Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8051) BÁ Nutrition válasza Tipo16V (#8050) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én úgy hogy felnyitom a doboz tetejét aztán vigyázz, kész, rajt :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8052) macikos válasza Tipo16V (#8050) üzenetére


macikos
addikt

Én natúr oszt kész :) Cukorral is jó lenne, de nélküle is simán leküldök fél kilót.

(#8053) Bibby válasza Tipo16V (#8050) üzenetére


Bibby
addikt

Natúr. Vagy tejföllel elkeverve is nagyszerű.

Ελευθερια η θανατος

(#8054) Manitou válasza Tipo16V (#8050) üzenetére


Manitou
addikt

1 kis kanál mézzel elkeverve (25dkg-ot)

(#8055) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Ma hát és tricepsz volt... Határozottan jól ment. :D

(#8056) Woodslave válasza Bibby (#8046) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K igen akartam idézni én is :D találó

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8057) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

jolvan köszi srácok. ma estére csinálok egy tejfölöset. talán rakok bele műzlit is:D
jah...mézzel kapcsolatban..méhpempő...haverom vett a piacon 200ft-ért aztmondta neki az eladó, hogy tele van fehérjével... igaze?

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8058) kovsol válasza Tipo16V (#8057) üzenetére


kovsol
titán

az tele van méh nyállal ;]
amúgy túró kőrözöttnek megcsinálva is finom

May the Force be with you!

(#8059) macikos válasza Tipo16V (#8057) üzenetére


macikos
addikt

Méhpempő
Méhpempő (Royal Jelly) - az egyik leglenyűgözőbb termés, amit a méhek adnak. A méhek mirigyeiből termelődnek és a méhcsalád anyaméhének táplálására szolgálnak. Nem véletlenül Nyugaton is és Keleten is már régóta nevezték "királyi zselének" (Royal Jelly), mivel megszerzésének munkaigényessége, nehézsége miatt csak a gazdag nemesek, főurak és királyok engedhették meg maguknak.

A méhpempő egyedi összetétele miatt értékes. 14% fehérjét, 5,5% zsírt, 17% szénhidrátot és körülbelül 1% ásványi anyagot tartalmaz. Ezeknek a összetevőknek a természetben nincs azonos értékű megfelelője. Így a fehérjék aminosavként jelennek meg, ami az életben nagyon fontos a normális agyműködéshez. A méhpempő fehérje analóg az emberi vérplazma fehérjével, ami lehetővé teszi a beépülést veszteség nélkül.

A méhpempőben jelen vannak:

-В1, В2, В5, В6, РР, В12, В9 vitaminok (folsav ), Н, С;
-makro- és mikroelemek;
-növekedési faktorok;
-fitoncidák.

Összetételének köszönhetően a méhpempő biológiailag aktív stimulátorként jelenik meg, aktiválva az egész szervezet életfunkcióit. Tonizáló hatással bír, javítja a látást és az emlékezőképességet, növeli a szervezet védekező képességét, javítja a vérkeringést, stimulálja az anyagcsere folyamatát, mikrobaellenes hatással bír.

(#8060) Tomics


Tomics
addikt

tegnapi hátazás után olyan izomláz van a hátamba amit még soha nem éreztem :Y
csak nem olyan hülye ez az öreg róka aki segített :C
ma nem is mentem vállazni, majd 9kor elkezdek a 4 kilós egykezeseimmel fél perces pihenőkkel kalimpálni ameddig bírom :K
(döntött törzsű) oldalemelésben úgyse megy sokkal többel :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#8061) P00By válasza Tomics (#8060) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem hétfő óta van nagyon izomláz a hátamban/vállamba.
Mondjuk én buta kezdő vagyok :DD

(#8062) Tomics válasza P00By (#8061) üzenetére


Tomics
addikt

Csak keményen! Miért hagytad abba?

PH! addikt since 2004

(#8063) P00By válasza Tomics (#8062) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt hagyjuk, volt elég bajom :U
Ebből is látszik, h nem vagyok HC :C

(#8064) Tipo16V válasza macikos (#8059) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

köszi.
hozatok is haverral ha megy a piacra:D mondjuk azért túlzásnak tartom azt, hogy "tele van" fehérjével, de jólesz ez ide papának:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8065) Tomics


Tomics
addikt

Hey, ti milyen gatyába edzetek? Kezd ciki lenni a rövid kockás rövidgatya, meg már megy is szét, amúgy is inkább takarni kellene ezeket a sonkákat. :D Van egy adidas szabadidőgatyám de hálós és úgy beleizzadok mintha összehugyáltam volna ráadásul szürke érdekes anyaga van és látszik :D
20 ezret meg nem akarok költeni rá mert úgyis szétmegy, HC vagyok ;] :C

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#8066) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Rántott hús meg petrezselymes krumpli. Legjobb! :))

Tomics Én sima fehér rövid gatyába. Multkor scott padoztam és volt már a gatyán ígyis egy kis szakadás és pont az ülőrész széle beakadt abba. Már az utolsót húztam vége aztán hirtelen felakartam pattanni.. hát úgy ahogy volt végig szakadt az egész, hogy kilátszódott az alsógatya is. Még jó, hogy edzés vége volt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8067) P00By válasza Tomics (#8065) üzenetére


