Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26701) Landon


Landon
őstag

Urak,

Ugy fest valamit talan sikerult alkotni UV teren. Egyelore a kovetkezokhoz nyultam BIOS-ban:

FIVR alatt:
Core Voltage Mode: Adaptive
VF Config Scope: All Core
Core Voltage Offset: -130mV

Egyeb:
XMP = ON,
Undervolt Protection: Disabled (bar ez csak elso XTU-s szarnyprobalgatasaimhoz kellett, XTU-t azota semlegesitettem)

Egyelore CB23 stabil a cucc. Temp 100c-rol droppolt 82c-re...

3 kerdesem lenne. :B

1: Mivel teszteljek meg es mennyit erdemes? Jatekra lesz hasznalva a gep igy nem szeretnem orakat gyilkolni. :)
2: PL1/PL2 Limit-et erdemes allitani? BIOS default az unlimited.
3: Szeretnek mutatni egy (remelhetoleg) atfogo kepet (HWInfo + ami kell) arrol hogy jelenleg mi hogy nez ki. Esetleg ha a ti gyakorlott szemetek valamit kiszurna ami nem stimmel szoljatok kerlek es utana nezek. HWInfo snap CB23 load alatt keszult. Elnezest hogy 2 darabban vannak a kepek de HFInfo-nal inkabb beleraktam mindent. :B [HWInfo] [RAM]

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#26702) zebra_hun válasza Landon (#26701) üzenetére


zebra_hun
addikt

Nagyon jó, ügyes :K

VR VOUT ~1.16V, ~220-230Watt.

1. Cinebench 10 perc, és omoljon össze, legyen WHEA (hiba a hwinfo-ban), vagy bármilyen hiba.
Ez kell, hogy tudd. Utána emelgeted a feszt, vagyis az offsetet veszed vissza úgy, hogy kibírja a 10 percet hiba nélkül.
Ez lesz a Vmin (oc-s berkekben nevezik így), és ezzel tudsz majd számolni.
Tapasztalat, hogy a Vmin +20mV az jó a hétköznapokra.
Tehát ha a VR VOUT mondjuk 1.14V-on a Cb alatt hibázik, leáll, befagy, akkor ott már alacsony.
Ha 1.15V-on lefut hibamentesen, akkor úgy állítod be, hogy Cb futás közben ~1.17V legyen a terheléses Vcore (nálad VR VOUT).

2. Igen, Hosszúra 230Watt, rövidre 250Watt.

RAM majd utána, ha a cpu kész. Nem érdemes fukarnak lenni a Vcore-ral, legyen benne tartalék. Y Cruncher nem fog menni, de nem is baj. Én úgy használom a gépem, hogy nem Y stabil.

[ Szerkesztve ]

(#26703) NFree válasza Angie™ (#26699) üzenetére


NFree
addikt

Én ilyen szempontból szerencsés vagyok ?
egyedül annyi , hogy közvetlen a gép elindítása után , kb 20-30 percig lassabb mint kéne lenni , de ha eltelik az idő szépen begyorsul minden , (gondolom ez a win frissítés keresés miatt van mint anno win 7 nél , hogy beakadt az svhost. viszont itt feladatkezelő szerint , nincs semmi ami fogná a rendszert , de észrevevődik , pl inditás után 9600-9700 r20 fél óra múlva megvan a 10k .
Más
Egyébként , tegnap előtt megint fejre ált az egész rendszer , bármilyen cpu terhelést indítottam restart és vagy kékhalál, . újra állítottam mindent most megint megy . Érthetetlen teljesen . jól megrángattam a lapot megint mérgemben . de utána is szar volt (kontakt hiba kizárva ) vagy nem tudom . ilyen, még nemvolt mióta gépezek.

vga

(#26704) zebra_hun válasza NFree (#26703) üzenetére


zebra_hun
addikt

Szét ne verd, inkább dobj egy tüskét :DD
Ott még nem kerek vmi. Ezért vannak a több órás tesztek.
Félig meddig megoldás, ha az említett MCH fullcheck ki, MRC Fastboot be van beadva amikor jó. Ebben az esetben nem fog újra idomítani a lap, az előző beállításokat fogja betölteni.
Áramszünet esetén, vagy BIOS piszka után természetesen fog. Félmegoldás csak.

(#26705) Landon válasza zebra_hun (#26702) üzenetére


Landon
őstag

Köszönöm! CB23-on kívül akkor nem is érdemes stresszelni mással?

