Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17070) Gorneck válasza boogie84 (#17069) üzenetére


Gorneck
titán

Ha üresjáratba is ezt teszi, akkor lehet gond így már...de játék alatt természetes is lehet.

Cpu terhelés sincs ilyenkor? Pár százalékos? 15-20% esetleg picivel nagyobb...az baj, hogy ezt rohadt nehéz lesz megoldani...az, hogy megugrik a fordulat...az lehet egy futó alkalmazás pár %os cpu terhelésétől is...vagy mint írtam egy FF egy IE indítástól is..ha tényleg nem csinál semmit a gép és te se rajta, akkor meg kell nézni nem e egy progi terheli a gépet pár másodpercre ami miatt a bios megemeli a fordulatszámot...de mint írtam nekem is ez volt a gyári és a scythe hűtőm 9es pwmes ventijével...ha volt cpu terhelés akkor felpörgött néha néha...és az ugye nem biztos, hogy hőmérsékletugrással jár...

Próbáld még esetleg a bios frissítést vagy a voltage alapú szabályzást...meg kiszűrni mi terheli le a procid mikor nem kéne semminek...
Játék alatt meg sztem ne csodálkozz, hogy jobban pörög egy venti a kelleténél...anno ezért vettem 12es ventivel ellátott hűtést vagy legalább olyat amin lehet cserélni...a Samurai ZZ pont ilyen...

A cpuz nem bétát is nézted? 32bites vagy 64es az OSed és annak megfelelőt szedtél le?

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.