Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8951) P00By válasza Woodslave (#8950) üzenetére


P00By
nagyúr

Jaja :DDD

(#8952) kovsol válasza P00By (#8948) üzenetére


kovsol
titán

nem értetted mire gondoltam, az kellett VOLNA, nem azt mondtam, hogy nem ezt kérdezték, hanem ezt kellene inkább

May the Force be with you!

(#8953) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#8949) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én amúgy azt elhiszem hogy rengeteg tápkieget használ (szed ;] ) de ha nem ingyen volna akkor tuti hogy a töredéke se lenne otthon neki.
ill még az nem tetszett hogy van pár versenyző akit szarrá tömnek tápkieggel meg pénzzel felkészüléskor, aztán jóhogy nyernek:) ami nem baj, hanem ha valaki odamegy nulla támogatással azt meg szét fikázzák, hogy nézd má milyen egy fos ez, mit keres itt? olyan mint egy előember (ez kb idézet volt bunitól a szerbiai versenyen mutatott alakításból) és utánna csodálkoznak hogy 4 ember ment el a bajnokok éjszakájára versenyezni..

amúgy mindettől függetlenül a Vörös Zoli pont egy elég normális fickó szal én a versenyzőket nem hibáztatom, én se mondanám hogy engem aztán ne támogassatok bazdmeg:DDD

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8954) God Vazzeg válasza Woodslave (#8950) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon sokat segít ám a tápkiegek megléte, cucc mellett ez fokozottan igaz! Én nagyon örülnék ha valaki szponzorálna, legalább a havi adag fehérjémmel, sokkal könnyebb volna az életem, és a sportot is komolyabban tudnám nyomni.

Tudom, először le kell rakni valamit az asztalra, de nekem nincs ilyen célom, szponzorációm se lesz így :D Csak eszmét futtattam :D ;]

(#8955) P00By válasza kovsol (#8952) üzenetére


P00By
nagyúr

Felületesen olvastam! :R

(#8956) LOTR


LOTR
addikt

na most, hogy ettem egy jót - egy szelet húst :D - és a korábbi "diéta nem éri meg mert drága kiszámolósra" reagálva, leírnám a heti kajám, mintegy elrettentésül és okulásul:

0,5l citromlé ~100ft
0,5kg kristálycukor ~100Ft
10 db teafilter ~100Ft
1 zacsi keksz ~120Ft
3db kakaóscsiga ~360Ft
kisadag tészta kínaiból ~250Ft
fél szelet hús, meg fél marék rizs (a többit éppen most dobtam ki) ~100Ft

és most dobtam be 2 szendvicset amibe fél-fél szelet húst tettem, és este is tervezek egy hasonlót ;] legyen összesen ~300Ft

a heti (5 nap) összes kajám költsége: ~1430Ft :DDD
mindenesetre a pénztárcám díjazná

One Ring to rule them all

(#8957) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#8953) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem erről van szó. Persze, jó fej meg minden (bár versenyzőként sokat nem tett le az asztalra sztem - de mindegy) Csak semmi más nem ömlik Pistikére, minthogy vegyen Jumbot, meg fehérjét, meg kreatint meg ami eszedbe jut.
Ja én is megennék mindent ha ingyen adnák, de akkor is sok a biznisz... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8958) Woodslave válasza God Vazzeg (#8954) üzenetére


Woodslave
nagyúr

"komolyabban tudnám nyomni" :DD már bocs de minek? Milyen komolyan? Komolyabban néznél kis a strandon? :D

Persze, tök jó lenne ahogy előbb Bá-nak mondtam és se önteném a budiba. (legalábbis nem közvetelnül) ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8959) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#8954) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

amúgy mindezt csak többek között azért vetettem fel mert ugye a videóban vagy fél milla értékű tápkieg van az aztalon(kb havi adag mindenből) és ez akárhogy is de azt sugallja mintha ez "normális" lenne.. szerintem havonta 100000 felett kajára költeni kurvára felesleges tömegsport szinten, mert ugye nem versenyzőknek készül a videó. ill igazából jó hogy izmosodunk meg minden de valójából még ez a "kevés" izom is sokkal több mint a normális, pláne ha más jellegű sport nincs mellette, a legtöbben úgy eltunyulnak hogy 100 métert nem tudnak futni, behíznak hogy zsírba van az erő ugyis stb. szerintem sokkal fontosabb lenne arra felhívni a figyelmet hogy csináljanak az emberkék néha más jellegű edzést is, pl futás, úszás, vagy valamilyen labdajáték, küzdősport, mint az hogy még egy fajta tápkieget magukba toljanak 10000ér

pl: Márk majd elmondja hogy mennyit számit hogy eljár ketrecharcra heti kétszer:) elején hiába volt ő a legerősebb szétütötték simán, ma meg már nem találni neki ellenfelet:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8960) macikos válasza LOTR (#8956) üzenetére


macikos
addikt

De mi ez? Válság van? :F

BÁ Nutrition: Éppen ezt mondtam a múltkor, amikor sokalltam a reklámot és amikor annyira le lettem hordva, hogy mit fikázom a Red Rock Reality-t.

