Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Gorneck válasza Ferko75HUN (#4298) üzenetére


Gorneck
titán

Újabbal próbáld és fixáld a feszt...Nekem ez így magasnak tűnik...nem szabadna ekkora feszt kapnia procinak mikor nem emeleted....

Bios friss?

Gorneck#1239

(#4302) stigma válasza banderasz77 (#4300) üzenetére


stigma
addikt

E6300,Beta bios?ez nekemm nem tiszta.E6750 nél asszem olyan 490fele lesz FSB wall ha jól vagyok tájékozott, szóval ha a memókat 1xxxremhz-re akarom növelni fel kell szoroznom.mind1 azért köcce a segítségeket

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#4303) Ferko75HUN válasza Gorneck (#4301) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Hát megpróbáltam az everest újabb változatával/4.20.1170/, de ez is 1.44 v-ot mutat. A biosban pedig visszaállítottam a fesz. lehetőséget manual-ról auto-ra. Lehet ez a baj? Hogy kell fixálni a feszt? Minden normalon van kivéve a ram/+0.2v/ A bios még f4.

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#4304) Gorneck válasza Ferko75HUN (#4303) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet bezony...

Beállítod neki a kívánt feszt oszt csók...1,35V pl.

Gorneck#1239

(#4305) Shkiz0 válasza Gorneck (#4304) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

LOL
ez miféle cím hogy Jómunkásember? :DD

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4306) P00By válasza Shkiz0 (#4305) üzenetére


P00By
nagyúr

szar :U

(#4307) Gorneck válasza Shkiz0 (#4305) üzenetére


Gorneck
titán

Nemtom...mindenki ezzel nyúz...de még csak topikot se találtam, ahol meglehetne érdeklődni, hogy ez mijjez... :U :B

Gorneck#1239

(#4308) Shkiz0 válasza Gorneck (#4307) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

ha megtudtad értesíts, kiváncsi vagyok nagyon :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4309) Csyppa válasza Gorneck (#4307) üzenetére


Csyppa
senior tag

Ez egy új rang, 25k súlyozott hsz. szám+1100 napután kapja meg az ember. :)

PH rangok

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#4310) P00By válasza Csyppa (#4309) üzenetére


P00By
nagyúr

Nagyon logikus,h a Jomunkasember a Herkules felett áll... ;] :U

(#4311) Gorneck válasza Csyppa (#4309) üzenetére


Gorneck
titán

Mikor még nézelődtem ez nem volt kint..de ahogy nézem Loretto módosított 2 napja rajta...szal azé nem láttam...

Thx.

P00By: Vmi értelmesebb nevet is kitalálhattak volna neki... :U :B

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#4312) Ginew


Ginew
aktív tag

ezek a lapok, ezzel a chipsettel mivel jobbak pl a GIGABYTE - GA-N650SLI-DS4-nál?
csakmert néztem az árakat, és ugye p35ben 1 ds4es vagy 32ezer, nforce-ba meg 22 :)

(#4313) Gorneck válasza Ginew (#4312) üzenetére


Gorneck
titán

Mert intel...

Gorneck#1239

(#4314) Csyppa válasza P00By (#4310) üzenetére


Csyppa
senior tag

Nekem aztán majdnem mind1,hogy milyen rang van 25k hsz felet, mert kevés az esélye hogy én valaha is elérem :D

Gorneck: Na ja, maga a rang már napokkal a ranglistafrissítés előtt megvolt. :)

Mod: Mindig elfelejtem hogy OFF

#4315: Gondolatod jöhet privátban... ;)

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#4315) P00By válasza Csyppa (#4314) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem is mind1,ollan dolog jutott eszebe amit nem irok le,mert kapnek a pofámra :P !Jé,ha nem lenne nap korlát mingyá senior tag lennek,tenyleg nem erdekel csak az ujdonság varázsa tom a sorrendet stb :DDD

(#4316) Ginew válasza Gorneck (#4313) üzenetére


Ginew
aktív tag

aha. és az jó? :D de komolyan,... müködésben, teljesitményben, használhatóságilag, tuningban is más a 2 lap? vagycsak a márka név kerül 10e-be, közbe mind2 ugyanazt csinálja? bocs, de hülye vok hozzá.. :D

(#4317) Gorneck válasza Ginew (#4316) üzenetére


Gorneck
titán

Vannak tesztek az nv chipsetű lapról...el kell olvasni...Én olvastam...