RAM-ot csak azért tettem be őszintén hogy van e benne valami tűrhetetlen de amit láttok az default XMP amitől több nekem nem is kell. :B

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#26706) zebra_hun válasza Landon (#26705) üzenetére


zebra_hun
addikt

Nagyon nem. Ha dolgozol is a géppel, akkor érdemes erősebb teszteket is futtatni, hogy 99%-os stabilitás meglegyen, de nem szükséges.
Nagyon sok procival leteszteltem, hogy a "Vmin" (azaz Cb R23 stabil) +0.02V (20mV) rászámolás elég.
A "NASA" stabilitás viccesen, azaz P95, Y Cruncher pedig +60mV a Cb R23 Vmin-hez.
Tehát ha atom stabil gépet akarsz kínzás és tengernyi stressz teszt nélkül, Vmin + 60mV.
Ez majdnem igaz, de csak akkor, ha minden más, tehát a memória is atom stabil.
Ha az nem az, akkor emelhetjük az egekbe is a Vcore-t, akkor sem lesz az.

A RAM profilod (XMP) szép, szabályos. Látok benne fantáziát, ha van kedved heteket, hónapokat kínlódni, oc-t neki ;)
Csak vicceltem, de sok idő az biztos.

(#26707) zebra_hun válasza Angie™ (#26699) üzenetére


zebra_hun
addikt

Csináltam neked egy nagyon érdekes tesztet.
HT aktív nálad, de nem jól dolgozik.
Így a HT előnye bukó.
CPU limiten vagy, ez nem kérdés. Ez ellen pedig a HT on megoldás, mindjárt meglátod.
Csakhogy nem megy normálisan, ugyanis a HT szálak 0%...

Erőltetni kell őket munkára. Csodálkozom rajta, hiszen W11-en elvileg ilyen nem fordulhat elő. (W10-en sem volna szabad...)

Figyeld a CPU terheléseket.

HT off:
(Jobb FPS, de 80-85%)

HT on:
(Picivel kevesebb FPS, de nincs CPU limiten, helyes a HT működés)

Semmiképp nem jó a 95-96%-os CPU használat. HT-t bukod. El van osztva, de a másik fele 0%, ami azért nem jó dolog. Akkor inkább HT off, és a 8 P mag egyben van, nem megosztva.

[ Szerkesztve ]

(#26708) Angie™ válasza zebra_hun (#26700) üzenetére


Angie™
addikt

Végigpróbáltam ezeket, de nem nagyon segítettek :( Kb ugyanolyannak érzem kikapcsolt HT val.
Amikor lock-olom az fps-t akkor a cpu kihasználtság az visszaesik kb 70%-ra a captureframx szerint, mert az afterburner szerint 26%. Mondjuk ezt sem értem, hogyan tud két ilyen különböző eredmenyt adni két monitorozó progi :DDD

Akkor most az a helyzet, hogy a procim, gyenge ebben a játékban a vga mellett, ebben a felbontásban?
Vagy cpu tuningolok, vagy feljebb veszem a felbontást, hogy jobban dolgozzon a vga?

#26707

A HT -nak amúgy mi értelme van még egy i9-ben? Van vmi ami használja? Egy régi P4-ben volt értelme egy mag mellett, de itt? :F

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26709) KAMELOT válasza Angie™ (#26699) üzenetére


KAMELOT
titán

Jó cpu limiten vagy!
Milyen felbontáson játszol?
Valami ott el van neked babrálva.
13900KF nem szabad cpu limiten lenni.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#26710) Angie™ válasza KAMELOT (#26709) üzenetére


Angie™
addikt

1080p :D

Tudom, rakjak rá rendes vizet :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26711) zebra_hun válasza Angie™ (#26708) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ráveszed a HT-t a rendes működésre. Ott buksz sokat, hiszen HT aktív, csak nem megy a másik fele.
Nem ismerem a LoU-t, de az, hogy W11 alatt ilyen legyen, az nem jó.
Mások megmutatják majd, hogy nekik megy e a HT rendesen.
A CP77 teszten látszódik szépen, olyannak kell lennie.
Win mókolást nem igazán ajánlom, van negatív hatása.

(#26712) Angie™ válasza zebra_hun (#26711) üzenetére


Angie™
addikt

Még egy kérdés, miből látod a képen, hogy a HT-t nem használja normálisan?
Jav.
Aszthiszem megvan

Próbálom megérteni. Tehát cpu limit van. Erre a HT on a jó, kivéve nálam, mert nálam nem az nem jó :D De ha kikapcsolom a HT-t akkor is megvan a CPU limit, vagyis nincs változás. Eddig értem..

