Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) Joker88


Joker88
őstag

mostanában egyre több ilyen képet kapok netezés közben..

A Chrome verzió pedig ez :

Mi lehet a probléma ? Valaki már találkozott ilyennel ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#19902) Zolaash válasza LÁZ (#19900) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Legfrissebb króm van fent. Az előző verzióval is csinálta... Na mind1, remélem előbb-utóbb megoldják.

Rip and tear

(#19903) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok
Chromenál azt hogy lehet beállítani hogy több ablak bezárása esetén, figyelmeztessen még kilépés előtt? :R
A belső beállításoknál sem találom (about:flag)

[ Szerkesztve ]

(#19904) spammer válasza Maxtreme (#19903) üzenetére


spammer
veterán

Ha jól tudom, nem lehet. Azt be tudod állítani, hogy induláskor ott folytassa, ahol abbahagytad, azaz megnyitja neked automatikusan a bezáráskor nyitva hagyott lapokat. Vagy ha nem állítod be, akkor Ctrl+Shift+T-vel újra tudod nyitni az utoljára bezárt lapokat.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19905) blakey válasza Maxtreme (#19903) üzenetére


blakey
titán

OSX alat cmd+Q-val lehet úgy kilépni, hogy figyelmeztessen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19906) Maxtreme válasza spammer (#19904) üzenetére


Maxtreme
addikt

köszi. Hát ez szomorú. Alap dolognak gondoltam volna.

blakey: Emiatt azért nem cserélném le a kindózt.. :D

(#19907) blakey válasza Maxtreme (#19906) üzenetére


blakey
titán

Én ilyet nem mondtam, hanem lehet, hogy egy ctrl + valami megoldja (lehet, hogy Q), egyébként kevesebb gonddal járna. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19908) Maxtreme válasza blakey (#19907) üzenetére


Maxtreme
addikt

sajnos nem :(

Nincs nekem semmi gondom a win7-el :)

(#19909) default.


default.
őstag

Sziasztok.

Gmail, több fiók, felh.nevek-jelszavak mentve. Mindig ugyanazzal a fiókkal lépek be, de most egy másik elmentett fiókkal léptem be, azóta azt hozza be alapból, ha megnyitom a gmail-t. Hogy a vérbe kell visszaállítani? Nem tudom megjegyezni :D

köszönöm előre is

(#19910) spammer válasza default. (#19909) üzenetére


spammer
veterán

Jobb felső sarok, katt a nevedre (vagy email címedre) lenyílik a panel és ott lesz a kijelentkezés gomb. Utána bejelentkezel egy másik fiókkal, ennyi.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19911) default. válasza spammer (#19910) üzenetére


default.
őstag

Nem, félreértettél. Nem marad bejelentkezve, hanem ugye ha gmail-t behozom, akkor a bejelentkezéskor a felh.név,jelszónál nem az általam kívánt fiók adatai jelennek meg alapból, hanem egy másik saját fiókomé, és hiába váltom át másikra, és jelentkezek be azzal, következő alkalommal megint ebbe a fiókba tudnék belépni..

(#19912) spammer válasza default. (#19911) üzenetére


spammer
veterán

Passzolom akkor. Esetleg töröld a megadott adatokat, guglis sütiket, aztán újra jelentkezz be az elsődlegessel, úgy talán megjegyzi.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19913) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!
Hogyan lehet beállítani, hogy a Chrome ne a C meghajtót használja átmeneti tárolónak a letöltésekhez? Tehát be van állítva az E meghajtóra egy letöltő mappa, ahol van hely bőven, viszont először a C-re tölti le a Chrome mappáján belülre, és utána helyezi át.
Megoldás kellene, mert a letöltendő fájlok közel 30giga méretűek egyenként, a C-n pedig maximum 10 van, ráadásul SSD.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#19914) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Valaki szíveskedjen már megnézni az alábbi oldalt, hogy műxik-e a videó rajta.

[Link]

Nekem kb így néz ki az egész.

