Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) GeniusHU válasza kerekescsaba (#1146) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Nézz szét a dvd-d beállítási között, ott lesz a bibi.
Nem jól adja ki az 5.1-et, legalábbis erre gyanakszom.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1152) GeniusHU válasza szika87 (#1147) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Amiben van dts, azon szerintem nem lesz analóg (rca-s vagy scart) kimenet, csak optikai.
De ha találsz olyan lejátszót, amin lenne akkor szerintem ezt a kérdést abban a boltban is tedd fel. Ha van rajta, akkor szerintem kiadja.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1153) GeniusHU válasza akos86 (#1148) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

:R

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1154) fenergie86 válasza GeniusHU (#1153) üzenetére


fenergie86
tag

Szia!
Van egy 3600-as Genius 5.1-es hangrendszerem. A problémámat korábban már konstatáltam itt. A baja az, hogy halk hangot ad, valamint torzít is. Eleinte azt hittem, hogy az előlepi panel adta meg magát a mélyben, de mikor kiszereltem és elvittem haverhoz, akinek pont ilyen gépe van, abba beszerelve tapasztaltam, hogy semmi baja annak az egységnek. Ez valamelyest örömmel töltött el, főleg mikor megtudtam, hogy egy ilyen egység "csak" 10 ezer körül van, és nem ezt kell cserélni. Na tehát a potméterre gyanakodtam, mivel annyira halkan szóltak a hangfalak, hogy csak nagyon nagy csendben, füleket rátapasztva tudtam halk neszeket hallani a hangszórókból. Ezután kicseréltem a TDA 7360 -as IC-t, reménykedve, hogy ez megoldja a problémámat. Az eredmény az lett, hogy vmivel erősebb lett, márnint most már nem kell oda nyomni a kagylóm,at, hogy halljam a hangokat. De ez még mindig s?@r így. Ugyanakkor a mélyládában a mélynyomó nem dolgozik. Lehetséges, hogy a hozzá kapcsolódó IC-t , azaza TDA 7296-ost kell kicserélnem még?
Valamint azt szeretném kérdezni, hogy az IC-k és a hűtőborda között van ilyen szigeteló gumi lapocskák, azok kötelezően kellenek oda? Meg vannak, de nem tettem vissza még. Tehát ez is okozhatja a problémámat?
Üdv!

Nem hiszek azoknak, akik napokig képesek vérezni és nem halnak bele. Ez boszorkányság...

(#1155) piczilmisi


piczilmisi
csendes tag

Kedves Genius!

Úgy néz ki, hogy a héten meg kell, hogy látogassalak benneteket!
Egy hete ütöttem vaterán egy SW-HF 5.1-es fekete fadobozos rendszert!
A leírás szerint keveset használt,kiválló álapotú! Én sajnos nem értettem hozzá, és a fickóval, csak sztereóba próbáltuk ki a működést, mert "már 5.1-be nem akarom összadugni" Dumával jött elő!
Hazaértem! Jöttek a pofonok!
1 Bedugava búgott, mint a veszedelem!
Megoldottam a gumis trükkel!
2 A poti forgatásakor recsegett!
Megoldódott, kepot egy flakon WD-40-et!
3 Nem világított a hangerőszabályzón a led!
Megoldottam! Az a félnótás valószínüleg mikor levette a tekerőgombot, leszakította mind a 3 vezetéket, ami a led-hez ment! Visszaforrasztva!
Közben küzdöttem a laptopommal, hogy kijöjjön az 5.1, amikor végre sikerült, megkaptam a kegyelemdöfést! A bal első, és a közép rendkívűl halkan szól! Potméter mozgatásra sem reagál. Sima sztereóba viszont szól minden!

Kérlek írd meg, hogy szerinted naggyából mire számíthatók! Mi lehet a baj?

A választ előre is köszönöm!

