Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Atomgeszi válasza Ricardo (#893) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Sőőőt! Ott lakom! :) De látom Te is jártál már erre h. egyből kiszúrtad a várost! :DDD
[link]

(#902) Sirandrish válasza n93 (#900) üzenetére


Sirandrish
legenda

ilyen verdávakezdtem bele a Most Wanted-be:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#903) n93 válasza Sirandrish (#902) üzenetére


n93
tag

Akkor nem volt fent az nfsugd.. :))

[Szerkesztve]

(#904) Sirandrish válasza n93 (#903) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt ne igazán értem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#905) Ricardo válasza Atomgeszi (#901) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen ismerem a helyet, főleg a komkikötő környékét ;)

(#906) AS


AS
félisten

Samsung E900
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#907) eddie17 válasza n93 (#903) üzenetére


eddie17
addikt

Te a puntó nem véletlenül a budaörsi tecsóba van?:D mert nagyon ismerős helyen van:)

(#908) n93 válasza Sirandrish (#904) üzenetére


n93
tag

Ha fent van az nfsugd kapcs 10k-t és választható a golf :)

(#909) n93 válasza eddie17 (#907) üzenetére


n93
tag

Nyert,ott van!

(#910) eddie17 válasza n93 (#909) üzenetére


eddie17
addikt

na akkor jól emlékeztem rá:)

(#911) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Két kép D600-al.[link]
[link]

(#912) Sirandrish válasza n93 (#908) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..de én most a Punto-rol beszéltem amivel a Most Wantedbe kezdtem..az UNDer2be civic-el nyomattam:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#913) AS


AS
félisten

d600 és a beton
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#914) APPLE IPOD válasza Icedevil (#911) üzenetére


APPLE IPOD
csendes tag

Szép a macska.

الجمهورية الفرنسية أو فرنسا

(#915) AS


AS
félisten

D600 al készült legjobb kép talán : [link]

És egy beltéri kép! [link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#916) Icedevil válasza AS (#915) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Naon jó kis képek,azokat a beálításokat használod amiket leírtál?

(#917) AS válasza Icedevil (#916) üzenetére


AS
félisten

Igen,
ISO 100-nál lehet legjobb képet létrehozni föleg tárgyaknál, ISO 100-nál nagyon fontos a fixen tartani a telefont.
ISO 400-nál kicsit szemcsés lesz kép de kevesbb fénynél jobb. és nem kell anyira ügyelni jó fogásra.

I

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#918) Icedevil válasza AS (#917) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Kössz most sokat segítettél.

(#919) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez a kép még olyan friss,hogy még meleg is:[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#920) AS


AS
félisten

Akkor leirom a FE -t is.
FE beltéri képenél célszerü használni mert igy csöken az exponálási idő.
Automatikus FE
Amikor fényképezni szeretnénk akkor várjunk egy kicsit mert a FE beálitja hogy jó szinek legyenek, ha azonal fényképezünk UA FE-vel akkor lilás vagy más szinű lesz a kép.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#921) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Ballagáson voltam ezeket fotóztam.[link]
[link]

(#922) Atombalu válasza Icedevil (#921) üzenetére


Atombalu
senior tag

kicsit távolabb kéne tartanod a készüléket a fényképezendő dolgoktól úgy élesebb képet kapnál

iPhone 5

(#923) Icedevil válasza Atombalu (#922) üzenetére


Icedevil
aktív tag

A elsö az közel volt de a második azmajdnem fél méterre.

(#924) Sirandrish válasza Icedevil (#923) üzenetére


Sirandrish
legenda

de jobb is lett sokkal:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#925) Icedevil válasza Sirandrish (#924) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Ez is igaz de egy nagyon napos helyen nem volt könnyü fotózni.