P00By
nagyúr

Csak a GASP :DDD :P

(#8068) Tipo16V válasza Tomics (#8065) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

én egy lecoq szabadidőbe.
de miért lényeg ez? legyen vmi ami takar és kész nem?:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8069) whitezo88


whitezo88
nagyúr

volt ma lent teremben két dzsipszi srác, még a legegyszerűbb gyakorlatokat is rosszul végezték, de bőszen fényképezték magukat a tükörben :D

(#8070) P00By válasza whitezo88 (#8069) üzenetére


P00By
nagyúr

Ismerős...
Rajság van! :DDD

(#8071) macikos válasza Tomics (#8065) üzenetére


macikos
addikt

Én fekete Nike melegítőben. Nem susogósban, hanem pamutban. Másfél éve, minden edzés után mosva van, színe alig kopott valamit. Nagyon jól bírja és jól is melegít.

(#8072) dunkel


dunkel
őstag

Kedves totyikozók! Elnézést kérek, délelőtt kicsit elszállt a búrám. Szóljatok rám nyugodtan, ha hülye vagyok. :R

(#8073) P00By válasza dunkel (#8072) üzenetére


P00By
nagyúr

Gondok vannak az asszonnyal mi? Mr. Hurikán :D ;]

(#8074) BÁ Nutrition válasza dunkel (#8072) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hüje vagy:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8075) dunkel válasza BÁ Nutrition (#8074) üzenetére


dunkel
őstag

(#8076) Eagle16 válasza Tomics (#8065) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem két hosszú szabadidő nadrágom van, Adidas hálós (tényleg eléggé bele lehet izzadni), meg van egy Nike, az szellősebb.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8077) Jojo5 válasza dunkel (#8072) üzenetére


Jojo5
őstag

hülye vagy :DDD :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8078) dunkel válasza Jojo5 (#8077) üzenetére


dunkel
őstag

Az biztos, elég szépen rászedtél :B :W

(#8079) Jojo5 válasza dunkel (#8078) üzenetére


Jojo5
őstag

:N :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8080) Boci_83 válasza Tipo16V (#8050) üzenetére


Boci_83
őstag

Joghurttal. írtam már korábban is.

**********

(#8081) LLKobe válasza BÁ Nutrition (#8042) üzenetére


LLKobe
veterán

Nagyon köszönöm a segítséget!
Igazán nem akarlak az őrületbe kergetni, de lenne még néhány apróbb kérdésem :B

Mit javasolsz bemelegítésnek? Futás + nyújtás elég?
Meg ha jól tudom úgy érdemes csinálni, hogy edzés után kajáljak ugye?
És még egy apróság: anno mikor jártam terembe emléxem hogy volt valami izomlazító vagy milyen krém amivel mindenki kenegette magát, azt érdemes vennem, van valami haszna?

Télleg többet nem fárasztalak igérem! (Legalábbis amíg vége nem lesz az általad javasolt 4 hetes tervnek :B )

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8082) swoody


swoody
senior tag

Aki esetleg géppel vágja haját.Írja már le milyen tipus persze ha jó csak akkor. :)

Olyan kéne ami 0-s méret is van.
Ezt néztem de ez csak 4mm-től vág.
[link]

(#8083) swoody válasza swoody (#8082) üzenetére


swoody
senior tag

Vagy ha leveszem ennek a tetejét akkor tud 0-san is vágni? :F

(#8084) kovsol válasza Tomics (#8065) üzenetére


kovsol
titán

nekem van két aréna pamut melegítő nacim, olyan jól melegít, hogy régen a téli hidegben is kint edzettem benne az atlétika pályán :K és még mindig jól bírják
nyáron meg rövid naciban edzek az meg van egy raklappal úgyis a szekrényben mindenkinél szerintem :)

most indulok edzeni pont, haverom aki életében nem edzet is már második hete jár velem és szegénynek mindenhol fáj :) természetesen nem ugyan azt edzi mint én, de azért az meleg volt amikor a 25kg -t 10x nem bírta kinyomni fekve :U és a srác 195cm 96kg szóval nem is az a 40 kilós forma :(((

May the Force be with you!

(#8085) God Vazzeg válasza kovsol (#8084) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, érdekes volt látni egy barátom fejét, mikor a 90kg alatt tekergett, én meg ugye azzal még csak melegítek. 190cm felett van a srác, és 145kg. Elég komoly, de azért van rajta felesleg :D

(#8086) Markgx10 válasza God Vazzeg (#8085) üzenetére


Markgx10
őstag

Láttam már én is olyat, hogy lejött a pukkadt, nagyképű, saját bevallása szerint kemény kocsmai bunyós pali, de nem edzeni, csak egy haverját várta és közben megkérte géza bá'-t, aki épp 150-el szériázott (régen súlyemelő, majd erőemelő volt az öreg, még most is kurva erős) hogy adja át a súlyt, a következő szöveggel: "hagyd má rajta a súlyt, lökök bele má' párat amíg megjön a haver" (csak úgy utcai ruhában bemelegítés nélkül), mondta neki az öreg Géza, hogy parancsolj, nyugodtan, természetesen a faszi, nemhogy a villából nem tudta kivenni a súlyt, de meg sem tudta mozdítani a rudat, egy kicsit sem :D Fülig vörösödve, valamit motyogva el is hagyta azonnal a termet, inkább kint várt a haverjára ;]