Akkor végülis, mit csináljak? :DDD

Tudom, késő van menjek aludni :B

Ráveszed a HT-t a rendes működésre”

Hogyan? :)

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26713) zebra_hun válasza Angie™ (#26712) üzenetére


zebra_hun
addikt

Itt:

Minden mag másik fele 0%. Feleslegesen van "gyengítve".

Vicces vagy ;)
Ez sok. CPU P magok max-on járnak. Ezért van akadás, ez nem kérdés. Sztem ez így nem jó, de majd mások megerősítik. Sosem láttam ilyen mértékű CPU terhelést. El kellene osztani a HT-nek a másik 8 szálra. Ez nem történik meg.

Szerk:
Készíts bitte egy 720 low CP77 bench fotót amikor én, így CFX-el. Amikor kijön a csehóból a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#26714) s.bala31 válasza Angie™ (#26712) üzenetére


s.bala31
őstag

Ez a játék nem éppen az optimalizáltságáról híres :) Azt megfigyeltem hogy amikor olyan pálya szakasz jött ahol harcolni kellett több ellenféllel a 10700Kf felpörgött 130w-ra is. Sétálós részeken kb fele volt a fogyasztás. Amúgy semmi sem indokolja az ilyen mértékű cpu használatot mert kb egy csőjáték.

[ Szerkesztve ]

(#26715) Angie™ válasza zebra_hun (#26713) üzenetére


Angie™
addikt


A v-sync lehet bekapcsolva maradt, most nézem nagyon 240 az FPS :Y

#26714
Igen, olvastam, hogy votlak vele gondok az elején, csak bosszant a dolog :DDD

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26716) zebra_hun válasza Angie™ (#26715) üzenetére


zebra_hun
addikt

Tipikus 6/12-es játék, köszi.
Sokat ne remélj, holnap adok infókat. Átrakjuk 8/16-ra, vagyis fullos mag/szál használatra. Ez a bajom most a legújabb BIOS és windows-szal, nálad is ugyanaz.
Mindent lefrissítettem, ilyen lett nekem is. OK, csak a W10 rendszert, 11-et hagytam, nem érdekel.
Német fórumok tele vannak ezzel már. Nem nálad van a hiba. Win ütemező remekül működik...
Ha nem nyúlsz hozzá, gondolom hamarosan javítják.
Mióta van fenn ez a játék? Eddig jó volt? Ez fontos. Mármint a LoU.

(#26717) Angie™ válasza zebra_hun (#26716) üzenetére


Angie™
addikt

Akkor a CB rendben van?

Most raktam fel a LoU-t pár napja, 5 óra játékidőm van benne. Bosszant a dolog, mert nagyon sok pénzt elköltök hardverre meg szoftverre és a nyomorult játék fullhd-n beszaggat. Ha beesik a 0,1% frame 50-60FPS-re vagy még jobban alá, egyszerűen bántja a szememet és a falra tudnék mászni tőle.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26718) KaYaK válasza zebra_hun (#26667) üzenetére


KaYaK
tag

Megnéztem nálam hogyan futnak és mit mutatnak:

57p 44e 48r

nem tudom, hogy rossz-e? amúgy kb ugyanazok az sp számok vannak nálam mint nálad...
az biztos, hogy az eredményen látszik hogy nálam vírus van...

58p 44e 48r 8200memó cb23

utána kicsit próbálgattam a ramokat:
- 8600-on nics boot :DDD mondjuk nem csoda proci mc76 csak...

58p 44e 48r 8400memó aida
trefi 65535
vdd 1,55
vddq 1,55

ebben sem lehet sztem sokkal több...

[ Szerkesztve ]

élni és élni hagyni...

(#26719) zebra_hun válasza Angie™ (#26717) üzenetére


zebra_hun
addikt

Megértem, nem túl jó. Jó hardvereket vásároltál, nincs is gond velük.
LoU lehet hogy ilyen másoknál is, csak nem mérik. Ezzel sajnos egyedül vagy.
Nem sok embert érdekel az fps, simaság... Framerate kirakva, osz' jóvanazúgy...

