Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8151) Weaver válasza P00By (#8149) üzenetére


Weaver
senior tag

jaja, ezért dobtam fel egy témát :)

(#8152) Weaver válasza Tipo16V (#8138) üzenetére


Weaver
senior tag

most rendeltem be pár kilót próbának. ipari fehérjeként hozza srác, most mit mondjak, gondolom tejfehérje. 800 ft / kg. kipróbálom. mennyi lehet ilyen cuccnak a fehérjetartalma ? 20% ?

(#8153) Bibby válasza kovsol (#8132) üzenetére


Bibby
addikt

Őőőőő...és akkor az előbb is említett meg egyéb többi forró italban hogy nem öli meg? :U Az keményebb c vitamin? :))

Ελευθερια η θανατος

(#8154) Bibby válasza do3om (#8147) üzenetére


Bibby
addikt

Attól hogy jól oldódik, az még monohidrát, csak mondjuk finom szemcséjű.
Vagy tényleg abban hittél hogy jól átvernek és valami drágább cuccot sóznak rád? :D

Ελευθερια η θανατος

(#8155) becso13 válasza Weaver (#8150) üzenetére


becso13
aktív tag

A futást nem szokták lábra edzésnek tekinteni. Illés Norbi írta, hogy a lábra edzés nem csak a lábad kinézete miatt fontos, hanem mert naturál testépítőknek ez az egyik legnagyobb tesztoszteronforrás, hiszen a tested kb felét edzed, Norbi meg egy kicsit ért a naturál testépítéshez :)

Turmixot szerintem igyál utána nyugodtan, de edzél lábra is külön!

(#8156) Atomgeszi válasza Bibby (#8153) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mert az csak szárazanyagra értendő. :D
Amúgy én is látom a filtereken meg ilyen poros teákon ,hogy xtra adag c vitamin blabla... Ami lehet csak addig igaz amig szárazon küldöd a port az arcba.
Mellesleg semmi nem segít már rajtam. Félek ez több mint egy átlagos megbetegedés... Egyre rosszabb a torokfájdalom, éjjel alig bírtam aludni, halucináltam és egyszerre fáztam meg izzadtam. 4 nap alatt -3 kiló... Ma is csak pár falat husit meg rizst ettem mert nem bírok mást. Teát küldöm magamba amennyit bírok de már csak úgy magába is nagyon szúr kapar a torkom. Lassan bemegyek kórházba. Jobb félni mint megijedni alapon.

Na most vettem ki a lázmérőt.. 37,9 fok.. Szóval valami más lesz. Bár éjjel nem mértem.

Mennyire jó ötlet sima fehérjét kicsit melegebb vízbe berakni és úgy leküldeni(legalább egy kis tápanyag..)? Úgy talán nagy nehezen leküldöm.

[ Szerkesztve ]

(#8157) kovsol válasza Bibby (#8153) üzenetére


kovsol
titán

hiába próbálsz itt okoskodni akkor is így van, hogy bomlásnak indul, nem azt mondtam hogy instant eltünik

May the Force be with you!

(#8158) mano2007


mano2007
csendes tag

Háló!

Váll edzésnél, nyak mögött vagy nyak előtti nyomás az ajánlottabb?
Vagy teljesen mindegy? Elég az egyiket csinálni, ha igen akkor melyiket?
Utánaolvastam rengeteg helyen, de sok az ellentmondás .

Válaszotokat köszönöm előre is!

(#8159) Bibby válasza kovsol (#8157) üzenetére


Bibby
addikt

Nehéz hétvégéd volt? Gyötör az élet? :U
Egyél egy kis tréfarépát hátha segít. ;)

Ελευθερια η θανατος

(#8160) Atomgeszi válasza mano2007 (#8158) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha mindenképp rúddal akarod akkor szerintem mell előtt... Mindenhol azt mondják, hogy a nyak mögött az egy teljesen szokatlan gyakszi a vállnak és kifordul meg nem tesz jót neki.
Amúgy meg javaslom az egykezest.. Azzal betod vinni a fejed mellé, míg rúddal max akkor tudnád ezt csinálni, ha ketté vágja a fejed. :D

(#8161) Bibby válasza mano2007 (#8158) üzenetére


Bibby
addikt

Csináld egykezes súlyzóval és akkor nem kell sem előtte sem mögötte.
De ha már a kettőből kellene választani szerintem a nyak mögötti jobban nyirbálja a vállízületet.

