Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Curse válasza GeniusHU (#1100) üzenetére


Curse
tag

Akkor szól ál5.1-be de ez nem olyan jó mint így center nélkül 5.1-be.Jövő héten lesz új gépem akkor új oprendszer meg minden akkor is próbálkozok de ha akkor sem tudom belőni lövésem se lesz mi lehet a gond. :W

(#1102) GeniusHU válasza Curse (#1101) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Akkor nincs tippem, max a gép-sub közötti kábel hibája lehet vagy szoftveres hiba.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1103) LW


LW
őstag

Hatalmas nagy piros pont a Genius munkatársainak!

(#1104) AradorasXeon


AradorasXeon
csendes tag

Hello, Genius egerem és billentyűzetem van (SimStar C110), az lenne a gond, hogy az elmúlt két napban az egér változó időközönként "megáll", tehát a lézer az villágít csak használhatatlanná válik, mivel szerencsére alap szinten tudok billentyűzettel navigálni rájöttem, hogy a driver tűnik el rendszeresen, magától, viszont a windows megpróbál hozzá drivert telepíteni, de valami féle 'HID'-asat aminek azt hiszem az USB-khez van köze (az én egerem PS2-es csatlakozójú). Az lenne a kérdésem, hogy mit tudnék ezzel csinálni, windows 7-et használok.

(#1105) GeniusHU válasza LW (#1103) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Köszönjük! :R

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1106) GeniusHU válasza AradorasXeon (#1104) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Meg kellene próbáld másik gépen is, hogy ott is csinálja-e.
Egyébként az egér optikai, a lézert nem látnád világítani.

Az a baj hogy eddig ilyen hiba nem volt (ilyen leírással), így csak akkor tudnánk rá valamit mondani, ha itt lenne nálunk. (vagy ahova a gari szól)

Szerintem teszteld le másik gépen, valószínűleg az egér döglődik.
Ha máshol is így viselkedik, akkor kezd meg a garis ügyintézést.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1107) AradorasXeon válasza GeniusHU (#1106) üzenetére


AradorasXeon
csendes tag

Hát, most itt épp elment, úgyhogy fogtam magam, rögtön mentem a másik géphez (azon windows XP van), az egér ott tökéletesen működött, úgyhogy visszajöttem ide (ugye windows 7), bedugtam, és most megint van egér, érdekes, nekem driver problémának tűnik, tudsz valami oldalt esetleg ahonnan letölthetnék valamit?
Megjegyzés: az egész gépet karácsonyra kaptam egerestül, szóval nem épp régi (mármint az egér) ami egyébként egyszer már cserélve lett, mert az első (ugyan ilyen) nem működött (egyáltalán), szóval ez az egér olyan 4-5 hónapos lehet.

(miközben ezt megírtam már megint nem jó, a vörös fény viszont világít.....)

Köszi előre is, remélem tudtok valamit.

(#1108) bolcsbuda71


bolcsbuda71
csendes tag

hali azt szertném kérdezni hogy van egy genius 6000 és 30 fokvan nyáron a szobába és tüzforo az erösitö hütöbordálya ugyen nem lesz gond?

(#1109) GeniusHU válasza AradorasXeon (#1107) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

WWW.GENIUSNET.COM a gyár oldala, itt nézz hozzá drivert ;)

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1110) GeniusHU válasza bolcsbuda71 (#1108) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ezt nehéz megmondani :F

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1111) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Üdvözletem!

A következő lenne a problémám:
Genius 5000 5.1-es hangfalrendszerem van tv, számítógép rákötve. Minap bekapcsoltam a készüléket ám az nem szól, viszont ha tekerem a hangerő szabályzó gombot recseg, zúg, de semmi hangot nem ad. Ha csatornát váltok (TV, Game, DVD stb) akkor egy erőteljes puffanás követi a dolgot.
Régen is volt ilyen sőt ezzel a hibával 5ször volt szervizben a készülék kétszer teljesen cserélték. Utána később is előjött ez a hiba de elég volt ha hátul a főkapcsolóját lekapcsoltam, majd 1 perc elteltével visszakapcsoltam.
Javítható-e ha igen kb mennyibe kerülne valamint meg lehet-e ezt úgy csinálni hogy többet ez a hibajelenség ne jöjjön elő mert szívem szerint bár nagyon szép és nagyon szépen szól kezdek oda jutni hogy baltával feldarabolnám :W

Választ előre is köszönöm!

(#1112) GeniusHU válasza F_Gergely (#1111) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

A héten nincs a szervizesünk, írj neki a szerviz@genius.hu címre és hétfőn ha jön megválaszolja. :R

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1113) bolcsbuda71


bolcsbuda71
csendes tag

és még az lenne a kárdésem hogy hogyan lehet leszed a sub rol a rácsot?

(#1114) GeniusHU válasza bolcsbuda71 (#1113) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Azt nem nagyon fogod tudni :N

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1115) bolcsbuda71


bolcsbuda71
csendes tag

mert? de valahogy csak lelehet szedni mert ha mondjuk a subot ki kel venni akkor csak akor lehet kicsavarozni ha leszedik a rácsot meg csimo video van ahol le van véve.

