Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) bzs73


bzs73
őstag

Üdv.
you tube downloader nem létezik? Nekem egyik engedi a you tubeot. :U

If a second or you are the first to lose.

(#24452) csako válasza bzs73 (#24451) üzenetére


csako
veterán

JDownloader többek között erre is alkalmas.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24453) KFORboy


KFORboy
senior tag

Jelentem itt is meggyógyult a YT...

Amúgy "vicces", hogy egy pillanat alatt kitalálnak valami módosítást az amúgy teljesen jól működő rendszerre ami elbaCCa azt, utána közel 2 hétig ülnek rajta, hogy kijavítsák azt és addig nem lehet használni normálisan a világ leggyakrabban látogatott videós felületét. :C

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#24454) Lauda válasza KFORboy (#24453) üzenetére


Lauda
félisten

Ami szinten a google tulajdona. :U

(#24455) -secret- válasza KFORboy (#24453) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szintén jó.

(#24456) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, a Chrome legújabb verzióját használom, kíváncsi lennék, szerintetek van értelme lecserélni az Adblock plus-t az Ublock origin bővítményre? Párszor már hallottam, mintha jobb lenne. Ez igaz? Ha igen, miben? Köszi a tanácsot.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#24457) bzs73 válasza csako (#24452) üzenetére


bzs73
őstag

Köszi, tényleg. Ezt el is felejtettem, pedig régebben használtam már.

If a second or you are the first to lose.

(#24458) SP4C3 válasza junior11 (#24456) üzenetére


SP4C3
veterán

Adblock Plus-t Adblock Pro-ra inkább. Jobban szűr, Adblock elásta magát amikor egyes reklámokat nem block-olt, gondolom kaptak egy kis pénzt, hogy tegyék őket a kivételek közé, eladták a lelküket. ;]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#24459) junior11 válasza SP4C3 (#24458) üzenetére


junior11
veterán

Végül mégis felraktam az ublock origin-t, meglátom, milyen lesz, ha nem tetszik, megy vissza az Adblock :D Kell rajta vmit állítani vagy hagyhatom úgy, ahogy van letöltés és telepítés után?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#24460) Lauda válasza junior11 (#24459) üzenetére


Lauda
félisten

En adblock plus-rol valtottam originre es mintha seggberugtak volna a chromot ugy begyorsult. A szuroknel nalam ki van pipalva minden eszerint: [kép]

(#24461) junior11 válasza Lauda (#24460) üzenetére


junior11
veterán

Hát nekem nem volt lassú az Adblock plus-szal sem, a beállításokat megnézem, köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#24462) Lauda válasza junior11 (#24461) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem sem volt vele lassu.

(#24463) SP4C3 válasza Lauda (#24462) üzenetére


SP4C3
veterán

Shift+ESC a chrome-ban ott megtudod nézni mennyit zabál az ABP vs ABP.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#24464) Lauda válasza SP4C3 (#24463) üzenetére


Lauda
félisten

12gb memoriam van, nem foglalkoztam sosem ilyesmikkel. :)

(#24465) SP4C3 válasza Lauda (#24464) üzenetére


SP4C3
veterán

Még ha 1024GB memóriád is van, akkor is foglalkozni kell vele. :N

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#24466) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, baj ha az adguard-et és a ghostery-t is használom? Vagy nem kell aggódnom, nem zavarják 1mást? köszi

(#24467) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

sziasztok

találkoztatok már ilyennel?
[kép]

minden google tulajdonú oldalnál azt írja hogy nem biztonságos a kapcsolat, googleon kívül minden jó
más böngészőkkel sincs baj, csak a chrome csinálja ezt
más gépekkel a hálózaton sincs semmi baj

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#24468) Oldman2


Oldman2
veterán

RSS hírfolyamok olvasására a Newsblur -t használtam eddig Chrome alól.

