Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4212) danntora


danntora
tag

Hali! Nagyon nagy gondban vagyok és már tele van a t...öm ezzel a lappal.Tudniilik van most egy Gigabyte P35-DS3-as lapom C2D e6750-el, 2x1 giga kingmax rammal, Corsair vx450-es táppal, 2 sata-s vinyóval, 2 optikai drive-al meg egy 7950 gt-vel.
A problémám az hogy egyszerűen nem tudom működésre bírni a hálókártyát semmilyen módon. Ha indításnál csak a proci, vga meg egy billentyűzet megy, rákötve a hálókábelt (Kábelmodemem van egyébként), az állapotjelző led nem ég csak villog ami azt jelenti hogy nem érzékeli a PC-t. Namost ha berakok egy másik hálókártyát, azt sem ismeri, a kábel vége nem villog. Elvittem egy üzletbe és ott ugyanezt megcsinálták egy 7600 gt-vel, egy fsp táppal és egy T-online-os kábelmodemmel és nekik egyből felismerte. A biosban ahol van olyan menüpont hogy megsaccolja a kábel hosszát, nálam mindenhol 0-t ír, az üzletben egyből kiirja a kábel hosszt meg a kapcsolat módját. Az XP-n fel tudom rakni a drivert simán, de sarokban irja hogy nincs csatlakoztatva hálózati kábel.Felraktam az F6-os biost is de semmi változás. Lécci akinek volt hasonló problémája vagy esetleg sejti mi lehet a gond segítsen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.