Hasonló eredményt kapok, ha az Origo.hu oldalon akarok bármilyen videót megnézni. Youtube rendesen megy.

A_ScHuLcZ: Próbáld meg alapból a másik meghajtóra telepíteni a Krómot.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19915) blakey válasza KubanitoS (#19914) üzenetére


blakey
titán

Nincs vele semmi baj.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19916) A_ScHuLcZ válasza KubanitoS (#19914) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

A Chrome jó helyen van az SSD-n, kizártnak tartom, hogy nem lehet megadni hová pakolja az ideiglenes letöltési fájljait.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#19917) Dluinet válasza KubanitoS (#19914) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mikor felraktam az reklámblokkolót, utána már nem jelent meg a videó, később hiába szedtem le, akkor sem látszott.
Csak inkognitó módban tudtam megnézni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19918) blakey válasza Dluinet (#19917) üzenetére


blakey
titán

Nekem fent van az adblock és megy a videó is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19919) KubanitoS válasza Dluinet (#19917) üzenetére


KubanitoS
veterán

Van nekem is reklámblokkolóm, de végül egy sima cookie-törlés megoldotta a gondot. Remélem így is marad.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19920) Dluinet válasza blakey (#19918) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem is megy, de nincs is fent reklámblokkoló

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19921) albgab


albgab
aktív tag

Sziasztok!

Ma valamit frissített a chrome és az alsó sáv fekete lett és valami polc rendszer jött be agy chromos start ikonnal.
Ezt hogyan tudom eltüntetni?

Köszi

(#19922) Malachi


Malachi
addikt

sziasztok!

látom már más is jött ilyen gonddal, de úgy látom nem kapott választ. most megpróbálom én is, hátha, mert nagyon idegesít a dolog.

pár hete a Chrome minden indításnál ezzel fogadott: "Profilját nem sikerült rendesen megnyitni", stb. stb. akkor feltúrtam a netet megoldás után kutatva, mindenki mást írt, nekem egyetlen módszer vált be, ha törlöm a felhasználómat és újra belépek, létrehozva egy újat. (beállítások - személy - felhasználó törlése) ilyenkor hiba nélkül újra szinkronizál mindent és megy. ment, először két hétig, aztán újra jött indulásnál a hiba. megcsináltam újra. két napja. és már megint ezzel fogad. csak az a gondom, hogy ha törlöm felhasználót, az új belépésnél megint vissza kell állítanom az oldalméreteket, meg egyáltalán, nem normális ez így.

ez Chrome hiba, Win hiba, (8.1-em van) vagy micsoda? létezik rá bármilyen tartós megoldás? kb. 3-4 éve használok Chrome-ot, soha ilyet nem csinált. most miért kezdte el, miért most kezdte el?

ha valaki tud valamit ezzel kapcsolatban, ne tartsa magában! köszönöm!

(#19923) spammer válasza Malachi (#19922) üzenetére


spammer
veterán

Csak tippelek: nem lehetséges, hogy valami kiegészítő kavar be? Azokat is szinkronizálja, a beállításaival együtt?

Amúgy ilyen hiba esetén szerintem érdemesebb teljesen lepucolni: uninstall + program files-ból a maradékot ha van, és persze főleg az APPDATA-ban lévő guglis/chrome-os mappát, mert előfordulhat, hogy uninstall esetén nem pucol ki onnan mindent, így újratelepítés esetén lehet belőle gebasz. És ha megvolt az pucolás, esetleg még egy registry pucolót is rá lehet ereszteni, nem maradt-e valami bejegyzés. Aztán ezek után egy "clean install".

Persze ilyenkor tényleg elveszik minden beállítás, de a könyvjelzőket ki lehet menteni, jelszavak fel lehet írni, vagy persze vissza lehet szinkelni az adatokat, csak ki tudja, hogy nem okoz-e megint valami gebaszt később. Egy próbát talán megér.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19924) Malachi válasza spammer (#19923) üzenetére


Malachi
addikt

hát, egy ABP meg egy Logitech bővítmény van, illetve a Zenmate, utóbbit most kilőttem, hátha.

nem szeretnék reinstallt, ha nem muszáj.

köszönöm!

