Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000

Hozzászólások

(#2489) Wolfskin válasza Pazolini (#2488) üzenetére


Wolfskin
őstag

24-bit Delta-Sigma, CS4382
ez itt egy részletes teszt, a platinum ex-ről, ami kb ugyanaz:
Creative Labs Audigy 2 Platinum EX
itt pedig a különbségek, a kvázi "utódmodell" vagyis a fejlsztett Audigy 2 ZS verzióhpz (a legfontosabb fejlesztés, hogy a 6.1-el szemben ez 7.1, tudja a DTS-t és 106 helyet 108dB a SNR (a zaja)).
végül azért döntöttem e mellett, mert van hozzá extrában előlapi panel meg távirányító.

amúgy rákerestem a cirrus logic chipre és pl a OPPO BDP-103EU 3D Blu-ray lejátszó is ezt használja, itt van két test, mindkettő 2013-as, tehát nem régi. itt meg itt pl. a mai hangkarik többféle 3D dekódolást ismernek, meg felemelték a jel-zaj viszonyt 110dB fölé, meg ilyenek, de ezt szerintem csak ilyen marketinges parasztvakítás, mint egy időben a megapixel-háború gagyi fényképezők piacán. szóval szerintem sztereóban még most is megállja a helyét. zenét meg amúgy is 2 csatornán kell hallgatni, mert az embernek is 2 füle van (2 pont közti, azaz a jobb és bal füled közti fáziskülönbségből számolja az agy a zaj forrásának helyét, ezért veszik fel 2 mikrofonnal és játsszák vissza két csatornán L/R) . a többi a filmekhez és játékokhoz való. és sztereóhoz meg érdemes venni egy jó DAC-ot szerintem hangkártyán sosem lesz olyan komol analóg op amp (rősítő rész) az analóg kimenetnek, ami egy asztali gép házában lazán elfér. csak nézd meg ezeket a kondikat pl.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  foobar2000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.