Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) fdisk


fdisk
őstag

Tudom :D
Van egy autoexec.bat 19b
FLASH895.exe 172.2k
p35ds3r.f4 1.0M

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#3952) PeterPH válasza fdisk (#3951) üzenetére


PeterPH
senior tag

Talán a ds3-ba nem kellene ds3r bios-t tenni.

szerk.: nem megy ez a helyesírás...

[ Szerkesztve ]

(#3953) fdisk válasza PeterPH (#3952) üzenetére


fdisk
őstag

Azért ne nézz ennyire hülyének. :) ds3r lapom van.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#3954) PeterPH válasza fdisk (#3953) üzenetére


PeterPH
senior tag

Nem állt szándékomban, de nem ezt írtad, és a konfigod sincs kitöltve...

@bios programot próbáltad win alatt? Az is hibát ír?

[ Szerkesztve ]

(#3955) fdisk válasza PeterPH (#3954) üzenetére


fdisk
őstag

Igazad van!Én kérek elnézést!Ott roszul írtam.
Vmi lett belőle. :D
De még mindig nem tudom az audio drivert feltenni.Itt olvastam vhol,de már meg nem tudom mondani melyik hsz volt az.
Utána nézek,de aki tudja választ mielőtt én megtalálom,akkor kérem ne fogja vissza magát! :DD
Viszont még mindig nem a valós adatokat írja ki az everest és a cpu-z sem a frekiről.
Most a biosban 8*425,az everest ill a cpuz viszont hol 6*425 hol 8*425 lát.
Azt megmondaná vki,h a 6750-nek mennyi a alap vcore?
A cpuz 1.200V-ot mutat,de időnként ez is ugrál és mutatott már 1.355V-ot is.
Melyik a helyes?És miért ugrálnak az értékek?(freki és a vcore)
Egyébként itt bebootol a vas,de az orthos elhányja magát 1 sec után. :DDD
Egyedül a mch feszt és a ram feszt emeltem meg.(0.1 ill 0.2V-al)

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#3956) Gorneck válasza fdisk (#3955) üzenetére


Gorneck
titán

Audio!

Nézz utána ezeknek Eist, C1E, ha tisztában leszel fogalmukkal, akkor végre leesik, hogy egyik progi sem hibázik és jól ír ki mindent.
Ez procitól függ, Cortemp pl kiírja.
Lehet kéne a procinak is nem?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#3957) fdisk válasza Gorneck (#3956) üzenetére


fdisk
őstag

Oxigénsátor!
Olvastam én elég sok hszt és ez nem kamu,de már nem tudom hanydik volt ahol vki írt erről.Sajna.
Coretemp szerint 1.350V most a vcore.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#3958) Gorneck válasza fdisk (#3957) üzenetére


Gorneck
titán

Halljak meg de nem értem miről beszélsz!!! :D

Gorneck#1239

(#3959) P00By válasza fdisk (#3957) üzenetére


P00By
nagyúr

:D

Gorneck23 :Én se :DD #3935 szted elég ennyi teszt? :U Holnap jönnek a ramok.

[ Szerkesztve ]

(#3960) Gorneck válasza P00By (#3959) üzenetére


Gorneck
titán

Annak tűnik, de még mehetett volna!

DDR3?! :DDD

Gorneck#1239

(#3961) PeterPH válasza fdisk (#3955) üzenetére


PeterPH
senior tag

Nekem a 8x425-höz 1.375V-t kellett adni a procinak, alapfeszen nem stabil.

(#3962) P00By válasza Gorneck (#3960) üzenetére


P00By
nagyúr

Hát látod egész éjcaka ment volna,ez a giga sata kábel nincen a helyzet magaslatan :D
Nem úgy értettem,h uj ram,hanem kiteszteles!1:1 800 MHz mennyit megy meg 1000 aztan kiderül melliket célszerübb hasznalni!

Macka: :C

[ Szerkesztve ]

(#3963) Macka


Macka
veterán

Megjatottam CPU-t.... 3920 Mhz...

