Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) puttputt válasza fsb1000 (#18799) üzenetére


puttputt
őstag

Remélem, meg leszek tisztelve egy válasszal..., aztán le is zárom részemről a témát, ha már nyilvános színtérre lett citálva (ez is), mert nyugodtan jöhetett volna privátban, mert jómagam kevésbé érzem közhasznúnak mind a kérdést, mind a választ...
Amennyiben rosszul reagáltam volna, tényleg elnézést kérek, de bár nem szeretek visszautalgatni, voltak már tapasztalataim az egykori képfeltöltéseim minőségét és személyemet firtató megjegyzéseket illetően, ezért a prekoncepció, nem másért.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18802) rup1u5 válasza puttputt (#18801) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem egyszerűen vagy hiperérzékeny drága barátom!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#18803) puttputt válasza rup1u5 (#18802) üzenetére


puttputt
őstag

[link] - Drága barátom, járj utána a dolgoknak, előzményeknek azelőtt, mielőtt véleményt alkotsz.
Nem sértegetni akarlak, de...
Hogyha "hiperérzékeny" lettem volna, erre beletalpaltam volna monitorba, vagy legalább hívtam volna moderátort, talán te is. :U
Ehhez képest azt is lerendeztem egy "szentenciával", részemről nincs és nem volt harag.
Egyszóval; vannak előzmények, illetve az összképet érdemes vizsgálni.
A kérdések megfogalmazása meglehetősen érdekes az előbbiekben is.
Mint írtam:
"Amennyiben rosszul reagáltam volna, tényleg elnézést kérek,... lehet, félreértettem...stb".

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18804) hejesírásó válasza puttputt (#18803) üzenetére


hejesírásó
senior tag

egy kicsit személyeskedett az emberke az tény...ehhez képest udvariasan, és nyugodtan kezelted sztem. :R

(#18805) fsb1000 válasza puttputt (#18800) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1. Légyszi ne küldözgess feleslegesen PÜ-ket, olvasom a fórumot.
2. Érdeklődés volt némi szarkazmussal
3. Nem értem mi abban a jó ami csinálsz, de elfogadadom hogy van aki örömét leli benne.
4. Én még mindig egy csitmentes multira szavaznék alapjátékkal, amit a GTA4 kijátszása után is bárkinek játékélményt (örömöt) okozhatna.
5. Valós játékosok interakciója sokkal több variációs lehetőséget jelenthet, mint mindenféle kiegészítők végignyálazása.

6. Ne aggódjál, engem nem zavar a témád se a linkelgetés (ezért van a fórum), viszont érdekelt volna, hogy ezen tevékenységed mellet mennyit játszol a GTA4-vel. Mert én veled még az életben nem találkoztam Live-on.

7. Viszontkérdésed megelőlegezve rögtön válaszolok: Elég régóta csak LAN-on játszom (mondhatni baráti vagy családi körben), néha neten is, de csak olyanokkal akik nem használnak semmilyen "gyorsítót". Ha észreveszem, akkor szépen elköszönök, és lelépek, mert én nem akarom senki játékát elrontani.

[ Szerkesztve ]

(#18806) hejesírásó válasza fsb1000 (#18805) üzenetére


hejesírásó
senior tag

azért küldött pü-t mert nem akarja szétszemetelni a topicot veled ellentétben....Ő ezzel tisztában van.

(#18807) fsb1000 válasza hejesírásó (#18806) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mi is itt a szemét?

Csakhogy én is tisztában legyek vele.

(#18808) puttputt válasza fsb1000 (#18805) üzenetére


puttputt
őstag

Ok, semmi gond, nincs probléma.
Legalább kimerítő választ kaptál/atok a "kulisszák mögöttről". :D
Tisztázódhattak a dolgok egyszer s mindenkorra, "szarkazmus-mentes", kulturált megfogalmazások közt is.
Így kell ezt.
(Mert akkor, az arra küldött reakcióra nem jött semmilyen válasz, amit már meg is értek...) A privátot valóban valóban csak azért küldtem, gondolom nem tettem vele nagy kárt.
Sok az off üzenet, ez igaz egyébként...

Már nagyon keveset - szinte semmit sem - játszom, mert időm sem jut rá annyira...
A multi mellett - amire már nincs lehetőségem / nincs már nálam a DVD és a Live acc. - a mod ad még némi újdonságkeretet a játékba, szerintem.