Nekem nem köll...

Gorneck#1239

(#4318) Ginew válasza Gorneck (#4317) üzenetére


Ginew
aktív tag

ok, neked hiszek :) ..de amugyis csak informálodtam, hisz már levoksoltam itt, a ds3p lapnál :)

(#4319) P00By válasza Ginew (#4318) üzenetére


P00By
nagyúr

Jol is teszed,jó választás,ha lesz vizhutes akkor a feteknek megvan rajta a lik :DD

(#4320) komatsus1


komatsus1
csendes tag

Sziasztok.
Jövö héten veszek egy P35-DS3Palaplapot, és hozzá egy core2duo E6750 procit.
A boltban kingston 800mhz-és memóriát ajánlottak. Azt szeretném kérdezni hogy a kingstonok birják-e a tuningot vagy vegyek valami mást?

Üdv.:komatsus

[ Szerkesztve ]

Gigabyte P35-DS3,Intel Core2Duo E6750@3200MHZ, Corsair TWIN2X 2x1GB DDR2 800 Mhz CL4 KIT,Coolermaster 450W táp, Gigabyte HD4870 VGA,

(#4321) Ferko75HUN válasza Gorneck (#4304) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Köszi Gorneck!!! :R Manualon hagytam a biost miután beállítottam 1.35 v-ra a cpu-t. Igy mentettem el f10-el. Már az everest és a cpu-z is 1.33-1.328 v-ot mutat. Remélem igy is marad. Majd ,ha lesz idöm, akkor még a trd-n próbálok finomitani, most 8-ra raktam. Mégegyszer köszönöm.

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#4322) Kroni1


Kroni1
veterán

Hi!

Az lenne a kérdésem h egy P35C-DS3R (rev1.1) lapban 3,2GHz-re (8x400) húzott E2140est, 1,425V beállított (everest szerint 1,39V) fesszel miért nem tud normálisan lehűteni a 7500AlCu Zalman? max fordulaton Idle-ben 42C a magok, Orthos alatt 82C! olyan mintha nem adná át a hűtőnek a hőt a proci.. Ennél azért jobban kellene hűtenie nem? lehet ujra kéne pasztáznom..

(#4323) P00By válasza Kroni1 (#4322) üzenetére


P00By
nagyúr

Lehet az ujra pasztázás segithet!Artic Cooling MX-2 ajánlanám!Az orthos eléggé szélsöseges értsd folyamatosan illen terhelésnek nem lesz kitéve a procid(gondolom) és akkor alacsonyabb a hőfok!

Nagyon fáradt vok 3* álltam neki a hsznek :D

[ Szerkesztve ]

(#4324) Ginew válasza P00By (#4319) üzenetére


Ginew
aktív tag

nemhiszem hogy lesz, mert nemértek hozzá, és nem bizok abban, hogy 1 vizcsepp se fogja tönkrevágni a gépem.. ma cseréltem kocsin is hütőfolyadék csöveket, de ottse lehet fullon cseppmentesen megcsinálni... ha 1 hó alatt is, de 1 csepp kijön.. :)

(#4325) P00By válasza Ginew (#4324) üzenetére


P00By
nagyúr

Akkor is jó választás :)

(#4326) Ginew válasza P00By (#4325) üzenetére


Ginew
aktív tag

ezmár naon off, és sorry, de mivel itt kezdtük el, és engem érdekel.. szal mennyivel jobb a hütése egy ilyen alap cpu viznek, szal kis szivattyu, meg egy kicsi radiátor 1 ventivel, mint pl egy ilyen divat nagy állat réz toronynak, amik manapság mennek 10-15k között

(#4327) Csyppa válasza Ginew (#4326) üzenetére


Csyppa
senior tag

Vízhűtés topic ;)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#4328) Ginew válasza Csyppa (#4327) üzenetére


Ginew
aktív tag

16 éves csajjal? fujj... :D

(#4329) WiZARD


WiZARD
addikt

400as fsb-n nem volt teljesen stabil a rendszer (21 óra után prime hibázott), gondoltam adok minimálist feszt az alaplapnak, és benyomtam fsb-re +0,05Voltot, mch-nak +0,0250 Voltot.
innen kezdve vista be se bootolt (kékhalál) és amikor vissza akartam venni alapra, akkor is 3x kellett nekifutnom, mert bios is lefagyott.

ez azért érdekes....

