még sokáig :D

semmit...nemrégiben tudtam meg én is hogy magosíthatok :D

magos topikban kérdezz be, hátha akad olyan, aki többet tud rola :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19896) hackeeeee válasza darál0w (#19895) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah lehet az lesz. Csak haver vett egyet, aztán azért kérdezgetek, hátha mákja van, bár a lapja csak SB700-as déli híddal van szerelve, szal kipróbálni még nem tudja.

Mit magosíthatsz? Tán x6 lehet belőle? :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19897) darál0w válasza hackeeeee (#19896) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

x4 lesz belőle :D

9000 széria. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19898) hackeeeee válasza darál0w (#19897) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaaaa.. Azt hittem, hogy a 620-at hatmagosíthatod. :D

Nah de közben kipróbálta haver, elvileg nem unlock-os.

Véleményem szubjektív...

(#19899) darál0w válasza hackeeeee (#19898) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát akkor így járt :D

most hívott nagybátyám...frontálisan belement egy másik autoba kereszteződésben, mert a szemébe sütött a nap...egy VW T5ös...kiszakadt az egész első tengely :D:D

most megyek le hozzá :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19900) hackeeeee válasza darál0w (#19899) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szép... :Y Gondolom akkor nincs gáz.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.