Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) horvathd válasza FoxiestFox (#7350) üzenetére


horvathd
aktív tag

Itt tudsz megadni tiltásokat: [link]

"The Kid just rages for a while."

(#7352) JetiRulez válasza laszlohu (#7345) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem használ. Hiába rakom tiltólistára az oldalt, nem változik semmi. :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7353) FoxiestFox válasza horvathd (#7351) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam nem műkszik a linked.

(#7354) horvathd válasza FoxiestFox (#7353) üzenetére


horvathd
aktív tag

RIOS kiette belőle a kettőspontot, helyesen: chrome://settings/contentExceptions#cookies

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#7355) FoxiestFox válasza horvathd (#7354) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszönöm.

(#7356) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Van valami normális alternatíva a smooth scrollra? Nincs fent a chrome addonok között... :W

(#7357) horvathd válasza ForRedGlory (#7356) üzenetére


horvathd
aktív tag

Kapcsold be az about:flags-ban.

"The Kid just rages for a while."

(#7358) FoxiestFox válasza ForRedGlory (#7356) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ilyened nincs? Megpróbáltam felkeresni a webhelyet, de nem található már. Leszedték volna?

(#7359) ForRedGlory válasza FoxiestFox (#7358) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát ja, nincs fent valamiért :(

(#7357) horvathd: nem lett túl smooth :(

(#7360) laszlohu válasza ForRedGlory (#7359) üzenetére


laszlohu
addikt

Nálam ki van kapcsolva az AERO , memória spórolási célzattal, és
úgy vettem észre, hogy a flag - ben a finomgörgetés úgy nem működik.

Attól félek, nehogy örökre megszűnjön a Smooth Scroll bővítmény.

(#7361) Kunsztler válasza laszlohu (#7360) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Megszüntették a Smooth Scroll-t nem lesz hozzá már támogatás se frissítés

Nexus 5

(#7362) T_Stark válasza Kunsztler (#7361) üzenetére


T_Stark
őstag

Azért legalább addig várhattak volna vele, amíg rendesen is benne lesz a stabil Chrome-ban a finom görgetés, nem csak ilyen teszt jelleggel.
Meg szerintem jobb is volt a bővítménnyel mint a beépített, az valahogy szebb volt, meg persze testre szabható.

(#7363) laszlohu válasza Kunsztler (#7361) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi az infót.

(#7364) Kunsztler válasza T_Stark (#7362) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Laszlohu szívesen :)

Hát én se értem ez a firomgörgetés még nagyon gyerekcipőbe van 100%,hogy kb a 20-verzióba lesz stabil :)Nem aakrok trolkodni nagyon szeretem a Google Chrome böngészőt addigra az új opera is kijön legalább kicsit hardveresgyórsításból verhetetlen lesz a többiből már nem hiszem :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#7366) Depression


Depression
veterán

Mit lehet tenni a folyamatos plugin telepítés ellen? hiába bökök a telepítésre, semmit nem használ, minden oldalon előjön.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7367) laszlohu válasza laszlohu (#7360) üzenetére


laszlohu
addikt

Megkövetem magam, ui. mégis csak működik nálam is a finomgörgetés
kikapcsolt aero - val is, amit a flags - ben engedélyezek, de tényleg látszik, hogy még csak kísérleti fázisban van, ui. állandóan rángatózik scrollozás közben.

(#7368) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Most váltottam chrome-ra mert a firefoxot kicsit lassúnak találtam,ezzel nincs is baj piszkos gyors a chrome ,viszont instabil. Elindítom és flash hibaüzenettel le kell lőnöm mert nem reagál semmire és összeomlik.Az addig megnyitott oldalakat simán vitte majd ha ismét elindítom a böngészőt ezt csinálja.Nincs rá valami megoldás,ezt a régi firefox (3.6) csinálta,most már ilyen gond azzal nincs viszont lassú :W

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7369) laszlohu válasza Bass (#7368) üzenetére


laszlohu
addikt

Azt még meg lehet próbálni, hogy
Először is frissíteni kell a videókártya drivert, majd ha úgy sem jó , akkor lehet az alábbit :

Kapcsoldd ki a hardware accelerationt a flash playerbe
Jobb klikk , bármelyik videón, Settings... , majd
enable hardware acceleration pipa ki.

[ Szerkesztve ]

(#7370) Bass válasza laszlohu (#7369) üzenetére


Bass
addikt

Azt hol lehet? Nem találom ,új még ez a böngésző nekem

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7371) laszlohu válasza Bass (#7370) üzenetére


laszlohu
addikt

Menj az alábbi linkre,

[link]

Majd a flash ( kis f betű ) animációra jobb klikk ,
majd settings..., majd enable hardware acceleration pipa ki.

