Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) nyufka69 válasza schwartz (#1250) üzenetére


nyufka69
tag

Próbáld ki.

Feladatkezelő on.

Gta4 1920*1080-ban 5perc game. Majd 1280*1024-ben.

Aztán hasonlítsd össze a 2grafikont és látni fogod hogy az utóbbin jóval magasabb az érték.

(#1252) schwartz válasza nyufka69 (#1251) üzenetére


schwartz
addikt

Engine fuggo is lehet ez valamennyire. GTA4 meg sztem ugy szar ahogy van. Mindegy, hagyjuk a temat mert nem akarok belemenni. Max Abu-t meghallgatom ha erre jar, massal nem szeretnek most vitaba folyni.
(ne vedd sertesnek, nem annak szantam. ;) )

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#1255) nyufka69 válasza schwartz (#1254) üzenetére


nyufka69
tag

Akkor nézz meg egy Crysis 2-t. Tökmindegy.

(#1259) nyufka69 válasza schwartz (#1258) üzenetére


nyufka69
tag

Inkább nem válaszolok semmit mert még az internetről is kibannolnának.

(#1261) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hi!

3 kijelzős kiterjesztésnél a 2 dvi-on kivül lehet-e a hdmi-t igénybe venni?
ha nem, csak a dp-t, és nem dp-s kijezőre kötjük, akkor annak aktív átalakítósnak kell-e lennie, mint a nem flex eyefinity kártyáknál?
4-es kiterjesztés már ugye nem megy?

:R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1262) front3r válasza gV (#1249) üzenetére


front3r
őstag

Köszi! Ez megnyugtató. :)

Viszont jó lenne a CPU-kra irányuló tesztet is olvasni a GTX 680-al kapcsolatban! Ilyet sajnos nem nagyon találtam. :(
Ha valaki tud, az szóljon!
Bár gondolom ez inkább a jövőben lesz érdekes, mikor majd jönnek azok a játékok is, amelyek a CPU-t is jobban megerőltetik. Talán a C&C Generals 2, SimCity 5, esetleg a GTA 5(ha jön PC-re)?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1263) kribe válasza front3r (#1262) üzenetére


kribe
őstag

Sajnos nem találtam én sem ilyen tesztet, pedig jó lenne valami ehhez hasonlót olvasni a 680-asról is. Bár azt hiszem az eredmények hasonlóak lennének.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#1264) gV válasza szab.tam (#1261) üzenetére


gV
őstag

3 moncsi mehet a két dvi+hdmi-ről [link]
a 4-es is megy [link]

front3r: sztem nem gond avval, h kihajtsa az újabb játékok alatt is a proci 680-at

[ Szerkesztve ]

(#1265) ÁdiBá válasza schwartz (#1250) üzenetére


ÁdiBá
addikt

A videokártyán, videokártyákon lesz a hangsúly, magas felbontásban.
Nem a processzoron.
Igazad van, végül is ugyan úgy van terhelve, csak a kártya tudna még többet alacsony felbontáson.

ÁdiBá

(#1266) cut válasza gV (#1264) üzenetére


cut
aktív tag

Végre nem csak az 59o en tudja a 3 monitort kezelni és az amd karikák.
Én is Sli be oldottam meg a surroundot, eddig. :R

134 piros pötty :)

(#1267) Locutus


Locutus
veterán

670/670Ti kártyák mikor jelennek meg?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1268) gainwardgs válasza Locutus (#1267) üzenetére


gainwardgs
addikt

május

(#1269) ÁdiBá válasza gainwardgs (#1268) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nem lesz csúszás a TSMC miatt?! :U
Kapacitáshiány a TSMC-nél: nem készül elég 28 nm-es chip
Az értesülések szerint a fentiek miatt az Nvidia néhány új videokártya esetében a piacra dobás elhalasztására kényszerül.

Lehet most érdemes benevezni a kártyákra(GTX680,7970), mert elfordulhat hogy ha hiány lesz akkor drágulhatnak a Keplerek illetve Radeonok. :F

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#1271) Keksz03 válasza szab.tam (#1261) üzenetére


Keksz03
senior tag

eredetileg úgy van h a középsőt kéne DP-ra kötni, mivel ez sok embernek nincs a monitorjain van átalakító de 3 monitor esetén vagy nem ad képet vagy futni fog és vibrálni, ezért ajánlott aktív átalakítót használni! a másik kettőt kötheted DVI-re de HDMI-re is! jól írtad flex kártyánál nem szükséges az aktív kábel!

az én rendszerem így volt: mini DP (aktív) --> DVI, DVI (dual), HDMI

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#1272) stratova válasza ÁdiBá (#1269) üzenetére


stratova
veterán

Az utolsó bekezdés logikáját nem teljesen értem. Házon belüli hír:

Az NVIDIA nemrég nyújtotta be igényét a 28 nm-es waferekre, melynek eredménye GeForce GTX 680 alapját biztosító GK104-es kódnevű lapka, ami sajnos még a Radeon HD 7970-nél is nagyobb hiánycikknek számít. Ez annak köszönhető, hogy a TSMC a gyártókapacitás nagy részét elosztotta a fenti trió között, így az NVIDIA lényegében csak a folyamatos bővítéssel jut gyártósorokhoz. A Digitimes úgy tudja, hogy a zöldek több lapka debütálását is eltolták, ami érthető, hiszen kevés termékkel nagyon nehéz lefedni a középkategóriás, vagy olcsóbb VGA-k piacát.

Ezt úgy értelmezném, hogy a jelenleg is szűkös kapacitás csak lassan bővül késleltetve ezzel az olcsóbb VGA-k megjelenését; nem pedig az eddigi kapacitás csökken, drágítva a jelenleg elérhető pl. GTX 680-at.

[ Szerkesztve ]

(#1275) gainwardgs válasza deicide (#1243) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ha jól tudom evga gtx 680-ad van.

Én is ilyet akarok majd köv hónapban, tapasztalatok???

:R

(#1276) Def26 válasza gainwardgs (#1275) üzenetére


Def26
félisten

"tapasztalatok"
Szép rajta a matrica. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1277) deicide válasza gainwardgs (#1275) üzenetére


deicide
veterán

Linkeltem már pár eredményt, meg vagyok vele elégedve, csendes, gyors, de ugyanazt tudja, mint bármelyik másik ref 680, inkább várj valami nem ref modellre, amin több fázis és 8+8 tápcsatlakozó van, mert azok tuningosabbak lesznek. Pl EVGA GTX680 Classified.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1278) kranazoli válasza deicide (#1277) üzenetére


kranazoli
senior tag

Hőmérséklet milyen játék alatt? (és milyen házban van...)

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#1282) deicide válasza kranazoli (#1278) üzenetére


deicide
veterán

Játszogattam a ventiprofillal és egy olyat állítottam be, amivel 75 foknál megáll, kb 48% fordulat mellett. Egy Thermaltake dokker házban van, semmi extra, de jól szellőzik.


Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.