Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) MarcZ válasza gainwardgs (#800) üzenetére


MarcZ
senior tag

Ezek a második generációs i5/i7-ek alap órajelen visznek már mindent, vagy nem?

(#802) RECSKA: De azért az én 2500-am is jó lesz a GTX 680-hoz, nemde?

[ Szerkesztve ]

A man's got to do what a man's got to do.

(#802) RECSKA válasza MarcZ (#801) üzenetére


RECSKA
veterán

SB-t csak K-sat szabad venni. Abban hihetetlen tartalék van. Tudja is az intel, mert elkéri az árát... ;] ;] ;]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#803) asuspc96 válasza ÁdiBá (#797) üzenetére


asuspc96
senior tag

"a mostani kettő radeon mellé"
ASUS HD7970 CrossFire Sapphire HD7970 <- adatlap

hmm....odab@szós feelingje van... :DDD
Eyefinity ? :B ;]

asuspc96

(#805) RECSKA válasza MarcZ (#801) üzenetére


RECSKA
veterán

persze. De tudod jól, hogy az igazi ereje 4GHz felett jön meg. Ott már pirít...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#806) ÁdiBá válasza gainwardgs (#800) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Hát igen.
Oda rakja egy izmos 1920x1200 felbontásba. Jól fog azért még dorombolni.

#803) asuspc96 Nem, semmi ilyesmi.
Nem mondom hogy nem gondolkodom rajta. Egyenlőre egy szép nagy Dell monitort szeretnék vásárolni.
De azt is csak 1920x1200 felbontásba tervezem.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#807) Alpachino válasza RECSKA (#805) üzenetére


Alpachino
veterán

5GHz felett sem kutya azért a 2500K.... ;] :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#808) gbors válasza RECSKA (#802) üzenetére


gbors
nagyúr

jó lenne a 2400 is, mert abból is ki lehet hozni 3.7GHz-et, és nem mindenkinek cél a 4+. csak az a gond, hogy a 2500K 15%-kal drágább, annyit meg simán megéri rátenni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#812) Dreamie válasza ÁdiBá (#806) üzenetére


Dreamie
őstag

A 27" akarod 1920*1200-ban használni? Miért? :Y

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#817) Zoli83 válasza RECSKA (#787) üzenetére


Zoli83
tag

Hol láttatok ti 108-109-ért GTX680-at, nagyker? :Y

(#818) Erdei88


Erdei88
veterán

EVGA GTX 680 Hydro Copper

[ Szerkesztve ]

(#820) RECSKA válasza Zoli83 (#817) üzenetére


RECSKA
veterán

Én nem tudom, Ő hol látott, de én 109-ért rendeltem elő 2db 680-ast :) Természetesen + fa... ( Mondjuk ez itt szerintem nagyon kevés embernek probléma ;] )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#821) TomiLi válasza Erdei88 (#818) üzenetére


TomiLi
addikt

Maga vga olyan semmilyen szerintem. A pci-e csati nagyon szörnyű (na jó szokatlan) így a csupasz vga-n!
Nekem a legjobban a "teteje" tetszik a vga-nak. Lehet rosszul gondolom, de azt a feliratos lemezkét meg lehet fordítani? Dícsérendő megoldás, hogy gondoltak a moddingosokra, mert így egy "BTX" (pontosabban fordított alaplapi tálcás) házban csak meg kell fordítani a lemezt, és nem fejjel lefelé van a felirat....

Bogyóka

(#824) ittakary válasza Csavez™ (#573) üzenetére


ittakary
nagyúr

Egészen elképesztő ez a rendszer :)

(#825) keIdor válasza MegalodonS (#736) üzenetére


keIdor
titán

En inkabb a gyakran, kis lepesekben fejlesztest javaslom. 5 evre nem szabad venni semmit dragan, inkabb evente kolts ra mindig kevesket, jobban jarsz.
2-3 ev mulva majd nem tamogatja ezt, azt, amaszt, azt csak szopas van vele.
Gyakran keveset, mint ritkan sokat.

Masik: felesleges az X79, foleg hogy lehet Ivy-E nem is lesz.
Inkabb 2600K vagy vard meg az Ivy-t.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#826) keIdor válasza #02119936 (#746) üzenetére


keIdor
titán

En nem. Haladunk az APU-k fele, heterogen programozas, ha ezek elterjednek 2 ev mulva egy sima CPU ugy megbicsaklik majd rossz lesz ranezni.

Ez nem auto, a PC vilagban szerintem hiba betarazni 5 evre, foleg a heterogen era elott. Nagy hiba, de ez csak az en velemenyem, mindenki csinalja ahogy jol esik.

Bocsi a no szerk miatt, telorol lassabb.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#827) #02119936 válasza keIdor (#826) üzenetére


#02119936
törölt tag

Az intel is ezen dolgozik sokkal gyengebb eredmenyel mint az amd vagy az nv . A programozok es az MS is ki var meg, bar egyiranyba haladnak, de nem egy uton . 5 evig nem igen fog fejre allni a dolog.
Az ati amd sem szivesen adja fel a diszret vga piacot, (kozep es also kategoriat ) Ez jol latszik a 680- felepitesen.

