Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) God Vazzeg válasza Moddingfan (#99) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az milyen? :D

(#102) God Vazzeg válasza attilam (#98) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Alfa Burn nagyon kemény, próbáld ki! Jól felpörgeti az anyagcseréd, nekem 2, Agyzuzonak 3 kaksi volt amíg szedte naponta :D

(#103) Boxer001 válasza God Vazzeg (#102) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem volt már 5 is, pedig én nem is szedtem. :DDD

(#104) attilam válasza God Vazzeg (#102) üzenetére


attilam
őstag

Ki fogom majd próbálni, de most sajnos komolyabb gondjaim vannak:
Mindgyárt elfogy az Ultra Mega Pak, ja és a fehérjés bödön alját kapargatom. :(
De ki lesz próbálva előbb-utóbb. :)

(#105) Manitou válasza God Vazzeg (#101) üzenetére


Manitou
addikt

Hát mass20 , hiszen attól 10 kiló tiszta izmot egyből felszed 1 hónap alatt. :D

(#106) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Right up!

Ez a gabona tabletta fasza. Főleg a forgalmazónak. Fillérekből állítja elő és ha 2 hülye megrendeli már jól járt. :D A nagy csöcsre sajna még mindig csak 2 megoldás létezik: genetika vagy szilikon. =)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#107) God Vazzeg válasza Manitou (#105) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ja, igen :D Bocs :D

(#108) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#106) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Haverom húgát látnátok! :Y Akkora mellei vannak a kis 55 kilós csajnak, hogy az elképesztő! :D

(#109) Tea* válasza God Vazzeg (#108) üzenetére


Tea*
csendes tag

Jó neki. :( Nem mindenki ilyen szerencsés.

[Szerkesztve]

(#110) Moddingfan válasza God Vazzeg (#101) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én már le sem írom, mit eszek, úgyis lefikázza mindenki :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#111) Motion_Blur válasza God Vazzeg (#108) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kép jöhet privibe!:R:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#112) God Vazzeg válasza Motion_Blur (#111) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nincs kép :P

(#113) attilam válasza Agyzuzo (#106) üzenetére


attilam
őstag

Írtam privit. Majd nézd meg légyszi!

(#114) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#112) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem jöhet a csaj privibe, szarok a képre. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#115) brownus válasza God Vazzeg (#108) üzenetére


brownus
veterán

csak Motion_Blurt tudom idézni!!!!:)


nincs kép??? akkor minek kell itt izgatni a népet? :D

[Szerkesztve]

(#116) Manitou válasza brownus (#115) üzenetére


Manitou
addikt

:D

(#117) God Vazzeg válasza brownus (#115) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bepörögté? Az jó :D
Itt egy kis kárpótlás:
[kép]

(#118) Motion_Blur válasza God Vazzeg (#117) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:C fordíssunk rajta egy 180fokot és már mehet is:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#119) God Vazzeg válasza Motion_Blur (#118) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csináld! :D :C

(#120) szancsika


szancsika
tag

a parom nem tart husinak :) legalabbis remelem:)

amugy 158cm vagyok :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#121) God Vazzeg válasza szancsika (#120) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hát neked nincs is szükséged további fogyásra. A multkori képek alapján ;)

(#122) Boxer001 válasza God Vazzeg (#121) üzenetére


Boxer001
veterán

Így van, mission complete. ;) és több képet. :DDD

(#123) szancsika


szancsika
tag

hohi ;)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#124) Musztáng válasza God Vazzeg (#117) üzenetére


Musztáng
tag

Azért nehogymá megüssik a Legszebb nők totyik ''színvonalát'', srácok!