Lehetséges, hogy az egyik PH-s találkozón összefutunk a jövőben! :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18809) puttputt válasza fsb1000 (#18805) üzenetére


puttputt
őstag

Kifutottam...
Hogyha neten játszanék, akkor csak "üresben", tehát mindenféle moddolás nélkül.
A multi-cheatet/extrázást elítélem, mert lassítja, sokszor ütközteti a usereket, nekapcsolatot..., amellett hogy etikátlan.
Az AA3-at próbálgattam, idegesítettek a csalók.
A netes játék egyébként is ad annyit, hogy a moddolást kárpótolja, feleslegessé teszi.
Hiszen, ott tulképp. a csapattársak a jelenlétükkel, ügyködésükkel már "live-moddolnak", elég annyi újdonság. :)
Ennyiben meg is lehet érteni, hogy a "multizók" számára esetleg érdektelenek a modok.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18810) fsb1000 válasza puttputt (#18809) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi a választ.

Szerintem nem OFF, (tán nem is szemét...) és a linkjeidet felhasználók számára értékes információ lenne, ha tudnál adni egy közelítő értéket arra, hogy 1-1 ilyen kiegészítővel (mod-val) mennyi időt játszol.

A nálad kevésbé tájékozott gámer arra tudna következtetni ebből, hogy mennyire érdemes mappamentegetésnyi időt rászánnia arra, amit Te már amúgy is kipróbáltál.

Én úgy itélnem meg, ha kevesebb mint 1 óra akkor felesleges feltenni azt a mod-ot.
Ha több mint 3 óra akkor érdemes rászánnia az időt annak, akit ez érdekel.

(#18811) rup1u5 válasza puttputt (#18803) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem kell utánnanéznem mert kb egy évvel korábban már rendszeresen olvastam ezt a topikot mielött te feltüntél itt.
Nem értem, hogy egy 4 hónappal ezelötti kötekedő megjegyzése, hogyan kapcsolódik a most elhangzott kérdéséhez de tulajdonképpen le is szarom.
Felejtsd el hogy hozzádszóltam.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#18812) Mariann294 válasza hejesírásó (#18804) üzenetére


Mariann294
őstag

Az lehet,de ő most nem erre válaszolt hanem erre.Én ebben a hsz-ben egyetlen rosszindulatű szót se láttam,puttputt MOST télleg felfujta a dolgot.Nem is értem mit érthettél félre puttputt :F
FSB csupán magára az ilyen módokra volt kiváncsi.Kiváncsi volt a TE véleményedre,mielőtt felrakná azt.Kérdezte,hogy mennyire érdekesek ezek,okoznak-e teljesitménybeli csökkenést,és hogyha esetleg nem tetszik neki,akkor meddig telik visszarakni.

Ha ezt értetted félre:
És egy ilyen cucc hány órás játékidőt él meg nálad, mielött a következőt kipróbáznád?
Ezzel csupán arra utalt,hogy mennyire érdekesek ezek a cuccok,meddig lehet vele ellenni,érdemes-e fölrakni.
Vagy én értettem rosszul?! :(

(#18813) fsb1000 válasza Mariann294 (#18812) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jól értetted.

(#18814) fsb1000 válasza rup1u5 (#18811) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hoppá... én már nem is emlékeztem, hogy Ő volt.
.
4 hónapja... ez még abban az időben volt, mikor az újdonság hatásától fűtve napi 4-5 "koromfekete" JPG-t belinkelt és be volt sértődve, ha szóltak, hogy nem látszik a lényeg.
Bocs.. a magam részéről igy vetettem véget az akkori értelmetlen vitának: [link]
.
Utólag is elnézést kérek az érintettől, ha kissé erősre sikeredett. Remélem azóta bekalibráltatta a monitorát.

[ Szerkesztve ]

(#18815) puttputt válasza fsb1000 (#18810) üzenetére


puttputt
őstag

Nagyon szívesen.

Szerintem ez a legjobb megoldás (az épp működőről lenyomatot készíteni), mert másképp időigényes, nem kell a mappák után halászni.
A modok felpakolása meg... érdemes összegyűjteni párat és egyben tesztelni, hogy ne kelljen "10 percenként" mentést készíteni. Úgy még több idő megspórolható.