(#1116) bolcsbuda71


bolcsbuda71
csendes tag

hello és az lenne a kérdésem hogy van nekem egy 8mm2 kábelem és ha kicserélem erre a kábelra az eredeti kábeleket valmenyire job lesz a hangzás

(#1117) Shawn666


Shawn666
csendes tag

üdv!

Van egy SW HF 5005-ös hangfalszettem, és ezzel olyan problémám lenne, hogy rászeretném kötni a DVD lejátszómra, de ha rákötök minden kábelt csak 2 hangfal szól(Front Left, Front Right).Konkrétan csak zenét szeretnék rajta hallgatni, de mivel nem igazán szólt a többi hangfal és a mély ezért megnéztem, hogy ha 5.1es filmet nézek mi fog történni....csak ez a 2 hangfal szólt.Hozzátenném, hogy amikor gépről hallgattam a zenét szólt az összes hangfal és persze a mély.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1118) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Hello!
SW HF 5005 kb 10 perce zenehallgatás közben egyszer csak beadta a kulcsot..."lekapcsolt", azóta semmi.
Mennyi garancia van ezekre? :F csak a számlát találtam meg (azon nincs rajta), de ha 1év abból már kicsúsztam.
Esetleg vmi tipp, hogy mi szállhatott el benne? Esetleg van benne vmi biztosíték? :F

(#1119) XB_PS_Repair


XB_PS_Repair
csendes tag

Sziasztok!
Égető problémám lenne!
Adott egy Genius Home Theater 5.1 3600!
A belső erősítő részen ahova a sub csatlakozik egyszerűen kiszakadt a nyákból a forrasztás és kiesett a csati!Na most nincs mély hangom!Hogyan lehetne megoldani hogy mégis szóljon?Esetleg a mély vezeték hova kellene forrasztania csati helyett ahol szólna újra?

Tamoo: A cuccosban hátul ahol van a táp vezeték fölötte van egy biztosíték(Fuse)ki tudod csavarni és biztit cserélni benne!Meglehet hogy az a baja!

[ Szerkesztve ]

Konzol szervíz,megbízhatóan,olcsón...

(#1120) XB_PS_Repair válasza XB_PS_Repair (#1119) üzenetére


XB_PS_Repair
csendes tag

Úgy látom ez a topic döglött...

[ Szerkesztve ]

Konzol szervíz,megbízhatóan,olcsón...

(#1121) maláj válasza XB_PS_Repair (#1120) üzenetére


maláj
őstag

türelem fiatal szkájvóker ...

(#1122) XB_PS_Repair válasza maláj (#1121) üzenetére


XB_PS_Repair
csendes tag

Igenis mester...Csak rohadtul bosszant a dolog,egy ilyen drága cucc és selejtből van összerakva...
Nem is durvultam vele meg semmi...

Konzol szervíz,megbízhatóan,olcsón...

(#1123) XB_PS_Repair


XB_PS_Repair
csendes tag

Senki semmi? :F

Konzol szervíz,megbízhatóan,olcsón...

(#1124) omegamv6


omegamv6
csendes tag

Helló
Az érdekelne hogy az 5005 ös-nek gyári hibája-e az, hogy gondol 1-et és nem kapcsol be?Az első 2 nap után adta meg magát,ki lett cserélve,eltelt 10 hónap és megint ugyanez a hiba. Sok embertől olvastam ugyanezt a problémát. És ilyenkor mi hal meg benne?

(#1125) AradorasXeon


AradorasXeon
csendes tag

Hali, töltöttem le drivert a honlapról, de megint nem működik, épp most sincs, a vörös fény továbbra is villágít. most mit tegyek?

(#1126) XB_PS_Repair


XB_PS_Repair
csendes tag

na én a problémám saját erőmből megoldottam,minden jót!

Konzol szervíz,megbízhatóan,olcsón...

(#1127) GeniusHU válasza Shawn666 (#1117) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

A dvd lejátszó küld ezek szerint rossz jelet, nézd meg hogy a lejátszó beállítási között nincs e valami átállítási lehetőség.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1128) GeniusHU válasza Tamoo (#1118) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Több dolog is lehet, hozd be és bevizsgáljuk.
kb 4-5e a javítása

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1129) Tamoo válasza GeniusHU (#1128) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Pestre lehet csak bevinni ugye? Nekem elég messze van :( csak akkor vinném, ha végképp nincs más. 1év gari van/volt rájuk ugye?

(#1130) GeniusHU válasza XB_PS_Repair (#1119) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

a pü-dre válaszoltam.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1131) GeniusHU válasza XB_PS_Repair (#1120) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

A genius.hu nyitvatartási idejével van a topicon is a segítségnyújtás :R

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1132) GeniusHU válasza omegamv6 (#1124) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ha nem cserélték volna ki, hanem javítják, akkor most nem lenne ez.
Vidd vissza javításra és megoldódik az ügyed.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1133) GeniusHU válasza AradorasXeon (#1125) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Akkor vissza kell vigyed garanciális ügyintézésre.
Szerintem elég az egeret, de erről kérdezd meg a boltot is.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1134) GeniusHU válasza Tamoo (#1129) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

igen 1 év a garancia rá

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1135) Tamoo válasza GeniusHU (#1134) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Csak Pestre tudom vinni, vagy esetleg le lehet adni máshol is, és felviszik...?