(#3964) Gorneck válasza Macka (#3963) üzenetére


Gorneck
titán

:C

P00By: :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#3965) bim válasza PeterPH (#3961) üzenetére


bim
veterán

nézz egy winrart és vedd lejebb 8x424-re.ha sokkal magasabb hagyd ugy .ha nem akkor frissits biost a legujabbra...

(#3966) bim válasza Macka (#3963) üzenetére


bim
veterán

szép! :C

valamit én is préseltem.fesz biosban 1,525vcore
pi 1M

(#3967) P00By válasza bim (#3966) üzenetére


P00By
nagyúr

A nyomotokba sem érek :( (majd januárban)

(#3968) bim válasza P00By (#3967) üzenetére


bim
veterán

nehogy azt hidd hogy a valós körülmények között érzem a 4 magot. pár játék meg a winrar..
amugy meg 3,4 alatt használom.közel annyin használod te is a procid.nemsokminden indokolja hogy válts. a hév sodort el engem is. :B

(#3969) Gorneck válasza bim (#3968) üzenetére


Gorneck
titán

Bennem volt tartás :D és még lesz is egy ideig mire 4 magra váltok...a mostani procim bőven sokat tud... :B

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#3970) bim válasza Gorneck (#3969) üzenetére


bim
veterán

mindig igy kezdődik. :D
P35-öt sem akartál először. ;]

(#3971) Gorneck válasza bim (#3970) üzenetére


Gorneck
titán

Pénz állt a házhoz és nem tudtam hova rakni no! ;] :P :D

Gorneck#1239

(#3972) tlac válasza Gorneck (#3971) üzenetére


tlac
nagyúr

ha máskor is lesz ilyen problémád, nyugodtan fordulj hozzám ;)

(#3973) P00By válasza bim (#3968) üzenetére


P00By
nagyúr

4 magnak én is ugy latom,h SZÁMOMRA nincsen értelme, ellenben egy 45 nm-es duot akarok,vidkarira ugyse koltok 7300 GT tökéletesen kiszolgál!Meg számomra ez a 4 mag megoldás nem szimpi,fogunk 2 darab duot levágjuk a felesleget középen össze hegesztjük+egy kis drót bele a tokba es kesz!

[ Szerkesztve ]

(#3974) Macka válasza Gorneck (#3964) üzenetére


Macka
veterán

Van esetleg javaslatod, hogy mit lehetne még a RAM-okon állítani? :F

[ Szerkesztve ]

(#3975) PeterPH válasza bim (#3965) üzenetére


PeterPH
senior tag

bim
Nem tudom miért írtad, de azért kipróbáltam:
WinRAR
8x425: 1625
8x424: 1591

F6 biosom van, a korábban belinkelt bétát inkább kihagyom, megvárom a véglegeset.

(#3976) tiop


tiop
tag

HI
Lécci kérek minden hozzáértöt,hogy nézze meg a 3770Hszt.és mondjon valami okosságot.Köszi.

(#3977) Laraxior válasza tiop (#3976) üzenetére


Laraxior
titán

Én is most kísérletezgetem mit bír a proci :) a memó az biztos stabil 1GHz-en 5-5-5-5-ön...
A proci alapfeszen 3.2....feljebb haldoklik... :) Nézd meg mit bír a memó..memtest86 asszem a progi neve

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3978) Csapi007 válasza tiop (#3976) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Létezik. Nálam se úgy futnak ahogy szeretném. :(

"Csak úgy mondom"

(#3979) Sárpac válasza Gorneck (#3969) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ha lesz 4magod majd rájössz miért is ragadtam meg én is mellette!:DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3980) varga911 válasza bim (#3941) üzenetére


varga911
senior tag

(#3981) firewolf válasza Csapi007 (#3943) üzenetére


firewolf
tag

Az a baj, hogy nekem ez a spec. szabályzók menüpont nem érhető el... Szürke és ezé nem lehet rákatt :(

(#3982) P00By


P00By
nagyúr

Mentem fábryzni,holnap remelem tok 800 ill. 1000 eredményeket mutatni!Jó éjt :)

(#3983) tiop válasza Laraxior (#3977) üzenetére


tiop
tag

Hogyan kell megnézni a memtest86 -tal?Az nem csak egy sima tesztelö progi?