A képekhez: Elég Acdsee-vel vagy az annak idején rup1u5 által ajánlott Irfan View-val "megvilágosítani" kicsit, mert ugye nem a kimeneti képet látod, hanem a "bentit" a linkelés után. Ahhoz, hogy nektek jó legyen, szoftveresen kell belenyúlni, amit meg is tettem. A legújabb képeknél (nem most linkeltem...) már jobb a helyzet valamivel - igaz "repcésedik" kicsit tőle... -, ha szűkíted a keresést a nevemre, meglátod a néminemű javulást...
A monitoromnak sem akkor nem volt, sem most nincs baja.

Mariann: Veletek ellentétben kiéreztem a szarkazmust - ami bevallottan az volt -, tehát nem reagáltam túl, csak az zavart, a kérdés nem de már mindent tisztáztunk úgy érzem.

rup1u5: Nem értem minek tovább komplikálni a helyzetet és megint mi a probléma részedről, de tényleg mindegy. Épp azért, mert már tisztázódott és épp azért, mert abszolút lesz*rni való az egész téma, ahogy mondod. Felesleges volt belebonyolódni, újra meg végképp....

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18816) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

ez a gánya non-verbális elemektől mentes forumozás....nem nehéz félreérteni a másikat.

(#18817) Mariann294 válasza puttputt (#18815) üzenetére


Mariann294
őstag

Ezt is láttad? :U
Nade.Hadjuk az egészet,ugy sem megyünk semmire sem ezzel.
:R

Ja és még valami.Pl ehhez az utcai modhoz,linkeltél videót,de az nem elérhető. :F Szóval adott a szöveg: Uj utcák,és egy letöltési link.Szóval fogalmad sincs rola hogy milyen,és sokan nem akarják elrontani a játékukat,ujratelepitéssel,meg mappapakolással,ha esetleg nem arra számitottak amit gondoltak.Sokkal jobb lenne az,hogy kipróbálod azokat amiket linkelsz,beszurod a letöltési linket,plusz pár képet,ha nincs kép akkor mondjuk a te játékodból.
Én személy szerint nem szeretek modozgatni.Amikor belépek a játékba,és látom hogy pár haver fönnt van,egyből megyek multizni.És multiban ugye nem jön jól ez a sok mod.(tönkreteszi más játékát,fatal error-al,kidobja a többieket a fenébe,kivétel persze biztos van...realizmiv-nál pl nem fordult még elő)
Viszont ha nincs senki,akkor én single-ben a trainerrel szoktam szórakozni.A játék gyönyörű,szerintem nem kell semmiféle mód ahhoz hogy élvezzük a játék szépségét,élményét.Egyedül a RealizmIV az ami számomra érdekes.Csak nekem nagyon recés,de amit zsé linkelt azt letöltöm a patch miatt,majd ha több időm lesz rá.

[ Szerkesztve ]

(#18818) puttputt válasza hejesírásó (#18816) üzenetére


puttputt
őstag

Abszolút egyetértek veled sok mindenben.

Mariann:
Azt is láttam, de te láttad-e, hogy én mit láttam "mögötte", amit ti nem.
Mindegy, már nekem teszel szívességet, ha abbahagyjuk. :DDD A fő, hogy mindenki "'peaceful" és ért mindent.

Az utca mod nem volt nagy kaland, csak betettem a megfelelő helyekre mindent és már kész is volt.
Az más. Ilyenkor szólj nyugodtan, ha nem elérhető.
[link]

Még egyszer a letöltési link is: [link]
(Javítva)

Azért nem lehet mindent "tálcán kínálni", persze igyekszik az ember.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18819) Mariann294 válasza puttputt (#18818) üzenetére


Mariann294
őstag

Azt is láttam, de te láttad-e, hogy én mit láttam "mögötte", amit ti nem.
Ez jópofa,mosolyt csaltál az arcomra! :D

A videó,na igy már okés.Igy pl látom h bizti nem fogom letölteni,mivel nem tetszik. :B :)

(#18820) puttputt válasza Mariann294 (#18819) üzenetére


puttputt
őstag

Ez volt a célom, jól meg csűrtem-csavartam! :DDD :K

Jó, a videó randa mint a bűn, de nálad még szép lehet.
Mindegy, ahogy gondolod. :) :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18821) hejesírásó válasza puttputt (#18820) üzenetére


hejesírásó
senior tag

sztem pofás ez a mod.

