Hirdetés
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- GoodSpeed: KLINTHOLM 3 fiókos fekete, acél, zárható kiegészítő elem
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
Új hozzászólás Aktív témák
-
#79335424
törölt tag
válasz
tatararpad
#3323
üzenetére
Sqjnos, annyira nem vágom az Angolt, de nagyjából erről van szó.
-
#79335424
törölt tag
válasz
tatararpad
#3321
üzenetére
Tomato alatt nem megy, OpenWrt topikban is láttam, hogy küzdenek vele, a Puppylinux először látja modemként, de aztán mégsem tudja kezelni. Eddig jutottam.
-
interstate76
addikt
válasz
tatararpad
#1825
üzenetére
Szerintem normális hűtéssel (elég a passzív is) sokkal többet ki lehet hozni belőlük, mint amit gyárilag tudnak. Eredetileg nem akartam ilyesmivel pepecselni, de most, hogy nekiálltam, megtetszett a dolog.
Ha most kezdeném, nem csinálnék mást, mint hogy kukáznám a wintel tetejének aljára szerelt fémlapot, a gyári hűtőbordára ragasztanék egy ilyet, kivágnám körülötte a doboz tetejét (
a hűtőborda felső széle pont egy síkba esne a doboz tetejével6mm magas kellene, hogy ne lógjon ki) és ennyi. Esetleg keresnék fekete hűtőbordát. Ez kb. 20 perces munka, és akkor nem is siettem.Ez itt 50x50 mm-es és kilógna felfelé, de sztem kifejezetten jól mutatna.
-
Upo
addikt
válasz
tatararpad
#1782
üzenetére
Nem lehet, hogy az Intel Sticket láttad? Az 2/32-es.
Átnyaliztam gyorsan a datasheetet, ram limit az van, a 3735E és 3735G-nél 1 giga, a 3735D és 3735F-nél 2 giga. A tárolónál nem láttam limitet, csak a szabvány vezérlőket:The Storage Control Cluster (SCC) consists of
SDIO, SD Card and eMMC controllers to
support mass storage and IO devices.
• One eMMC 4.5 interface
• One SD Card 3.0 interface
• One SDIO 3.0 interface for SDIO-based Wi-FiEMMC4.5 chip van akár 128 gigás is, utánanéztem, mikor megfordult a fejemben hogy ki kéne cserélni a tabban a 32 gigást nagyobbra.
-
Upo
addikt
válasz
tatararpad
#1776
üzenetére
Milyen 32 gigás limit? Akkor a 64 gigás tabok azok kamu? Bár volt már a kezemben 64 gigás tab és 54 giga üres hely volt rajta...
-
atillaahun
veterán
válasz
tatararpad
#1544
üzenetére
Itt nem egészen értem mire gondolsz vagy hogy mi az a legacy support, de gondolom a W10 támogatására vonatkozik, az meg nem érint különösebben. Jó az nekem a mostani W8-al is, bár az XP volna az igazán jó, csak az meg ugye nem telepíthető erre a processzorra.

(#1545) pdan2
Köszi szépen.
-
zoltan6
addikt
válasz
tatararpad
#1376
üzenetére
aktiválás egyenlő a kulccsal szerintem ebben az esetben,mert a hardverhez van a kulcs az meg nem változott,milliószor raktam már újra a tabletemet soha nem mentettem el semmit,és nem is kért kulcsot.
-
atillaahun
veterán
válasz
tatararpad
#1374
üzenetére
Hát nem.

ITT még arról volt szó, hogy az UEFI tárolja. -
aelod
veterán
válasz
tatararpad
#1334
üzenetére
És egy mezei win 8.1 nem rakható rá?
vidáut Bing? -
atillaahun
veterán
válasz
tatararpad
#1332
üzenetére
ATM-re egy ILYET találtam. Végigolvastam de ez nekem magas. Főleg ez a WMC-s dolog, de még az Office-al is kavar benne valamit.

Akkor ez a dolog nem tud úgy működni, hogy valahol a Win-ben van egy 5*5 karakter hosszúságú kulcs, amit felírok magamnak és újratelepítés után meg simán bepötyögöm?

(Win 8 topic-ban egyébként nem úgy néz ki, hogy nagyon segíteni akarnának.
) -
Polllen
félisten
válasz
tatararpad
#1332
üzenetére
A CD kulcs "kinyerhető" elméletileg a rendszerből, de azért irányítottam a win 8 topikba, mert nem tudom, ott is működik-e ez. Utoljára xp alatt volt rá szükségem.
De az is lehet, hogy az UEFI-ban tárolja a rendszer.
-
aelod
veterán
válasz
tatararpad
#1287
üzenetére
Ha lesz időm kipróbálom ezt az AMIDuOS-t.

-
Mike88
senior tag
válasz
tatararpad
#1229
üzenetére
Aha, köszi. Most ismerkedek vele. Elsőre Gambler-t próbáltam lejátszani 1080p-ben, mégis csak egy felkapott film jelenleg. 4 peer! Most ez komoly? Belenyúltam csak vagy ez az átlag? 250 kilóval csordogált a háttérben, jó hogy néha meg-meg akadt, amíg ment, persze folyamatos volt a kép, nem volt akadozás, ez szól elsősorban a kérdezőnek, még ha nem is érdekli már a válasz vagy csak elfoglalt s nem járt erre mostanság. Az nem rossz, hogy van felirat, s nem kell kotorásznom érte, szemben ugye kodival, ahol supersub-ról nyilván tudok rá feliratot nyitni, de meg kell keresni a hozzá passzolót, szal tetszik meg minden, most több időm nincs rá, remélem csak véletlen volt ez, s nem ez az, ami jellemző rá.
Atillaahun! Tudod bővíteni microSD-vel, azt adattárolásra tudod is használni, tudsz is rá telepíteni, csak a windows store-ban letöltött cuccokat nem tudod oda telepíteni. Írhatták volna neked egyből ezt is, csak akkor nem maradt volna benned kérdés, az meg unalmas!

Írtam neked privátban még délután, nagyjából ugyanazt, mint tatararpad írt a mondandója második felében.
Új hozzászólás Aktív témák
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- PlayStation 5
- LEGO klub
- Gaming notebook topik
- Lassú lett a PC? Micsoda meglepetés: egy Windows frissítés lehet a ludas
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- Élő Fordítást hoz a Mikulás az európai AirPods tulajoknak
- Arc Raiders
- Minőségi ugrást hozhat a One új médiaboxa?
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- További aktív témák...
- -ÚJ,2 ÉV GAR- GAMER PC: i5-14400F (10mag/16szál) +RX 6600/6700XT +16-64GB DDR4! SZÁMLA! 70 féle ház!
- -ÚJ,2 ÉV GAR- GAMER PC: RYZEN 5 4500-5600X +RTX 3060Ti/3080 +16-64GB DDR4! SZÁMLA! 70 féle ház!
- Gamer PC - R5 5600, RTX 3060ti és 16gb RAM + GARANCIA
- Prémium ITX Gamer PC Setup (RTX 3070, 32GB) + 180Hz QHD Monitor és Perifériák
- Apple iMac 21.5" (2017) Kétmagos i5-7360U 2.3Hz 8GBGB/ 256GB SSD , üzletből, garanciával
- Bomba ár! Dell Latitude 5491 - i7-8850H I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Vállalom telefonok,tabletek javítását ,(szoftveres hibát is,frp lock-ot is)márkától fügetlenűl
- 154 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 128GB Graphite-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3669, 100% Akksi
- LG 49SE3D-B 49" FullHD LED Monitor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő



vidáut Bing?


