Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24551) Jazzos válasza golya32 (#24550) üzenetére


Jazzos
tag

Mekkora kellene? Na nem mintha tudnék... :DDD

(#24552) golya32 válasza Jazzos (#24551) üzenetére


golya32
aktív tag

100m2 körüli, szerelés munkára max flexelés, ja meg fűtött ahol most vagyunk az is qva hideg, még fontos lenne a békát be és kitudjuk húzni mert az összeszerelt készülék 2-300kg lesz.
Nekem jó a boltotok hátsó része is legfeljebb ha vágunk flexel befogod a füled :)

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#24553) Jazzos válasza golya32 (#24552) üzenetére


Jazzos
tag

Vagy leflexeled a fülem. :D

(#24554) golya32 válasza Jazzos (#24553) üzenetére


golya32
aktív tag

jaaa

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#24555) bundilolo


bundilolo
tag

Sziasztok srácok!

Valakinek közületek van-e esetleg saját cége vagy egyéni vállalkozó? Egy apróbb megállapodásról lenne szó. Részleteket privátban vagy skypon(lorika100).

[ Szerkesztve ]

(#24556) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

15,6" led fényes kijelzője van valakinek eladó?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#24557) Jazzos válasza Kis Joe (#24556) üzenetére


Jazzos
tag

Pixelhibás matt nem lenne jó? :D

(#24558) Dorien


Dorien
veterán

:)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24559) golya32


golya32
aktív tag

Pb gázpalackos kályha valakinek eladó?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#24560) atos19881101


atos19881101
senior tag

Sziasztok,

Valakinek esetleg egy NAS ház?

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#24561) Kis Joe válasza Jazzos (#24557) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Mennyire pixelhibás? Amúgy jobb lenne hibátlan fényes, számlával bizonyos keretek között új is jöhet

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#24562) Jazzos válasza Kis Joe (#24561) üzenetére


Jazzos
tag

1 db pixel asszem dead, de lehet csak sub. 0 km-s.

(#24563) jamba válasza Kis Joe (#24561) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Van 1 db 15.6"-led hibátlan de sajna nem olcsó 15k

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#24564) bundilolo


bundilolo
tag

Ismertek valakit, aki még foglalkozik CRT monitor javítással? Vagy esetleg közületek valaki?

(#24565) Dorien válasza bundilolo (#24564) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24566) sagesz93


sagesz93
addikt

ismétlés, hátha :U
sziasztok
a pickwick karácsonyi csomagjai közül keresek egy fajtát, amiben a LILA bögre van! ez lenne az!
Valaki, aki bárhol meglátja ezt LILA színben(a másik két fajtát már én is leltem...), legyen szíves azonnal szólni nekem, akár telefonon(adatlapon megtalálható), akár itt privátban.

(#24567) SzaBIKA84


SzaBIKA84
csendes tag

'Potkívánok!

Egy HP G62-eshez keresek SOS-ben billentyűzetet!

Típusszám: AEAX6400110 - ez a magyar, de nem ragaszkodom a nyelvhez)

Bárki bármit megoldást tud írjon egy privit plz! :)

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#24568) sagesz93


sagesz93
addikt

LG W1934S Győrieknek olcsóbb! :R

(#24569) SzaBIKA84 válasza sagesz93 (#24568) üzenetére


SzaBIKA84
csendes tag

Megnézném! :)
Írok privit!

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#24570) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Sziasztok ! :R
Jár valamelyik topiclakó kollega Szeged fele valamikor? Egy deszkát kellene elhozni :R

Köszii! :))

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#24571) MR_Joe válasza xcel2000 (#24570) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Van az helyben is :DDD minek onnan hozni? ;]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24572) xcel2000 válasza MR_Joe (#24571) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Hahaha köszönöm :C xD Ennek a deszkának valahogy jobbak a paraméterei :DD ->> Asrock 890GX Extreme 3

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#24573) sagesz93


sagesz93
addikt

1155-s foglalaba keresnék i5 procit! :K

Ugyanitt i3-2100 eladó! :))

(#24574) viktor82


viktor82
őstag

Üdv,lenne egy hibátlan 2hetet használt 2hónapos Nokia Lumia 630 black kártyafüggetlen.Ár privátban!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#24575) sagesz93 válasza sagesz93 (#24573) üzenetére


sagesz93
addikt

Még keresnék GERILLA márkájú 7" táblagép tokot, a legolcsóbbikat. Media marktban adják 1500 forintért, de csak 1db volt, nekem meg még kellene ezen kívűl kettő! Aki tud helyet ahol kapni lehet ilyen áron, légyszi jelezzen! (media markt elfogyott , euronicsban nincs, edigitalban nincs)...