Ελευθερια η θανατος

(#8162) mano2007 válasza Atomgeszi (#8160) üzenetére


mano2007
csendes tag

Akkor most már azt is megkérdezem, hogy ezek közül melyiket csináljam és melyiket ne
eddig csináltam:
nyak előtt
nyak mögött
állig húzás
előre emelés
oldalra emelés állva
oldalra emelés döntött törzzsel
vállvonogatás

és gyanítom, hogy ez egy kicsit sok gyakorlat vállra, meg akár kétszer is mozgatom ugyan azt az izomcsoportot.

Szóval melyiket ne, vagy mit alkalmazzak még egy vagy akár több kiváltására ? :DD

(#8163) Bibby válasza mano2007 (#8162) üzenetére


Bibby
addikt

Nem tudhatjuk milyen szinten vagy meg stb...
Én ebből meghagynám akkor az egyik nyomást, oldalemelést, előreemelést (vagy döntött törzsű oldal) meg mondjuk a vállvonogatást (vagy állig húzást).

Ελευθερια η θανατος

(#8164) Jojo5 válasza mano2007 (#8162) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem a váll edzésem így néz ki:

1. Oldalra emelés
2. Döntött törzzsel oldalra emelés
3. Vállból nyomás egykezesekkel
4. Bunnyféle hátsó vállas gyakorlat

Ezek így beváltak nekem :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8165) mano2007


mano2007
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Jojo5 : a 4.-et hogy kell végezni?

(#8166) Osynho


Osynho
addikt

Szerintetek az normális, hogy a szerdai hátazás után, még ma is mozgásképtelen vagyok fél óra foci után? Egyébként nem fáj, meg semmi baja, de ha futok, elfárad rövid idő alatt és egyszerűen nem bírom el a felsőtestemet a derekammal :D :O Vasárnapra rendbe szokott jönni, de ma eléggé végem volt. Szerintem a kábeles evezés b@sz oda. Pedig van övem, meg nem is rángatom, stb. Lehet kisebb súlyokkal kellene? :U

(#8167) Jojo5 válasza mano2007 (#8165) üzenetére


Jojo5
őstag

Fejből nem tudom így leírni, de valamelyik BBTV-ben vagy régi flashben láttam még
Hasonló mint a vállvonogatás csak a súlyt test mellett tartva egykezessel leengeded és az egyenes test mentén a hátsó válladdal próbálod felhúzni. Így nem tudom elmagyarázni :B

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8168) macikos válasza Weaver (#8152) üzenetére


macikos
addikt

800ft/kg??? Mi ez, hintőpor? :Y

Ti dolgotok, de ilyen szarokat megvenni már tényleg csóróság. Ha ennyire nincs rá pénzed, akkor inkább ne vegyél semmit.

(#8169) P00By válasza macikos (#8168) üzenetére


P00By
nagyúr

Kamionról leesett nature's best :U :DDD ;]

(#8170) Tipo16V válasza macikos (#8142) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nem arrol van szó, hanem arról, hogy 800kg kicsit sok lenne.:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8171) Tipo16V válasza Weaver (#8152) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

36grammot ír...

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8172) Bibby válasza Tipo16V (#8171) üzenetére


Bibby
addikt

Kicsit tegyük már tisztába a fogalmakat....
A tejpor, a tejfehérje, a tejsavó-fehérje és az ipari fehérje is mind mind különböző.

Gondolom ez az ipari fehérje tényleg valami élelmiszeripari felhasználásra van kitalálva, az a szint hogy inkább egy kiló húst az árából...