(#18822) Geryson


Geryson
addikt

Basszus, csak benéztem, de pont a Barátok Közt legkeményebb vitájába csöppentem... :) Mizújs Hölgyek, Urak? :) 1 hónapja tán' benéztem, de 2 szobában szét volt cheatelve minden és rakétákkal küldtek szét 1 mp alatt. Hiányzik már azért néha, hogy guruljunk csak úgy egy jót mi magyarok együtt! Mondjuk jópofa, hogy kb. 98%-on állok olyan lassan fél éve... :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#18823) Robi86 válasza Źşë' (#18780) üzenetére


Robi86
senior tag

Na jó, mégegy utolsó kérdés :DDD Nem vagyok járatos az ilyenekben, szóval...hogyan tudom letölteni onnan amit linkeltél ezt a 2 dolgot INGYEN? xD

(#18824) puttputt válasza Robi86 (#18823) üzenetére


puttputt
őstag

Ezekre gondolsz: [link]?

Mindkettő letöltő ingyenes (is).
Segítsek privátban?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18825) Robi86 válasza puttputt (#18824) üzenetére


Robi86
senior tag

Nem kell tenksz, már rájöttem magamtól is, hogy a Free userre kattintva visszaszámol...nálam most 130 másodpercet...valahogy csak kibírom :DDD

(#18826) puttputt válasza Robi86 (#18825) üzenetére


puttputt
őstag

Elvileg csak 45-50-nek kéne lenni... érdekes. Akkor, csak lejön! :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18827) Źşë' válasza hejesírásó (#18816) üzenetére


Źşë'
addikt

teljesen egyetértek veled, bizonyos emberek hozzászólásaiban én is felfedezek iróniát... nem tudom most vagy szándékosan van így megfogalmazva az ami vagy mert nem tudnak egyesek "szépen" fogalmazni... nem tudom miért olyan nehéz normális, nem lenéző hangnemben válaszolgatni, fórumozni... én semmi okot nem látok arra most h miért is lettek puttputt kolléga linkelgetései leszólva, ha kell - látsz benne fantáziát akkor leszeded/megköszönöd, vagy pedig ha nem jön be nem muszáj azt kommentekben kifejteni ill. nyersen célozgatni arra h "a f*szomért linkeled már ezeket a sz*rokat ide be ebbe a topikba... use érdekel..." én személy szerint hálás vagyok hogy Ő legalább elég mélyrehatóan foglalkozik a játékkal, mert ki tudja lehet h neki feltűnik az ami nekünk nem... és tényleg sokkal egyszerűbb átnézni a fórumot ha kevés az off... hisz erre való a privi =) ;)

(#18826) puttputt azért kell többet várni mert nagyobb a file méret

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18828) Robi86 válasza Źşë' (#18827) üzenetére


Robi86
senior tag

izzad is vele az 1megás tanyanetem :DDD Ja és köszi a segítségeket, itt van nektek egy jutalomvid: [link] ;] :R

(#18829) fsb1000 válasza Źşë' (#18827) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tán csak azért hiszed, mert van köztünk vagy 30 év....

Nem lett leszólva puttputt.
Mint írtam, engem nem zavarnak a linkelései, de arra nem kaptam választ mennyit is játszik ezekkel a bigyókkal.
Ha meg T.játékidő -> 0, akkor miért is linkeli? Ennyire "mélyreható"? És az mire is lenne jó?
ejhh....
Ha nem teszi ki azt a "kis bosszankadó pofát" a vitaindító hsz-ebén nem is reagáltam volna rá.

Ne ciffrázzuk már, semmi durva beszólás/leszólás nem volt, aki ennyit nem bír ki, annak sem a fórumozás sem a GTA4 nem való.

****

Egyébként ha keresel némi elegedetlenséget a "hangomban", akkor az kizárólag azoknak szól, akik szétcsesztek ennek a remek játéknak a multi részét.
Linkekkel, mod használattal, csiteléssel.
Legalább érezzék, hogy nem mindenkinek tetszik amit csinálnak.

Pl olyanoknak szól az "Old Fat Bikeres" modorom, akik egyszercsak el kezdenek levitálni a szabadságszobornál, mert szerintük az jópofa, miközben a többiek helivel probálják a megbeszélt pozicióba küzdeni magukat.
Apróság... de ezer ilyen okosság tette tönkre a játék eredeti fillingjét.
Nem beszélve a laggolásról, fagyásról, egyebekről, ami ezekkel a szarokkal együtt jár és multiban a többi játékost is sújtja.