(#3984) Ginew


Ginew
aktív tag

még mindig nemtom eldönteni, hogy a giga p35C lapba milyen ramot vegyek, pedig már párszor beszéltem róla a másik forumon.. szal hogy kingmax 1066 vagy geil ultra kit 800as.. 1 árban van, és most azért irok be ujra ezzel a kérdéssel, hogy ebben a lapban, e6750 cpuval, ha mondjuk azt fel akarom huzni, akkor milyen szorzókkal, fsb-vel és fsb ram aránnyal lehetne kihozni a legtöbbet? megnéztem a honlapot a lapról, és láttam a tuning rovatot, de ilyen lappal ilyen proci ilyen rammal nemvolt :) de azt láttam hogy ez a proci 3,6on is megy, viszont nemtom visszaszámolni hogy mennyi fsb meg minden, mert még életembe nemvolt hasonló gépem, és fogalmam sincs hogy hogyvannak a szorzók ebben, mig nem látom és nem tesztelem :) szal a kérdés.. ha felakarom huzni a procit majd, márpedig felfogom akarni... ;] ... szal akkor a ramot hogy lehet belőni, milyen arányban, s igy mennyi mhz-re? azért fontos, mert ha olyan szorzó jön ki hogy a kingmaxot nem lehet addig, vagy épp lefelé kell nagyon huzni, akkor lehet jobb a geil 800as, amit meg lehet annyi szorzóval huzni :) remélem értettétek mit akarok... és remélem segitetek :)

(#3985) Laraxior válasza tiop (#3983) üzenetére


Laraxior
titán

memória tesztelő,én bootfloppyval szórakoztam vele de van valami win alá is gondolom.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3986) Laraxior


Laraxior
titán

450x8 be sem tölt a win...1.37500V fesszel 3.2 lene a max a procinak, ha már feszt kell adni neki meghalna? ilyen nem létezik. Lehet más is igénylené a több kraftot? Mellesleg már 3.28GHz-en is meghalt 6 perc orthos után. :( Régebben AMD- volt így is meg vagyok elégedve ott csak 400MHz-et engedett :D :R
Azért a kis Corsairt 1GHz-en üzemeltetem :D :C Jövő héten érkezik a nagytestvér DHX-es 2x1GB kit ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3987) tiop válasza Ginew (#3984) üzenetére


tiop
tag

Énekem Geill 800 ultrám van,de van egy olyan érzésem(100%),hogy 880-890Mhz-nél nem tud többet ezért a 3,6GHz nem tudom elérni.Sztem mindenképpen 1066MHz rammot vegyél,hogy milyet azt csak a jo ég tudja!!!!!!!!! :O

[ Szerkesztve ]

(#3988) tiop válasza Laraxior (#3986) üzenetére


tiop
tag

Sztem neked is a rammok nem birják az iramot.A 1,375V az biosban beállitott vagy cpu-z mért érték?

(#3989) Laraxior


Laraxior
titán

BandiT kollégánál elmondom hogy a 2x1GB Corsair ram 20k pénz...szerintem pofátlanul occsó...tekintve 16k-ért adnak kingmax meg a többi ramszerű valamit. :P Én már berendeltem egy kitet majd kiderül mit tud :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3990) Laraxior válasza tiop (#3988) üzenetére


