Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Kunsztler válasza hackeeeee (#8350) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Bocsánat,hogy leírtam csak segíteni akartam nem olvastam el az egész fórum dolgokat

Nexus 5

(#8352) Vasinger! válasza hackeeeee (#8350) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az a baj, hogy sajnos van benne valami amit ír.

Eléggé vicc, hogy pont a youtube-bal nem kompatibilis a Chrome amikor egy cég csinálja a kettőt. Ez szvsz. megafail és mint egy rendíthetetlen Chrome tulaj azt vallottam, hogy csak a Chrome, semmi más, de most már ha youtubeon videót akarok nézni akkor muszáj elindítani egy másik böngészőt. (Jah és hozzáteszem, hogy a hiba máshol is előjön ahol flash van még, szóval nem csak youtubenál hibázik)

(#8353) Kunsztler válasza Vasinger! (#8352) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Ott meg más baj van pl az Operánál a facebook borzalmas a finomgörgetés meghal.Én Chrome fan vagyok :)
De már mindegyikből elegem van jó,hogy nem 10-darab böngésző kell ,hogy tudjunk rendesen böngészni pffffffffffff

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#8354) hackeeeee válasza Kunsztler (#8351) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem kell hozzá az egész fórum, csak úgy ~10 hsz. :)

(#8352) Vasinger!: Hasonlóképp vagyok, de ha ez nem oldódik meg egy frissítéssel, váltok IE9-re. :D Valamit elb@szarintottak a flash kezeléssel, csak nem tudni mit..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8355) M3oH válasza Kunsztler (#8353) üzenetére


M3oH
addikt

igy van :) Sajna mindegyknek van vmi nyugje... De en is a Chromet talatam a legjobbnak szamomra (pedig megjeleneskor nem nagyon kedveltem, de szepen kiforrta magat), erre jon ez a Youtube mizeria, ami tenyleg eleg gaz, mert egy a fonok.

(#8356) TotO' válasza M3oH (#8355) üzenetére


TotO'
aktív tag

Én sem szerettem régen, de mikor a mozilla már 4 lapnál szaggatott és másfél gigát foglalt akkor picit elment a kedvem tőle 4 év után...
Egyébként lekopogom, de nekem nincs bajom youtubbal, 1x volt hogy kifagyott, még pár napja.. azóta html5ben megy, de már régebben kikapcsoltam a chrome saját flashét, adobe oldaláról pedig felraktam amit régebben is kellett.

4a || Neuzer Courier DT

(#8357) M3oH válasza TotO' (#8356) üzenetére


M3oH
addikt

Hasonlo nalam is :) Tobb ev FF utan valtottam Chromera. HTML5ben nekem is gomdom amugy, csak akkor is kinos.

(#8358) Kunsztler válasza M3oH (#8357) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Pénteki napon meg a szombati napon tesztelgettem a böngészőket unalmamba és nagyon meglepődtem a Firefox nyert minden tekintettbe kipróbáltam a 10-verziót persze hozzá teszem utáltam mindig a Firefoxot de most be kell vallani dolgoztak rajta pl a nagy meglepődésem az oldal betöltésen vitt mindent finom görgetés vitt mindent nem trollkoldok csak leírtam tapasztalatomat :)

Nexus 5

(#8359) ToBeY válasza TotO' (#8356) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hogyan lehet kikapcsolni chrome saját flashét?

(#8360) Kunsztler válasza ToBeY (#8359) üzenetére


Kunsztler
senior tag

chrome://plugins/

1-első Kikapcs :)

Más téma mig a Google Chrome nem csinálja meg a URLFilterAPI-t addig hiába használunk Adblock plust meg Ghostery-t vagy akármit ténylegesen letölt mindent csak elrejti ez más böngészőnél nem így van

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#8361) TotO' válasza ToBeY (#8359) üzenetére


TotO'
aktív tag

Sorry, copy-pasteltem, mégis kivett belőle egy kettőspontot ..

Kunsztler: Jó a mozilla? lehet majd kipróbálom, olyan lassúcska volt még pár hónapja.. chrome szinte rögtön indul mintha ssd-n lenne, mozilla meg vagy 5-7 mp-t váratott magára, meg kajak úgy szaggatott..