(#18830) Kurilin12


Kurilin12
csendes tag

LÉCIVES VALAKI IRJA LE PONTOSAN HOGY HOGYAN KELL MULTIZNI LÉCI NAGYON FONTOS

máskor ne kiabálj, kérlek.

[ Módosította: bolondember ]

(#18831) Mariann294 válasza Kurilin12 (#18830) üzenetére


Mariann294
őstag

Ha kisebb betüvel irod,ugy is értjük. :U
Már a regeléssel is gondjaid vannak?Irj rám privátban,mert érzem hosszú "menet" lesz. :D

(#18832) Scorpio06 válasza Mariann294 (#18831) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Mijaza privát üzenet? :DDD :DDD

fsb1000: Mostanában énis kezdem megunni a játékot, a multi részét is, főleg a sok cheatelés miatt.
"akik szétcsesztek ennek a remek játéknak a multi részét."
Remek játéknak a nem valami remek multi részét... Utálom ezt a multi rendszert, egyfolyátban kidobál, kickel, hibát ír, mindent kitalál csak, hogy ne tudjak normálisan játszani. Lehetséges, hogy a sok csíter miatt van ez, nem tudom. Várom már nagyon ezt a four-mp-t meg a IV-MP-t.

[ Szerkesztve ]

(#18833) rup1u5 válasza fsb1000 (#18829) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:K
Ezt unom már én is. Akárhányszor szólok hozzá azt hiszi leugatom.
Komplexus? :U
"...aki ennyit nem bír ki, annak sem a fórumozás sem a GTA4 nem való."
leírtad amit gondoltam! :)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#18834) Źşë' válasza fsb1000 (#18829) üzenetére


Źşë'
addikt

köztünk 30 év? miért netán 55 éves lennél :F ahogy olvasom a hszeiteket, nekem az jön le amit írtam, és ezek szerint nem csak nekem, szal nektek kellene elgondolkozni nemde?! és az téged miért érdekel h mennyit játszik vele?! nekem úgy tűnik h fogást keresel rajta, legyen mibe belekötni...

itt nem arról van szó h ennyit nem bír ki, hanem a hozzászólás hangneme, nem vita a részemről sem, de szerintem az alap udvariasságot meg kellene adni mindenkinek, és nem azt gondolni h a másik csak egy csicska f*sz..

"Egyébként ha keresel némi elegedetlenséget a "hangomban", akkor az kizárólag azoknak szól, akik szétcsesztek ennek a remek játéknak a multi részét.
Linkekkel, mod használattal, csiteléssel.
Legalább érezzék, hogy nem mindenkinek tetszik amit csinálnak.
"

ez most kb olyan h megdöglött a kutyám dögöljön meg a szomszédé is...
a lag a modok nélkül is megvan... nem kell azt azokra fogni... szar a játék netkódja ezen nincs mit vitatni, de amúgy te még mindig a csíteres résznél vagy leragadva? én ha a Te helyzetedben lennék, megoldanám annyival h ha mással nem akkor hawerokkal játszok csítmentesen, vagy ahogy nektek jó, ha meg nem lehet nem játszok multit mert ennyit nem ér meg, már régebben is mondtad h eladod a vgad a gtad de ebből ezek szerint nem lett semmi?! de tényleg is, boxon azaz konzolon nem is lehet csítelni, akkor miért nem játszol csak only ott? nem értelek komolyan :N helyette inkább stresszeled magadat meg másokat is a csítmentes játékoddal..

(#18833) rup1u5 nem csak jó szövegelemző képesség, amit általános iskolában tanítottak nyelvtanórán, ill. meg még a fogalmazást is...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18835) fsb1000 válasza Scorpio06 (#18832) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sok éve játszom multis játékokkal.

És bizton mondhatom ebben a játékban találtam meg elöször azt az élményt, amely át tudott vinni egy másik "valóságba".
A látvány, az atmoszféra, a minden mindennel összefügg és a dolgok realisztikus fizikája mindehez hozzásegített.
A lényeg, hogy szinte "valós" emlékeim maradtak a kezdeti multizásokról. Ez még saját magam számára is furcsán hangzik....