Pár napja (hete?) nem töltődik be az oldal, miközben más böngészőből működik minden rendben.

Találkozott már valaki ezzel (vagy ehhez hasonló) problémával? Mit lehet ilyenkor tenni (egyelőre böngésző szinten)?

(#24469) laszlohu válasza SP4C3 (#24408) üzenetére


laszlohu
addikt

"Nálam él az oldal "

Nálam is él az oldal, csak ha rákattintok az elfogadóhelyek gombra alul,
a [link]elt oldalon, akkor meghal.

(#24470) SP4C3 válasza laszlohu (#24469) üzenetére


SP4C3
veterán

Bumm, és tényleg. Elég gányul lehet kódolva a weboldal, az "elfogadóhelyek"-re kattintás után a szerver:

americanexpress.hu refused to connect.

:F

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#24471) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Van egy online árúház, ahol az akciós termékeket egy "matricával" jelölik meg, viszont nincs ezeknek az akciós termékeknek külön gyűjtőhelyük a weblapon. Létezik valamilyen kiegészítő, ami kilistázza azokat a termékeket, amelyek ilyen módon vannak megjelölve?

(#24472) Kbhont


Kbhont
senior tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném!
Tegnap beszippantottam egy virust! A tünet az volt, hogy elkezdett oldalakat megnyitni a Chrome.
Elkezdtem a könyvtárből törölgetni azokat a mappákat , fájlokat amik a virus bejövetelének időpontjára estek!
Kisebb nagyobb kinlódással sikerült minden könyvtárat rendbe tenni!
Chrome törlés és után új verzió telepítése!
Most már csak az a gondom, hogy mikor a keresőbe beírok egy címet, akkor a címsor alatti menü (összes/képek/video/új) menű át vált angolra!
Ez annyira nem is zavarna, de olyan mintha nem a Google motorja keresne, hanem pl a Bingg...
Lenne valakinek valami ötlete?
Köszönöm előre is!

(#24473) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Van egy privát és egy nem privát felhasználású gépem, Chrome böngészőt használok mindkettőn. A priváton és a telefonomon teljes szinkron alatt van a két böngésző. A melós gépre viszont nem akarom (de sajnos felkerültek) a privát könyvjelzőim is.
Hogyan tudom úgy törölni őket, hogy ne kavarjon be a többi gépen (privát és teló) a könyvjelzőkbe?
Okés, hogy kijelentkezve a fiókomból, törlöm őket de ha belépek, mert valamiért a melós gépről kell megválaszolnom egy levelet, akkor elkezdi magát szinkronizálni? Le tudom tiltani valahogy, hogy ne szinkronizáljon erről és erre a gépre ha be vagyok lépve a fiókomra?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#24474) TRob1 válasza HoTaZo (#24473) üzenetére


TRob1
veterán

Bemész a cégesen a beállításokba, ott a Speciális szinkronizálási beállításokba, és megadod mit szinkronizálhat és mit nem.

Amúgy Chrome-ba való bejelentkezés nélkül nem tudod megnézni a leveleid a gmail.com-on? :F

¤ R'n'R ¤

(#24475) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ez mindig így volt a Chrome-ban hogy elérek a görgetéssel egy lap aljára és még vagy 3-5 cm-t tudok tovább görgetni majd hirtelen visszapöcköl a lap aljára?
Ezt ki lehet kapcsolni valahol?

20 éve a Prohardveren

(#24476) TRob1 válasza odrif (#24475) üzenetére


TRob1
veterán

Ilyet hol tapasztalsz? Asztali, laptop, telefon? Egérrel, touchpaddal, érintővel? :F

Mert én mondjuk sehol. :D

szerk: Ez nem touch vagy telefon beállítás? Mert ott szokott ilyesmi lenni... Vagy csak Chrome-nál tapasztalod?

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#24477) HoTaZo válasza TRob1 (#24474) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem találok Speciális szinkronizálási beállításokat a Crome-ban.

Nekem, nem sikerül úgy megnéznem a leveleimet, hogy ne lépjek be a fiókomba.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#24478) odrif válasza TRob1 (#24476) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Megvan a hibás.
Chromium Wheel Smooth Scroller bővítmény kavart be. (Linux és Chromium használatához kellett, de a Win alatti Chrome-hoz is feltelepítette, gondolom mert egy névvel vagyok bejelentkezve mindkettő böngészőn.

20 éve a Prohardveren

(#24479) TRob1 válasza HoTaZo (#24477) üzenetére


TRob1
veterán

A gmail fiókodba értelemszerűen belépsz. De akkor bejelentkezik Chrome-ba is? Nem hisze. De ha igen, ezt nem tudtam, lévén mindig be vagyok jelentkezve.

szerk: Most kipróbáltam, kijelentkeztem, természetesen simán megnézhető a gmail fiók Chrome-ba való bejelentkezés nélkül is, és gmailezés közben/után sem jelentkezik be magától a Chrome-ba. :D

(#24478) odrif :
:DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#24480) HoTaZo válasza TRob1 (#24479) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, ezzel most mindent arra állított be, mint a másik gépemen van (pedig még le se okéztam, csak beléptem és pörgette magát), eddig csak a könyvjelzők voltak. :F

Viszont ezzel nem a fiókomat állítom át, csak nem a privát hanem a céges gépről?
Ránéztem a privát gépre, ott maradtak a pipák, remélem így is marad. Igaz, ott nem kívánok átváltani Minden szinkronizálásáról, Szinkronizálás beállítására. Csak remélem, hogy ha egyszer mégis váltok, akkor nem a céges gép alapján fogja kipattintani a pipákat és törölni a dolgokat! :DDD

szerk: Most kipróbáltam, kijelentkeztem, természetesen simán megnézhető a gmail fiók Chrome-ba való bejelentkezés nélkül is, és gmailezés közben/után sem jelentkezik be magától a Chrome-ba. Ezt nem nagyon értem. A Chrome-ot megnyitva rányomok a kezdő lapomon (nekem a google.hu) fent jobb oldalt a Gmailra, ezután be kell lépnem a google fiókomba, hogy megnézhessem a leveleimet, de eddig is benne voltam a Chrome-ban... :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#24481) TRob1 válasza HoTaZo (#24480) üzenetére


TRob1
veterán

Chrome-ba akkor vagy bejelentkezve, ha jobb felső sarokban a 3 szokásos kis ikon (bezárás...stb.) mellett balra látod a neved, illetve ha a beállításokba belépve látod mélcímed meg amit linkeltem... Na ha leválasztod a cégeseden a Chrome-ot (az első képen a bekarikázott mellett balra látod), akkor nem fog semmit szinkronizálni arra a gépre/arról a gépről. Leveleid meg ugyanúgy meg tudod nézni.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#24482) HoTaZo válasza TRob1 (#24481) üzenetére


HoTaZo
őstag

:DD Láttam eddig, hogy ott a nevem a 3 ikon mellett, de nem is foglalkoztam vele. Hát így vagyok akkor a Chrpme-ba lépve! :D :C
:R
Viszont! A cégesen most nincs ott a nevem, de a Beállításokban, ott ahol mutattad, ott a mail címem és amit bekarikáztál. :F

Nah, akkor csak nem szabad belépnem a Crome-ba a cégesen. Így jó lesz. :R :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#24483) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Mi az oka annak, hogy képkereséskor a Kép megtekinése gombra kattintva egyes képeket megnyit a böngésző másokat meg letölt a meghajtóra?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#24484) Kbhont


Kbhont
senior tag

Chromenál van olyan lehetőség mint mozzilánál volt a about:config?

(#24485) Rimuru válasza Kbhont (#24484) üzenetére


Rimuru
veterán

Pont olyan nincs.
about:about alatt megtalalod mik vannak.

Vigyázat, csalok!

(#24486) Kbhont válasza Rimuru (#24485) üzenetére


Kbhont
senior tag

Köszi!
Remélem így már megtalálom amit keresek! :R :R

(#24487) Kbhont


Kbhont
senior tag

Szóval!
Már eljutottam oda, hogy csak egy tünetem van!
Méghozzá a Chrome indításánál egy nem kért oldal jön elő amit nem bírok eltüntetni!
Esetleg van valami ötlet!
Pirossal van bejelölve!

(#24488) Rimuru válasza Kbhont (#24487) üzenetére


Rimuru
veterán

A parancsikon amivel inditod tartalmazza valamilyen formaban, onnan kell eltuntetni.

Vigyázat, csalok!

(#24489) Kbhont válasza Rimuru (#24488) üzenetére


Kbhont
senior tag

Az már szét cincáltam, de nem találok benne semmit...

(#24490) Rimuru válasza Kbhont (#24489) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem tudom windows alatt milyen csodakat szoktak meg muvelni, esetleg nezd meg a kornyezeti valtozokat, vagy valahol registryben.

Vigyázat, csalok!

(#24491) SP4C3 válasza Kbhont (#24489) üzenetére


SP4C3
veterán

Kiegészítôk?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#24492) Oldman2 válasza Kbhont (#24487) üzenetére


Oldman2
veterán

Mi van beállítva a Beállításokban, mit csináljon a Chrome Induláskor?

(#24493) TRob1 válasza Kbhont (#24487) üzenetére


TRob1
veterán

(#24494) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Úgy látszik, hogy az új gépem csatasorba állításakor, a Chrome szinkronizálással valami elcsúszott. Az alábbi képen láthatóan idegen karakterek fészkelődtek be. Nézegettem, hogy merre tudom ezt normál állapotba visszarántani, de nem igazán jutottam dűlőre.
Ehhez kérem segítségeteket.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#24495) HoTaZo válasza HoTaZo (#24494) üzenetére


HoTaZo
őstag

:O
Senkinek nincs ötlete, hol állíthatnám helyre?

Az előző kép mobilról volt, ez pedig a privát gépemről. A dolgozóson is ilyen. Foxban és szégyenszemre ( :U ) I.E.-ben viszont jó. Tehát tényleg valami a Chrome-ban állítódott el. Nem értem, hogy miért a Windowsban kéne állítanom a Chrome karakter problémáján?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#24496) wolf88


wolf88
tag

Sziasztok!

Bizonyos oldalak chrome alatt nem jönnek be. Illetve egy mp erejéig betöltődik, majd ezt írja ki:

[link]

Másik böngészővel simán betöltődnek ezek az oldalak, nem dobja fel. mi lehet a probléma?Más találkozott már ezzel?Köszi

(#24497) wolf88 válasza wolf88 (#24496) üzenetére


wolf88
tag

Úgy látszik megoldódott a problémám. Egy ún. SecurityGuide bővítmény lehetett a ludas, letöröltem és egyből bejönnek az oldalak.

(#24498) RexpecT


RexpecT
addikt

Nekem sem megy a videó ma délután óta. Teljesen mindegy hogy YT vagy FB vagy más kisebb oldalon beágyazott videó, egyszerűen nem megy. :W

(#24499) csampei válasza UnSkilleD (#24467) üzenetére


csampei
senior tag

Ez engem is érdekelne,de úgy látom hogy ez kettőnkön kívül senkit sem foglalkoztat...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#24500) laszlohu válasza csampei (#24499) üzenetére


laszlohu
addikt

A neten a következő megoldásokat javasolnak :

1.
Töröld a böngészési előzményeket, bepipálva az összes pipát, amit törölni lehet.

2.
Kapcsold ki az SSL, illetve HTTPS keresést az antivírus szoftveredben

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.