(#1156) GeniusHU válasza fenergie86 (#1154) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Mindkettőtöknek az a válaszom hogy mivel jelenleg sokat vagyok úton, így ezt nem tudom a szervizessel megbeszélni. Légyszi írjátok ezt meg neki a szerviz@genius.hu címre és megválaszolja.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1157) GeniusHU válasza piczilmisi (#1155) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ezt látni kéne, így nem tudunk rá megközelítőleges árat sem adni sajnos.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1158) score


score
csendes tag

Sziasztok. Érdeklödném a szervizes uraktól hogy az 5050-hez technikai megoldás létezik-e a stand by mod eléréséhez,mert igy katasztrófális az egész.Ennyi erövel adhatnák táv nélkül.Eléggé beteg az EU-s rendelet.

(#1159) piczilmisi válasza GeniusHU (#1157) üzenetére


piczilmisi
csendes tag

Szia!

Akkor a héten ne is vigyem be?
Mikor mennyek?
Lehet, hogy mégis a poti lessz :(((

(#1160) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Sziasztok.

Van egy HF5005- tipusu hangrendszerem. EGyik napról a másikra elfelejtett működni. Tehát nem kapcsol be. Régen amikor még jó volt, amikor hátul felkapcsoltam rajta a tápkapcsolót akkor adott némi zúgó/búgó hangot, de megszoktam és nem zavart. Most már ha felkapcsolom, semmi hang, semmi életjel . Szóval valami tuti elhalálozott benne, csak nem értek hozzá.

Ha tudtok valami alkatrészforrást, illetve ötletet adni , hogy mi lehet a rossz és esetleg cserélhető e, azt megköszönném. Mert ha tudom hogy mi lehet a rossz, a szerelést már megoldom, csak ugye semmi alkatrészem nincs hozzá. PErsze kondenzátort meg ilyeneket lehet kapni boltban is, csak mondjuk alaplapot , elektronikát hozzá már annyira nem :D

Üdv és köszi

(#1161) GeniusHU válasza piczilmisi (#1159) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Csak én nem vagyok mindig bent, a szerviz zökkenésmentesen működik :K

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1162) GeniusHU válasza .: JuSzT :. (#1160) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Látni kellene, ha tudod hozd be.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1163) .: JuSzT :. válasza GeniusHU (#1162) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Köszi, már írtam a mail címre, a szervizre. Egyébként mit érdemes kicserélni rajta, hogy a jövőben is stabil legyen ? Esetleg valamivel jobbá, szebbé tenni a hangját, ha már úgy is szét lesz szerelve....

Üdv

(#1164) GeniusHU válasza .: JuSzT :. (#1163) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

A hangzás javítását meg tudod nézni a genius_hf-5000_tuning topicban ;)

[ Szerkesztve ]

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1165) genius5000


genius5000
tag

Szia!

Én is Genius SW-HF 5.1 5000 tulajdonos vagyok, és olyan problémám lenne, hogy a mélynyomóm egyik pillanatban fogta magát, és elcsendesedett. Pici hangja volt az elején, de csak alig hallható. Azóta az sincs, csak búg, és elkezdenek vibrálni a vezérlőn lévő led-ek. Szétszedtem, és az egyik panelon kis melegedés volt látható. Két ellenállást kicseréltem, meg egy tranyót. Ezek nagyon meg voltak sülve.
Az ellenállások értékét kimértem, és ezek jók is voltak, de a biztonság kedvéért kicseréltem őket.
Trafótól jön kraft, azt kimértem, de a TDA IC-k nem tudom, hogy jók-e.

Első körben kérdezem, hogy ki lehet-e mérni a két IC-t, vagy egyszerűbb, ha kidobálom őket, és berakok két újat?
Az esetleges csere esetén mennyibe kerülne a 2 IC cseréje? Tőletek lehet külön IC-t rendelni vagy csak a teljes panelt?

Ne akarj mindent megszerezni! Ne akarj tökéletes lenni! Te egyszerűen csak élj a világba!!