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#125) God Vazzeg válasza Musztáng (#124) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fogyásról van szó, elnézést hogy megemlítettem hogy nem kell már fogynia. :(((

Szerk: ja hogy te a 117-re reagáltál! Az offba ment ;)

[Szerkesztve]

(#126) DigitXT válasza God Vazzeg (#125) üzenetére


DigitXT
félisten

Az offba ment
És azt meg szabadna tudnom, hogy miért kell szétoffolni dolgokat?:((( Nemrég már az OFF-topikot is bezárták, mert ment a chat, de egy egy hét alatt 1300 HSZ-t generáló elvileg szakmai (na nem hardver:DDD: gyúrós) topikot meg pl. nem is figyelmeztetnek? Ez a topik sem ilyen chatelgetős volt, és elég sokáig tartott, hogy nyíljon egy folytatás, erre jöttök ide, 1smiley-s HSZ-ekkel, meg offokkal szétkülditek. Mondhatom szép...:( És még mielőtt vki beszólna, hogy nem is írok a gyúrós topikba, akkor miért érdekel: lehet, hogy olvasgatni szeretném, hogy hasznos dolgokat tanuljak, de így kb. lehetetlen.:((

(#127) DigitXT válasza szancsika (#120) üzenetére


DigitXT
félisten

a parom nem tart husinak :)
Összekevertelek vkivel: bocsi!:R

(#128) Boxer001 válasza DigitXT (#126) üzenetére


Boxer001
veterán

Barátom...én nem akarok semmi veszekedést, de tudod mit: egyáltalán nem érdekel, hogy mennyire van igazad az ügyben. Az ott egy kurva jó társaság...és ahol jó a hangulat, ott csetelések is kialakulnak...emberek vagyunk, és...és mit magyarázkodom, le-van-sz@rva....tovább nem folytatom.

(#129) parandroid válasza Boxer001 (#128) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jó a hangulat, akkor menjetek át msn-re és folytassátok ott. Ne floodoljátok a témát egyszavas / egysoros hozzászólásokkal.

Örülünk neki, ha összekovácsolódik egy jó társaság, de a fórumozók nagyobb része ennek a kapcsolatnak a kialakulására és ápolására nem kíváncsi - ez a ti magánéletetek, ne itt teregessétek ki.

Köszönöm,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#130) Boxer001 válasza parandroid (#129) üzenetére


Boxer001
veterán

Sajnálom, hogy nem kiváncsiak rá, de ez a társaság már kialakult OTT, és nem csak én vagyok a tagja,én csak védelmeztem őket. Itt viszont nem fogok művelni semmi ''rosszat''...Töröld ki ezeket a hszeket, nem kell ez ide.

(#131) God Vazzeg válasza DigitXT (#126) üzenetére


God Vazzeg
veterán

3 topikot látogatok összesen asszem, meg néha azt ami még érdekel, ide is kb 3 hsz erejéig írtam asszem. Ezért elnézést kérek, a képet is kérték vagy 4-en, hát raktam be. Ennyi történt, többet nem írok ide, akit megbántottam attól elnézést kérek :R

Érdekes dolog ez, mert ha valaki tud fogyni, az pont egy gyúrós, tavasszal 6 hét alatt toltam le 8kg-ot úgy, hogy szinte a teljes izomtömegem megmaradt. És pont. :(

Nem hiszem hogy attól a 3db OFF-tól lesz olvashatatlan a topik, amit ide írtam.

Üdv

Ps: jahh és az Off topikba is csak kb 3 hsz-t írtam egész itteni pályafutásom alatt, de biztos azt is miattam zárták be :D A gyúrós topik meg Fáradt gőz, szal pontosan azért van, hogy jól érezzük magunkat ott, mi, gyúrósok, nem azért hogy szakmai fórum legyen. Senki sincs ott, aki szakértő, tudom ajánlani neked a body.builder.hu-t és a tesztoszteron.hu-t, ott tanulhatsz is érdemi dolgokat. Ha van még észrevételed gyere fel msn-re, vagy emil.