(#19925) Zolaash válasza Malachi (#19924) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ha szinkronizálva van a krómod egy gmail fiókkal, és uninstallálod a krómot, (pucolás, stb, ahogy spammer kolléga kifejtette) aztán vissza telepíted, majd megint szinkronizálod, akkor a könyvjelzőket, bővítményeket, minden firlifrancot fel fog tenni magától. A beállításoknál pedig be tudod lőni, hogy az eredeti méret hány százalékán nyissa meg az új lapokat.

Rip and tear

(#19926) Malachi válasza Zolaash (#19925) üzenetére


Malachi
addikt

ez így van, de kétnaponta akkor sem nyerő ezt végigcsinálni. meglátjuk, mit hoz a következő pár nap.

(#19927) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, valaki találkozott mostanában ebay használat esetén, hogy folyamatosan zabálja a memóriát? :F , én most láttam, hogy laponként 3-400 megát vagy többet is foglal.

Van vmi trükk a memória optimalizálásra, vagy vmi felső korlát beállitására a chrome-ban?

Verzió: 39.0.2171.95 m

bővitményeket nem használok, a PH eszközöket

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#19928) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Miért áll át a chrome nálam erre a verzióra?

Verzió: 39.0.2171.95 dev-m (64-bit)
Sima verzió volt eddig. Utána a frissítéseket letiltotta a rendszergazda azt írja.

(#19929) csizs


csizs
aktív tag

Miért nem játsza a chrome az instagram videókat? MP4 formátumuak?

1x éve a prohardveren!

(#19930) gban


gban
Közösségépítő

Melóban a Chrome alatt megjelenik az ie emuláció vagy hogy hívják gomb, amivel ie módban lehet egy oldalt megnézni.
Nem használok Chrome-ot, nem is ismerem, de ez a funkció kellett volna máshol is.
Feltelepítettem, de nem tudom beállítani hogy megjelenjen ez a lehetőség.
Hol találom?
39-es jött le, cégnél talán 38-as van, de azt írja, naprakész.
Win7 mindkét esetben, cégnél 64 bit, itt 32.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#19931) gban


gban
Közösségépítő

Megvan, ie tab a becsületes neve, és bővítmény.

Postázást nem vállalok.

(#19932) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!

A következő gondom lenne,tegnap még tökéletesen működött ma reggel viszont a Chrome úgy döntött hogy a Flash-es játékokat nem indítja el,azt írja ki hogy a plug-int nem sikerült betöltenie. A Chrome verziója: 39.0.2171.95 m-64bit

Mi lehet a megoldás?

Köszönöm

(#19933) skitzoo


skitzoo
senior tag

Sziasztok. Az ilyennel mit lehet csinálni? :F

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#19934) csako válasza skitzoo (#19933) üzenetére


csako
veterán

Böngészőben: Menü gomb -> További Eszközök -> Bővítmények ---> Távolítsd el, ami nem kell.
Vezérlőpult -> Programok és Szolgáltatások -> CinemaP (vagy bármi hasonló, amiről tudod, hogy nem akartad felrakni) -> Eltávolítás
Utána pedig futtass le egy MBAM-ot
Remélhetőleg ez elég lesz.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19935) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Tudtok abban segíteni hogy hogyan tudnám növelni a G Drive tárhelyemet? Vásárolni nem akarok!

(#19936) cool13


cool13
őstag

Sziasztok!
Készítettem egy fiókot. Ez már a harmadik. Megnyitom a Crome-ot, a Google.hu főoldalam. Jobb felső sarokban alkalmazásokra bökök és kiválasztom a Drive-ot vagy a Gmail-t akkor egyből az új megjegyzett űrlapot jelszóval dobja be. Ezt nem szeretném. Az kellene mint eddig, hogy az űrlap kitöltő segítségével eltároltak közül kiválasztom az éppen aktuálisan használni kívántat, és beírom a hozzá tartozó jelszót a belépéshez.
Hiába töröltem az előzményeket, a mentett űrlapkitöltéseket nem felejti el. A mentett jelszavakat nem szeretném, mert van pár egyéb amit ritkán használok és képes vagyok elfelejteni. Viszont egyesével meg nem tudom kifejezetten a Google mellé társítottat.
Volna valami használható ötlet erre?

(#19937) spammer válasza cool13 (#19936) üzenetére


spammer
veterán

Azért tölti ki a jelszót, mert meg van jegyeztetve a böngészővel. Egyesével hogy hogy nem tudod törölni, ha el vannak mentve? [link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19938) cool13 válasza spammer (#19937) üzenetére


cool13
őstag

De nem szerepel abban a listában. Ezért írtam ide, mert nem értem akkor hol jegyezte meg.

(#19939) cool13 válasza spammer (#19937) üzenetére


cool13
őstag

Sikerült.

Direkt megjegyeztettem mindent, de az előző listában nincsenek. Nem ott jelzi meg a Google jelszavakat. A címsor jobb szélén a csillag mellett jelenik meg egy kulcs jel. Ott lehet ezeket kezelni.

Azért köszönöm a reagálást!

(#19940) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Van valami ötletetek, hogy a Chromeban miért csinálja pár oldalnál, hogy mintha örökké töltene az oldal, pedig már teljesen használható? Így:

Az OS Win8.1 64bit, a Chrome a legújabb verzió.

(#19941) #41133696 válasza mttssz (#19940) üzenetére


#41133696
törölt tag

Melyik csatornán a legújabb?

(#19942) mttssz válasza #41133696 (#19941) üzenetére


mttssz
senior tag

Ha arra irányul hogy béta, dev meg ilyesmi verziók-e, akkor nem, sima stable. 39.0.2171.95 m a verziószám.

(#19943) mttssz válasza mttssz (#19942) üzenetére


mttssz
senior tag

Ha esetleg ez is segít, bővítményeim AdBlock, AdBlock Plus, Google Levélfigyelő, Tweetdeck, de ezeket már kikapcsolgattam, és úgyis fenn áll a probléma.

(#19944) spammer válasza mttssz (#19940) üzenetére


spammer
veterán

Lehet, hogy a háttérben még szöszöl valamivel, valami script/plugin vagy látogatottságmérő/statgyűjtő cucc, esetleg social plugin vagy beágyazott akármi. Nálam is előfordul, Opera alatt is.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19945) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Az asztali gepre friss chrome-ot telepitek es szeretnem az osszes beallitast, konyvjelzoket mindent attenni oda is. A lenyeg, hogy tok ugyan az fogadjon ott is, mint a notin. Megoldhato ez? Koszonom!

(#19946) spammer válasza Lauda (#19945) üzenetére


spammer
veterán

APPDATA-ban túrd elő a gugli/chrome mappát, a "Default" az alapértelmezett profil mappa, amiben benne van az összes cuccod. Azt másold át az új gépre a megfelelő helyre (értelemszerűen APPDATA-s guglis mappába, mint a notin is).

szerk: ha minden igaz, ez a pontos elérési út:
C:\Users\felhaszálóneved\AppData\Local\Google\Chrome\User Data

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19947) Lauda válasza spammer (#19946) üzenetére


Lauda
félisten

Meg is talaltam, koszonom szepen a segitseget! :B

(#19948) vgyuri válasza Lauda (#19945) üzenetére


vgyuri
őstag

Nálam alapból ugyanaz fogad ha új gépre telepítem fel, csak be kell jelentkeznem a Chrome-ba, még az extension-okat is letölti, nem kell mókolnom.

(#19949) Lauda válasza vgyuri (#19948) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi szepen, kiprobalom! :R

(#19950) w333


w333
félisten

Kellemes boldog békés (bugmentes) karácsonyt mindenkinek ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.