(#8087) God Vazzeg válasza Markgx10 (#8086) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kis *igány gyerek ugyanígy járt nálam a 100 kilóval :D De utána gyorsan mondta, hogy ő 150-el szériázott mikor nyomta a napozint :DDD Meg azt is mondta, hogy 2 hónapig nyomja a napozint, és nagyobb lesz mint én. Kb 60kg volt a srác, 30-as karokkal :D De örültem hogy etalonul választott :DDD

(#8088) ithomas


ithomas
őstag

[link] :)

Szerk:

Ez talán még durvább:370kg felhúzás zokniban, öv és minden felszerelés nélkül :Y

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#8089) ithomas


ithomas
őstag

Ez lemaradt...:P

[link]

Real eyes realize real lies!

(#8090) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#8087) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

max ha a vajaskenyér is megy mellé ;) ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8091) macikos válasza swoody (#8082) üzenetére


macikos
addikt

Biztosan tud 0mm-t is. Viszont! Menj el megnézni! Akkumulátorosat egyáltalán ne vegyél és olyat se ami adapterrel van és arról kapja a 9-12V-ot. Csak olyat szabad venni, ami rendesen 220-240V-ról működik, mert abban valószínűleg elektromágnes mozgatású a penge, míg előbbiben motor mozgatja. A motoros gyenge, mint a szar. Én beszívtam egy ilyen Philipsel.
Ja és legyen minél nehezebb! :)

(#8092) macikos


macikos
addikt

Na, ezt se egy elmebeteg írta: [link]

Mielőtt megszólnátok, véletlenül akadtam a cikkre, nem olvasok ilyen lapokat :)

Idézek:

"Van valami, amin egy vézna alkatú ember tekintete azonnal megakad, amikor egy csupa izom, az erőtől majd kicsattanó férfit lát, és alig leplezett irigységgel azt mondja magában: azért ő sem hibátlan. Ez pedig nem más, mint a feszülő izomköteg tetején élesen kirajzolódó vastag ér. Az ember azt kérdezi: biztos, hogy ez egészséges?"

"Ami pedig a kidagadó ereket illeti, ha természetes izomnagyobbodás során vastagodtak meg, nincs velük probléma."

Az ilyen barmoknak miért kell sportról írniuk? :W

(#8093) swoody válasza macikos (#8091) üzenetére


swoody
senior tag

Szerintem ez lesz.
[link]

Azért szerettem volna akusat mert mindig izzadok még hajnyírás közbe is. :)
Azt nehogy egyszer megcsapjon.

A másik meg amit te is írtál,hogy gyenge az akus.

Másik:

Mészáros László.
Nem értem én ezt,hogy a legjobb fekvenyomó.Nincs nálla senki aki többet nyomna? Amerikába se?
Ruhába vagy ruha nélkül ő a legjobb?

[ Szerkesztve ]

(#8094) macikos válasza swoody (#8093) üzenetére


macikos
addikt

Nekem mindegy, hogy mire dobod ki a pénzed :) Nekem ilyesmi Philips van, bár nem akkus, de gyenge, a régi nyíróhoz képest pláne!

Amatőrök között ő volt a legjobb :) Profiknál 488Kg a rekord, bár azt egy mamut állat nyomta: Ryan Kennelly videó: [link]

(#8095) swoody válasza macikos (#8094) üzenetére


swoody
senior tag

Vagyis van vérvizsgálat ott meg nincs?

(#8096) Eagle16 válasza macikos (#8094) üzenetére


Eagle16
addikt

Uh, ebben a videóban 1:10-nél elég szépen eleredt az orra vére.

Amúgy most jöttem haza, hát-váll volt, jó volt.
Csuklyára ti hány ismétlést csináltok? Szerintem kicsit több súllyal is csinálhatnám ,mert most 5x25 ment belőle.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8097) P00By


P00By
nagyúr

Vótam :))

(#8098) swoody válasza Eagle16 (#8096) üzenetére


swoody
senior tag

Én 10-15 csinálok 100kg körül.

(#8099) Tipo16V válasza swoody (#8093) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Amit linkeltél, unokatesónak olyan van azzal szoktuk vágni egymás haját. Az tény, hogy elég könnyű..sőzt szinte semmi súlya nincs de nem rossz. ennek a végén a műanyag tólót le lehet szedni, és ott a 0-ás. 1 baj van vele, mégpedig az, hogy megmarad pár hosszú szál amit nem vág le. Ez lehet minden hajvágóval így van, nemtudom. De amúgy nem rossz gép szerintem bár nincs nagyon viszonyítási alapom.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#8100) P00By


P00By
nagyúr

Nekem valamilyen remington van. Rövid a hajam(max 1 centi), szóval könnyen elbánik vele. És ezzel vágom a szakállamat is :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.