Nem utolsó sorban Mariannak és azoknak köszönhetem, akikkel az első hónapokban bele tudtunk feledkezni a GTA4 multiba. (a játék korlátai ellenére)
Szinte olyan volt, mint gyerekkoromban, amikor minden du. vagy este lementünk a grundra haverokkal találkozni, késöbb motorozni. Akkor is kiléptünk a nyomasztó világból a szabadság izét megizlelve, hasonszörűekkel együtt lenni. Elvárások és konvenciók béklyója nélkül.

Mariannak volt egy összefoglaló videója ezekből az időkből, szerintem nagyjából benne van az amiről írtam, persze lehet csak azoknak akik részt vettek benne: [link]

(#18836) fsb1000 válasza Źşë' (#18834) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ne hisztizz! És ne vágj bosszankodó "pofákat" miközben az állításom valóságtartalmát firtatod.
Gondolj vissza kinek milyen karaktere volt, mikor filmet forgattunk, vagy hogy a fiam is szokott velünk multizni.... rájösz nem nagy túlzás az a 30év.

Mindegy...
Tönkre vágtatok valamit, ami nekem tetszett.
Örülj, hogy csak ennyi jön le ide a morcosságomból.

Az XBOX nem vált be... kevesebben multiznak vele mint PC-vel, magyarok meg szinte egyáltalán nem. Mindenkinek hekkelt XBox-a van, azzal nem lehet multizni.
A fiamnak talán megérte, Ő kijátszotta a gaytonit. Engem ez nem érdekelt, bár videokat arról is készítettem.

(#18837) rup1u5 válasza Źşë' (#18834) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Hát hogy engem nem jól értelmezel az biztos.
A te hangnemed is adhatna okot sértődésre annak aki úgy akarja értelmezni. Általános iskola, szövegértelmezés, fogalmazás. Most akkor vegyem úgy hogy burkoltan lebunkóztál és sértődjek meg mint putt? Jól tudod osztani az észt az idősebbeknek! :DDD

(egyébként meg hozzád nem is szoltam.) ;)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#18838) Mariann294 válasza Źşë' (#18834) üzenetére


Mariann294
őstag

Az isten szerelmére könyörgöm hadjuk már abba!!! :W

puttputt irta,meg én is,hogy zárjuk le a témát és ne vitatkozzunk!
Akkor neked miért kell itt tovább boncolgatni?? :F

Figyelmesebben olvassátok el a hsz-t,amiből ezaz egész kiindult.Letisztáztuk,hogy nem volt benne semmi rosszindulat!Miért kell ezeket odaképzelni?Ébresztő!Ez itt nem a vacsoracsata,meg a mónika show! :W

FSB: Őszintén szólva,megmelengetted a szivem,én is ugyanigy emlékszem vissza a régi szép időkre. :R

Ja és szia Geryson!Visszajössz multizni? :)

Amugy még mindig benne vagyok egy csit és trainer mentes multiban.Lehetne nálam jelentkezni,és csak azokat engednék be a szobába,akik jelentkeztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#18839) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Nem tudjátok, miért nem tudok az internet kávézóban netezni? Brucie már 100%-os. Talán ezért? Megnyomom az E betűt, és nem csinál semmit, csak csippan egyet.

**********

(#18840) puttputt válasza rup1u5 (#18833) üzenetére


puttputt
őstag

Miért? Nem ez történt most is?
Megkérnélek, hogy ne ossz ki többet, ne elemezz, bármennyivel is magasabb az életkor...
Köszönöm.
Semmi problémám nem volt sem veled, sem mással. Veled kifejezetten normálisan kijöttünk, ha még emlékszel... Épp ezért nem érdemlem ki ezt a stílust, amit most is tanúsítasz.
Nem kellene mélyreható vizsgálódást végrehajtani a másikon, pláne nem egy ilyen fórumban, pláne nem ismeretlenül.
Mellesleg, nagyszerű, hogy folytattátok ezt a "rendkívül kellemes" témát.
Ha megnézed, máshol nem "reagálom le" a sértegetéseket, mellesleg köteles sem vagyok "kibírni" minden szövegelést. Miért ne reagálhatnám le? Nem lehet véleményem?
Csak annak, aki ráhorkan valakire?
Volt itt némi valóban létező rosszindulat, azt megbeszéltük, lerendeztük, ennyi.
A "komplexusokat" meg felejtsük el szépen. :U
Nem az a komplexus inkább, amikor nem bírunk elmenni a másik mellett úgy, hogy ne húzzuk le?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18841) puttputt


