- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- bitpork: Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- Drivv: Prehistorik 2 - Retró Játékpercek! 1. rész
- gerner1
Új hozzászólás Aktív témák
-
gambeca
tag
Mivel diódákról van szó, semmit nem mért a multiméterem (egyszerű mérőműszer), viszont sötétben ha egy ledet mértem akkor éppen hogy, de világított. Ebből kifolyólag végig mértem a 40 ledet egyesével és három nem világított.
Az összes led sorba van kötve, egyenként 3 volt feszültséget kapva, ami össze adva 120volt.
A led csíkon van egy típus szám, az alapján be is tudtam azonnal azonosítani, hogy mi kell bele.Egyszerűbb megoldásnak kínálkozik hogy a három lehet kicseréljem, és sokkal olcsóbb is lenne, de ha kompleten cserélem, akkor a háttér világítás teljesen új lesz benne.
Csak hobbi szinten foglalkozom vele és a saját tapasztaltaimra támaszkodok.
-
Kiskutya
veterán
-
jovás
senior tag
Sikerült megcsinálni a TV-t szeva000 fórumtárs hathatós segítségével,
innen is üdvözlöm.
Először egy MstarUpgrade.bin alap fw fájlt kellett rakni a penre, utána tv kihúz, pen bedug,
a távirányítón folyamatosan nyomni a power gombot a tv-re irányítva és úgy bedugni a tv-t.
Na elindult a frissítés, kb. 3 percig 0%-on volt, azt hittem hogy lefagyott, de kb. 6 percig tartott a dolog, utána kikapcsolt a TV, és utána semmire sem reagált, mindig egyet villant a bekapcsolásnál a piros led a TV-n és utána semmi életjel. Ezután egy usb_MICALIDVB6886_U4.bin fájlt raktam a penre, és azt ugyanúgy kellett indítani mint a másikat, kb. 10 mp. után villant egyet a piros led, utána elengedtem a power gombot, és vártam. A képernyő mindvégig tök sötét volt, azt hittem már kuka a TV, de kb. 7 perc után megjelent a Hisense logo, és elindult a TV alap beállításokkal, minden alapon volt, viszont az előzőleg megkeresett csatornákat nem felejtette el.Így a legfrissebb, 1108-as verzió került fel. Minden frankón működik a TV részén, viszont bedugtam egy pent egy "virágboltos" filmmel, (Bosszúállók végjáték) ez viszont folyamatosan lefagy, majd megnézem hogy a pen miatt, vagy a "kölcsönzös" filmet nem bírja.
Még egy dolog, a fiam rádugja az új X-Boxot, és azt írja a box, hogy ez a TV nem támogatja a 120 Hz-et, pedig a Hisense oldalán az van, hogy a panel 120 Hz-es. Direkt ezért vettük ezt a típust, mert elvileg 120 Hz-es. Ja, és a TV hátulján mind a 4 HDMI kimenetnél 4K@60Hz-van írva.Ez így elég bosszantó.
-
-
arabus
addikt
Értem én hogy kivűl megszáradt na de a pára ugyanugy megolt benne is.
Főleg nem szoftvert frissiteni igy.
Várjál vele reggelig.Ne kapcsold be!
Linkeltem egy pár hozzászólással előrébb a linket a legfrissebb firmware van rajta.
Készits egy usb2 pendrivot fat32-re formázva tedd rá a .bin fájlt.
Dugd be reggel a tv-be és akkor dugd be és kapcsold be a tv-t.
Ilyenkor egyből a szoftwerfrissitéssel kezdi a tevékenységét.
Hátha legalább a frissités elindulna.
Akkor talán van esély hogy feléled.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tőzsde és gazdaság
- Nintendo Switch 2
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Xbox Series X|S
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- EA Sports WRC '23
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, élettartam garanciával, problémamentesen! Immáron 8 éve!
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest