Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vimarc

    csendes tag

    Tyjjúú gyerekek! 1 dolgot ne halgassatok meg. a chrystal meth-et. ne nézzetek hülyének de én meghallgattam és elkövettem egy hatalmas hibát: elaludtam. Álmomban hangokat hallottam meg mindent láttam nagyon reálisnak tűnt az egész és már arra vártam mikor lesz vége a hallucinációmnak. Nagyon erősen rákoncentráltam és felébredtem. De az egészet a bőrömön éreztem. Úgy még nem álmodtam soha. Mikor felébredtem el se hittem hogy aludtam. Utólag is jó volt mert adott egy lendületet de utána kirázott a hideg ha a hallucinációmra gondoltam. Az elején még nagyon élvezetes volt de a vége átment horrorfilmbe. Hihetetlenül szokatlan volt. Ilyet nem éltem még át soha.

    egyébként phvhun: nem kell hosszú összefoglalót írni tele pontos adatokkal csak simán, röviden írd le hogy TE hogyan hallgatod mert arra vagyok csak kiváncsi hogy tudsz-e olyat amit én nem. Köszi szépen.

    Mégvalami: megvan egy halom új dose amit csak pár hónapja raktak fel. Sajna a újfajta játékos cuccok nincsenek de csak idő kérdése hogy legyenek. Akinek kellenek az új dose-ok nyugodtan írjon csak annyi a kikötésem hogy ne kelljen adatmegosztókra felpakolni hanem mondjuk msn-en vagy valahol átküldöm :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés