Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Tegnap este frissítettem a Chrome-ot 57.0.2987.110-re. Ma délután vettem észre, hogy random időközönként meghal a scrollozás, de csak egy bizonyos oldalon (a melóm admin oldalán), minden más oldalon rendesen működik. Ez mi a fenétől lehet? Egy újraindítás után helyreáll, de elég idegesítő.a

(#24652) Nagymelák válasza Ronam (#24651) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Ebben a béta verzióban is ezt csinálja: 58.0.3029.19 beta (64-bit)

(#24653) Ronam válasza Nagymelák (#24652) üzenetére


Ronam
addikt

Meg lehet azt valahogy oldani, hogy a legutóbbi frissítést töröljem? Vagy honnan lehetne leszedni az előző verziót? Ez így nagyon nem jó.

(#24654) Nagymelák válasza Ronam (#24653) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Passz,én is próbálom kitalálni hogy mit lehet vele kezdeni.

(#24655) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Bal gombos menüt lehet valahogy modósítani, hogy mik jelentenek meg benne? - Egyszerűsítés kedvéért :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24656) Lauda


Lauda
félisten

Frissult a chrome 57.0.2987.110 (64-bit), a kereseses ugralas most sem jo.

(#24657) core i7


core i7
addikt

Sziasztok ,hogy lehetne megoldani ,hogy minden oldalon (fülön) ugyanaz jöjjön be indításkor? Mert mikor elindítom böngészőt az jön be amit szeretnék de ha már új fület nyitok mellé akkor nem ,hanem az eredeti google-s

(#24658) ACE- válasza Lauda (#24656) üzenetére


ACE-
addikt

Milyen kereséses ugrálás?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#24659) Lauda válasza ACE- (#24658) üzenetére


Lauda
félisten

Keress ra kepre, majd kattints ra valamelyikre, ezutan gorgess lejjebb es megint kattints. Latni fogod.

(#24660) csako válasza Lauda (#24659) üzenetére


csako
veterán

Verzió: 59.0.3043.0 (Hivatalos verzió) dev (64 bites) [link]
Nincs ilyen probléma.
Mármint FF-hoz képest van egy fura, nagyon gyors görgetés, mikor kb. 2 sorral a megnyitott kép alatt kattintok egy újabbra, de elviselhető.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24661) ignisz válasza csako (#24660) üzenetére


ignisz
senior tag

Helló. A dev mit jelent?

(#24662) csako válasza ignisz (#24661) üzenetére


csako
veterán

"Dev channel: Want to see what's happening quickly, then you want the Dev channel. The Dev channel gets updated once or twice weekly, and it shows what we're working on right now. There's no lag between major versions, whatever code we've got, you will get. While this build does get tested, it is still subject to bugs, as we want people to see what's new as soon as possible."

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24663) ignisz válasza csako (#24662) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm.

(#24664) ACE- válasza Lauda (#24659) üzenetére


ACE-
addikt

Semmi különöset nem veszek észre... Mit kéne látni?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#24665) MK VII


MK VII
veterán

Üdv.
Kérdés.
Mobilnetre, hogy tudok beállítani egy bizonyos oldalt?
Számítógépre kábellel küldöm a netet a telefonomról és egy oldalon sok a flash tartalom, illetve butítani szeretném az oldalt. Hogy tudom megtenni?

(#24667) MK VII válasza #20749568 (#24666) üzenetére


MK VII
veterán

Igazából AdBlock-kal megoldottam az "Elem blokkolása" menü alatt.. Beállítottam, hogy képeket ne mutassa.
Végül is nem flash tartalom van az oldalon közben rájöttem.. Illetve rosszul fejeztem ki magam az előbb.. Képek vannak egy keretben amiket vált az oldal. Igazából egyenlőre megoldva..
Köszi a válaszod. :)