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#8173) Sotho válasza Weaver (#8152) üzenetére


Sotho
őstag

Ipari fehérje az lehet elhullott állatok teteméből készült fehérje is amit pl kutyakajába nyomatnak, szerintam hanyagold, vegyél inkább dymatize elite wheyt ennek "csak" 5000 kilója, de legalább van oeti engedélyszáma, meg egész jó íze és faxa a beltartalma is. :K Kb 77% fehérje.

[ Szerkesztve ]

(#8174) Tipo16V válasza Bibby (#8172) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Én tudom. Jolvan na csak egy elvetemült ötlet lett volna:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8175) do3om válasza Bibby (#8154) üzenetére


do3om
addikt

Forditva, arra gondoltam porcukorral van turbózva. :DDD

Na de valóban nem találkoztam még enyire kis szemcsemérettel. :R
Persze nem is használtam sokat. :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#8176) dunkel válasza kovsol (#8157) üzenetére


dunkel
őstag

kovsolnak van igaza. Csatolok egy képet egy kutatásból, ahol vizsgálták a narancslét mennyire tartja meg a c-vitamint ha elkezdik melegíteni különböző eljárásokkal. A kezdőérték értelemszerűen 100%, a jobb alsó dobozban a számok a hőmérsékletek celsiusban

Az a durva, hogy 10 perc múlva már csak 50%-os. Vagyis a coldrexet ne bűnforró vízből csináld amire 10 percet várni kell, hogy megihasd. Vagy dobjál utána még egy c-vitamin tabit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8177) macikos válasza dunkel (#8176) üzenetére


macikos
addikt

Nem tudom, én 4 screenshotot látok a Space Invadersből :D

(#8178) dunkel válasza macikos (#8177) üzenetére


dunkel
őstag

Akkor még egyszer ;) A függőleges tengely a c-vitamin tartalom százalékban. A piros nyíl mutatja, hogyan csökken. Az idő a vízszintes tengely. Pirossal behúztam kb, milyen egyenest követ az ábra. A kék az 50%, az ábrán a kék és piros vonalak találkozásánál az látható, hogy 8 perc elteltével a 75 °C -ra hevített narancslében a C vitamin tartalom az 50%-ra esett vissza.

értem? :K

(#8179) P00By válasza dunkel (#8178) üzenetére


P00By
nagyúr

Én még nem értem, rajzolnál még? :B ;]

(#8180) dunkel válasza P00By (#8179) üzenetére


dunkel
őstag

buta gyúrós :(

(#8181) P00By válasza dunkel (#8180) üzenetére


P00By
nagyúr

Látod 2 hete járok máris hülyülök! :DDD :DD

(#8182) macikos válasza P00By (#8181) üzenetére


macikos
addikt

De te ilyen szempontból amúgy is visszaeső vagy ha nem tévedek ;]

Most már értem, csak nem tudtam, hogy mi a francot jelentenek a számok a figurák mellett. Először azt hittem, hogy annyi pontot kapsz, ha lelövöd vagy ilyesmi :D

(#8183) swoody


swoody
senior tag

Glutaminból mit ajánlotok?

(#8184) P00By válasza swoody (#8183) üzenetére


P00By
nagyúr

Én a szó közepét az amin-t! Napi 13 g és jó leszel!

(#8185) swoody válasza P00By (#8184) üzenetére


swoody
senior tag

És az jó? :F

(#8186) macikos válasza P00By (#8184) üzenetére


macikos
addikt

:DDD

"És az jó? :F"

[ Szerkesztve ]

(#8187) Tomics válasza swoody (#8185) üzenetére


Tomics
addikt

G-BOMB!
vagy l-glutamin. bár ennek magába elég húgyíze van.

PH! addikt since 2004

(#8188) swoody válasza Tomics (#8187) üzenetére


swoody
senior tag

Scitecen kivül?