Egyébként olvastam már, hogy másnak is baja van ezzel a szűrős dologgal, miért olyan nagy gond az, ha letölti a reklámot, ha nem jeleníti meg? Csak a feleslegesen letöltött adatra tudok gondolni, de nem hiszem, hogy akkora nagy az a reklám, max mobilnetnél tudom elképzelni, hogy valamelyest hátrány.

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#8362) hackeeeee válasza TotO' (#8361) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

9-esről Én még jót nem hallottam... :DDD

Véleményem szubjektív...

(#8363) S e t h válasza Kunsztler (#8358) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én már többet használom mint a chromeot, ami szomorú, mert évekig viszont a chrome nyert. :(

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8364) hackeeeee válasza S e t h (#8363) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én most a youtube bug miatt nem fogom "kidobni" az egész böngészőt.. Évek alatt számomra ez az első olyan bug, ami feltűnt, és mondhatni zavaró.

4-es FF óta meg fel sem tudnám sorolni, hogy mennyi idegesítő hiba volt, akárhányszor kipróbáltam a firefox-ot...

Véleményem szubjektív...

(#8365) Kunsztler válasza hackeeeee (#8364) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Hát próbáld ki a Firefox 10-est vagy várd meg a véglegest 31-én ki is jön :)

A régi hibák eltűntek és új sincs mondom egy hete nyúzom :)

Nexus 5

(#8366) hackeeeee válasza Kunsztler (#8365) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Majd meglátjuk...

Ha javítják ezt a hibát, akkor itt sem lesz gond, szerintem a jövőhét folyamán lesz erre is frissítés.

Véleményem szubjektív...

(#8367) Namelesske


Namelesske
addikt

Én követem csendben a hozzászólásokat, de amilyen szerencsétlenkedés megy itt a flashhel, meg a youtube-bal meg mindennel. Kapaszkodjatok meg 4:00:20:32- másodperce fut a Windows (a chrome bejelentkezéskor indul a tálcán (offline mail miatt) és nem léptem még ki belőle)

[link]

Ezeket a kiegészítőket használom, meg a By Google Webappok nagyrészét a Start Menüből indítva.

Most én nem tudom, hogy a csoda nálam van.

(De szerintem nem ott van a csoda ahol működnek a dolgok)

Vagy valamit nagyon rosszul csináltok, de én bármit csinálok csak szándékosan tudom megfektetni a Chrome-ot. Az egész csak annyi, hogy egy naprakészen tartott Windows-t használok Microsoft Security Essential-szal. Annyit még mondjuk csináltam, hogy a Google DNS szerverét használom meg egy spéci Magyarországra optimalizált mvps hosts fájlt, hogy ne kelljen beletúrni a Windows lelki világába mélyebben.

Na most, a használati szokásaim átlalában 10-15 vagy több fület használok, random oldalakkal, olyan súlyosakkal is mint a the verge vagy index több példányban is. Na meg a jutyuk is. Ez nem számít extrémnek, de másnak szerintem még ennyi sem kell hogy lerohassza a böngészőt.

Ja és azt nem írtam, hogy csak stabil kiadást használok a szoftverekből és a Chrome-ból meg főleg.

Nem frissítettek álladóan feleslegesen az illesztőprogramokat (nvidia és ati is folyamatosan bénáznak) ?
Nem használtok csoda antivírusokat?
Nem babráltatok a Windows memória kezelésével? (lapozófájl, etc?)
Nem használtok csoda sandbox programokat?
Nem futtatjátok agyba főbe a cleaner progikat?

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#8368) L7wy válasza Namelesske (#8367) üzenetére


L7wy
őstag

Azt hiszem nem követed csendben eléggé a hozzászólásokat. Tegnap nekem is megjavult kb egy órára, aztán folytatta... Amúgy meg láthatsz tőlem egy hozzászólást itt, ahol a Google elismerte a hibát, és tudta reprodukálni. Ezek után szerintem nem érdemes vitázni arról hogy bénázunk-e vagy sem...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#8369) M3oH válasza Namelesske (#8367) üzenetére


M3oH
addikt

Youtube hiba valos, nem nalunk van a problema. Te szerencses vagy, ha nalad minden OK. VOlt, hogy nekem is csak ~10ik videonal fagyott ki. Es bizony a Google is elismerte a hibat, igerte a javitast. Bar en most hiba nelkul el vagyok html5tel.