Laraxior
titán

BIOS-téma...a ram az bírja 'GHz-en hót stabil 2.5-ös multipplierrel (proci 3.2GHz)
amikor feljebb tolom az FSB-t visszaveszem 2.4es multiplierre hogy ne menjen 1000 felett.
Szerintem a proci a gyanús,de majd a hozzáértők eldöntik :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3991) fdisk


fdisk
őstag

Én most orthosozok.8*425,vcore 1.4125V,ram szorzó 2.4-en,így a ramok 1020-on mennek,ramfesz 2.0V
Várakozás. :)) Eltelt 5 perc,eddig ok! :DD
Már most tudom,h megérte váltani amd-ről! :DDD

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#3992) Laraxior válasza fdisk (#3991) üzenetére


Laraxior
titán

1.41? Atyaég kisülne nekem a gyári hűtővel...minnyá kiba**om a terszra Jelent vagy 6-8 fokot :D és nem kell érte fizetni..nesze neked Scythe ;] :C Lehet nekem is többet kéne adni.. :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3993) Ginew válasza tiop (#3987) üzenetére


Ginew
aktív tag

ha az időzitést szarabbra állitod, akkor elvileg megy az többet is, de engem inkább az érdekel, hogy a kingmaxot belehet e ugy lőni, hogy 1000-1100 között menjen, mert elvileg ugye megy, szal annyin menjen vhol, miközben a proci meg 3,6on.. én tom milyen 1066os ramot vegyek, ha azlesz, kingmax.. :) holnapig elkéne dönteni, mert a geil holnap akciós utoljára :) szal még1x.. 3,6os ghz-n 1 kingmaxot belehet lőni a szorzókkal hogy 1000 és 1100 között menjen, ill. 1 geilt jobban lehet e igy szorozgatni a 800 és 1ghz között? de azis elég ha vki megmondja milyen memoriaszorzók léteznek, és mennyi az alapfsb, ill a prociszorzót mettől meddig lehet állitani

(#3994) fdisk válasza Laraxior (#3992) üzenetére


fdisk
őstag

Az nem is sok.Az alap 1.35 Még 0.1 volt sincs pluszban.egész pontosan 0.0625V
Mikor amd volt +0.2!!! voltot is apott a prockó. :DDD

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#3995) AttiS(p35) válasza Reac^ (#3925) üzenetére


AttiS(p35)
csendes tag

Köszi Sikerült egy nem módosított xpvel! felmetn a raidre! nem volt kgáz csak firssítenem kellett egy csomót de megérte !

giga p35 ds3 e4500

(#3996) Laraxior válasza Ginew (#3993) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem a lapod kiskönyvében le van írva hogy mit tud a lap és hogy mettől meddig mehetnek a számok :-) a prociszorzót meg a bios megmutatja :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3997) G4ga


G4ga
őstag

hali All!

Köcce mindenkinek a segitséget az elmult 2 hét problémáira! megoldott minden, készvagyok. és atom stabill a gépem!
Elértem az áhitott 3.6GHz - igaz nem az elsö probálkozásra, hütött cseréltem, memoriák 900 futnak, videókari is hibátlan! - stabil mint a veszedelem :)
orthos 8 óra alat nem dobott hibát, és az átlag hö proci szinten 68 volt! :)
Nagyon megvagyok elégedve mindennek! :) végeredmény itt : [végleges]

(#3998) Reac^ válasza P00By (#3935) üzenetére


Reac^
őstag

(#3935) P00By :

Ez milyen vga ha szabad kérdezni? DDR2-es 73? :F :W

(#3995) AttiS(p35) :

Örülök, hogy segíthettem... :Y :R

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3999) barnam_ válasza Ginew (#3993) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ezek a szorzók vannak nálam (DS3P):
2, 2.4, 2.5, 3, 3.2, 3.33, 4

E6750-nél a 3.6Ghz, az 8x450, 2.4-es ram szorzóval 1080-on fog menni a ram. De mehetne 2.5x-el is, mert bírná :)

E6x50-es prociknak 333 Mhz az FSB-jük, és a szorzót lefelé lehet állítani, egészen 6-ig.

(#4000) tiop válasza G4ga (#3997) üzenetére


tiop
tag

Grat.De az a 1,456V nem sok kicsit?Terheletlen állapotban mennyi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.