Vörös Zoli egyre inkább csalódást okoz nekem az utóbbi 1-2 évben... de inkább nem írok semmit, mert megint én leszek a rosszindulatú f*sz.

(#8961) LOTR válasza macikos (#8960) üzenetére


LOTR
addikt

továbbra is: egész héten beteg voltam, kajára nézni sem tudtam, enni meg pláne...
write only?

Vörös Zolis témára meg
nem feltétlen az a jó reklámarc aki nagyon sikeres a sportjában és kizárólag annyi, lehet, hogy Zolinak nincsenek olyan kiemelkedő eredményei, de ezek -és a scitec szerint- minden más megvan benne ami jól eladhatóvá teszi
Coleman tökéletes ilyen szempontból, mert mindenhogy nézve profi showman és ez erről szól, jól el lehet adni

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#8962) BÁ Nutrition válasza macikos (#8960) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem nem okozott csalódást, mert tudtam hova tenni őt, nem tökéletes a genetikája mint Daninak, de elég komoly versenyző azért, szerintem a tavalyi év nem is sikerült neki annyira, volt már jobb formában is, de nem volt rossz ez így se
a másik meg hogy most páran nem tudják hová tenni ezt a sok magyar világbajnokot akik az utsó 2-3 évben nyertek címet, wabba, nabba, nac stb igazság szerint a mind közül talán a Daninak lett volna esélye egy dobogós helyre IFBB-n, Lauter Victor ugye 2006ban mikor megverte a Danit akkor 5ik lett IFBBn, de ha csak megnézel egy képet az IFBBről akár még a selejtezőket is mondhatom nem a döntőt akkor azt mondod aztaakurvaaaa
20-30 olyan faszi áll kint a szinpadon minden kategóriában hogy csak lesel
ezek a Wabba vb-k meg kb olyan színvonalúak mint egy superbody
szal azért még annyira nem vagyunk jók mint azt sokan hiszik
ezt nem fikázásnak írtam. sőt szerintem nagyon jók a magyar versenyzők.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8963) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Noh, vettem egy 4,5kilós Dymatize Elite Whey-t progigymből, meg kipróbálok egy tömegnövelőt ezt a Dymes Super Mass Gainert ebből is vettem 5,5kilót, hátha jó lesz. Kaja megvan mellé, mégse jön a massza kreatin most ér a feltöltési szakasz végéére, innen szintentartás, egyelőre úgy érzem hozott valamit, remélem ettől számíthatok valami plussz növekedésre:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#8964) kovsol


kovsol
titán

elmentem mondom veszek valami pulcsi, nadrágot, cipőt, pólót ... ez mind jól indul de amikor crozó, pláza, sétáló utca meg minden szart végigjártam minden boltba bemegyek és nem találtam egy értelmes ruhát azért elkeseredtem
ami véletlenül még szóba jöhetett volna na mondom XXL méret talán jó lesz - én naiv... mellben, karban az összes szűk volt ! azt hittem ha hasam lemegy akkor na majd lesz ruha, már megint az én naivitásom :((( aztán az én 125 cm-es mellbőségem nem is akkora nagy durranás, meg vagyok 100kg :F de az összes ruhát ilyen cső embereknek találták ki akik fent nem szélesebbek mint egy kisbaba :W még cipőt is alig találtam, mert magas és széles a lábfejem :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8965) adequate_cou válasza kovsol (#8964) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Vegyél fruit of the loom minőségi pólót 600ért.

(#8966) LOTR válasza kovsol (#8964) üzenetére


LOTR
addikt

én is megjártam ezt még múlt pénteken, de inkább már nem is írtam be, bár én csak bpn az alleeban voltam, de bőven elég volt

fruitnet.hu-ról én is akarok majd rendelni, tehát ha lesz rá igény lehetne közösbe rendelni a topiklakókkal, nem tudom hogy van a posta

One Ring to rule them all

(#8967) kovsol válasza LOTR (#8966) üzenetére


kovsol
titán

teljesen felhúztam magam, meg ez a mostani divat is igen borzalmas szerintem

May the Force be with you!

(#8968) Atomgeszi válasza LOTR (#8966) üzenetére


Atomgeszi
veterán

1500ft a posta.
Én is akarok majd onnan rendelni de jelenleg minden máshova elmegy a pénz. :(

(#8969) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

GY U R O K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8970) BigG.(nnnnn)


BigG.(nnnnn)
tag

hali srácok!