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4330) G4ga válasza komatsus1 (#4320) üzenetére


G4ga
őstag

Hi!
Ha ijen jellegü beruházaásid vannak, ne sporolj a ramon, nekem GEIL ULTRA 800 van, 900 simán birja, spanom ADATA 800+ pluszt vett ö is 900 járatja, én azt mondom minimum itt kezd a ramot a konfigba és tuti tudod majd huzni!

(#4331) hétalvó


hétalvó
addikt

Vista alatt használ valaki hibernálást? Nekem egyszer jó egyszer nem, a 965-ös lapommal nem volt ilyen gondom.
Orthos stabilan megy napokig, ram alapon, 2140@2600, alulfeszelve. Talán a 4GB rammal lenne gondja a 32-es Vista-nak??? A régi gépben 2GB vót.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#4332) bim válasza WiZARD (#4329) üzenetére


bim
veterán

szép ez a 21 órás terhelés de bevellom nem látom semmi értelmét.
melyik az az alkalmazás ami ennyi időn keresztül igy igénybevenné a gépet?
ha azonnal egy szénné fűtött laprol leveszed a terhelést akkor csodálkozol hogy kell neki egy kis idő amig összeszedi magát?
2x sem mondom hogy valami a nagy terhelés allatt tulmelegedhetett.értelmetlen olyan körülmnyeket szimulálnod 21 órán keresztül amit az életben mégcsak megközeliteni sem tudod majd .vagy szeretnéd megveregetni utána a válladat hogy ilyen fasza stabil a gépem?
nekem a passziv rendszeremmel felment 1 óra FFT alatt a proci 72 fokra játékok alatt meg az 58 volt a legmagasabb érték amit monitorozni tudtam.

(#4333) Kroni1


Kroni1
veterán

Na ujrapasztáztam a Zalmant és most csak 35C idle, 73C 100% terh. alatt.. Valamivel jobb már a helyzet.

Komolyabb Léghűtésből P35C-DS3R North bordája mellé milyet érdemes berakni, (AMI BIZTOSAN BE IS FÉR) ha a halk működés is fontos?

(#4334) firewolf válasza Kroni1 (#4333) üzenetére


firewolf
tag

Nekem 1 Cooler Master Hyper TX-em van. Simán ráment, tökéletesen hűt és tökéletesen csendes!
[link]

(#4335) WiZARD válasza bim (#4332) üzenetére


WiZARD
addikt

nem igazán értem ezt a postod...
szeretem ha stabil a gépem, és nem száll el soha. lehet hogy nem reális a 21 óra prime, de legalább kijönnek a hibák, és utána sose kell azzal szarakodnom hogy elszállt valamiért a gép, talán épp meló közben.

mi az hogy szénné fűtött lapról leveszem a terhelést és össze kell szednie magát? :F
egyedül azon csodálkoztam hogy feszemelésre eléggé furán reaglát. prime után kb 1 órával... de prime közben se volt több több 38 foknál az alaplap és 50 foknál a proci, szóval nem tudom mi melegedett volna túl...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4336) Gorneck válasza WiZARD (#4335) üzenetére


Gorneck
titán

Mert úgy dolgozik a lap teljes egészében mint állat...hisz egy Quadról van szó...azon se csodálkoznék alapon is elszállna ilyen terheléstől...