(#24576) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Némi segítségre lenne szükségem. Adott egy Lenovo G550 laptop. Van rajta egy kb 14Gb-os partíció, OEM windows7 HP-részére. Szeretném ezt visszaállítani, gyári állapotra, de nem sikerül. A Recovery gombra nem reagál a vas, csak a rendszert indítja. Hogyan tudom az OEM partícióról a visszaállítást előhozni?
Sajnos utoljára a Szintézisnél volt garanciális szervizen, 2011-ben. Azóta nem merült fel a telepítés szándéka, csak most.
Köszi a segítséget bárkinek, üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#24577) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

januárban rám marad egy samsung galaxy trend ha minden igaz.
Tudtok valaki aki segíthet függetlenítésben?

Ja és egy Ájfon 5S is lenne.

:R

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#24578) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok. Nem lenne valakinek feleslegesen egy 1155-s proci gyári hűtője ? Pár napig kellene kölcsönbe.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#24579) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Urak,dec.22-én indulok Békéscsabára :K Ha esetleg valakinek kellene vinni vagy hozni onnan valamit az jelezze bátran :K

Ja,kislányomnak keresek olcsón járássegítőt aki tud az jelezze felém :K

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#24580) G@ben


G@ben
addikt

Szokásos hülye kérdés: a panelben mennyire hullatja gyorsan a levelét a karácsonyfa? Állítólag 3-4 nap alatt teljesen kopasz lesz, de valahogy nehezen hiszem el. Gondolom a fűtésnek lehet hozzá köze, hogy általában túlfűtik a lakásokat.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#24581) zsigee válasza G@ben (#24580) üzenetére


zsigee
tag

Gaben.
Kérdésed helytálló, nem hülye...
Tehát. Ha valahol a tesco-Praktiker-bármilyen árúsnál veszed a fát, ez esélyes. Oka: vannak kereskdők, akik már november 2, 3-dik hetében kivágják a fenyőket. Mire hozzád eljut, bőven 1 hónapja ki van vágva, és nem kap nedvességet. (Ha esik az eső, akkor sem...) Te megveszed mert szép, kifizetsz 5-15k-t egy fáért, és örülsz. 24-én beviszed a lakásba, és feldíszíted. A baj ekkor jön, mert egy kb hónapja halott fa, még hősokkot is kap, és valóban ledobja a tűleveleket. Van aki azt mondja normand fenyő nem ilyen, pedig a folyamat ugyanez.
Javaslom a kiválasztást valahol háznál, és az ember akkor vágja ki, amikor Te kéred. A másik pedig a víz tartós fenyőfa talp..
Remélem kielégítő, részletes választ kaptál, és nem maradt nyitva egyetlen kérdésed sem.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#24582) BalooTM válasza zsigee (#24576) üzenetére


BalooTM
tag

Szia!

Indítsd f8-al a wint, és válaszd a javítást. Ott elvileg lesz egy helyreállító opció.
Ha nem, akkor ballagj be vele a boltba, és pár tábla csokiért beröffentjük.

Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#24583) kovacsroli válasza G@ben (#24580) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nálam kb. 1 hétig bírja, utána már elég ránézni is, majd összeesik. Január első napjaiban rendszerint egy száraz kórót szoktam kidobni.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#24584) G@ben válasza zsigee (#24581) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi a kimerítő választ, nem is gondoltam eddig erre. Őszintén szólva otthon a családi házban soha nem volt ilyen probléma, 3 hétig simán bírták.

kovacsroli: akkor van benne valami. Köszi neked is!

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#24585) Jazzos válasza BalooTM (#24582) üzenetére


Jazzos
tag

Vagy aktívvá kell tenni a recovery partíciót, tidididú.

(#24586) zsigee válasza BalooTM (#24582) üzenetére


zsigee
tag

:R
Köszi. Az ötlet annyiban bevált, hogy a javítási felület bejött. Nincs lemezkép, nem talál semmit...Ha nem egy kb 3-4éves sztori lenne, tutira balhéznék a szintézisnél...Garis volt a gép, és kékhalállal fagyott. Akkor vittem be, megcsinálták, azóta nincs fagyás. Csak törölték az OEM windows-t... Partíció meg van, 14,75Gb, neve is ok, de tartalma semmi. Hiren'sBoot CD sem lát semmit (miniXP), még a partíciót sem.
Innen tiszta sor, win van, kód az alján...
Amúgy pont ezt felejtettem el kérdezni, amikor délután bennt voltam.
Üdv. :R

Jazzos: hol teszed aktívvá? Lemezkezelőben nem engedi, már próbáltam...