(#8189) nestor75


nestor75
csendes tag

sziasztok
beindítottuk a törzsvásárló kedvezményrendszert, nem tudom, vásárolt-e valaki közületek, de kb. 3. vásárlástól már elég komoly kedvezményeink vannak. Honap írok konkrétumot

(#8190) nestor75 válasza Sotho (#8173) üzenetére


nestor75
csendes tag

Dymatize ELITE WHEY ISOLATE 4540g - 15900 kedvezmény nélkül is, az 5000/kg nem stimmt :))

http://www.profigym.hu/feherje-keszitmenyek-3000g-felett/dymatize-elite-whey-isolate-4540g-s42709995

(#8191) swoody válasza nestor75 (#8189) üzenetére


swoody
senior tag

Utánna néztél Dymatize botránynak?

(#8192) Tomics válasza swoody (#8188) üzenetére


Tomics
addikt

nem tom, gondolom más gyártó termékei is ugyanezen a szisztémán alapul. vagy l-glutamin vagy valami glutamin mátrix. értelemszerűen az utóbbi a jobb választás. glutamin-sr-t dicsérték sokan, bár az csak l-glutamin.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#8193) Boci_83 válasza Weaver (#8152) üzenetére


Boci_83
őstag

Hehe! Unokabátyám akart ilyet rámsózni vagy 10 éve. Az egte olyan mint a gipsz, mondjuk villanyszereléshez jobban el is tudnám képzelni, mint étkezési célra. Szóval szerintem hanyagold. :D

**********

(#8194) Sotho válasza nestor75 (#8190) üzenetére


Sotho
őstag

Húbazz ez tényleg jó ár :R én a kálvinsportban vettem 930 grammosat próbaképp.

(#8195) Sotho válasza nestor75 (#8190) üzenetére


Sotho
őstag

Várjá várjá, van ott kedvezményes ár + fent kedvezmény meg bele van írva hogy egy kiló ára
438,- Kč = 4,610.27 HUF akkor már nincs is olyan messze az 5k-tól ;] ami ügye a cseheknél értendő nálunk meg úgy ~30k a 4,5 kilós. Igaz?

[ Szerkesztve ]

(#8196) Sotho válasza swoody (#8191) üzenetére


Sotho
őstag

Az mi volt?

(#8197) swoody válasza Sotho (#8196) üzenetére


swoody
senior tag

Fogalmam sincs.
Van itt egy "cerkarobi" nevű user és ő hozta fel.

Nah már most bármikor rákérdezek nálla nem hajlandó nekem válaszolni pedig nem csak én kédeztem már tőlle..........
Vagy igaz vagy nem de remélem nem.

(#8198) nestor75 válasza Sotho (#8195) üzenetére


nestor75
csendes tag

ne a kiló/árból indulj ki, ami ráadásul cseh!!! nem is értem miért van az ott feltüntetve... talán csak azért, h. szemléltessük, h. ehhez képest bezzeg a mi "kedvezményes" árunk -ami egyébként stabilan annyi, vagy pedig azért h. a konkurrenciát ne izgassuk túlzottan fel. Mindegy, lényeg a lényeg, hogy az ár 15763/4,5kg.

dymatize botrányról annyit tudtam meg, hogy balhét csaptak abból, hogy az x-pandban van vanádium, de ez nem újdonság - fel is van tüntetve az összetevők között, ugyhogy nem értem miért pont most kezdte zavarni az osztrákokat.

(#8199) Weaver válasza mano2007 (#8158) üzenetére


Weaver
senior tag

szia

nyak mögötitt én nem ajánlom. én mindig nyak elé a mell felső részére engedem le a rudat. szvsz a nyak mögötti nyomás elég kicsavart , nem túl természetes mozgást igényel.
ennek ellenére sokan nyomnak így.

(#8200) Weaver


Weaver
senior tag

az igaz h én is próbálom minnél olcsóbban beszerezni a fehérjét, de azért nem enném meg a kéz alól szerzett tej/tojás/ipari fehérjét. igaz, nem alakult ki h melyikre esküdjek mert mindig szétnézek ha fogyóban van és az aktuális ár dönt.

most a Biotech n.o.1 proteint tolom (60% elég gyenge, de 12E volt 3 kg). amit most veszek az szintén az a Nitro Pure Gold ami 79% és 8500-be fáj 2270g.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.