Gorneck#1239

(#4337) WiZARD válasza Gorneck (#4336) üzenetére


WiZARD
addikt

látom a kérdésem/felvetésem lényegét neked se sikerült felfognod. na mind1.
(annak pedig semmi köze nem volt primehoz, és x órás terheléshez)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4338) tlac válasza WiZARD (#4337) üzenetére


tlac
nagyúr

mintha már mástól is olvastam ilyen problémát, hogy plusz feszemeléssel még rosszabb lett, nézz utána
(ügyesen kell kérdezni ;) )

[ Szerkesztve ]

(#4339) WiZARD válasza tlac (#4338) üzenetére


WiZARD
addikt

:)
érdekes módon asus p5k-e-nél nem tapasztaltam ilyesmit...

mondjuk felmerült bennem az is hogy "normal" beállításnál nem feltétlen alapfeszt kapnak a cuccok, viszont ha csak +0,025 feszt adok, azt az alapfeszhez képest adja, és így kevesebbet kap, mint "normal"-nál kapna...
(bár ez lehet hogy hülyeség)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4340) Kroni1 válasza WiZARD (#4339) üzenetére


Kroni1
veterán

Nem hülyeség, van benne valami..

Nekem Auto-n a P35 S3-asom 1.39V CPU és 2.1V DIMM feszt adott, átállitva manualra minden alapon: 1,31V CPU és 1,8V DIMM

(#4341) PeterPH válasza Kroni1 (#4340) üzenetére


PeterPH
senior tag

Kroni1 te auto beállításról beszélsz, amikor alaposan felülfeszel a lap, hogy minél stabilabb legyen. WiZARD viszont normal beállításról, aminkor a lap annyit próbál meg kiadni, amennyi az adott processzor típushoz gyárilag kell.
Ettől függetlenül nem kizárható amit WiZARD írt.

(#4342) Gorneck válasza WiZARD (#4339) üzenetére


Gorneck
titán

Mert ott szvsz eleve kevesebb az alapfesz...

Gorneck#1239

(#4343) diegho válasza WiZARD (#4337) üzenetére


diegho
nagyúr

már itt is prime-al szenvedsz? komolyan mondom a világon nincs mégegy ember aki ennyit futtatja azt a szart :D

(#4344) fdisk válasza komatsus1 (#4320) üzenetére


fdisk
őstag

Nekem is olyan ramjaim vannak. :C
1000-et röhögve viszik,2.0V bios,4.4.4.12 .be.Memtest nem dobott hibát. :DD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#4345) abridabri


abridabri
veterán

helo szakik !
Most allitok ossze egy uj gepet. kerdesem az lenne hogy melyik alaplap a jobb ? 25k a hatar.

Tehat ez a 2 lap johet szoba : Gigabyte P35-S3 S775 vagy Gigabyte P35-DS3 S775 esetleg ez , ha megeri a +3ezer FT-t a masik 2 hoz kepest : Gigabyte P35-DS3R S775

/ ja igen a processzor egy E6750 lesz szerintem ( valamiert gyanus nekem hogy 7000FT-vel olcsobb mint a lassabb E 6600-as , tehat ha csak eliras volt a honlapon es felcsereltek az arakat ,akkor 6600 as lesz helyette) /

(#4346) Bocaa


Bocaa
senior tag

Mennyire tuninglap a GA-P35-DS3????

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#4347) PeterPH válasza abridabri (#4345) üzenetére


PeterPH
senior tag

Sima S3-at ne vegyél. A DS3, és a DS3R között alapvetően az Intel RAID a különbség. Ha nem kell RAID, akkor DS3.
A 6750 tényleg olcsóbb, és jobb is (kevesebbet fogyaszt, gyorsabb, kevésbé melegszik, jobban tuningolható), mint a 6600-as.

(#4348) abridabri válasza abridabri (#4345) üzenetére


abridabri
veterán

azt elfelejtettem megemliteni az elozo hszemben ,hogy tuningolni max par szaz mhz -t akarok. es BIOS-t sem fogok frissiteni soha, Tehat a lapnak jonak kell legyen eredeti biossal

(#4349) fdisk válasza abridabri (#4345) üzenetére


fdisk
őstag

Ha nem használsz raid-et,vagyha 6 db sata eszköznél kevesebb van a gépedben,akkor felesleges a ds3r. szvsz
.Én a ds3.ra szavaznék.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#4350) Csapi007


Csapi007
veterán

Az FSB voltage tulajdonképp mire jó?

"Csak úgy mondom"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.