Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35) S.J.M. válasza Agostino (#34) üzenetére


S.J.M.
senior tag

És még motorola 398 képek a faterom telcsijéről:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Ugye ez már jobb egy kicsit? :)

Hát igazából az infót innen szedtem: http://siemens-st60.atw.hu/ és a kábelt meg Pécsi T-mobilba vettem 6000Ft-ért.(eredeti kábel) És az eladók vagy fél órán keresztül bizonygatták nekem hogy soha az életbe nem tudom majd a telefonról semmit se leszedni csak modemként használhatom :C De én mondtam hogy nem mert egy ST55-ös kábellel már sikeresen töltöttem róla képet meg minden egyéb mást így nem érdekelt mit mondtak megvettem és nem bántam meg ma is szépen használom mindenre amire csak akarom (Java, kép, csengőhang, firmware fel/le)

Szerk.: a T-mobilosoknak annyiban igazuk volt hogy télleg működik modemként is már teszteltem. :)


[Szerkesztve]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.