(#1166) Zanik válasza score (#1158) üzenetére


Zanik
addikt

Nem a rendelet szar, hanem a Geniusnál nem gondoltak arra, hogy akkor talán előre kéne a bekapcsoló gombot rakni!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1167) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Üdv Genius!

Van egy 2008 11 21.-én vásárolt (E-digital) SW-HF5.1 5005öm.
Egy ideig nem volt használva, s most mikor bekapcsoltam egy árva hang sem jön ki belőle.
Mivel a gari lejárt már le kaptam a hátulját, de a paneleken semmi égésnyomot nem láttam.
Ledek égnek, távirányítóra reagál! Próbáltam mindegyik bemenetre jelet küldeni, de csak nagy hangerőn recsegve szól kicsit :(
Szerinted mi lehet a gond vele, és kb mennyibe fog kerülni a javítása. Gödöllőhöz legközelebb hol találok szervizet?

Várom a válaszod, és előre is köszönöm a segítségedet!

Üdv Peti :R

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1168) apollo12


apollo12
veterán

heló az lenne a kérdés hogy mennyire megbízható, kényles, és menyire tiszta, mély a hangja a GENIUS HS-03U?

(#1169) KicsiUbul


KicsiUbul
őstag

Szia,

Mai nap arra értem haza, hogy az 5005-ösöm megadta magát, este stanbyba raktam, már nem kel fel, mintha tápot sem kapna (nem hallatszik a zümmögése a tápjának) az elosztóban másik malacba dugva sem óhajt elindulni. Még garis, mi lenne az eljárási módja, mert sajnos perpill nincs autóm, így bevinni nem tudom :(

Értem én...

(#1170) GeniusHU válasza genius5000 (#1165) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

5000-hez szinte minden van, az igényedről írj majd egy listát a szerviz@genius.hu címre.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1171) GeniusHU válasza Zanik (#1166) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

:K jaja, megoldás lenne

távirányható konnektor vagy elosztó a megoldás :(

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1172) GeniusHU válasza Peti N95 (#1167) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Látni kell, ez nem jellemző hiba az 5005re.
A bevizsgálás ingyenes, de csak egy szervizünk van : genius.hu kapcsolat füle alatt több infó van. :R

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1173) GeniusHU válasza apollo12 (#1168) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

A különálló hangkártya és az usb plusz tápja miatt kiemelkedő hangja van a fülesnek. :K

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1174) GeniusHU válasza KicsiUbul (#1169) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

És hozzánk garis?
Sajnos a mélynyomót akkori s be kell valahogy juttatnod hozzánk.
Nem tudsz megkérni senkit?

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1175) Peti N95 válasza GeniusHU (#1172) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Meg őrülök :Y
Ma hazajöttem a melóból, bekapcsoltam, pukkant egyet, és azóta működik hibátlanul!!
Tegnap óta nem is nyúltam hozzá, ilyet még életemben nem láttam!
Ezt mi okozhatja??

Én a Genius.hu-n nem találok szervíz címet, küldenél egyet akár privátban is, ha nem lehet ide kiírni. Köszi! :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1176) KicsiUbul válasza GeniusHU (#1174) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Szia,
Nálatok vettem, igen. 09-17 ig garis
Viszont ha jól tudom, 10kg felett nektek kell gondoskodni a szállításról.

Értem én...

(#1177) apollo12 válasza GeniusHU (#1173) üzenetére


apollo12
veterán

értem és melyiket érdemes megvennem egy GENIUS HS-03U vagy egy sannhaiser hd201 et

(#1178) piczilmisi


piczilmisi
csendes tag

A szervíz király! :C

Voltam a Genius servízben! Sajnos a cuccom úgy néz ki nyugdíjba megy, mert már nem lehet szerezni hozzá potit, ennek ellenére 100% ig elégedett vagyok a szervízzel!
A kolegák kedvesek, segítőkészek,mindent megpróbáltak, hogy életre keltsék a cuccot.
Sőt! Alternatív megoldásokat ajánlottak a számomra,(alkatrésszel együtt) hogy még mit lehetne megpróbálni!
Megdöbbentő! Életemben nem láttam ilyen profi,segítőkész helyet!

