Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Manitou válasza Jucus87 (#635) üzenetére


Manitou
addikt

:) :R :R :)

(#652) God Vazzeg válasza Jucus87 (#650) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Há mer nem ír senki aki fogyni szeretne :D

(#653) Jucus87 válasza Manitou (#651) üzenetére


Jucus87
csendes tag

oh :B

(#654) LOTR válasza Jucus87 (#626) üzenetére


LOTR
addikt

neki se ilyen volt eredetileg ;)

One Ring to rule them all

(#655) deniro2 válasza Jucus87 (#648) üzenetére


deniro2
senior tag

Talán mert a Fogyjunk le! topicba irogatsz? :)

(#656) LOTR válasza deniro2 (#655) üzenetére


LOTR
addikt

kockás has fanklub a gyúrós topikban van, sajnos kevés főt számlál, de azé megvagyunk köszönjük :D

One Ring to rule them all

(#657) Joco válasza LOTR (#656) üzenetére


Joco
aktív tag

Nekem utóbbi 10 évben 1x sikerült elérnem, hogy nem volt kockás a hasam. 1 hónap kockulás ugyanazzal a tápolással. 8 kilót szedtem össze. Kicsit gáz volt. Meg ráment 2 hetem, ledobtam 6-ot, maradék 2ből meg csináltam tömeget :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#658) LOTR válasza Joco (#657) üzenetére


LOTR
addikt

hehe, maradék 2-ből meg csináltál tömeget :D
egyből a 8kg-ból kellett volna, nem a lapos kocka a jó, hanem amikor kidudorodik :B
oda meg előbb tömeg kell :DDD

One Ring to rule them all

(#659) Joco válasza LOTR (#658) üzenetére


Joco
aktív tag

kb. 180 centihez 85 kiló vagyok, annyira az nem sovány :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#660) LOTR válasza Joco (#659) üzenetére


LOTR
addikt

hú, az télleg jó, egyszer mejad én is leszek 85 kg :)
full szálkás hassal - szép álom vehehe :U

One Ring to rule them all

(#661) Joco válasza LOTR (#660) üzenetére


Joco
aktív tag

Nem vagyok akkora, mint Süsü[link], de nem is vágyam, jobban elvagyok egy atletikus alkattal. Na meg én ha akarom át is tudom lépni a fekpadot, nem csak megkerülni :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#662) LOTR válasza Joco (#661) üzenetére


LOTR
addikt

még jó, hogy a gyúrós topiklakók ezt a topikot nem nézik olyan sűrűn :DDD
tiszta szerencse :)

One Ring to rule them all

(#663) Joco válasza LOTR (#662) üzenetére


Joco
aktív tag

Nem vagyok gyúrós :DDD Különben magamról linkeltem volna képet :U
Gyúrós topicból meg távoztam, miután kicsit úgy éreztem, hogy komoly világnézetbeli különbségeink vannak. :(

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#664) Moddingfan válasza LOTR (#662) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Azt Te csak hiszed ;]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#665) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

UP![kép] :DDD

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#666) boszizsu


boszizsu
tag

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Hálás köszönet a betartható diétáért mindenkinek!

[Szerkesztve]

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#667) Manitou válasza Moddingfan (#665) üzenetére


Manitou
addikt

Ez a lovaglós szmájli még a korábbitól is dúrvább :D

(#668) Markgx10 válasza deniro2 (#655) üzenetére


Markgx10
őstag

:DDD ;] :R

(#669) tütüke


tütüke
tag

sajna a hétvége ota nem tudtam ugy és akkor kajálni, ahogy szerettem volna :O
A délelőttnek is lőttek már. De ebéd: pufirizs (párom szerint hungarocel), sonka+1 joghurt.
es a nap tovabbi tészére is hasonlo csemegét tervezek :D

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#670) Markgx10 válasza tütüke (#669) üzenetére


Markgx10
őstag

Pufirizs a legjobb :D Én is azt eszem így napközben (csirkével kiegészítve), könnyebb mint főzőgetni otthon magamnak a rizst :U (lusta vagyok még arra a tíz percre is :D )

Mod: Munkahelyemmel szemben van egy kisebb Coop áruház, ahol kizárólag a kedvemért rendelnek pufirizst, mert rajtam kívül senki sem veszi :F :D


[Szerkesztve]

(#671) tütüke válasza Markgx10 (#670) üzenetére


tütüke
tag

A vacsi bolognai(szojából) lesz durumtésztával. Azt már lehet, hogy ki kellene hagynom, nem?És átcsuúsztatni inkabb holnap ebédre...