(#828) keIdor válasza #02119936 (#827) üzenetére


keIdor
titán

Van esély rá, hogy a következő konzolok is APU-t kapnak, márpedig ha így lesz, akkor nagy arra is az esély, hogy APU-ról PC-re mire fognak portolni. Hát APU-ra. Olcsó, emiatt széles rétegnek elérhető, AMD nagyon erős APU-t tett le a Trinity-vel, amik majd jönnek még jobbak lesznek.
nVidia Maxwell ARM-je is jó lesz, ráadásul az ARM is nagyon terjed, x86 folyamatosan piacot fog veszíteni a jövőben. Én szerintem 2014-ben, ha megjönnek a konzolok, a Maxwell és sikeres lesz a Windows 8 nagy változások lesznek.
Én nem vennék 5 évre PC-t, legyen az X79 vagy bármi. Nem sokkal van az sem előrébb egyébként mint az LGA1155, én nem sok létjogosultságát látom annak a rendszernek a jelenlegi alaplap árak mellett. Egy nagyon szűk rétegnek jó a 6 mag meg Quad Channel miatt, de játékra halál felesleges, főleg, hogy 22nm-ben megkérdőjelezhető a rendszer jövője, mert nagyon azt pletykálják, hogy nem lesz bele újabb proci.
De természetesen ez csak az én véleményem és gondolataim. De jelenleg én így látom.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#829) MarcZ válasza keIdor (#828) üzenetére


MarcZ
senior tag

Én is így látom, de LGA1155-ön belül van itt még valami. Gamereknek biztos megéri az i7 2600K? 2500K is elég véleményem szerint.

A man's got to do what a man's got to do.

(#831) keIdor válasza MarcZ (#829) üzenetére


keIdor
titán

Mindenki a maga pénztárcájához képest mérlegeljen. Engem nem igen terhel az a kis különbözet, inkább legyen ott a HT. Másrészt 2009 óta a 920 miatt van HT is, én már nem "downgrade"-elnék vissza 2500K-ra. Ivy-ből is HT-s lesz, 3700K, arra fogom leváltani. Ha megy majd 4,6-5GHz-et és hozzáveszem mennyivel lesz gyorsabb c2c, akkor azért lesz egy +40%-al erősebb procim, ami nekem már megéri a cserét.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#837) Cybertrone válasza keIdor (#834) üzenetére


Cybertrone
veterán

Megertelek! Jol mennek a 2nd gen i7 cuccok... 4.5ghz-n jarok egy mATX-ben beszaras:D Ha ez megmarad ivy asszem kimarad... vizzel 4.8 ghz oszt puszi:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#838) asuspc96 válasza Csavez™ (#573) üzenetére


asuspc96
senior tag

hmm...! remek a mostani is... :R
De a következő...áll a cerka... ;] :P

Cybertone kollégát kérem ne olvassa el a lenti sorokat...:R
Mihez fogd használni ?
esetleg egy 3d modellezőhöz van szerencsénk ? :DD

asuspc96

(#839) ÁdiBá válasza asuspc96 (#838) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Adatlapján láthatod.
Extrém felbontásban és természetesen 3D.
Ahhoz ahogy említette Cyber... minden kevés. :B
De ha lúd akkor legyen kövér. Én az ő helyébe megvártam volna a 4GB verziókat.
De mivel hogy nem vagyok a helyébe így nincs semmi közöm se hozzá.
Használja egészséggel. :P

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#840) asuspc96 válasza ÁdiBá (#839) üzenetére


asuspc96
senior tag

Így van szórakozás a köbön+1 :DDD

Ha ezt nézzük (3D) akkor egyértelműen kimondható, hogy gazdaságosabb egy 3d tv és mellé egy "új" kártyát venni (mindegy melyik(amd nv)) mintsem sok vga és azt dolgoztatni ?

ugye a matek a barátunk járjunk utána...:
én a tv-t 240k-ba vettem + a két kari akkor úgy 200k = 440k
(atya-gatya ezt nem kellett volna...egy tisztességes "pc-b@zi" tudja, hogy a hobbinak mindig tilos utána számolni :DDD)

4gtx 680 az úgy 420k (sacc) + a monitorok 3db (min) 50k (ha pl dell-eket nézzük) = 570k (+víz) :F

Kinek mi a véleménye ?

asuspc96

[ Szerkesztve ]

(#842) Cybertrone válasza asuspc96 (#840) üzenetére


Cybertrone
veterán

A monitor az monitor a TV az TV... ;) És ha megteheti had tegye :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#843) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Egy kis közvélemény kutatás!A Zotac gtx680-nak lenne nálunk piaca, ha normális áron lenne vagy abban az esetben is, inkább más márkát preferálnátok??? Várható nagyker ára 107500Ft nettó lenne és természetesen 5év garival! A kártyából a jövőhét vége felé érkezik,ezért fontos lenne a véleményetek!!! :R

(#844) Cybertrone válasza Bugfix1984 (#843) üzenetére


Cybertrone
veterán

Zotac jó cucc... bár a refek közt ahogy néztem csak a tartozékok, a gar, és a matrica a külömbség, na meg a gar ideje! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#845) Crytek


Crytek
veterán

Most tudtam csak meg hogy a Borderlands 2 ben is lesz GPU physx lehet majd gizdulni!

Next PC Upgrade: 2022

(#847) deicide válasza Bugfix1984 (#843) üzenetére


deicide
veterán

Nocsak, Ramirises kolléga?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#848) ittakary válasza Bugfix1984 (#843) üzenetére


ittakary
nagyúr

Elképesztő ára van. Komolyan mondom mindjárt elcsábulok :D

(#849) Bugfix1984 válasza deicide (#847) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Vásárló,de a nagyker korrekt. :R Te ott dolgozol?

[ Szerkesztve ]

(#850) deicide válasza Bugfix1984 (#849) üzenetére


deicide
veterán

Nem, csak azért gondoltam, mert ők az egyedüli Zotac disztribútorok itthon, ha jól tudom.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.