Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26435) Angie™ válasza RafaelEKH (#26300) üzenetére


Angie™
addikt

Most volt időm tegnap beszerelni az EK hűtőt, éjszakába nyúló szerelés volt, fél kettőkor végeztem :)
Srácok, ez a hűtő első benyomás alapján vmi csodás, mesés, álom, csúcsszuper, nem találom a szavakat..
Nagyon féltem a pumpa hangjától, mert nyáron megvettem a csúcs Corsair elite lcd aio-t és annak olyan pumpa hangja volt, hogy a falra tudtam volna mászni tőle. NZXT x73-ról váltottam, ami teljesen, maximális csendben tette a dolgát, pumpa hangot soha nem hallottam tőle és ez elég magasra tette a lécet. De úgy néz ki a, nukleus meg tudta ez ugrani :)

Azonos körülmények között (szoba 18C), csináltam egy CB23 gyorstesztet.

De azt volt még durva látni, hogy az NZXT ahogyan elindul a teszt egyből 95C-on van. Az EK 10 perc alatt ment fel 83-ról 88-ra. Szerintem nem is kérdéses, hogy ennyi pénzért megéri az EK és nem is kérdéses, hogy 900-as proci mellé nagyon is ajánlott, úgyhogy ez úton is nagyon köszönöm Tibcsi-nek, hogy behozta a topic-ba a témát :)

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.