Na abbahagyom, mert elpirultok!

Tényleg mégegyszer köszönöm a segítséget!

Úgy néz ki, hogy a 6000-res helyett amivel jól póruljártam, a kolegáim rábeszéltek az SW 5.1 HT- re, mert ha minden igaz,régebbi,de elég jól sikerült darab. Remélem nem lessz vele gond, de ha mégis, tudom hova kell menni!

Köszönöm! Sziasztok!

(#1179) GeniusHU válasza Peti N95 (#1175) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

kapcsolat fül alatt van minden infó.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1180) GeniusHU válasza KicsiUbul (#1176) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Én nem tudok ilyenről. :U

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1181) GeniusHU válasza apollo12 (#1177) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Mivel a Sennheiser-t nem ismerem, így erre sajnos nem tudok válaszolni.

Nincs usb headset topic itt a PH-n?

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1182) GeniusHU válasza piczilmisi (#1178) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! :R

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1183) kokesz.error


kokesz.error
csendes tag

szia
ciprusra szeretnek kihozatni genius sw 5.1 6000-es szettet
ehez szuksegem lenne a doboz pontos mereteire...
koszi!

(#1184) KicsiUbul válasza GeniusHU (#1180) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Én igen :) [link]

"6. § (1) A rögzített bekötésű, illetve a 10 kg-nál súlyosabb, vagy tömegközlekedési eszközön kézi csomagként nem szállítható fogyasztási cikket - a járművek kivételével - az üzemeltetés helyén kell megjavítani.

(2) Ha a javítás az üzemeltetés helyén nem végezhető el, a le- és felszerelésről, valamint az el- és visszaszállításról a forgalmazó gondoskodik."

[ Szerkesztve ]

Értem én...

(#1185) apollo12


apollo12
veterán

heló a GENIUS hs-03u fülhallgatónak vannak problémái??

(#1186) Maxtreme válasza LW (#1084) üzenetére


Maxtreme
addikt

:D
Én is épp a napokban gondolkoztam el azon hogy a szekrényemben hánykódó S2000X-em be kéne kötni az 5100-as frontjai helyére. Bár lehet "enyhe" túlzás lenne :DD

(#1187) GeniusHU válasza KicsiUbul (#1184) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Akkor az első részt is olvastad? :

1. § (1) A Magyar Köztársaság területén fogyasztói szerződés [Ptk. 685. § e) pontja] keretében értékesített, a rendelet mellékletében felsorolt új tartós fogyasztási cikkekre (a továbbiakban: fogyasztási cikk) e rendelet szabályai szerint jótállási kötelezettség terjed ki.

Ez a termék nem volt új, a számlán is értékcsökkentként szerepelt.
Ha holnap reggel otthon vagy akkor elmegyek érte.

Hívj fel valamikor és egyeztetünk.

30/746-0987

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1188) GeniusHU válasza apollo12 (#1185) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Nincsen általánosan ismert hibája, de volt már meghibásodásos termék.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1189) GeniusHU válasza Maxtreme (#1186) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Nekem volt már az 5000 frontok helyén 1250X és jól szóltak ;)

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1190) adam990


adam990
csendes tag

Hali!

Egy HF-5000-esem van és az a problémám, hogy elnémult a mélyládája. Mivel már nem garanciás ezért gondoltam lecsavarozom a hátsó részét, nem e a hangszóró kábelnél lehet kontakthiba. Próbáltam mozgatni a kábelt menet közbe, de semmi. Ezután kicsavaroztam az elülső kezelő felületét, hátha ott a hiba. A potméterre gyanakodtam hogy elszállt, ezért gondoltam rámértek, de tökéletesen működik. Arra is gondoltam már, hogy lehet a hangszóró mehetett tönkre, de semmilyen recsegés vagy egyéb abnormális jelenséget nem produkált előtte.
Esetleg valakinek ötlet hogy mi lehet a ludas? Segítséget előre is köszönöm!