(#8370) hackeeeee válasza Namelesske (#8367) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Furcsamód azóta áll fenn ez a jelenség, amióta a .77-es verizó települt, előtte semmi probléma nem volt a Youtube-bal.. Plusz, a Google fórumát is linkelte itt valaki korábban, ott is beszéltek már róla, tehát nem egyedi esetről van szó. Szal ahogy elnézem, nem eléggé figyelmesen követed a hozzászólásokat. :U

Ennyi embert lényegében nyíltan lehülyézni? Köszönjük szépen. :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8371) Kunsztler válasza Namelesske (#8367) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Mi az áttértél rendes Adblock-hoz?Már nem jó az adblock plus? :)

Nexus 5

(#8372) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Nyugi fiúk :)

[link]

Nexus 5

(#8373) laszlohu


laszlohu
addikt

Nálam megoldódott a youtube fagyás probléma, ha kikapcsoltam a hardware accelerationt a flash playerben. 7373 - as hsz.
MSI ati 4650 -es videókarim van. Nálam alapból az AERO ki van kapcsolva,
Ugyanis nekem pl. nagyon gyorsan forrósodik a GPU - ja a videókarimnak (régi videókari),
megfigyeltem a GPU-Z progival a sensors fülön,[link]
hogy ha a GPU terhelés tartósan 16% fölé megy(videókari függő, hogy hány %), akkor összeomlik a shockwave flash.
namost alapból a Chrome 8% - ot használ, a shockwave pedig 8 - 10 % - ot a
jelenlegi 16 - os verzióban, ami összesen 18 %, ami nálam már kritikusnak mondható,
ha kikapcsolom a hardware accelerationt a flash playerben, akkor leesik 8% - ra,
aminél nem fagy meg.

A HTML5 pedig GPU szempontjából nem tökéletes, ui. egyfolytában ugrál a GPU használat,
egyszer 0%, egyszer meg 24%.

[ Szerkesztve ]

(#8374) laszlohu válasza laszlohu (#8373) üzenetére


laszlohu
addikt

Visszavonva a korábbi hszt, ui. Youtube továbbra is fagy adobe-al,
de egyéb videómegosztóknál megoldotta a problémámat.

[ Szerkesztve ]

(#8375) hackeeeee válasza laszlohu (#8374) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Esetlegesen a belső flash plugin letiltását Te nem próbáltad? Volt aki írta, hogy ha külsőt használt, akkor elvileg nem fagyott.

Véleményem szubjektív...

(#8376) ToBeY válasza Kunsztler (#8360) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kikapcsoltam az elsőt ahogy írtad (Remoting Viewer ) és talán tényleg jobb lett.

(#8377) laszlohu válasza ToBeY (#8376) üzenetére


laszlohu
addikt

Szerintem nem a remoting viewerre gondolt, hanem
úgy értette, hogy ha 2 shockwave van, akkor az egyiket letiltani, a másikat engedélyezni.

(#8378) laszlohu válasza hackeeeee (#8375) üzenetére


laszlohu
addikt

Már a kezdetektől a belsőt használom, csak a legutóbbi 16 - os release óta nem megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#8379) hackeeeee válasza laszlohu (#8378) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tudom, csak valaki írta itt korábban, hogy elvileg külsővel viszont működik.

Véleményem szubjektív...

(#8380) laszlohu válasza hackeeeee (#8379) üzenetére


laszlohu
addikt

Ha a béta4 - es 11.2 -es flash playert használom külsőként stabil chrome - mal, akkor ugyanazt érem el,
ui. 0% GPU terhelés.

[ Szerkesztve ]

(#8381) hackeeeee válasza laszlohu (#8380) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hmm... Akkor mégsem megoldás. :\

Véleményem szubjektív...

(#8382) laszlohu


laszlohu
addikt

Úgy vettem észre, mintha valamit javítottak volna a Youtube - on.
Egy próbát megér. Most, mintha már nem fagyna.

[ Szerkesztve ]

(#8383) hackeeeee válasza laszlohu (#8382) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kikapcsolom a HTML5-t, és teszt.

Eddig nem volt fagyás, hagyom így, majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8384) laszlohu válasza hackeeeee (#8383) üzenetére


laszlohu
addikt

Bocsi, még mindig kiírja. Szerintem amíg az nem tűnik el, addig nem lesz jó.

Hiba történt. Próbálkozz később.

(#8385) hackeeeee válasza laszlohu (#8384) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak fagy?

Én annyit tapasztaltam h "akad".