(#24669) TeeJay


TeeJay
félisten

srácok legújabb chrome-ot most próbáltam ki
hogy lehet elérni azt hogy nem teljes kijelzőn tehát összehúzott lapon a lap feletti fél centis rész ne legyen?
6ilyen kis lapot rakok egymás mellé és minden mm hely számít de nem tudom csökkenteni a felső szakasz ikon méretét meg a címsort és társait

van erre valami mód hogy a lehető legkisebb legyen minden a böngésző ablakban?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#24670) NandorHUN válasza NandorHUN (#24655) üzenetére


NandorHUN
addikt

Erre esetleg valaki?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24671) SP4C3 válasza NandorHUN (#24655) üzenetére


SP4C3
veterán

Sajnos nem lehet.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#24672) Godimodi


Godimodi
tag

Sziasztok!
Sajnos nagyon gyakran összeomlik a Chrome miatt a gépem.(i3-5010u / 4gb ram /win10 )
Win 7 alatt is jelentkezett a probléma,ezért frissítettem win10-re.A Chromeot megszabadítottam minden bővítményétől (talán csak adblock,vagy hasonló volt egyébként,semmi extra),majd leszedtem a gépről.Utána visszaraktam és azóta is 4-5 ablak használata közben egyszerűen kiírja a gép,hogy kevés a memória,és bezárja a Chrome-ot.Ha megnyitom a feladatkezelőt, akkor viszont azt látom , hogy sosem 100%-os a Ram használtsága,hanem csak 66% és hasonlók, egyébként sem hatalmas memóriaigényű weboldalakat böngészek.Azt figyeltem még meg, hogy ha 100 megás nettel használom, akkor játssza ezt, ha máshol 4 megás nettel használom,akkor nem is emlékszem,egyáltalán volt-e ilyen probléma.Van valami tippetek esetleg? :R

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#24673) Lauda


Lauda
félisten

Tudnatok nekem ajanlani olyan kiegeszitot, amivel egy gombos megoldassal tudnek kepernyot menteni? Illetve tudna teljes weboldalt (tehat legorgeti magatol)? Eleg faraszto ez a printscreen-es megoldas es kulso program nelkul szeretnem.

Koszi!

(#24674) iguana válasza Lauda (#24673) üzenetére


iguana
őstag

1 gombos, teljes (gördítős) oldalas mentés. új lapon nyitja meg a lementett oldalt, törlés, mentés, history. és ennyi. szerintem tökéletes. :)
Full Page Screen Capture

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#24675) _ ĐanieL™ válasza Lauda (#24673) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Vagy kinyomtatod a weboldalt pdf-be.

(#24676) Bacusuz


Bacusuz
őstag

üdv!
kisfiam a suliban belépve maradt az egyik pc-n és egy kedves diák megváltoztatta a prifilképét.
Már módosítottam, de bejelentkezéskor és mikor fent ráklikkelek az ikonjára akkor a kilépés ablaknál is a rossz kép jelenik meg.
hogy tudom törölni?
a fényképek közül már töröltem.

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#24677) SP4C3 válasza Bacusuz (#24676) üzenetére


SP4C3
veterán

Cache-t törölted?

chrome://settings/clearBrowserData

Remélhetőleg jó lecke volt. :P

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#24678) Lauda válasza iguana (#24674) üzenetére


Lauda
félisten

iguana, _ ĐanieL™

Koszonom szepen az otleteket! Ez a kiegeszito tenyleg szuper! :K :K Hogy eddig miert nem erdeklodtem.... :N

(#24680) csako válasza #20749568 (#24679) üzenetére


csako
veterán

Chrome-ban nyomj egy "Shift + Esc-et", hogy lásd pontosan mi is eszik olyan sokat, melyik fül vagy kiegészítő.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24682) csako válasza #20749568 (#24681) üzenetére


csako
veterán

Kép alapján sejtettem mondjuk :) csak biztosra mentem.
Valószínű nem szereti a Chrome-ot akkor :D vagy valamelyik kiegészítő bekavar neki.
Ajánlom helyette az alkalmazást, amennyiben nincs "különleges" oka a webes használatának, bár most ránéztem és az sem annyira memória-spórolós.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24684) csako válasza #20749568 (#24683) üzenetére


csako
veterán

Elrejtheted az óra mellé is, ha ott elfér, a haladó beállításokban van rá egy kapcsoló.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24686) Rimuru válasza #20749568 (#24685) üzenetére


Rimuru
veterán

Maga a spotify app se jobb (Linux alatt)
1.0 GiB + 35.8 MiB = 1.1 GiB spotify (5)

Most jott ki frissites 2 napja, kivancsi leszek megoldottak-e ezt.

