Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Vigilante


Vigilante
őstag

Úristen, nehogy már ezen akdjatok fenn, hogy min akarja használni azt a karit! :W Megveszi a 680-at, azt max később vesz egy full HD monitort is! :R

Cybertrone, neked, meg k*rvára nem értem, miért kell beugatnod mindig?! :(((

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#502) Cybertrone válasza Vigilante (#501) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mert nem esszeru ... de o tudja:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#503) D-evil válasza Varázslóó (#500) üzenetére


D-evil
aktív tag

annak is sok értelme van :D lehet kölcsönadom neki a monitoromat hogy lásson már vmi szépet is,ha már ilyen karija lesz :D

(#504) ricshard444


ricshard444
veterán

Kéretik az OFF-t befejezni :U Legalább tovább ellesz vele,mint ti Full HD-n,ennyi. Most tudnék mesélni,de én is offolnék tovább :N

Vannak dolgok...

(#505) fatallerror


fatallerror
addikt

hagyjátok már szegény gainwardgs-ot, rákell hagyni h használja a dolgait, ő pénze meg stb...
maximumgame ha nem vettétek volna észre az összes nvidia-s topikban elmegy verni a mellét h 7970e van. márkabuzi és ennyi, nem kell rá reagálni

azt észrevettétek h mióta a gtx 680 megjelent néhány 7970esnek nőni kezdett az ára nem csökkenni? : DD

don't tell me what i can't do!

(#506) D-evil válasza fatallerror (#505) üzenetére


D-evil
aktív tag

melyiknek?

(#507) fatallerror válasza D-evil (#506) üzenetére


fatallerror
addikt

most épp a ref sapphiret néztem, h 22-e óta 144,5król felment 155re : D érdekes : D

don't tell me what i can't do!

(#508) D-evil válasza fatallerror (#507) üzenetére


D-evil
aktív tag

viszik mint a cukrot tuti :)

(#509) jozsef m. válasza fatallerror (#505) üzenetére


jozsef m.
tag

Igen észre, vajon mi az oka? :U

(#510) fatallerror válasza D-evil (#508) üzenetére


fatallerror
addikt

ezért kellene kiadniuk a 670est meg a 660ast is jobb áron és akkor már hátha lenne küzdelem még így is h alacsonyak a készletek

szerintem a 680as 130k körül áll meg

don't tell me what i can't do!

(#511) RECSKA válasza fatallerror (#510) üzenetére


RECSKA
veterán

139 jelenleg. :D

Míg a legolcsóbb 7970-es is 140 felett van...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#512) Oliverda válasza RECSKA (#511) üzenetére


Oliverda
félisten

Nagykerben lehet, de kiskerben egyelőre nem nagyon jellemző a 140K alatti ár a GTX 680-ra.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#513) RECSKA válasza Oliverda (#512) üzenetére


RECSKA
veterán

igen, ott. Kiskerek rárakják a kis 4-5%-ot, ami 100 felett már nem vicces...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#514) Varázslóó


Varázslóó
senior tag

Ez tény GTX680 kell venni , ha már olcsóbb ! :C 150-160ezret tényleg nem ér a 7970 :K
vagyis árban reális :) de sok sok magyar pénz :Y

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#515) daneeeeee


daneeeeee
aktív tag

Ez durva!
A Hardwareheaven-es tesztben[link] a Jetsream 1354/1805MHz es órajeleken szaladgál tuningolva, léghűtéssel !!
6+8pines, szal a Zotac sem tud majd ennél sokkal többet a 2000MHz szerintem bullshit.

[ Szerkesztve ]

(#516) Erdei88 válasza Varázslóó (#514) üzenetére


Erdei88
veterán

Direkt csinálod ezt?
Kártyád topikjában nyugodtan leírhatod, hogy Neked van a legjobb kártyád.

Rajtad kívül az összes 7970 tulaj el bírja viselni, hogy az NV is előrukkolt egy hasonló teljesítményű karival és eddig tartott az egyeduralom. De Te amit művelsz elég unalmas...

(#517) Cybertrone válasza Erdei88 (#516) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ne küld vissza hozzánk pls... Alig vártuk hogy elmenjen :B

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#518) keIdor válasza Cybertrone (#517) üzenetére


keIdor
titán

Tök mindegy, itt is olvassuk. Ki kéne banoltatni valahogy, idegesít.
Egyre több gyerek, vagy gyerek hsz van ezen az oldalon, nagyon leesett a színvonal, mióta 370.000 regisztrált van, teljesen más lett az egész. SG.hu, GameStar-on van ilyen színvonal, 1-2 éve nem volt ilyen rossz a helyzet.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#519) Alpachino válasza Erdei88 (#516) üzenetére


Alpachino
veterán

Szerintem, most jól beszélt... :) : "Ez tény GTX680 kell venni , ha már olcsóbb !"