üdv, adam990

(#1191) zsoltrs


zsoltrs
tag

Üdv.
Szerintetek melyik éri meg jobban?
Genius 5100 26ért vagy
Creative Gigaworks Progamer G500 31500Ft-ért?

Melyik szólna szebben? Az mennyit jelent h Genius fadobozos és 2utas, míg a másik műanyag és 1 utas. De a Creative-nak THX- minősítése van.

Szerintetek?
Köszönöm

(#1192) Csabahun


Csabahun
senior tag

Sziasztok,most tervezem egy Genius SW-HF 5.1 4000 hangfalszett vásárlását.
Valakinek valami tapasztalata a termékkel kapcsolatban??(valami ismert hiba esetleg)
Sajnos sok rosszat olvasok a Genius hangfalakról..

Köszönöm..

(#1193) zsoltrs


zsoltrs
tag

Üdv.

Szerintetek megér 30ezret 1 év garral 5100-as vagy
27.700 ért 2év garral 5050-es.

Vélemény pro-kontra?

Köszi

(#1194) KicsiUbul válasza GeniusHU (#1187) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Szia,

Szabin vagyok, most nyaralok, így jövő héten egyeztessünk.
De előre szeretném vetíteni, hogy nem jogvitát meg fogyasztóvédelmet stb szeretnék, hanem értelmes kompromisszumos megoldást. Jövő héten felhívlak, és megbeszéljük a dolgot.

Más kérdés:
Láttam nálatok digitális rajztáblákat, és azon gondolkoztam, hogy jó lenne-e egy 8 éves kiskölöknek ajándékba , nagyon szeret rajzolni. Szerinted melyik lenne neki megfelelő?

Köszönöm.

Üdv,
Ubul

Értem én...

(#1195) barnabella


barnabella
csendes tag

Helló!
A problémám a következő:
Genius 5.1 SW-HF 5005 hangfalszett, Winamp alatt egyszer egyszer szörnyen kezd recsegni torzítani. Nem tudtam rájönni mi okozza, és semmilyen rendszeresség nincs benne.
Talán a böngészők valamelyike (Chrome, Firefox) vagy a Yahoo messenger hülyeségei.
Gőzöm sincs mitől produkálja. Viszont esetenként még a Youtube is ugyanígy viselkedik.
Próbáltam más lejátszóval, KMPlayer ezzel is ugyanaz a helyzet, bár ez utóbbinak tudomásom szerint van köze a Winamphoz.
Egyetlen megoldás ilyenkor, Winamp és böngészők bezárása, újraindítása. Jó eséllyel pár óráig vagy napig nem jön elő a hiba...
Minde azóta van amióta újratettem a winfost...
Creative Audigy hangkártya, eredeti driverek, minden OK, legalábbis szerintem...
Pls segitsen akinek már volt hasonló baja, mielőtt az őrületbe kerget :W
előre is köszi

(#1196) matuska


matuska
csendes tag

Sziasztok!

Windows7 alatt működni fog -e egy ilyen kártya: Genius SoundMaker Live 5.1 V2 ?
Nem láttam a támogatott oprendszerek közt...

Thx, M

a célzott irányított likvidálás ''feltalálója'' már megkapta a Nóbel békedíjat

(#1197) GeniusHU válasza adam990 (#1190) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Ezt így nem lehet megmondani.
Hozd be, a bevizsgálás ingyenes.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1198) GeniusHU válasza KicsiUbul (#1194) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Szia!

Hívj majd.
Szerintem a Mousepen i608 a jó választás, ha hívsz mondok majd rá árat.

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1199) GeniusHU válasza barnabella (#1195) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Másik hangfallal is csinálja? Vagy fejhallgatóval? :F

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#1200) GeniusHU válasza matuska (#1196) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ilyen esetben a gyár oldlára kell felnézni, ott a megoldás... :K

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.