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#672) Markgx10 válasza tütüke (#671) üzenetére


Markgx10
őstag

Én nem hagynám ki, de én nem is fogyókúrázok :D Ezt inkább a többiek tudnák megmondani. Amúgy meg attól függ milyen szigorú a diéta amit tartani akarsz. Ha szigorú akkor, 16-17 óra után már nem lehetne szénhidrátot enni (tészta kilőve), magyarul csúszna holnapra, ha nem olyan szigorút, akkor egy kis adag biztos belefér :U Szerintem...
Üdv:

Márk

(#673) Janesz válasza Joco (#661) üzenetére


Janesz
őstag

nem is lenne túl sok esélyed ekkorának lenni..szal nem kell beszarni,hogy egy nap felkelsz és nem bírod átlépni a fekpadot csak megkerülni... ;]

(#674) tütüke válasza Markgx10 (#672) üzenetére


tütüke
tag

holnaptól szigorú lesz :B

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#675) Markgx10 válasza tütüke (#674) üzenetére


Markgx10
őstag

Ahogyan érzed :U Csak úgy csináld, hogy sokáig fenntartható legyen a megváltozott éltemód. Tehát egyszerre ne vállald túl magad csak azért mert mindenki azt mondja, hogy azután meg beleunj és abbahagyd. Inkább legyen lightosabb de kitartó. Magadnak határozd meg az ütemét.

(#676) fLeSs válasza tütüke (#674) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mindig csak holnap... aztán majd a jövő héten... ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#677) Joco válasza Janesz (#673) üzenetére


Joco
aktív tag

Hát van egy kis genetikai előny az kétségtelen, de azért a ''háttere'' is sokat számít ;)
Így persze megesik, hogy miután én beszakadtam a súly alá, elkezd azzal melegíteni :DDD

Különben kedves srác és ezúton is grat neki az eredményéhez :R :C

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#678) Joco válasza tütüke (#674) üzenetére


Joco
aktív tag

Szigorúsággal két dolgot lehet elérni semmit vagy egész gyorsan az életmódodnak megfelelő súlyt.

Ha nekiállsz és véletlenül nem sikerül gallyra vágnod magadban valamit még úgy is jó esélye van, hogy megunod egy idő után a kínzást, akkor meg visszaáll a test. Szóval, ha mondjuk nem Te akarsz lenni a rembó, mint itt pár gyúrós 5% zsírral, akkor tök feles és max. önámítás müanyagot enni. Bnőm csinálta ezt, hogy minden ilyen sz@rt összeevett, közben meg úgy kellett ráimádkozni egy-egy sportra. Sokkal 1xűbb, ha mozogsz és eszel, ha éhes vagy, mintha naponta 10x számolod át, hogy most vettem kétszer levegőt, az 223 Joule-ba került és még ehetek 2 közepesen nagy rizsszemet :U :DDD Meg aki otthon lógatja, annak a testnek úgyis ez a legkisebb baja, kár vele foglalkozni.

Épp testben, épp lélek!

Pár 10e év alatt egész jól összeállt ez a porhüvely, az hogy a civilizáció gallyra akarja vágni egy dolog. Nem kell hagyni, ennyi.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#679) tütüke válasza Markgx10 (#675) üzenetére


tütüke
tag

Köszi
Mindenképpen igy csinálom. Hosszutávra tervezek, nem rövidtávfutó vagyok :DD
Egy biztos: éhezni nem birok: tehát kajamegvonás nálam szoba sem jöhet. Szerencsére olyan tippeket adtatok, amiket tartani is lehet. Szoval holnaptol mar sokkal jobban odafigyelek mindenre. Még jo, hogy van ra időm :C

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#680) tütüke válasza Joco (#678) üzenetére


tütüke
tag

a mozgas már egy ideje elengedhetetlen nálam. Hiányzik, ha nem megyünk edzőterembe. Szoval azzal nem lesz baj :C

[Szerkesztve]

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#681) Joco válasza tütüke (#680) üzenetére


Joco
aktív tag

Hát akkor kívánom, hogy érd el, amit szeretnél. A lényeg úgyis az, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben :R

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#682) tildy


tildy
nagyúr

Hetek óta csirkehúson+rizsen élek, és még midnig semmi lefele menetel, sőt:(

Leeht azt kéne csinálni, hogy saját módszerrel lenyomni jópár kilót, majd átállni csirke rizs kombóra, mert ez ami msot van, eddig abszolút nem vált be, legalábbis súlycsökkentési szempontból:(

Valamit nagyon gázul csinálok(mondjuk azt, hogy nem eszek annyira sokszor,mintahoygan ajánljátok bár nem szemét kajákat ),de az biztos, hogy a saját módszeremtől legalább a súlyom csökkent.