Ez nem kis előrehaladás tőle, az előzményeket tekintve....ráadásul tényleg igaz.... :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#520) keIdor válasza Alpachino (#519) üzenetére


keIdor
titán

De hol 150-160k egy 7970?:D Térben és időben? Magyarország 2012. január?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#521) Varázslóó válasza Erdei88 (#516) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Mindenbe bele kötsz ? mi a bajod ? ;] Dicsérem a GTX680 at... azt akkor is beszólsz ... :W

olcsóbb mint az ATI akkor miért ne vennének azt ? :F

Keldor papa: Nem mindenki kis és nagykerben veszi ?? OMG ne legyetek hiszékenyek már

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#522) fatallerror válasza Varázslóó (#514) üzenetére


fatallerror
addikt

kész csoda h még ennek a fórumnak tagja vagy....

neked biztos könnyű mert a viselkedésed alapján bőven olyan korúnak látlak h apuci veszi meg neked a cuccaid de a 10-20e árkülönbség az sok. ha minden hw-nél azt mondanánk h jaj az csak 1 10essel több legyen az akkor a teljes gép ára jópár 10 ezressel többe kerülne és ha van is annyim azt nem feltétlena gépre költeném hanem más engem érdeklő dologra, mert nem csak a pc-ből áll az élet, csomó más szórakozási lehetőség van még, neked sem ártana xD

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#523) Varázslóó válasza fatallerror (#522) üzenetére


Varázslóó
senior tag

:R Mindent magamtól vettem ,utolsó fillérig ! :K Névből ítélni nem szép dolog!
És asszem beszélhetek mind2 fórumba ha már ilyen gépem van, és nem első gépem...
És napi szinten olvasok mindent ! :R

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#524) Alpachino válasza keIdor (#520) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze tudom, hogy olcsóbb 150k alatt egy kicsivel már itt is beszerezhető : [link]

De ha még ennél is olcsóbban GTX680 is beszerezhető ugyan itt : [link] Akkor számomra sem lenne kérdés, hogy melyiket választanám......GTX680 :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#525) ÁdiBá válasza Vigilante (#501) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ez azért fura, mert egy GTX680 videokártyáról beszélünk ami jelenleg a piacon a leggyorsabb hardver, ennek fényében 1920tól indul a kártyának a tényleges kihasználása.
Ez a felbontás alatt, a szörnyeteg nem fogja magát jól érezni mert nincs az a több magos rendszer ami a valódi erejét a monitorra tudja majd kényszeríteni játékok alatt.
Az esetek 90%-ban a processzor lesz a lassú tényező.
Így vesz egy nagyon drága videokártyát aminek töredékét használja ki.
Ezért nem ésszerű.
De természetesen nem vagyunk egyformák. De durván 30 ezer forint egy FullHD monitor. Kártya meg 150... :U

(#524) Alpachino Jogos.
Mindenki pénzből él viszont, azonos árkategóriában inkább az ember a számára szimpatikusabb gyártó termékét fogja választani.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#526) Alpachino válasza ÁdiBá (#525) üzenetére


Alpachino
veterán

A VGA gyártók szimpátiája, nálam csak addig él, még az egyik oldal kariát olcsóbban és erősebb kivitelben meg nem kapom. Az NV. a GTX680-al kimerítette mindezt, ráadásul, még hab a tortán, alacsonyabb fogyasztás mellett is. :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#527) ÁdiBá válasza Alpachino (#526) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ennek ellenére én nem aggódom hiszen lesz még sok - sok ember aki a másik oldalt részesíti előnyben az erősebb memória vezérlés illetve több memória miatt.
Köztük én is egyenlőre.

(#528) Keksz03 :K
Így van.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#528) Keksz03


Keksz03
senior tag

Nem unjátok még? Linkelgetitek az árakat meg a teszteket és győzköditek egymást arról h melyik a jobb választás, ráadásul ugyanazt a 3-4 hozzászólást olvasom folyamatosan csak más megfogalmazásban már vagy 3 napja...szívesebben olvasnék olyan hsz-eket amik a kártya működésével kapcsolatosak vagy amik egyéni tapasztalatok, pedig nekem is 7970-em van!!! Hagyjuk az olyan trollokat mint MaximumGame, ha nem válaszolunk, nem állunk le vitatkozni majd megunja és elmegy...

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#529) Alpachino válasza ÁdiBá (#527) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze, az ember megmagyarázza a döntése ésszerűségét....ez így természetes :K

De ha már egyszer megvan a 7970, én sem gondolkodnék másként....az más kérdés, hogy aki most vásárol, annak a GTX680 a nyerő... árban, teljesítményben és fogyasztásban is egyaránt.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#530) Cybertrone válasza Alpachino (#529) üzenetére


Cybertrone
veterán

Aza kár hogy kicsit késve jött... aki venni akart 100k+-ért cuccost már vett sajna :( Bár lehet cserélni ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#531) Zoli83 válasza Alpachino (#524) üzenetére


Zoli83
tag

Én augusztusra tervezek 680-at, annyira már nem is tűnik lehetetlennek a 125.000 Ft-os felső határ, amit adnék érte. :U

(#532) fatallerror


fatallerror
addikt

én nem figyelek eléggé v mostanság nem divat játékot adni a kártya mellé, pl az új generációs kártyáknál egyiknél se látom h adnának vmit se amd se nv oldalon :U

don't tell me what i can't do!