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#24587) Jazzos válasza zsigee (#24586) üzenetére


Jazzos
tag

adj neki win alatt betűjelet, hátha van mégis rajta valami. vagy diskpartban aktívvá kell tenni.

(#24588) Balinov válasza G@ben (#24584) üzenetére


Balinov
félisten

Műfenyő, nem vicc, egyszeri kiadás, de utána már csak évekig az osszeszerelessel kell küzdeni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24589) G@ben válasza Balinov (#24588) üzenetére


G@ben
addikt

Szülőknél már az van. Illúzióromboló... semmi fenyőillat, kihajtogatod az ágakat, az elgörbülteket kiegyenesíted... olyan 7-8 méterről ok, de közelebbről...

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#24590) Jazzos válasza Balinov (#24588) üzenetére


Jazzos
tag

Ó műfenyő, óóóó műfenyőő... nem így van? :D

(#24591) Jazzos válasza G@ben (#24589) üzenetére


Jazzos
tag

Kimész falura pár nappal kari előtt és veszel ott frissen vágott fát.
Vagy veszel élőt.
Vagy nyitvahagyod az összes ablakot egész télre, akkor nem lesz meleg.

[ Szerkesztve ]

(#24592) Jazzos válasza zsigee (#24586) üzenetére


Jazzos
tag

[link]
Valami hasonló, de nem vállalok rá garanciát, mert lusta vagyok végigolvasni így este. :D

(#24593) G@ben válasza Jazzos (#24591) üzenetére


G@ben
addikt

Igen, ezek az opciók, úgy tűnik. Az utolsó különösen jó. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#24594) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Fenyőkrő tudni kell, hogy fűtött helyiségben mindenképp csak haldokolnak, a cserepesek is (még a fenyő bonsaiokat sem lehet lakásban / házban tartani). Szóval cserepes is csak arra jó, hogy egyrészt biztosan "frissen vágott", másrészt előre megvéve az erkélyen szépen kihúzza karácsonyig. De az se bírja több hétig lakásban.
Persze nyilván frissen vágott tovább bírja, mint a régen vágott, a vízbe tett tovább bírja, mint a szárazon tartott, és a cserepes tovább bírja, mint a vágott. De max pár hét, és a cserepes azért jóval drágább ahhoz, hogy az ember megvárja hogy tönkremenjen.

(#24595) MR_Joe válasza Jazzos (#24590) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Ó műűfenyőőő, műanyag minden ááágaaad.. (tavaly ez volt az aláírásom :DDD)

"Kimész falura "... arra számítottam, úgy folytatod "és kivágod az egyik út szélére ültetett fenyőt"... :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24596) xcel2000 válasza MR_Joe (#24595) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Ezen besírtam :DD :C

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#24597) Thocy a ZAGY válasza G@ben (#24589) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Az egész Karácsony egy illúzió (Mi köze is van egy állítólagos születésnek - ki hisz benne ki nem, beállítottságtól függően - a fenyőfák kivágásához és a mértéktelen ajándékozáshoz?) ehhez képest egy műfenyő már nem a világ (pár igazi ágat teszel ide-oda a szobában és illat is lesz :) ).

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#24598) Balinov válasza G@ben (#24589) üzenetére


Balinov
félisten

Vannak gagyik is, alairom, azok kerulendoek. Nekunk 3 eve sikerult par nappal karacsony elott, mar joarasitott normalisat venni, kb 30perc osszeszerelni, dobozban elvan a padlason, meg a pok sem megy bele es diszitve teljesen oke. Illat az okes, azzan fenyoagon vagy fenyoillatu gyertyan/olajon kivul nem tudsz mit kezdeni, de sztem ezt boven karpotolja az a teny, hogy nem kell gorcsolni, hogy normalis fat talalj, nincs vele kosz, elfer, 1xi beruhazas es nem kell a vegen lehurimbalni a szemetbe.

Itt a Wicklow hegysegben csomo fenyo van, annyira illuziorombolo, mikor karacsony utan elmegy az ember kirandulni es latja a friss irtasokat :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24599) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok

nincs valakinek eladó 500GB SATA1/2/3 HDDje?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#24600) kiszi07


kiszi07
senior tag

Hali. Lenne valakinek egy 1155-s alaplapja feleslegesen 1 napra tesztkent kölcsönbe?

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.