Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-08 10:50:27

LOGOUT.hu

Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#960) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#958) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Közbe néztem és én is igényelhetem a kártérítést, ha tudom igazolni a fizetést.
Meg van adva termék neve, képek róla, doboz/csomagolásról kép meg minden és ha nem találnák meg, akkor tudom igényelni azt az összeget, amit utaltam a termékért (utalásnál közleménybe benne van a termék neve posta) így én vissza kapom azt amit fizettem érte...de 50 ezer a max. összeg amit vissza térítenek ilyenkor adott személynek. (tehát aki 50 ezer felett fizetett és tudja igazolni, az max. 50 ezerig kártalanítják és a többi megy a levesbe) :K :(((

Nekem 12 ezer a károm, ezt vissza is fogom kapni (majd úgy intézem!)
Viszont az idő ami ezzel (eddig) elmegy, az megfizethetetlen... (kb.) :U
Jövő hét Csütörtökön jár le a 15 nap.
Pénteken benyújtom a kártérítést.
Eladó meg bek*phatja... kár hogy nem lehet feljelenteni, mert ez a minimum amit érdemelne! /hozzáállás meg emberségből erősen elégtelen/
Január 12 óta nem is nézte mit írtam neki, fingja sincs az egészről...pénzét megkapta (utalva) így hol is érdekelné, nem igaz!? :F :D :W

Közbe kaptam FoxPost rendszerbe küldött üzenetre is választ (mailben)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.