Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) GeniusHU válasza v!ct0y (#1047) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Nincs egy képed róla hogy mire gondolsz? :U

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1052) GeniusHU válasza Baggio11 (#1049) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Tápra gyanakszom, ha behozod bevizsgáljuk. Az nem kerül semmibe.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1053) GeniusHU válasza speedernet (#1048) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Sajnos még mindig nem érkezett meg a szállítmány :(

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1054) BlackJack21 válasza speedernet (#1048) üzenetére


BlackJack21
tag

Már 3 hónapja használok egy 5050-es szettet. Nekem nagyon bejön, kis alapzajjal rendelkezik, már nagyon kis hangerőn is szépen, tisztán szólnak a mélyek.A többi hangtartományban is jól teljesít. Általános célokra teljesen jó ( Ezt azért írom, mert nem egy high-end kategória, de ez az árában is jól tükröződik). Nem tapasztaltam, semmilyen plusz búgást(trafó vagy egyéb alkatrész kilazulásából adódóan). Ezen már nincsenek normál potenciométerek, így a korábbi hibák nem valószínű, hogy jelentkeznek.

Ami kicsit zavar, hogy nincs stand-by módja, így hátul kell kikapcsolni, ha nem akarja használni az ember.

(#1055) v!ct0y válasza GeniusHU (#1051) üzenetére


v!ct0y
veterán

Analog karokat le lehet e nyomni erre voltam kiváncsi de mostmár tudom, hogy igen mert már megvettem :)

(#1056) Baggio11 válasza Baggio11 (#1049) üzenetére


Baggio11
csendes tag

Megjavítottuk, működik! :))

(#1057) GeniusHU válasza BlackJack21 (#1054) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ez uniós energiatakarékossági előírás, hogy ne legyen stand by :K

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1058) GeniusHU válasza v!ct0y (#1055) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Nálam olcsón megkaptad volna csomagolás nélkül ;)

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1059) GeniusHU válasza Baggio11 (#1056) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

:C

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1060) speedernet válasza BlackJack21 (#1054) üzenetére


speedernet
aktív tag

Köszi szépen az infot!! Már csak pár nap és nekem is meglessz!

(#1061) v!ct0y válasza GeniusHU (#1058) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jókor szólsz :DDD

(#1062) GeniusHU válasza v!ct0y (#1061) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

:(((

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1063) wetomi


wetomi
aktív tag

Véletlenül találtam ezt a topicot, pont azután, hogy feladtam a hirdetésem egy Genius Slim 311R webkamerával, ugyanis Suse linux 11.2 alatt sehogy sem sikerült életet lehelnem bele.
Nem kevés időt töltöttem már el vele, hogy találjak megoldást de eddig sehogy sem működött.
Windows alatt egyébként elégedett vagyok vele, teljesen használható az éjszakai módja is.

Lehetséges használható linux drivert találni ehhez a webkamerához?

(#1064) GeniusHU válasza wetomi (#1063) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Drivert a www.geniusnet.com oldalról tudsz letölteni.
Nem sok termék van ami tudja a Linuxot, úgy nézem ez sem.

A jelenlegi kínálatból a FaceCam 312 amihez a csomagban is van driver, így lehet el kell adnod.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1065) v!ct0y válasza GeniusHU (#1058) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezekhez nincs valami konfig progi mert ez a 300kb-os driver ami van a lemezen nem hatott meg..

(#1066) DeadBullet


DeadBullet
tag

Sziasztok! Van nekem egy SW-HF5.1 5005 hangfal szettem, mar nem garis es a kovetkezo problemam van vele: a nagy potencio meter szvsz mar elfaradt egy kicsit, mert kb azokban a poziciokban ahol a legtobbet allt hasznalad kozben, mar nem adja at ungyanazt a jelerosseget az erositonek, (egyszerubben mondva, halkabb azon a ponton mint elotte es utana), de azert megy rendesen. Gondolom cserelni kell a pot metert, mennyibe kerulne kb es hol tudnam megoldani?

U.I.: Romaniabol vagyok Nagyvaradrol. Tehat milyen megoldasaim vannak?