(#132) lol válasza God Vazzeg (#131) üzenetére


lol
senior tag

- hmm elolvastam -

[Szerkesztve]

(#133) Musztáng válasza God Vazzeg (#86) üzenetére


Musztáng
tag

L-karnitint és Alfa-Burn-t,
Rákerestem ezekre a body.builder-en, de az L-karnitinre nagyon sok készítményt hozott ki és az Alfa-Burn-re meg semmit sem. :( Tudsz ajánlani valami jó kis cuccost? :R

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#134) attilam válasza Musztáng (#133) üzenetére


attilam
őstag

Lehet már nem fog ide írni :( .
L-karnitin: Hát ebből szinte mindegyik jó, csak a mennyiség a lényeg. Olyan 1-2 gramm kell edzés előtt fél órával. Carni-X-et próbáltam eddig, illetve a Mega Carni-X-et.
Alfa-Burn: Itt van: [link]. Yohimbine a hatóanyag. Ezt meg éhgyomorra kell szedni, talán reggel a legjobb egy jó erős kávé kíséretében (persze a kávéba tilos a cukor).

(#135) Moddingfan válasza parandroid (#129) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ez nem csak Neked, hanem DigitXT-nek is szól: figyu, én sem szólok bele, hogy más topicba ki, mit irogat (Ok, Te moderátor vagy, az más, de sokan nem azok), plíz, Ti se tegyétek, értelme nincs, csak a hangulat romlik le tőle. Nem olyan sok az OFF, hogy attól ne lehetne hasznos infókat gyűjteni, amúgy meg csatlakozom az előttem szólókhoz (God és Boxer): a gyúrós topic FÁRADT GŐZ szekció, szal. egy kis OFF sztem belefér, emberek vagyunk, kienek jó egy személytelen, száraz topic, egy jó társaság képes erőt is adni másonak, nem gondolod? ad. 2: a gyúrósok tényleg tudnak valamit a diétáról, hisz ez is a sport része,szal a véleményükre érdemes adni, szvsz ad 3.: azt meg honnan tudod, hogy ki mire kíváncsi? :F Elég szórakoztató a gyúrós topci, mindamellett sztem szakmailag is ott van a topon :C. Akit zavar egy kis cset,az meg ne olvassa, de ekkor nem tudja mit veszít :D. A magánélet pedig fontos, mivel kihat a sportra, szal ha ebből is lövünk kicst, talán még jól is elsülhet, pl.: látjuk, hogy másnak is van baja, de azért teszi a dolgát és ez erőt ad másoknak, (ez a fogyásra is igaz) Félre ne érts, nem akartalak megbántani (pláne, hogy MODERÁTOR vagy, brrrr, ilyesztő aláírás :) ;) ), leszólni meg főleg nem, csak leírtam a véleményem. Én is sokat írtam már ebbe a topicba (főleg ebbe a kettőbe irogatok), talán valakinek segítettem is, ha igen, akkor már megérte. Ha nagyon zavar a sok ''felesleges'' hsz, akkor töröljétek, akár ezt is, csak legább egy napot had éljen szegényke :U , ha nem, az sem baj.

u.i.: Kevesebbet OFF-olok, becsszó :U :D (Itt nem is OFF-olok mondjuk, de mostantól még annyit se máshol se :DDD )

u.u.i.: God, nehogy megsértődj, gyere már vissza haver :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#136) Moddingfan válasza attilam (#134) üzenetére


Moddingfan
senior tag

A reggeli éhgyomri kávéval vigyázni, kőkemény gyomorproblémák forrása lehet a későbbiekben, csak mértékkel, inkább L-Karnitin, az nem árthat ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#137) attilam válasza Moddingfan (#136) üzenetére


attilam
őstag

Ez igaz, de csak diéta alatt kellene ennek így mennie. Az meg nem olyan hosszú idő szerintem, hogy komolyabb problémák kialakuljanak. Inkább azoknak megy tönkre a gyomruk akik évek óta kávéznak éhgyomorra.

(#138) Moddingfan válasza attilam (#137) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Persze, rövid távon sztem sem lehet gond :), csak azért írtam, mert nekem elég sz@h a gyomrom, és nehogy más is beforduljon tőle, mint én :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#139) attilam válasza Moddingfan (#138) üzenetére


attilam
őstag

OK. Írtam privit, majd olvasd el.