(#926) AS


AS
félisten

60 -70 CENTI távolság nem árt ha van. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#927) Sirandrish válasza Icedevil (#925) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó ezt elhiszem csak megjegyeztem hogy ami nem olyan közeli az nem gynegén szebb:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#928) mark83bp


mark83bp
tag

ime néhány külföldi furumon talált kép a sharp 903mammal
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
:R

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#929) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah mivan? senki sem fényképezik a telojával? én majd fogok csak elkérem a bt-t mert lusta vagyok felrakni az adatkábel driverét:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#930) AS


AS
félisten

Uj telommal készült képek!
Samsung E900-al! telo csodálatos, és nem is kamerán van hagsuly!!! de mégis jobb képek készit mint a d600!! :)
Ha e900-rol kérdésetek van elöte nézétek meg élöben :R
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#931) Icedevil válasza AS (#930) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Az télleg igaz,hogy szarok a gombjai,mert azt mondták nem lehet benyomni rendesen.

(#932) AS válasza Icedevil (#931) üzenetére


AS
félisten

Nincsek is gombkai, éritő gombok nagyon jok , legjobb megoldás amit valaha láttam, persze csak annak aki ismeri kivülröl a samsug menüt. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#933) Icedevil válasza AS (#932) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Aha kössz.Gondolkodtam ebbe a teloba de inkább várok mig nem jön a D900 és akkor döntök majd. :DD :DD

(#934) AS válasza Icedevil (#933) üzenetére


AS
félisten

Egy biztos bármelyiket választod csak jól döntötél.
Egyik kedvenc funkciom hogy van egy olyan opcio hogy háttérek automatikusan változnak , és nem lehet meguni a háttért sem, :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#935) Icedevil válasza AS (#934) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Az jo lehet.Nehéz lessz de sajna ki kell birnom mert összel kapok pénzt. :O :O

[Szerkesztve]

(#936) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Pár kép.
Nokia 6230:[link]
[link]
D600-áz este vakuval:[link]
D600-al de a célszemély folyamatosan mozgott:[link]

(#937) Sirandrish válasza AS (#930) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azért olyan nagyon sokkal nemcsinál szebb képet a D600nál..tényleg..eladtad:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#938) Icedevil válasza Sirandrish (#937) üzenetére


Icedevil
aktív tag

A kamera modul ugyan az de valami miatt mégis szebb képet csinál.

(#939) Sirandrish válasza Icedevil (#938) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó biztos szebb meg minden de nem annyira...:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#940) Icedevil válasza Sirandrish (#939) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Az igaz,hogy nem sokkal de így is jobb.

(#941) AS


AS
félisten

Belterekben jobb. és növéneket jobban tudja fényképzni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#942) Sirandrish válasza Icedevil (#940) üzenetére


Sirandrish
legenda

jólvan jobb:DDD nekem aztán tökmindegy:DD
mennyi az a E900?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#943) Sirandrish válasza AS (#941) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebben már van makró mód?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#944) AS válasza Sirandrish (#943) üzenetére


AS
félisten

Nincs, ez divattelefon, (e Széria)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#945) AS


AS
félisten

De a topikjkában kérdezetek, mert viktor dühös lesz. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#946) AS


AS
félisten

E900-al készült képek 800-600-as felbontásban:
[link]
[link]
[link]
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#947) Sirandrish válasza AS (#944) üzenetére


Sirandrish
legenda

mostanában olyan keveset irok ide hogy nem lehet mérges:)) legalábbis remélem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#948) Fecsy


Fecsy
tag

A NAGYOK után jöjjön egy szerény kis Sony Ericsson k300i,ami paramétereihez képest sztem egy elég jó képet hozott ki magából: :C :DD :R

[link]

[Szerkesztve]

(#949) Sirandrish válasza Fecsy (#948) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem rossz inkább a méretével ven gond (azthiszem VGA)..de az a macsak ugy néz ki mint aki jól be@szott:DDD :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#950) Icedevil válasza Sirandrish (#949) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Hehe ez jó volt.De szerintem egy alsó-közép kategoriába szánt telonak ami hamarosan egy éves lessz megfelel a VGA.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.