Szomorú vagyok:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#683) tütüke válasza Joco (#681) üzenetére


tütüke
tag

Köszi neked is:D
Amugy teljesen igazad van. :R

Mikor leszek már végre lelkes újonc?

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#684) God Vazzeg válasza tildy (#682) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem mozogsz eleget, tessék elmenni futni vagy erobikozni vagy taposógép, min 30 perc. ;)

(#685) tütüke válasza tildy (#682) üzenetére


tütüke
tag

ne legyél szomoru! én 6 hónapja tornázok, és nekem sem mennek a kilók. Sőt: első 2 honapban felszedtem még négyet. A rizses kaja lehet, hogy csak arra jo, hogy megtartsd a súlyt, nem csökken tőle. Na majd jönnek a bölcsebbek, és javasolnak valamit. Én csak vigasztalni tudok... De az is valami :DD

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#686) tildy válasza God Vazzeg (#684) üzenetére


tildy
nagyúr

Az lehet, de amikor kevesebbet kajáltam, és szintén nem sportoltam, akkor fogytam. Mióta normáélis kaját eszem,azóta egy dekát sem:(
egyedüli kivételt a fenekem kéepz, emrt az picit izmosabb lett:)

tütüke: tudod az a baj, vagyis nem baj, hogy este már nuku szénhidrát.. rizset sem eszem annyit, hogy attól kéne híznom.
Mai kajám mi volt? Reggeli: fél csrikemellfilé +fél rizs
tízórai: 1 kefír
ebéd fél csirkemellfilé fél rizs
Ettől nem hízni kéne, hanem fogyni:(
Vacsora meg kb fél natúr csirkemell lesz, főzőlevével.

Pedig édességet sem eszem:(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#687) fLeSs válasza tildy (#686) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A hónap végétől elkezdek diétázni, valszeg indítok egy blogot, ami csak a diétáról fog szólni, javaslom, hogy majd néha olvasgass bele. ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#688) Foglalt név válasza tildy (#682) üzenetére


Foglalt név
addikt

Csirkehúst és rizst eszel az szerintem egy dologra jó. Elveszed Magadtól a gasztronómia szépségeit.
Egy kis metabolika.
Ha többet eszel, mint amennyire szükséged van és mozogsz mellette, na ilyen nagyon nincs :DDD Mert ha mozogsz kb. annyit tudsz megenni amennyi kell a testednek.
Ha többet eszel és nem mozogsz, akkor gyülik a tömeg a lökhárítóra :D , a popsira :D , hát meg ugye pocira, derékra(szegény gyurósok, mindig ezt a legnehezebb lehúzni :P ) :U
Ha annyit eszel, mint amennyit kell. Maradsz a súlyodnál.
Ha annyit eszel, mint amennyit kéne, ha nem mozogsz és mozogsz, akkor az húzza le rendesen a párnácskákat.
Ha kevesebbet eszel, mint kéne, akkor frankón elkezdi megenni magát a tested. Persze persze a zsírt is, meg az izmokat, meg felél minden tartalékot, magyarul igazi frankó drogos kinézést lehet elérni ;]

Szóval a ha eszel rendesen, vitamint, ásványi sókat, vasat, szóval mindent. Csak egy fél falattal kevesebbet és mellette mozogsz, akkor két hét múlva is lesz erőd felemelni a villád, ráadásul szívesen is teszed, mert ''jól'' fogsz kinézni.

Szerintem :D :C

(#689) God Vazzeg válasza tildy (#686) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sajnos ez úgy van, hogy a szervezet minden áron meg akarja tartani a homeosztázist, tehát se fel, se le nem fog menni a súlyod, ha nem muszáj. Akkor muszáj neki, ha vagy kevesebb kalóriát viszel be, vagy többet mozogsz és kalóriát égetsz. Miután te eddig is alig ettél valamit, így a rizscsirke majdhogynem hizlal is téged..

Többször kellene nagyon keveset enned (magadhoz képest) és nagyon sokat inni, 5-6l vizet/nap. Illetve sokat mozogni, hogy elégjenek a kalóriák. Csak hogy tudjátok, a szervezet az első 30 percben a szénhidrát tartalékokat használja fel, és csak utána kezdi el a zsírt égetni, szal ilyen 10 perces ''felülésektől'' ne várjatok csodát ;)