(#7372) Bass válasza laszlohu (#7371) üzenetére


Bass
addikt

Bocsi de mit is kéne látnom?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7373) laszlohu válasza Bass (#7372) üzenetére


laszlohu
addikt

[link]

1. kép :

2. Kép:

Majd az enable hardware acceleration pipa ki

[ Szerkesztve ]

(#7374) JetiRulez válasza JetiRulez (#7352) üzenetére


JetiRulez
őstag

? :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7375) Mosanke


Mosanke
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem kicsit összetett, mert érinti a FF-ot is és így enyhén offos leszek, de elnézést érte.
Rövid előzmény: Napokban, - biztosítóváltás kapcsán - nem akart úgy működni a FF ahogyan kellett volna. Az online kitöltés közben okéznom kellett volna egy Lemondási nyilatkozatot. Ezt, mint mint felugró ablak sehogyan sem nem töltötte be a FF. Hiába kattintottam a 'Tovább-Lemondás' fülre, nem történt semmi. Ennek hiányában nem tudtam tovább lépni az e-gfb kitöltésében sem. Megtaláltam aztán hamar a hibát FF-ben, ami az volt, hogy az Eszközök/ Beállítások/Tartalom > Felugró ablakok tiltása pipadobozból ki kellett vennem a pipát. Ettől kezdve már sikerült kitöltenem az űrlapot és volt felugró ablakom is.
Kérdésem ennyi bevezető után az, hogy a Chrome-ban hol tudom ugyan ezt megtenni, hogy engedélyezem a Felugró ablakokat, mert ott sem tudtam tovább lépni a kitöltéssel. Ha egyáltalán van benne ilyen lehetőség. (Mert én nem találtam)

[ Szerkesztve ]

(#7376) myke01 válasza Mosanke (#7375) üzenetére


myke01
senior tag

Beállítások / A motorháztető alatt / Adatvédelem / Tartalombeállítások / Előugró ablakok

[ Szerkesztve ]

(#7377) Mosanke válasza myke01 (#7376) üzenetére


Mosanke
senior tag

Nagyon szépen köszönöm. :R :R
Ki is próbáltam és így már jó. :K
Pedig van/volt rajtam szemüveg akkor is és így sem láttam akkor. :D

[ Szerkesztve ]

(#7378) zjuhasz


zjuhasz
aktív tag

sziasztok,
ff-ről váltanék. A könyvjelzőimet szeretném megjeleníteni állandó jelleggel a bal vagy akár a jobb oldalon. Hol lehet ezt beállítani? A könyvjelző eszköztár megjelenítése be van pipálva, de ez felül egy vicces vízszintes csík, ahol kb. az első 10 kedvenc fér csak el. Ha alapból nem tudja a chrome, akkor nincs valami plugin ehhez a nem túl bonyolultnak látszó feladathoz?
16:9-es monitorokon úgyis egy csomó hely van két oldalt a weblapok mellett...
köszönöm előre is

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#7379) laszlohu válasza zjuhasz (#7378) üzenetére


laszlohu
addikt

Először is exportáldd FF - ból a könyvjelzőidet a HTML formátumba, majd
Importáldd Chrome - ba :
Az Importálás menete :

Beírod Chrome - ba az URL - be :
chrome://bookmarks

, ami másnéven könyvjelzőkezelő

majd rendezés, majd könyvjelzők importálása HTML fájlból

[ Szerkesztve ]

(#7380) laszlohu


laszlohu
addikt

Ugyanott, vagyis a könyvjelzőkezelőben, rányomsz az új oldalra, majd ha a névhez nem írsz semmit, csak az URL - hez, akkor csak az ikonja látszik, és kevesebb helyet foglal.

(#7381) remington2 válasza laszlohu (#7238) üzenetére


remington2
senior tag

Köszi a választ, de szerintem inkább valamilyen bug lehetett. Amikor visszapakoltam az egyik kieget, az simán visszaállt a megszokott beállításaira, tehát azok se mentek el.

Vírust évek óta nem látott a gépem.

Más téma: létezik olyan speed dial, amelynek vannak "fix" thumbnail beállításai? Most a Speeddial2-t használom, és halálosan idegesít, hogy egyetlen, hosszú kígyóként kezeli (több sorra tördelve) az összes thumbnailt, és ha törlök egyet, a többi nem marad fix helyen, hanem eggyel előrébb csúsznak. Bővíteni vicc, az egészet újra kell húzgálni, ide-oda. Van olyan dial, amelyik nem ilyen? Firefox alatt ezt használtam, ez így működött.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#7382) zjuhasz válasza laszlohu (#7380) üzenetére


zjuhasz
aktív tag

szia, köszi, ezek mennek, de ettől még semmi nem jelenik meg az oldalsávon. És a kb 70 könyvjelzőm nem fér ki egy vízszintes sorba...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#7383) M3oH válasza zjuhasz (#7382) üzenetére


M3oH
addikt

En ezt hasznalom bookmarks menu Kitesz egy gombot, ranyomsz es egy ablakba kiteszi az osszeset, probald ki, hatha bejon.

(#7384) zjuhasz


zjuhasz
aktív tag

köszönöm, ez egy fokkal jobb megoldás.