(#140) Moddingfan válasza attilam (#139) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Privi ment és én is mentem edzeni, aztán meg ebédelni szemét kaját, ami TI FOGYISOK NE TEGYETEK!! :DDD Mondjuk én is fogyizok, de nem ma ebédidőben :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#141) Musztáng válasza attilam (#134) üzenetére


Musztáng
tag

Lehet már nem fog ide írni :( .
Majd idővel megbékél...

Alfa-Burn:
Elolvastam: kicsit elbizonytalanodtam a figyelmeztetések miatt :(.

talán reggel a legjobb
Azt is írja, hogy hatásos 30 perccel utána kardiózni. Ha ezt délután csinálnám az nem lenne baj?

egy jó erős kávé kíséretében
A kávét nem szeretem, helyettesíthetem teával? :F

persze a kávéba tilos a cukor
Hát nálam a cukor nem játszik! :)

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#142) attilam válasza Musztáng (#141) üzenetére


attilam
őstag

Gondolom efedrint nem szedsz, úgyhogy nem lesz semmi bajod az alfa-burntől. ;)
Nem baj ha délután kardiózol, én akkor is reggel venném be, + menne a reggelihez 1 gramm l-carnitin, és akkor edzés előtt fél vagy egy órával, megint 1 gramm l-carnitin. Helyettesítheted a kávét teával is, bár igazából a zöld tea az ami ér még valamit a zsírégetés terén. Ha cukrot nem raksz bele akkor minden ok.

(#143) Musztáng válasza attilam (#142) üzenetére


Musztáng
tag

Gondolom efedrint nem szedsz, úgyhogy nem lesz semmi bajod az alfa-burntől. :)
Azt nem szedek. Na, akkor lehet, hogy majd hamarosan beszerzem ezeket a cuccokat.

Nem baj ha délután kardiózol, én akkor is reggel venném be, + menne a reggelihez 1 gramm l-carnitin, és akkor edzés előtt fél vagy egy órával, megint 1 gramm l-carnitin.
Oké, ez tök jó! :)

Helyettesítheted a kávét teával is, bár igazából a zöld tea az ami ér még valamit a zsírégetés terén.
Zöld teát még nem ittam, de kipróbálom. :)) A teákat mindig cukor nélkül iszom. :)

Köszi a tanácsokat! :R

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#144) fLeSs válasza attilam (#137) üzenetére


fLeSs
nagyúr

egyszerűbb koffeintablettát venni a kávé helyett.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#145) fLeSs válasza attilam (#142) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az l-karnitint mindig aktivitás előtt kell bevenni (fél órával), önmagában semmi értelme.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#146) fLeSs válasza Musztáng (#143) üzenetére


fLeSs
nagyúr

szólok előre, hogy a zöld teának qrvaszar íze van. :D 1ébként én nem észleltem semmi különöset azon kívül, hogy folyósat wc-ztem tőle. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#147) attilam válasza fLeSs (#145) üzenetére


attilam
őstag

Bunny szerint akkor is kell szedni ha aznap pont nem edzel, de igazad lehet abban hogy talán szerencsésebb edzésnapokon edzés előtt bevenni mindet.

[Szerkesztve]

(#148) attilam válasza fLeSs (#146) üzenetére


attilam
őstag

Én imádom a zöld teát. Lehet ízlésficamom van? :DDD Ja és szerencsére nem is fostam tőle. CBA-sat vettem annó, mert az volt a legolcsóbb.

Azt nem tudod, hogy ezekben az instant kávékban mennyi koffein lehet? Tegnap végignéztem egy boltban az összeset, de egyikre sem volt írva semmi. :(

[Szerkesztve]

(#149) fLeSs válasza attilam (#147) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ezt nekem meg a Robi mondta. ;) mármint hogy l-karnitin fél órával edzés/aerob előtt, máskor fölösleges.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#150) fLeSs válasza attilam (#148) üzenetére


fLeSs
nagyúr

fogalmam sincs, sosem kávéztam, és koffeintabit sem szedtem még soha.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.