puttputt
őstag

Végül is kértem ennek a kis kifejlődött "Super-Saga"-nak a törlését, gyomlálását.
Remélem, senki sem bánja... :U
A Barátok-közt valóban egy másik csatorna...
Részemről lezárom az ügyet, remélve, hogy sikerült még csírájában elfojtani... akiben maradt még valami, keressen privátban bátran.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18842) fsb1000 válasza puttputt (#18841) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De én bánom.
Kérem a moderátorokat, hogy ne töröljék, mert sok momentuma hozzatártozik a GTA4-hez.

Kezdve a linkek és modok/csitek értelmetlenségétől egészen addig az ellentétig, ami most újra kiviláglott.
Van egy kisebbség, akik a játék eredeti formájában szeretnének játszani multiban és vannak (valószinüleg többen), akik nem.

Ők a levitálok, örökéletűek, rakétekezűek, hipersebességüek, bespawnolók.
Ők le akarják győzni a GTA4-et, nekik csak egy újjabb kihívás, elsők akarnak lenni bárhol bármilyen áron, és mindenben a könnyebb megoldást választják.
Nekem csak egy kellemes játszótér volt. (vagy lesz)

----

Az "ügyeket" meg nem úgy kell lezárni, hogy törölteted a neked kellemtlen részeket.
Mert újragenerálódnak... az okot kell megszüntetni. És igy is lesz.

(#18843) rup1u5 válasza puttputt (#18840) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mióta ez az unalmas téma megy ez kb a 3. hozzászólásom, tehát nem hinném, hogy én vagyok az aki folyamatosan továbbgöngyölíti a témát. Szeretném már én is hanyagolni ezt de ha valaki hozzám címez egy hsz-t amiben láthatóan rossz vagy téves megállapítást tesz velem kapcsolatban, akkor arra muszály reflektálnom. Probálom a lehető legrövidebbre fogni minden esetben. Így most is.
Mivel nem ismerjük egymást személyesen ezért a topikban tett megnyilvánulásaink könnyen félreérthetőek. Ez történt most is. Én nem ugattalak le téged! Sajnálom ha így jött le. Részemről így nézett ki a történet: - fsb1000 kérdezett tőled valamit amit láthatóan kissé túlreagáltál. - Erre én megjegyeztem, hogy "nem kicsit vagy hiperérzékeny drága barátom" vagy valami ilyesmit. Lehet hogy ezt te kötekedésnek vagy leszólásnak vetted de legkevésbé sem annak szántam. Őszintén úgy gondoltam, hogy megengedhetem már veled ezt a baráti hangnemet. Úgy látszik tévedtem. Mellőzöm a haverkodást a jövőben. A "drága barátom" itt nem beszólás volt. Lehet, hogy kelett volna mögé egy smiley, hogy átjöjjön a stílus amiben szántam. Vagy nem ez volt az ami miatt úgy érzed leugattalak? utoljára mondom, hogy nem volt részemről szándék a leugatás. Sajnálom ha ilyen olvasata lett a túloldalon a hsz-emnek. písz!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#18844) puttputt válasza fsb1000 (#18842) üzenetére


puttputt
őstag

Azok a hsz.-ek, amikben erről volt szó, a cheaterekről, nem lettek bántva, pont azért, mert ON-ok és fontos részét képezik a topiknak, semmi köze a már említettekhez.
Nem minden kerül törlésre és nem csak a számomra kellemetlenek.
Ha jobban megnézed, akkor észreveszed, hogy több téged és mást "leoltó" hsz.-em is a listán van.
:U :K
Az okot megszüntetni. Ez szerintem is megtörtént, maximálisan egyetértünk. :K
Amúgy, ezzel a kérdéssel (cheat, felesleges játszadozás a multiban...) nem csak most, hanem korábban is sokat foglalkoztunk és kell is.
Nem szabad hagyni a multi-csítereket, ez valóban egy súlyos tény.

rup1u5: Moderátorok topik: Nem fogom töröltetni, miért tenném?
Itteni: Részemről béke van, megértettem, világos. Remélem, te is, a mondandóim lényegét. Továbbra is a nem idézőjeles baráti hangulatot támogatom. Az tény, hogy itt elég nehéz egyértelműnek lenni, de ez már csak ilyen, ezért kell időnként "kikérdezni" a szövegből. Ez önmagában még nem lehet baj.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18845) puttputt


puttputt
őstag

Egy kis ON-t és mást, végre...:

Új, NY-i Hot-Dog és újságárus mod

Javítása

Nekem tetszett.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18846) fsb1000 válasza puttputt (#18845) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ok... kiváncsi vagyok arra, amit linkeltél.