(#690) Foglalt név válasza tildy (#682) üzenetére


Foglalt név
addikt

Csirkehúst és rizst eszel az szerintem egy dologra jó. Elveszed Magadtól a gasztronómia szépségeit.
Egy kis metabolika.
Ha többet eszel, mint amennyire szükséged van és mozogsz mellette, na ilyen nagyon nincs :DDD Mert ha mozogsz kb. annyit tudsz megenni amennyi kell a testednek.
Ha többet eszel és nem mozogsz, akkor gyülik a tömeg a lökhárítóra :D , a popsira :D , hát meg ugye pocira, derékra(szegény gyurósok, mindig ezt a legnehezebb lehúzni :P ) :U
Ha annyit eszel, mint amennyit kell. Maradsz a súlyodnál.
Ha annyit eszel, mint amennyit kéne, ha nem mozogsz és mozogsz, akkor az húzza le rendesen a párnácskákat.
Ha kevesebbet eszel, mint kéne, akkor frankón elkezdi megenni magát a tested. Persze persze a zsírt is, meg az izmokat, meg felél minden tartalékot, magyarul igazi frankó drogos kinézést lehet elérni ;]

Szóval a ha eszel rendesen, vitamint, ásványi sókat, vasat, szóval mindent. Csak egy fél falattal kevesebbet és mellette mozogsz, akkor két hét múlva is lesz erőd felemelni a villád, ráadásul szívesen is teszed, mert ''jól'' fogsz kinézni.

Bocs, csak kicsit jókedvem lett, mert tegnap megkaptam a jelesem élettanból :DDD

[Szerkesztve]

(#691) God Vazzeg válasza fLeSs (#687) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak akkor fogjuk olvasni, ha ígéretet kapunk hogy lesz before-after képsorozat ;]

(#692) fLeSs válasza God Vazzeg (#691) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha sikeres lesz a diéta, akkor lesz. :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#693) Foglalt név válasza God Vazzeg (#689) üzenetére


Foglalt név
addikt

Azért a homeosztázisba a súly nem igazán tartozik bele :U
A többi viszont :R

(#694) tildy válasza Foglalt név (#690) üzenetére


tildy
nagyúr

Energiám az van, azzal nincs gond.
Inkább azzal, hogy normális kaja + nulla sporttal sz.rt sem érek, míg kevés kaja+ 0 sporttal azért mentek le a kilók szépen.
Egyébként nem kell annyira sajnálni, szeretem a csirkehúst, ráadásul iigen ízletes így, hog y azöldségek ízt adnak neki. A zöldséget természetesen párom eszi meg.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#695) God Vazzeg válasza Foglalt név (#693) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jahh, lényegében igazad van, nekem is flangál a súlyom kb 3-4 kilót :D

(#696) Foglalt név válasza tildy (#694) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ebben viszont kivételesen Joco-val értek egyet. 0 sporttal mit szeretnél?
Egyszerűen nem értem :F

Vagy érdekel valamennyire a tested és akkor foglalkozol vele, ahhoz pedig alapvető a mozgás, amit ma már mindenki sportnak hív, mert dolgozni derogál. Ha meg nem, akkor számít, hogy 2 kilóval több van-e Rajtad?
Őszintén?
Kirakatba kell?

Mert akkor egy kamerabeállítás és fényviszony többet ér, azzal legalább nem teszed tönkre magad.
Ha nem eszel, annak lesz egy kis látszata és hatalmas ára, amit majd 10 év múlva fizetsz meg. A csontritkulástól kezdve a gyomorfekélyen át a többi inkább nem is sorolom csodáig. :U

(#697) tütüke válasza tildy (#694) üzenetére


tütüke
tag

uhh hogy birod minden nap ugyanazt enni? nekem nem menne.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#698) tildy válasza Foglalt név (#696) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tettem eddig tönkre magam azzal amit csináltam. Annak idején -10 kiló, nyáron -6 kiló.
Nem derogál egyébként a sport, csak úgy és oylan munkakörben dolgoztam, hogy max az otthoni sport fért bele, az meg kb édeskevés.

tütüke: A mai nap jött így ki. A vacsora rendszeresen csirke. Reggel az változatos, oda néha becsúszik péksüti is, de sokszor főtt kaja! tészta max délig van, eddig az utóbbi egy hétben egyszer ettem tésztát, ebédre.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#699) tildy válasza tildy (#698) üzenetére


tildy
nagyúr

otthoni sport = kb felülés. Mert mást nem nagyon tudok. nameg aerobik sé társai, azt meg az alattunk lakók nem értékelnék...

Van egyébként nulla sportos vékony képem, hát, khm, nekem tetszik:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#700) tütüke válasza tildy (#698) üzenetére


tütüke
tag

igy mar egész más :D , sokkal jobban hangzik, mint egész nap csak csirke +rizs . Bár az én menümből az teljesen kimarad. És én reggel nem is birok főtt kajákat enni. Nálam van ilyen, hogy: főétel és nem főétel. Főétel csak ebéd vagy vacsi, a többi jöhet reggel.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.