Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Moddingfan válasza Andie (#432) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én nemhogy naponta, kétnaponta sem megyek WC-re, qrva lassú az anyagcserém, lehet, hogy ezért izmosodtam még a napi 1600 kalóriától is.

Deniro: ''A gyors fogyókúrák sz@rt sem érnek, mert duplán jön vissza, ami lement'' - ezzel nem feltétlenül értek egyet, OK, nem a legegészségesebb, de ha már nagyon akut a helyzet, akkor sztem ez a megoldás. Én is letoltam 30 kilót és egy deka sem jött vissza, pedig állati hamar adtam le. Ha életmódváltással nyomultam volna, még mindig nem lennék sehol, az én elméletem: gyorsan lepasszolni, sok bőrfeszesítő testápoló és ha már lement jópár kiló, akkor mehet az életmódváltás és szépen lemegy a többi is, különben nagyon lassú a folyamat, 30 kiló nem megy le életmódváltással egyhamar, pláne lányok estében, nekünk, fiúknak könnyebb dolgunk van, ez tény.

''Megkell győzni, hogy magáért csinálja és nem érted, mert különben soha nem fog tartósan lefogyni.'' - ezzel viszont maximálisan egyetértek :R Eleve elítélem, ha valaki kényszerből diétázik, mert másnak kell megfelelnie. A sikeres diétához támogatás kell, nem cseszegetés valakitől, akinek az illető nem felel meg úgy, ahogy van, ez akár komoly lelki problémához is vezethet. Nálunk a teremben sok faszi cseszegeti a barátnőjét, hogy innen-onnan fogynia kellene, na az ilyeneket legszívesebben úgy vágnám pofán, hogy eszükbe sem jutna többet így viselkedni, hogy lehet valaki ennyire tapintatlan, számomra ez érthetetlen. Sajnálom, ha kicsit kikeltem magamból, nem jellemző, de vannak bizonyos témák, amikre harapok :U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#452) fLeSs válasza Moddingfan (#451) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Te az 1600 kalóriás napi étrendeddel fizetsz a súlyod gyors lepasszolásáért, annyit eszel, mint egy kislány, és neked még ez is elég, nem gondolod, hogy kicsit furcsa?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#453) Moddingfan válasza fLeSs (#452) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én jól érzem magam így, mostanában azért már nem ennyit eszek, de sokáig ennyit ettem. Tényleg, miért is furcsa, mire akartál ezzel utalni? Bocs, de tényleg nem értem :F

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#454) God Vazzeg válasza Moddingfan (#453) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az a furcsa hogy én egy étkezésre eszek annyit, mint te egy napra. ;)

(#455) Moddingfan válasza God Vazzeg (#454) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nem hinném, hogy Fless erre célzott :F Lehet, hogy az is közrejátszik, hogy hetente ált. csak 3-szor tudok WC-re menni nagy dolog ügyében, és ha többet ennék, akkor nemtom, mi lenne velem

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#456) attilam válasza Moddingfan (#455) üzenetére


attilam
őstag

''hetente ált. csak 3-szor tudok WC-re menni''
Ennyire senki sem lehet elfoglalt, hogy még WC-re sem marad ideje. :D

(#457) Moddingfan válasza attilam (#456) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Te kis poénmászter :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#458) bmx powa


bmx powa
tag

hy. az lenne a kérdésem, hogy hogy lehetne azt megoldani, hogy konditeremben testeddzésel fogyjak is, de izmosodjak is, és a legfőbb szempont, hogy nőjek. mostani adataim: 152cm, és 55kg. ezen szeretnék változtatni, és lehetőleg tápanyagok, és táplálékkiegészítők nélkül, de ''legvégsőbb'' esetben az is jöhet, csak nincs rá sok pénzem, és nemtudom, hogy hol lehet beszerezni őket.

előre is THX



[Szerkesztve]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#459) Woodslave válasza Moddingfan (#455) üzenetére


Woodslave
nagyúr

arra célzott, hogy a tönkrevágott anyagcserével fizettél a gyors fogyásért..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#460) Manitou válasza Moddingfan (#455) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor ezért nőtt ilyen nagyra a súlyod :DDD :D

(#461) attilam válasza bmx powa (#458) üzenetére


attilam
őstag

''fogyjak is, de izmosodjak is''.
Ez nem igen fog menni.
[link] Olvasgass! :)

(#462) God Vazzeg válasza bmx powa (#458) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hány éves vagy? :U

(#463) God Vazzeg válasza Manitou (#460) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tele van mint a déli busz :D :))