De mielött ezt a modot telepíteném a gépemre következőket szeretném megkérdezni:

Mielött belinkelted kipróbáltad, van közvetlen tapasztalatod ezzel a moddal?
Mennyire lassítja a játékot? Laggolást nem okoz?
Ha 10 percnél tovább használtad, akkor tapasztaltál kifagyást?
Multiban más játékosoknál (akiknél nincs meg ez a mod) nem okoz anomáliákat.?

A te megitélésed szerint egy átlagos user játékélményét mennyiben emeli egy ilyen mod?
Mármint, hogy a hoddogárusnak más lesz a kinézete....
És ez a milyen arányban áll a modoknál tapasztalható hátrányokkal?

(tisztelt moderátorok, a hozzászólásom nem tartalmaz személyeskedést, a topic témájától nem tér el, ezért kérem ne töröljék)

(#18847) puttputt válasza fsb1000 (#18846) üzenetére


puttputt
őstag

Na, akkor sorjában.
Ez olyan típusú, ami semmilyen negatív hatással nem bír a játékra, tehát nem szkript, vagy ilyesmi. (lua, asi... modok)
Általában azoktól ugrik össze a játék, ha rosszul vannak megírva.
Rengeteg típusú grafikai újítás létezik, amik nem cincálják szét a játékot, nem is lassítják
Mi a jó benne? Ez nem Liberty, hanem NY City-i kiosk, csupán ennyi.
Valaki nem kedveli a Liberty-féle kiírásokat, stb.
Az olaszok kifejezetten utálták, sokat leveleztem anno velük erről, ezért köszönték annyira meg - az igaz meglehetősen gányul összedobott, de működőképes és jó - első NY tábla+plakát, általam gyártott modot. Szerencsére, sokaknak bogarat ültettem a fülébe azzal a lépéssel, azóta sorra rakják ki a LC->NY City modokat, hol ilyet, hol olyat.
Lényeg; ezektől nem szokott gagyogni a játék. Ha meg mégis - multiban bármi megeshet -, akkor persze nem kell használni.

Nem is a te hozzászólásaiddal van méretesebb probléma... amelyekkel nincs "gond" és informatívak, természetesen, nyilván meg lesznek hagyva. Nem az itteni teljes munkásságod van "minősítve", vagy ilyesmi. Szó sincs erről.

Felőlem aztán maradhatnak a hozzászólások, látom, hogy beírtad a Moderátorokba is a problémád... Végül is, így is úszik a topik a "nemzedéki" kákában, ez már valóban nem oszt, nem szoroz. :U Bár úgy látom, ők sem foglalkoznak vele túlzott mértékben. (A kéréssel.) Úgyhogy tárgytalan az ügy.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18848) fsb1000 válasza puttputt (#18847) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm a válaszod, de egy fontos rész felett átsiklottál, amit azért megkérdeztem, mert számomra fontos, hogy autentikus forrásból szerezzem az információt.

Mielött ezt a modot ajánlottad és leírtad, hogy nincs semmilyen negatív hatása kipróbáltad vagy nem?

(#18849) puttputt válasza fsb1000 (#18848) üzenetére


puttputt
őstag

Ezt is kipróbáltam, általában a többit is, ha nem tudom próbálni, mellé írom.
Semmi gond nincs a játékkal, továbbra sem.
Amúgy, nagyon gyorsan fel lehet ezeket telepíteni, általában 2-3 perc és már mennek is az "újítások".

Bocs, abszolút igazad van, valóban kihagytam ezt a megjegyzést.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18850) fsb1000 válasza puttputt (#18849) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi a választ, az érdeklődésemre a jövőben is számíthatsz!
Most van 4 aktív particó a gépemen, majd az egyiken kipróbálom ha megtetszik.
Mondjuk engem nem zavarnak az LC felíratok.....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.