Vigyázat, csalok!

(#24687) Badboys


Badboys
őstag

Egy kis segítséget kérnék hátha valaki tudja a megoldást. Win.10 + chromot használok,de egy ideje nem úgy jelentkezik be,hogy Google Magyarország hanem Google Türkye ez mitől van? Egyszerűen már a halálba kerget ez a baromság. Napok óta keresem,hogy hol van átállítódva,de nem találom. Már meg fordult a fejembe,hogy újjra húzom a gépet ez miatt,de nincs hozzá affinitásom jobb lenne anélkül megoldani a problémát. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#24688) csako válasza Rimuru (#24686) üzenetére


csako
veterán

Windowson egy album meghallgatása után is 250 MB körül tanyázik összesítve (ennyivel is indult)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24690) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Chromium alatt több oldalnál is azt írja, hogy "Az ön kapcsolata nem privát", így nem enged belépni az oldalra.
Bejelentkezni sem tudok rendesen, értesítéseket se jeleníti meg hiba miatt.
Chrome alatt nincsenek ilyen gondok.
Mi lehet a hiba?
(Androidos chromiumon is hasonló problémák vannak, illetve a szinkronizálás se megy a chromium és chrome között)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#24691) Rimuru válasza zeon.hu (#24690) üzenetére


Rimuru
veterán

Az ugy erdekes hogy csak az egyiknel van hiba, azert bedobom ezt. Mind a ketto a lefrissebb build?

(#24689) Aweriot: Felesleges atmenni a ceg amugy is szarik a linux kliensre, ez pedig az app hibaja.

Vigyázat, csalok!

(#24692) zeon.hu válasza Rimuru (#24691) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megnézem majd, kösz!
Igen, chromium is magát frissíti.

#?*@&!

(#24693) SP4C3 válasza zeon.hu (#24692) üzenetére


SP4C3
veterán

Chromiumnak nem kellene magát frissíteni. Honnan töltötted le?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#24694) zeon.hu válasza SP4C3 (#24693) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tudom, de létezik a chromium updater.

#?*@&!

(#24695) laszlohu


laszlohu
addikt

Ha kiválasztom az alábbi linken a tömegközlekedést ,
akkor a háttérben mindenhova ezt a szöveget írja Ubuntun:

"API Key Required"

Másnál is ez van?

[link]

Egyébként az alábbi választ kaptam egy másik fórumon, csak ez nekem kínai :

[link200]

Köszönet

[ Szerkesztve ]

(#24697) laszlohu válasza #20749568 (#24696) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi az infot

(#24698) zeon.hu válasza Rimuru (#24691) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sajnos nem segített.

#?*@&!

(#24699) kiskacz


kiskacz
senior tag

Chrome-ra van olyan kiegészítő, ami az eszköztárra mentett "kedvenc" könyvjelzők szöveges formáját ikonra alakítja át? Foxon' ezt használtam, de hasonlót nem találok... Köszi! :R

Huawei Mate 8

(#24700) Lauda válasza Lauda (#24678) üzenetére


Lauda
félisten

Felbatorodva :D :D a legutobbi megoldas kapcsan, szeretnem kerdezni, hogy esetleg letezik olyan kiegeszito, amivel le tudom tolteni pl innen a musorokat?: http://hirtv.hu/riasztas/a-nyomor-vamszedoi-1391617

Gyakran akadozik az egesz es olyankor visszaugrik az elejere, igy elofordul, hogy nem tudod vegignezni a musort.

Koszonom!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.