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#1067) GeniusHU válasza v!ct0y (#1065) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Mit akarsz rajta állítani? :F

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1068) GeniusHU válasza DeadBullet (#1066) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Nézesd meg egy helyi tv szerelővel és ha potméter akkor az beszerezhető alkatrész.
De csak Magyarországon belül tudunk küldeni csomagot, így remélem van ezen az oldalon is kapcsolatod.

Alkatrész rendelés miatt (ha aktuális lesz) akkor írj a szerviz@genius.hu címre.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1069) LW


LW
őstag

Sziasztok.
Egy olyan hibajelenségre lettem figyelmes, hogy egyik napról a másikra különösebb használat nélkül a Center szinte egyáltalán nem szól. A hangja tiszta, viszont egy fülhallgató nagyobbat szól:)
Találkozott valaki ilyennel?
Átkötöttem a gép front kimenetét a centerbe bemenetre, próbáltam mindenhogy, egyértelműen az erősítő center része a ludas.

szerk: Genius 5.1 SW-HF 6000-ről van szó:)

[ Szerkesztve ]

(#1070) Lack999


Lack999
tag

Sziasztok! Van egy Genius SW HF 5.1 3600 rendszerem, 7. éve használom, de az utóbbi napokban a bal első hangszóró, vagy szól, vagy nem (pontosabban, amikor nem szól, akkor max hangerőre tekerve nagyon-nagyon halkan de éppen még hallható. Próbáltam másik hangszóróval, másik vezetékkel, másik bementekről jelet adni, ki-be kapcsolni. Hülye kérdés: mi lehet a baja? master potmétere? Ha igen mennyi kb a javítása?

Arra az esetre, ha nem lehetne javítani, kinéztem magamnak egy Genius SW HF 2.1 3000 -et. Erről valakinek véleménye, tapasztalata van-e?

[ Szerkesztve ]

(#1071) LW válasza Lack999 (#1070) üzenetére


LW
őstag

Üdv. a csapatban:)
Nekem SW-HF 6000 van, ugyan ez a gond.

(#1072) vorosfold


vorosfold
csendes tag

Szia Csaba!

Webkamerákat nézegetek, és itt a PH-n megtetszett az egyik tesztelt darab a tesztvideója alapján, a Genius Look 1320. Elég szép képe van, igaz a videó néha-néha megakad kicsit, de ez talán nem a kamera hibája (remélem). De nagyjából mindegy is, mert már úgysem nagyon lehet kapni. Webshopokban, aprókban itt-ott még előfordul, de rendelni nem akarok. Viszont ott van az újabb kamera, a Look 1321 V2.

Ezzel kapcsolatos a kérdésem is, hogy azt lehet-e tudni, hogy mennyire egyezik meg ez az újabb 1321-es az 1320-al hardver szinten.
Specifikációikban elméletileg megegyeznek, legnagyobb különbség (a beépített mikrofonon kívül), hogy az 1321-hez már nem szükséges driver (állítólag), anélkül is megy Vista, Win7 alatt is, tehát UVC. Lehet, hogy tulajdonképpen csak emiatt csináltak másik kamerát? Vagy legalábbis főleg emiatt.

Csak mert - ha lehet - nem akarok olyat venni, amelyikről nem láttam milyen minőségben tud felvenni.
Mert ott van pl. az eFace 1300, aminek a tulajdonságai a leírás szerint teljesen megegyeznek az 1321-el (és még talán külalakra jobban is tetszik nála, mert az 1321 elég csúnyácska szegény :) ), de a tesztvideója mégsem az igazi, bár sok függ a megvilágításon, stb, de az gáz, hogy csak 5 fps-el vette fel Rudi Mercijét, pedig nem úgy néz ki, mintha nem lett volna elég fény a nagyobb képfrissítéshez. Lehet, hogy valami szoftver vagy OS hiba, valami beállítás ottragadt a gépben, mindegy.
Az 1322AF képe sem igazán tetszett, legfőképpen sötétben, ami gondolom az autofocus miatt is van. Pedig az is hasonló speckóval bír.

Szóval - mivel nincs igazán esély egy eredeti 1321 tesztvidit látni - szerinted mennyire elképzelhető az, hogy az 1321-ben egy "átcsomagolt" 1320-ra bukkanok?
Vagy esetleg a Slim 1320-ban? Vagy ezt a KYE fejlesztőin kívül más tudhatja-e? Gondolom ezek olyan hadititkok.