3 évig hol igen hol nem gyurtam, most kicsivel több mint 1 hónapja keményen tolom, iszonyat szálkás a felépítésem, 1 csepp zsír nincs rajtam (mondjuk 12 éve focizok lehet ezért is:D ) és szeretnék gyorsan meghízni kicsit...
Tudtok pár javaslatot dobni mind életmódra mind gyakorlatokra vonatkozóan?:)
későbbiekben tervezem táplálékiegészítő beszerzését de úgy hogy külön veszek tiszta fehérjét szénhidrátot(fruktóz, dextróz)

(#8971) Bibby válasza BigG.(nnnnn) (#8970) üzenetére


Bibby
addikt

Őőőőőőő... nem hiszem hogy újdonságot mondok, de nem az edzéstől fogsz meghízni hanem a kajától. És minél többet eszel annál gyorsabban. :U A tápkiegek alapvető része meg pont arra szolgál hogy még több tápanyagot tudj bevinni. Tehát sokat egyél sokszor, sok hússal.
Szerintem kezdetben próbálj sok alapgyakorlatot csinálni, fekvenyomás, guggolás, húzódzkodás, saját testsúlyos gyakorlatok stb.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#8972) celf


celf
őstag

4kilos reflex nutrition epres instant whey (tiszta tejsavo + enzim komplex) elado. es sorry a reklamert. de hatha valakinek pont ilyen kieg. kell :R

(#8973) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Na srácok, betoltam eddzés előtt fél adag hot bloodot, nekem nagyon bejött, vérnyomásomat nem emelte fel, de erőben eszméletlenül megdobott, rosszul se lettem.
Haveromnak nem hozott sok eredményt, nekem viszont bevállt. :))

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8974) kovsol válasza Tipo16V (#8973) üzenetére


kovsol
titán

miért csak fél adagot ? :B

May the Force be with you!

(#8975) Atomgeszi válasza kovsol (#8974) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Gondolom elfelezték a haverjával. :)

(#8976) Tipo16V válasza kovsol (#8974) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Azért csak fél adagot, mert neten azt írták h kezdésnek elég csak fél adag, és nem mertem bevenni egy egészet...nehogy itt sziem kiessen a hejéről:D De amúgy mehetett volna az egész adag szerintem.
Atomgeszi nem feleztük :)

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8977) CarajoEsp válasza Tipo16V (#8976) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Úgy nem véletlen nem hozott a haverodnak eredményt... ;]

Áhh...mindegy...inkább semmi.

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#8978) Tipo16V válasza CarajoEsp (#8977) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Úgy, hogy fél adagot vett be? énis annyit vettem , és nekem jó volt.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8979) harry válasza BÁ Nutrition (#8969) üzenetére


harry
veterán

Úgy ;] [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#8980) macikos


macikos
addikt

Volt már valakinek olyan, hogy nagyon fájt a szegycsontja mellett jobbra a bordák közt valami? Tegnap estétől, nem tudom mitől, de ha úgy mozdítom magam és erősen veszek levegőt, akkor fáj.

(#8981) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#8959) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mostanában a kajában is, és tápkiegek terén is hanyagoltam mindent, anyagiakkal kis gondom támadt. Ahhoz képest bár a méreteim lementek kicsit (főleg a víz, de az sok :D) a forma nem olyan fos, mondhatni elfogadható. Értsd: melegszendvicseket eszek, meg sokszor hambit ilyesmiket. Ez rám nem vall :U De mindegy, kihúzom ezt is valahogy, mint mindent eddig :D

(#8982) adequate_cou válasza macikos (#8980) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Nekem volt hasonló mindkét oldalt, mintha a szegcsontról szakadna le oldalra valami, ha lehajolsz mondjuk a cipődhöz és megpróbálod meghúzni kétfelé a cipőfűzőt akkor mégnagyobb a fájdalom-élmény :D

Ha nincs ilyen tüneted akkor ez nem az :D

(#8983) God Vazzeg válasza kovsol (#8964) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Welcome to the club :DDD

(#8984) Boci_83


Boci_83
őstag

Írta valaki korábban hogy használ valami krémet a vállára!

Ki ez, mi ez? Nekem is gondom támadt a vállammal, jó lenne kicsit meggyorsítani a regenerálódást! :R

**********

(#8985) God Vazzeg válasza Boci_83 (#8984) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nicoflex edzésre, bemelegítő krém, de ezt csak akkor használd ha nincs gyulladás a válladba, mert arra nem fajin.. :U

(#8986) Boci_83 válasza God Vazzeg (#8985) üzenetére


Boci_83
őstag

Nincs gyulladás, csak egész egyszerűen fáj néhány gyakorlatnál, pl húzódzkodás, meg előre emelés, stb.