Őszinte leszek, én is látom, tapasztalom, de nem jöttem rá, mi ez, mi okozza. Egyben csináltam túl sok mindent. Ütemező nem jól dolgozik, béna a cpu használat.
Jó az egészben, ennél rosszabb nem lehet :))
Az is benne van a pakliban, hogy tényleg a játék rossz, ahogy S.Bala írja. Nem szeretném leszólni, hiszen nem is ismerem.
Ha minden más jó, még ne túrd szét a windows-t, várj egy kicsit. Jó megoldás nincs, én nem tudok.

Kayak:
Ez olyan mint az enyém :DDD Picivel jobb Vcore a hideg víz miatt van nálam. A Cb pontokat tedd rendbe, lehet, aztán nem rossz ez, csak villogni nem kell vele.
Szomorú, de ilyen procikat lehet venni mostanában.

(#26720) Angie™ válasza zebra_hun (#26719) üzenetére


Angie™
addikt

Bárhogyan is lesz, mindenképpen köszönöm a segítséget :R

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26721) Benhill


Benhill
senior tag

Végre egy kis fény az alagút végén:
ez egy gyors teszt volt, alvás előtt rá indítottam, én nincs error :C
egyelőre egyik ram van csak a gépbe.

[ Szerkesztve ]

(#26722) tibcsi0407 válasza Benhill (#26721) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egy RAMmal nyilván nincs. Fele akkora a munka az IMC-nek.
De legalább tudod, hogy nem a RAM-on múlik.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#26723) zebra_hun válasza tibcsi0407 (#26722) üzenetére


zebra_hun
addikt

Sztem hasznos infó:
Y Cruncher-t nem kell maxi gázon járatni. Ha ratyi, pont ugyanúgy ratyi az alacsonyabb frekin is.
Hülyén hangzik, de teszteltem a tesztet :DD :D :))
A 8000-es profilom a VT3-on elcsúszik.
Eddig mindig 55-58xP 44xE 49xR-en toltam HT-el.
Kipróbáltam HT off (sokat nyerek vele fogyasztásban), és 54-57xP 43xE 48xR-en.
A 280-290W leugrott 210-215W-ra, hibát ugyanúgy megtalálja.
Amúgy a villám hasogasson tűzifát az Y Cruncher-en!!! Nem okoz gondot, mert sokat játszottunk ezzel is, de azért mégis..., na.
A rossebb állna belé, az ördög húzza a ...!!! :DDD
Nyamvadt VT3...

[ Szerkesztve ]

(#26724) fudi2002 válasza Angie™ (#26693) üzenetére


fudi2002
veterán

Nálam rendben. Mókolt win10.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#26725) Broken heart válasza zebra_hun (#26723) üzenetére


Broken heart
tag

Zeb
Melyik y-crunchert használod? Enyémbe n32 és vst is van, csak vt3 nincs
A héten megyek haza lesz egy pár napom megint tesztelgetni :D

(#26726) zebra_hun válasza fudi2002 (#26724) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ez lou?
Mert ha az, nagyon nagy különbség van köztetek.
Neki 96-95%...

Broken heart:
Új, 8.2 vagy mi

[ Szerkesztve ]

(#26727) DroiDMester válasza zebra_hun (#26723) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

kevés az SA és az IMC :DD

memória vezérlő PLL-nek adj(sárgába kell menni vele ennyit segítek, többit rád bízom) ha másképp nem sikerül, nálam az segített a 8200.on

[ Szerkesztve ]

(#26728) fudi2002 válasza zebra_hun (#26726) üzenetére


fudi2002
veterán

Az. Bár csak teszt miatt raktam fel, már le is töröltem :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#26729) tibcsi0407 válasza zebra_hun (#26723) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem a HT off stabil profil elhasal HT-n. :)) Bár jóval több a hő.

https://utdetailing.hu/

(#26730) DroiDMester válasza fudi2002 (#26724) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a CPU adatait NE az AB-re bízd szarul méri! azt HWinfoból add be neki!

(#26731) fudi2002 válasza DroiDMester (#26730) üzenetére


fudi2002
veterán

Amiket beszíneztem, azok pont a hwinfóból jönnek, a felette rész az AB.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#26732) tibcsi0407 válasza tibcsi0407 (#26729) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hozok is egy új 8533C38-at MCH Fullcheck-kel. 10 kör Usmus, 10 perc VT3 két perces körökkel. 0080-as BIOS-hoz újra elkészítem a profilokat 0-ról.
DC-t még be kell lőnöm (fogyasztáson látszik, hogy rossz), mert LLC6-ban vagyok és van egy -0.09V offset a procin AC_LL 0.01 mellett.
P60x4 P59x8 + 2TVB E45X R51X
VDD/VDDQ: 1.52V
MC: 1.52V
TX: 1.35V
SA: 1.20V