(#1073) cirkus


cirkus
aktív tag

A skypom nem látja a Genius kamerát....Mi lehet az oka ??

(#1074) Luke24


Luke24
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég újra megtaláltam, gyerekkorom emlékeként a régen porosodó Genius Speed Wheel Force Feedback kormányomat. :)
Sajnos nincs már hozzá, vagy csak én nem találok drivert Windows 7 alá. :(
A kérdésem az lenne, hogy sikerült-e már valakinek működésre bírni az említett kontrollert Windows 7 alatt. NFS Shiftet játszanék vele :F
Várom a techniaki segítséget. Előre is köszönöm.

(#1075) GeniusHU válasza LW (#1069) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ha garis még, akkor vidd vissza, ha nem akkor hozd be és megnézzük. :K

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1076) GeniusHU válasza Lack999 (#1070) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

A hangerőszabályzó lehet a hibás, de már csak 1 db komplett panelunk van.
Ha sietsz tiéd lehet 8625Ft-ért beépítve.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1077) GeniusHU válasza vorosfold (#1072) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ment pü...

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1078) GeniusHU válasza cirkus (#1073) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Eddig látta? A hang és video beállításokban a legördítő résznél nincs ott?
Nem lett közben esetleg más video eszköz telepítve (pl tv-tuner) ??

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1079) LW válasza GeniusHU (#1075) üzenetére


LW
őstag

Ok.
Gar papírok valószínűleg elkeveredtek, főleg mert ajándékba kaptam, szóval irány a Genius szervíz. :B
Kösz a segítséget.

Szerk: ha a hangszórók jók, akk elég a subot hoznom?

[ Szerkesztve ]

(#1080) GeniusHU válasza LW (#1079) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Természetesen, ha a hiba mélyben van. :K

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1081) S*Tom* válasza GeniusHU (#1080) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Szia!
Tegnap este a Genius SW-HF5.1 5005-as mélynyomómban valami hiba keletkezett. Játék közben elkezdett hangosan elektromos zárlatszerűen sercegni és közben füstölt. Eléggé meglepetésszerűen ért mivel odáig nagyon halkan szólt. Gyorsan áramtalanítottam és lehúztam a gépről is. Sajnos a garancia már lejárt, mert másfél éves így bátorkodtam lecsavarozni a hátlapot és ez a látvány fogadott.

Az első képen látszik, hogy a vezetékek is megégtek a második képen pedig jobban látszik az elhelyezkedése. Egyébként szétszerelve bedugtam és a hangfal működik, semmilyen hibát nem mutat, igaz a gépre nem nagyon mertem dugni! Most nem tudom, vigyem a szervizbe vagy csak töröljem le és rendezzem össze a kábeleket, talán csak az ért össze? A választ előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1082) LW válasza GeniusHU (#1080) üzenetére


LW
őstag

Mennyibe kerül egy táviryánító az SW-HF6000-hez?
A mostani kicsit darabos :)

(#1083) lalux


lalux
csendes tag

Hasonló problémám lenne mint( #1073) cirkus-nak. A tegnap vásárolt facecam 312-es kamerám nem akar működni a skype-pal. A hang tökéletes, szép tisztán hallják amit mondok. A video tesztnél is látom magam, fényképet készít (igaz 180 fokkal elforgatva), de beszélgetés közben nem működik. A video formátuma nem megfelelő vagy valami ilyesmit ír hibaüzenetnek, most nem tudom megnézni, mert visszavittem, h nézzék meg nekik megy-e a boltban. :W
Tudsz valami okosságot mondani?
Ja: Win 7, tv-tuner van.

(#1084) LW


LW
őstag

Előkotortam a régi 2.0 SP-HF 350x hangfalam. Összeraktam az SW-HF 6000 frontjai helyére. Összehangoltam, driverben nem nagysávszélességű hangszóróként kezelem, ELKÉPESZTŐ mit szól a 2 együtt.