(#1136) dana860913


dana860913
csendes tag

Üdv.

Volna egy olyan kérdésem, a genius sw 5005-el kapcsolatban, hogy:
tegnap este tévéztem az 5.1 ki volt kapcsolva és arra lettem figyelmes, hogy egy ilyen sercegős zzzzz hang jött ki a rendszerből...aztán megnéztem mi van vele és füst jött ki a mélynyomóból, aztán bekapcsoltam de semmi baja nem volt. Ilyenkor mi a helyzet? Küldjem-e vissza vagy mit kell tennem?

Előzőleg januárban volt megcsináltatva, akkor filmezés közben állt meg a rendszer, akkor is elfüstölt, de akkor már be sem kapcsolt utánna. Megcsinálták és hát úgymond eddig bírta.

Válaszotok előre is köszönöm.

(#1137) akos86 válasza dana860913 (#1136) üzenetére


akos86
aktív tag

nekem ugyan ez volt a problémám tuti hogy egy vagy két kerámiakondenzátor égett le ennél a típusnál ez betegség visszavittem megcsinálták de fél évre rá ugyan ez volt a probléma így kezelésbe vettem a dolgot rendeltem hozzá kerámia kondenzátort gyári az 100nF/50V én egy 100nf/500V rendeltem beforrasztottuk és tökéletesen működik. remélem hogy sokáig mert ez a rendszer nagyon jól szól és nagyon megszerettem.

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#1138) Shawn666 válasza GeniusHU (#1127) üzenetére


Shawn666
csendes tag

Értem, sajnos már azt is próbáltam, akkor valószínűleg a dvd lejátszó egy kaka. Valami ötlet, hogy mire tudnám rákötni még úgy, hogy 5.1be szóljon a dolog?

(#1139) dana860913 válasza akos86 (#1137) üzenetére


dana860913
csendes tag

akkor küldjem vissza, hogy valami lehet kiégett benne címszó alatt?

(#1140) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Üdv!

Irtam levelet a szerviznek ahogy azt tanácsoltátok de még nem kaptam választ és a levelet még hétvégén elküldtem.

(#1141) GeniusHU válasza Tamoo (#1135) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Merre vagy?

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1142) GeniusHU válasza dana860913 (#1136) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Hol javították?

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1143) GeniusHU válasza F_Gergely (#1140) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Amint tud válaszol a kolléga.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1144) Tamoo válasza GeniusHU (#1141) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Heves megyek, Egertől 20km.

(#1145) dana860913 válasza GeniusHU (#1142) üzenetére


dana860913
csendes tag

A Hardverker Online Kft-hez küldtem vissza, mivel ott vettem, hogy onnan ők hová küldték nem tudom.

(#1146) kerekescsaba


kerekescsaba
csendes tag

Sziasztok.
Van egy 5005-ös Geniusom. Eddig számítógépen használtam, most rácsatlakoztattam a DVD lejátszóm 5.1 csatlakozójára, de csak a jobb első, a jobb hátsó és a mélynyomó szól.
Arra jöttem rá, hogy a DVD-be a mélynomó és a jobb első helyére amelyiket dugom az megy és másba nem. Miért van ez így? Vajon mivel van probléma?

(#1147) szika87


szika87
aktív tag

Üdv
Nekem van egy régi Genius 5.1 3600-as (DHT510) aktív hangfalszettem, és a kérdésem az lenne, ha veszek hozzá egy olyan Dvd lejátszót amiben van beépített DTS dekóder,akkor ha összekötöm azt a genius rendszerrel akkor képes lesz DTS hangot leadni?Vagy mi kell ahhoz hogy ezzel az aktív hangfalszettel tudjak leadni DTS hangot?Nem nagyon értek ezekhez,talán te kitudsz segíteni.
köszi
üdv

We are here for a good time, not a long time.

(#1148) akos86 válasza dana860913 (#1139) üzenetére


akos86
aktív tag

hát visszaküldheted nem tudom hogy mennyire csinálják meg jól. az a gond hogy sok idő az átfutási idő ráadásul azt sem tudom hogy mennyibe kerül de ha te nem vagy otthon a barkácsban akkor küld vissza és kifizeted nekik a díjat + postát. Nem tudom hogy fél év múlva is előjön e a problémád. jelenleg én is tesztelem még a hangrendszeremet eddig nekem nagyon faxán műkszik.

üdv akos86

3dfx, gone but never forgotten...

(#1149) GeniusHU válasza Tamoo (#1144) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ott a közelben milyen kisker boltok vannak?
Küld el privátban.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1150) GeniusHU válasza dana860913 (#1145) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ők nem tőlünk vették sajnos.

De szerintem csak az akkor kiégett dolgot cserélték ki.
Abból meg van 4 db is, mi egyszerre mindet cseréljük és sose jön vissza javítás után.

[ Szerkesztve ]

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.