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#7385) joergie


joergie
őstag

Hali! Nem fejleszt valaki chrome kiegészítőket, addon-okat? Van egy nagyon fasza androidos "AZ MÁV menetrend", ami tök jó lenne chrome-ba implementálva, megjelenve kisablakban :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7386) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Valahogy lehet állítani a leggyakrabban látogatott oldalak sorrendjét?

Véleményem szubjektív...

(#7387) Grampy


Grampy
aktív tag

Sziasztok!

Létezik a Chrome-hoz olyan bővítmény ami automatikusan jelzi ha email-em jött? Az AVG vírus írtó tett fel ilyen bővítményt, de mivel letöröltem így lejött vele a bővítmény is.

Köszönöm!

Szerk.: Közben megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#7388) hackeeeee válasza hackeeeee (#7386) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudja senki? :(

Véleményem szubjektív...

(#7389) cellpeti


cellpeti
veterán

olyan bővítményt keresek amivel több fájl ki lehet jelölni és egyszerre lehúzni.

Egy ilyen könyvtárra gondolok például!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7390) hackeeeee válasza cellpeti (#7389) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Flashget? :D

Véleményem szubjektív...

(#7391) bradam


bradam
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában a Chrome automatikusan a Yahoo-t állítja be alapértelmezett keresőnek, a Google helyett. Kitörlöm, Google-t alapértelmezetté teszem, de egy idő múlva megint már a yahoo-n fog keresni :O Valakinek valami ötlet,hogy miért vált át magától mindig :W ?

(#7392) cellpeti válasza hackeeeee (#7390) üzenetére


cellpeti
veterán

ok, lehúztam. Elárulod hogy lehet vele letölteni több file-t? mert nem értek hozzá

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7393) Rototti válasza hackeeeee (#7388) üzenetére


Rototti
senior tag

[troll] Azokat az oldalakat, amiket előrébb szeretnél látni, látogasd gyakrabban. :DDD Mert elvileg statisztikai alapon rendezi. [/troll]

Hivatalos info: "Sadly that feature was removed."

Kimi - The King of Spa

(#7394) hackeeeee válasza cellpeti (#7392) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg van olyan, hogy minden letöltése flashget-tel, vagy be lehet addolni tán, hogy hogy mindent töltsön le.. Elég rég használtam, akkor még volt benne ilyen funkció... De ha mégsem jó, akkor bocsi, közben találtam egy ilyet.

(#7393) Rototti: Csodálatos... Akkor marad a külön létrehozható "fül", csak ott meg az a gáz, h nincs előnézeti kép.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#7395) laszlohu


laszlohu
addikt

Érdekes dologra lettem figyelmes :

[link]

A linken lévő videó csak akkor játszható le, ha beregisztrálsz és bejelentkezel a youtube - ra,
hogy a korod megfelelő - e ,
szerintem egyszerűbb lett volna, ha előugrik egy link, hogy
elmúltál XX éves ( pl. 16 , 18 ).

(#7396) JetiRulez válasza laszlohu (#7395) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nagyon sok videónál előbukkan ez az üzenet és engem nagyon tud idegesíteni. Nem tudom miért, de nagyon fárasztó tud lenni ilyenkor az a 2 kattintás +felhasználónév-jelszó beírása.
A legtöbb weboldalon van választási lehetőség bejelentkezés nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7397) hackeeeee válasza laszlohu (#7395) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van már ilyen egy ideje.. Én akkor jöttem rá, amikor havernak küldtem egy videót, és Ő nem bírta megnézni, Én pedig igen.

Véleményem szubjektív...

(#7398) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!!!

Ki próbáltam ma a Firefox 8-at a véglegest lehet ,hogy placebo érzésem van de gyors lett nagyon sokkal gyorsabban tölti be a lapokat mint a Google Chrome.(Ja és nem trolkodok)

Nexus 5

(#7399) Depression válasza Kunsztler (#7398) üzenetére


Depression
veterán

Nem hiszem, hogy sokat számít. A flash játékok fura módon az ie-ben a leggyorsabbak én nálam. Felváltva használom a chrome/ie/firefox triót, és míg kezdetben a chrome gyorsasága nyűgözött le, mostanában sokkal fontosabb lett az egyszerűsége.

Elsődleges böngészőm mindenképp az marad, még annak ellenére is, hogy nem bírok kezdeni azzal az átk***tt plugin telepítős izé ellen semmit. Csak remélem, hogy mihamarabb frissíti magát egy normális változatra...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7400) JetiRulez válasza JetiRulez (#7326) üzenetére


JetiRulez
őstag

Szedjük össze:
Van egy weboldal, amire ha belépek, pár másodperc múlva átkerülök onnét egy másikra. A másik oldalt szeretném letiltani valahogy.
Próbát tettem eddig AdBlock-okkal, kipróbáltam SiteBlock és Chrome Nanny weblap blokkoló kiegészítőkkel, de semmi se fogja meg. :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.