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#26733) Angie™ válasza fudi2002 (#26724) üzenetére


Angie™
addikt

Hát ez remek, akkor nálam van a hiba? :(
Nézzem meg másik oprendszerrel?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26734) Ubi82 válasza Angie™ (#26733) üzenetére


Ubi82
őstag

Ha megnyugtat nálam el sem indul, neked szerettem volna tesztelni, tehetem újra a w10-et... :DDD (bárcsak tudnám mi a mókolt win10 fudinál :U )

(#26735) fudi2002 válasza Ubi82 (#26734) üzenetére


fudi2002
veterán

Kiherélve egy vagon szolgáltatás, defender, update kipucolva, másik powerplan beimportálva.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#26736) Angie™ válasza Ubi82 (#26734) üzenetére


Angie™
addikt

De kedves vagy :B

#26735
Fudi, annyit megnéznél még hogy neked a játék milyen verziója van fent? A főképernyőn vagy a beállításokban írja alul a bal sarokban :R

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26737) Ubi82 válasza fudi2002 (#26735) üzenetére


Ubi82
őstag

Köszi és ha már telepít az ember akkor w10 vagy inkább w11? Illetve mennyire kell szétmókolni? :D

(#26738) fudi2002 válasza Angie™ (#26736) üzenetére


fudi2002
veterán

A letöltés mappa szerint: The Last of Us Part I Digital Deluxe Edition v1.1.2.0 :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#26739) fudi2002 válasza Ubi82 (#26737) üzenetére


fudi2002
veterán

Nekem a win11 is bejött, de a win10 pattogósabb. Tehát ahogy reagál egy progi indításra az érezhetően gyorsabb.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#26740) Angie™ válasza fudi2002 (#26739) üzenetére


Angie™
addikt

Az a durva, hogy pont azért váltottam W10-ról W11 jó pár héttel ezelőtt, hogy biztosan ne legyen olyan gond, hogy nem a megfelelő magok futnak a játékok alatt és minden rendben legyen. Erre itt van ez a game és úgy látszik ez megbukott. Van W10 biztonsági mentésem felrakva külön SSD-re, ma megnézem, hogy azon hogyan fut a game illetve gondoltam rá, hogy lesz vmi kalandom ezért csináltam tiszta W10-ről és 11-ről is iso képet, csak most ezt pont pár hét alatt olyan jól belaktam, kicsit morci leszek ha kezdhetem előről személyre szabni :U

Mindenesetre hálásan köszönök minden segítséget :R

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26741) fudi2002 válasza Angie™ (#26740) üzenetére


fudi2002
veterán

win10 sem lesz jó "alapból". Az meg csak Emagra terhel szinte.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#26742) Broken heart válasza tibcsi0407 (#26732) üzenetére


Broken heart
tag

Fehér apex-hez nem tudod jön/jött újabb bios mostanság?

(#26743) Ubi82 válasza fudi2002 (#26741) üzenetére


Ubi82
őstag

Thx, nem is a w10 install a para, a sok driver meg kismillió basz visszarakása a fos, ja meg személyre szabása ahogyan Angie is írta :U

(#26744) DroiDMester válasza zebra_hun (#26723) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

és akkor egy VT3 tőlem is

[ Szerkesztve ]

(#26745) DroiDMester válasza Broken heart (#26742) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem hivatalos verzió van hozzá!

ROG-MAXIMUS-Z790-APEX-ASUS-0071.7z

(#26746) tibcsi0407 válasza Broken heart (#26742) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Amit Droid linkelt, de lehet van már 1801 is.

https://utdetailing.hu/

(#26747) Angie™ válasza fudi2002 (#26741) üzenetére


Angie™
addikt

Akkor most használjak tört oprendszert? Kabaré amit MS művel, de tényleg..

Erről az Emag-ról amúgy mindig ez jut eszembe. :DDD :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26748) fudi2002 válasza Angie™ (#26747) üzenetére


fudi2002
veterán

Miért kéne tört? A hivatalosat buzeráltam meg, a saját kódommal.
:)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#26749) Angie™ válasza fudi2002 (#26748) üzenetére


Angie™
addikt

Látom, hogy linkelted korábban a github-os progit, azzal csináltad végül?

És csak a defendert szedjem ki?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26750) fudi2002 válasza Angie™ (#26749) üzenetére


fudi2002
veterán

Privátban segítek. Ne offoljunk ide be.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.