Nah mindegy, marad akkor a HTML5, aztán ha javul a flash, akkor a flash-es videók legalább már nem fognak akadni, de ami tud az megy html5-ben, aztán kész.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8386) laszlohu válasza hackeeeee (#8385) üzenetére


laszlohu
addikt

Azt hiszem akkor 2 malomban őrlünk.
Próbáltad kikapcsolni a hardware accelerationt a flash playerben,

ui. a GPU túlterhelés pont így jelentkezik, vagyis úgy veszed észre, mintha akadna, pedig egyszerűen a GPU van túlterhelve.

(#8387) T_Stark


T_Stark
őstag

Üdv!
Másnál is csinálja azt ez a csodás böngésző, hogy minden nap véletlenszerűen össze-vissza keveri a könyvjelzőket?
Nálam egyfolytában, minden egyes nap átrendezi a helyüket, a könyvjelzősávon főleg. Már marhára idegesít hogy soha semmit nem ott találok meg ahová én rendeztem... :W

(#8388) Egorov válasza T_Stark (#8387) üzenetére


Egorov
aktív tag

Itt rendben van, semmi baj a könyvjelzőkkel.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8389) laszlohu válasza T_Stark (#8387) üzenetére


laszlohu
addikt

Korábban írták, másnál is előfordul.

(#8390) laszlohu válasza laszlohu (#8386) üzenetére


laszlohu
addikt

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#8391) laszlohu


laszlohu
addikt

Nálam olyat szokott csinálni újabban a Youtube, hogy ha lejátszok egy videót és ezalatt rányomok a kezdőoldal megnyitása gombra(google.hu), akkor kiírja , hogy
hiba történt, próbálja később,
majd lefagy a Chrome ( Nem válaszol ).

amúgy lejátszás közben nem akadozik,

(#8392) Kassadin válasza laszlohu (#8391) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem vagy arrébb csúszik a kép(de megy tovább a zene), vagy pedig akkor fagy, amikor beakarom zárni az egész böngészőt. Természetesen youtube-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#8393) Namelesske


Namelesske
addikt

Na kicsit utána néztem ennek a YT fagyósdinak magamnál is. Nekem eddig azért nem jött ki a hiba, mert az esetek nagy többségében valami miatt HTML5 videókat nyitott, holott nem voltam benne a html5bétában. Addig rugdostam ameddig sikerült összeomlasztani nekem is.

Addig meg: www.youtube.com/html5

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#8394) laszlohu


laszlohu
addikt

Megtörtént egy néma update a Youtube - nál,
a hiba a Youtube - nál volt, már nem fagy elvileg senkinél sem,
nálam biztos hogy nem.

(#8395) M3oH válasza laszlohu (#8394) üzenetére


M3oH
addikt

Kiprobaljuk. Koszi, hogy szoltal!

(#8396) dannyl válasza laszlohu (#8394) üzenetére


dannyl
addikt

Nem akarom elkiabálni, de véééégreee! Nagyon elegem lett a firefoxból a pár nap alatt :D

(#8397) M3oH válasza laszlohu (#8394) üzenetére


M3oH
addikt

Igen, ugy tunik minden rendben. Tegnap meg 15-20percet tesztelgettem, nem volt gond. Pedig volt mentett video, ami tuti fagyott, most nem. De en maradok HTML5nel, mert ugyis ez a jovo :)

(#8398) Hulk24


Hulk24
aktív tag

Sziasztok!

Telepítettem egy friss XP-t! Kicsit buhera, de nem "tűnne" rossznak, ha...
Mondom a problémám!
Chrome-ot használok és a fejléc rácsúszik a böngészőn belüli ablakokra, tehát nem tudok új ablakot megnyitni, csak ha lekicsinyítem az egészet! Akkor hozzá férek a "+" jelhez és tudok több ablakot nyitni böngészőn belül!
Mi lehet a gond? Mit állítsak?

Köszi! :R

(#8399) Hulk24 válasza Hulk24 (#8398) üzenetére


Hulk24
aktív tag

Probléma megoldva! Addig ügyeskedtem! :D

(#8400) 1egal


1egal
tag

Sziasztok!!:)
Olyan bővitményt keresek,ha rákattintok egy kedvencre a könyvjelzősávban,nyissa meg új fülön előtérben,vagyis ugyanúgy mint a ffoxban!Unom már ,hogy középsőgomb klikk és a háttérben nyitja meg!!:(

Remélem érthető voltam,köszi a választ!!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.