(#533) Cybertrone válasza fatallerror (#532) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát nem csinállnak belőle problémát... 1-2 márka ad gamet asszem... vtx az a 7970 mellé dirt 3 cupont pl Másról nem tudok... pedig beleférne egy promo kód! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#534) MarcZ válasza fatallerror (#532) üzenetére


MarcZ
senior tag

Múlt karácsony környékén, ha bármilyen GTX-et vettél (sajnos csak Amerikaiaknak szólt ez), akkor kaptál hozzá Batman Arkham City-t. Nem tudom, hogy ez ilyen hivatalos volt-e, vagy csak a Newegg, meg a TigerDirect adta, de hogy volt ilyen, az biztos.

(#535) RECSKA: Ez való idaz, bár az még tavaly Január idején volt inkább, GTX 590-hez, ami kicsit később jött ki már nem adott sok gyártó. (Tudtommal egy sem, de inkább így írom, mert annyira tudom, hogy le leszek oltva.) Bár a GTX 590 minden tekintetben olyan furcsa kártya volt. Nem sok embernek van, bár meg is értem miért, nem egy olcsó cucc.

[ Szerkesztve ]

A man's got to do what a man's got to do.

(#535) RECSKA válasza MarcZ (#534) üzenetére


RECSKA
veterán

Ez ment itthon is. GTX560TI mellé...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#536) RECSKA válasza MarcZ (#534) üzenetére


RECSKA
veterán

MW3 is ment 560 mellé...

Dirt3-at szoktak adni sok kártya mellé, és néha kilehet fogni, hogy járjon mellé.
Az más kérdés, hogy ezt sokszor benyelik a kiskerek, de a nagyker osztogatja...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#537) Bugfix1984 válasza RECSKA (#535) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Most MSi 560 mellé Battlefield 3 adnak, asus 560,570,580 mellé pedig Mass Effect 3 jár és most az áruk is lent van!

(#538) Cybertrone válasza RECSKA (#536) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mostanában a felső kategóriás Asus lapok mellé jár BF3... pl ez jó dolog... bár 10k-val drágább mint a sima BF3 nélküli... :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#539) Alpachino válasza Cybertrone (#530) üzenetére


Alpachino
veterán

Ebben van valami, :) de az NV.-tól ezt megszokhattuk, hogy mindig késve rukkol elő az újdonságaival, ez a középkategóriás VGA-ira még jellemzőbb :(

Zoli83 : szerintem sokkal hamarabb eléri ezt a határt.... :K persze ha valami váratlan forintgyengülés nem jön közbe, ami mostanában nem is olyan lehetetlen ;]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#540) Cybertrone válasza Alpachino (#539) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem kérdés hogy ha ez előbb jön akkor most mint a cukrot vitték volna... kértek vele, és ebben a bizniszben ez fájó dolog! :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#541) fatallerror


fatallerror
addikt

jó tehát figyelmetlen vagyok és adnak még játékokat : D

don't tell me what i can't do!

(#542) Alpachino válasza Cybertrone (#540) üzenetére


Alpachino
veterán

Igen, lásd a középkategóriás 7-es ATI-k válaszára is inkább az 5-ös szériát tupírozgatták.... :(

De szerintem semmi se késő, jön a nyár és mivel mindenki felsőkategóriás VGA-ra gyüjtöget, megoldódik a probléma... :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#543) Cybertrone válasza Alpachino (#542) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD Én nem gyüjteni fogok, ha nem Diablózni ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#544) D-evil válasza Cybertrone (#543) üzenetére


D-evil
aktív tag

7970 azért ez így meleg ár :)

(#545) Cybertrone válasza D-evil (#544) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jól jár vele aki megveszi... Sokan nem nézik hogy mennyiért megy el csak meglegyen az új kártya... :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#546) Attix82 válasza D-evil (#544) üzenetére


Attix82
őstag

Ezért jó , hogy NV megjelent :), Nekem még mindig nagyon meredek, de idővel elérhető lesz :K

(#547) keIdor válasza D-evil (#544) üzenetére


keIdor
titán

Holnap en is ennyiert szerzek ha minden igaz. Ennyiert best buy, egyebkent agyalok rajta, ha 680 is leesik ennyire, beprobalom azt is, mert miert ne, minimalis bukoval majd tovabbadom amelyik kevesbe jott be a ketto kozul.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#548) D-evil válasza Attix82 (#546) üzenetére


D-evil
aktív tag

igen ez már kezd barátibb lenni.

(#549) D-evil válasza keIdor (#547) üzenetére


D-evil
aktív tag

előre is grat a 7970-hez.most ez a 115k engem is elgondolkodtatott :P :)

(#550) Cybertrone válasza keIdor (#547) üzenetére


Cybertrone
veterán

Majd kicsit helyrerázom magam, és szerintem én is így teszek :DDD Nem véletlen rontom itt a levegőt, mindennek célja van :B ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.