(#1085) Lack999 válasza GeniusHU (#1076) üzenetére


Lack999
tag

Érdekelne a dolog! Ment pü

(#1086) GeniusHU válasza LW (#1082) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Ezt küld el légyszíves kollégámnak email-ben a szerviz@genius.hu címre.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1087) GeniusHU válasza lalux (#1083) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Eddig FaceCemről nem jött ilyen probléma, ha bejön hozzánk bevizsgáljuk.
Már ha nálunk garis. Addig nem tudunk nagyon semmit mondani.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1088) GeniusHU válasza LW (#1084) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

:C

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1089) BlackJackpk


BlackJackpk
csendes tag

Hello!Szeretnék egy Genius SW-HF5.1 6000-es hangfalat beszerezni és érdekelne, hogy mikor lesz jobb változat, mert ez az uj v2-es használhatatlan?!

(#1090) Curse


Curse
tag

Hali!

Vettem egy sfw 6000-es 5.1-es szettet.Következő a probléma rendesen össze van kötve 5.1-be driverből le is teszteli már mondjuk ott is elég halk de ha zenét vagy bármi mást hallgatok akkor csak a center szól és az is úgy hogy nagyobbat szelelek. Most mi van???

UI.:Asus Xonar D1-el próbálom hajtani.

(#1091) GeniusHU válasza BlackJackpk (#1089) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

ment pü

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1092) GeniusHU válasza Curse (#1090) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Próbáld ki úgy is hogy csak sztereóval kötöd össze valamelyik sztereó bemeneten.

Lehet a lejátszó progid a ludas, vagyis nem tolja ki az összes hangszóróra a jelet az 5.1nél.
Meg kipróbálhatod hogy az 5.1 kábel 3 végét dugod a sztereóba és kipróbálod hogy az a csatorna átmegy-e a hangfal erősítőjén :F

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1093) Curse válasza GeniusHU (#1092) üzenetére


Curse
tag

Új fejlemény!
Visszaolvastam sokat és kipróbáltam ezt a sub/center dugócserét,azóta rájöttem hogy a hangkártya driverben van ilyen opció hogy cseréli a 2 jelet úgyhogy nem kell cserélni se.A lényeg hogy így egyből megszólalt a 2 rear is meg a sub de bekussolt a center.Akárhogy variáltam nem megy 5.1-be csak center nélkül vagy rear-ek meg sub nélkül. :( Nem értem én ezt. :(

(#1094) LW válasza Curse (#1093) üzenetére


LW
őstag

Csekkold a kimeneteknél a dugókat, meg a kábeleket jó helyre dugtad e. Utána annak megfelelően már csak szoftveres gond lehet (ha megszólalt :)).

(#1095) Curse válasza LW (#1094) üzenetére


Curse
tag

Csekkoltam már mindent és rendben van,tehát csak szoftveres gond lehet.Mégis hogy mi azt nem tudom :F lövésem nincs.

(#1096) GeniusHU válasza Curse (#1095) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Próbáld ki hogy nem-e szálszakadásos a center-sub kábel.
cseréld fel egy másikkal.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1097) akos86


akos86
aktív tag

Sziasztok Genius szervizesek és fórumtársak!

Van egy Genius 5005ös 5.1 hangfalszettem de egyik napról a másikra nem kapcsolt be.Kiderült hogy biztosítékot kivágta, tettünk bele másik ugyanolyat de azt is kivágta szét szedtük és láttuk hogy a panelon 2db 104es kerámia kondenzátor szét van égve. Kérdésem az lenne hogy ez mitől lehetséges illetve ezek a kerámiakondik mi célt szolgálnak.

Üdvözlettel :akos86

3dfx, gone but never forgotten...

(#1098) Curse válasza GeniusHU (#1096) üzenetére


Curse
tag

Sajnos ez sem működik. :(
Mellesleg azért megjegyzem hogy így center nélkül is úgy szól ezzel a xonar d1-el hogy eldobom az agyam. :)

(#1099) GeniusHU válasza akos86 (#1097) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Olyat nem fogsz találni, mi is a gyárból rendeljük.
Hozd be és kicseréljük.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1100) GeniusHU válasza Curse (#1098) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

És ha az egyik sztereó bemeneten tolsz neki jelet?

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.