**********

(#8987) LOTR válasza macikos (#8980) üzenetére


LOTR
addikt

idegbecsípődés szerintem, nekem is volt hasonló, én arra tippeltem akkor is

a heti kajám eredménye 86kilóról 83,5 lettem, az végülis naponta fél kiló, bár tuti nem derékból.....

Boci_83
azt csak pihentetéssel, kence ezt nem fogja meggyógyítani

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#8988) macikos válasza adequate_cou (#8982) üzenetére


macikos
addikt

Lehet az lesz. Alapból nem fáj. De amikor nagyobb levegőt vennék, tehát a mellkasom kitágul, akkor annyira fáj, hogy még a lélegzetem is elakad. Ha megpróbálnám felszívni a mellkasom teljesen, be is sz*rnék szerintem. Ez a hajolós dolog is megvan. Lefagyott a router, ki kellett húzni, alig bírtam lehajolni. WC-n voltam, gatyámat toltam le, szintén.
Végülis nálad mi volt ez? Meddig tartott, mi segített, stb.?

LOTR: Gyógymód?

(#8989) Jojo5 válasza Boci_83 (#8984) üzenetére


Jojo5
őstag

Én írtam, god által írt nicoflex is jó de még a ben-gay is faja. Személy szerint az FLP-nek valami piros kenőcsét használom és nagyon faja. :K
Előbb pihentesd a vállad ahogy LOTR is mondta aztán meg edzések előtt kenjed be ezek közül valamelyikkel. ;)

macikos: rajta a diéta segített ;] rajtad is fog ;) :K :U :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8990) God Vazzeg válasza Boci_83 (#8986) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Próba! :K

(#8991) adequate_cou válasza macikos (#8988) üzenetére


adequate_cou
senior tag

2-3 nap és nyomtalanul elmúlt, semmit nem csináltam vele, de havonta egyszer visszaköszön. Az lesz az, levegőt venni is szar volt :D

És alapból semmit nem éreztem én sem.

(#8992) 1hijjanhusz válasza LOTR (#8987) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Reméljük több zsír ment le, mint izom :K

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#8993) kovsol válasza 1hijjanhusz (#8992) üzenetére


kovsol
titán

nagy rész víz volt ugyis

May the Force be with you!

(#8994) LOTR válasza macikos (#8988) üzenetére


LOTR
addikt

becsípődésre nem nagyon van gyógymód, egyszer csak elmúlik
én ugyan úgy szoktam edzeni ha tudok, ha meg fáj akkor nem csinálom

vagy amit Jojo is írt, egy kis diéta mindig segít ;]
ben gay nem segít, az csak tüneti kezelés, és csak melegítőkrém (annak viszont kiváló), attól, hogy nem érzed tőle a fájdalmat ha valami gond van még ott van az sajnos, azért megér egy próbát és a vérkeringést és regenerációt is serkentik ezek a cuccok

ui
volt bordarepedésem is -nem is olyan rég :DDD-, az még rosszabb :D

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#8995) LOTR válasza 1hijjanhusz (#8992) üzenetére


LOTR
addikt

a nyáron lötyögős farmerem felső gombját az autóban kényelmesebb volt kigombolni most hazafele jövet, tehát gondolhatod :D

One Ring to rule them all

(#8996) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Már többször is hívtak box edzésre de nem tudom, hogy menjek-e. Végülis kedv lenne hozzá, csak mivel én hétfő-szerda-pénteken járok edzeni (fél 2től 3/4ed 3ig) a box edzés meg ugyanezeken a napokon van csak fél 4kor nem tom hogy jönne össze a kettő. Végülis a konditerem meg a boxterem kb 10 méterre van egy mástól , de kondi után át boxolni...hááát nem is tudom milyen lenne. Az meg, hogy hazamek(10 perc ha bicajjal vok) turmix be meg kis kaja meg vissza, se tudom , hogy milyen megoldás. Gondolom izomlázzal se valami könnyű boxolni.. :F

(#8997) adequate_cou válasza Atomgeszi (#8996) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Hát mell-váll-hát-tricepsz-bicepsz izomlázzal ami mikrosérülések sokaságát is jelenti, na szóval úgy ütni mondjuk levegőbe, hát, jó esély egy kis pihenésre az összeszedett sérülés miatt :) Kis rándulás könnyen bejátszhat.

(#8998) 1hijjanhusz válasza kovsol (#8993) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

nyílván, de akkor is :)

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#8999) Boci_83


Boci_83
őstag

na ok kipróbálom amiket irtatok. Richtofit sport vagy milyen krém van itthon, addig azzal kenegetem. meg persze pihentetem majd.

**********

(#9000) Jojo5


Jojo5
őstag

a little motivation for everybody

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.