(#464) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Jó móka rajtam ércelődni :((( Széjjel szedek mindenkit ;] :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#465) Moddingfan válasza Woodslave (#459) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Az anyagcsere genetikai adottságoktól függ elsősorban, alakítani lehet rajta, de változtatni nem, csodák nincsenek. Világ életmben lassú volt az anyagcserém, mint mindenkinek a családban. Nem értitek meg, hogy én nem szétdiétáztam az agyam és azért ettem napi 1600 kalóriát, hanem mert érzékeny a hasam és ha többet eszek, akkor rosszul leszek és nem is kívánok többet. Nektek a poklok pokla lenne, ha egy étkezés egy keksz és egy joghurt lenne, én eltelek tőle és jól érzem magam. Egyébként ha annyira ''tönkrevágtam'' volna az anyagcserémet, akkor pár napos kilengések után a súlyomnak is nőnie kéne sztem, de nem változik. Arra nem gondoltok, hogy lehet, hogy azért elég ennyi kaja, mert állatira összement a gyomrom és egyszerűen nem fér bele annyi kaja, mint másoknak?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#466) bmx powa válasza God Vazzeg (#462) üzenetére


bmx powa
tag

őszintén megmondom, hogy 13múltam augusztusban..de sajnos az, hogy alacsony vagyok, az a génjeimnek köszönhető, mert anyám, meg apám is alacsony. amúgy meg a testsúj akár maradhat is, csak nőjek hozzá. az lenne az elsődleges cél, hogy lefogyjak, utána nőjek, és utána izmosodjak. így szerintem korrekten meg van fogalmazva... :)

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#467) Moddingfan válasza attilam (#461) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nem értem, miért ne menne, de komolyan. Nekem is ment, pedig a ''papírforma szerint'' ez nem megy.Pl.: elkezd edzeni és közben lazán diétázik (inkább odafigyel, hogy ne egyen zsírt és sok fejérjét egyen), esetleg kardiózik (én azt sem nyomtam anno, csak a legelején, de akkor ráadásként melóztam is suli mellet szabad levegőn, ami felér egy kiadós kardióval), közben keményen edz, nagy súyokkal. Kizárt, hogy ne fogyjon és mivel edz, ezáltal izmosodik is és egy szép napon eléri azt, hogy lement sok felesleg és feljött némi izom is, majd ha ezt elérte, akkor ezentúl is odafigyel a kajára (életmódváltás) és továbbra is keményen edz, nálam ez így ment és tudod, hol tartok jelenleg. Nála miért ne menne ugyan így? Nem kötekedni akarok, csak leírtam a tapasztalataimat :U Vitázni tényeg nem akarok, távol álljon tőlem, pláne Veled nem, gyúrós kollégám :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#468) Moddingfan válasza bmx powa (#466) üzenetére


Moddingfan
senior tag

13 múltál? Akkor még lehetsz bármilyen magas. Tudod hány ismerősöm nyúlt meg bitang mód 15-16 éves korában + beindulnak a hormonjaid is, itt még bármi lehet, talán Te leszel a következő Ronnie Coleman kelet-eúrópai kivitelben :) Szal fel a fejjel :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#469) attilam válasza Moddingfan (#467) üzenetére


attilam
őstag

OK nem vitázunk. Pedig jó lett volna. :U :D

(#470) sasa311 válasza bmx powa (#466) üzenetére


sasa311
veterán

13 évesen még ne kezd inákbb testépíteni, csinálja valami sportot, ami frankón átmozgat. Lényeg, hogy azt csináld. Nőni meg még simánn nőhetsz, 15-16 évs korában rengetegen 10-15 centiket nőnek. Sőt van egy haverom, aki 18 éves koráig 155 centi volt, most meg 170 :D Csak kicsit későn érő ...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#471) attilam válasza sasa311 (#470) üzenetére


attilam
őstag

El lehet kezdeni 13 évesen is a testépítést, csak az olyan alapgyakorlatokat célszerű egyelőre mellőzni, amelyek összenyomják a gerincet: guggolás, felhúzás. Illetve ezeket is lehet csinálni, csak nem nagy súllyal.

(#472) chop válasza bmx powa (#466) üzenetére


chop
őstag

konnyen nohetsz meg, mert surun elofordul, hogy nem faterodtol meg muterodtol oroklod a elsodlegesen a hajlamot a novekedesre, hanem pl nagyapadtol, mint pl esetemben apam alacsony, anyam normalis, en meg 180 korul vagyok. es anyai nagyapam meg 185-190 korul volt. szal en valszeg tole orokoltem. de sztem ugyanigy lehet keresztapa, keresztanya kapcsolat is.
szal a lenyeg, hogy 13 evesen nem lehet vegso kovetkezteteseket levonni

(#473) chop válasza Moddingfan (#465) üzenetére


chop
őstag

''Nektek a poklok pokla lenne, ha egy étkezés egy keksz és egy joghurt lenne, én eltelek tőle és jól érzem magam.''

ez megeshet, de hogy rohadtul nem normalis, az is biztos. az egyszeruen kurva keves energia. nekem is szuk a gyomrom, en sem tudok egyszerre sokat enni (altalaban), de 1-2 oras idokozonkent azert kajalok, es nem joghurtot, hanem kaloriadusabb kajakat

(#474) Agyzuzo válasza Moddingfan (#455) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha ennél rendesen, akkor járnál rendesen szarni is... Ha ennyit ennék mint te, én 2x se biztos hogy mennék egy héten... Így meg a napi 2 az átlag és zabálok mint egy disznaj (ehhez képest a súlyom beállt 110 kilóra és nem tudok vele mit kezdeni).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#475) bmx powa válasza sasa311 (#470) üzenetére


bmx powa
tag

hy, nagypapám, és nagymamám is alacsony. legalábbis nem vmi felhőkacolók. a testépítést meg azért akarom elkezdeni, mert őszintén bavallom, zsír helyett izmot szeretnék :DDD. tehát zsír l, izom föl. a guggolást meg ilyeneket, amik gerincterhelőek, én is szeretném mellőzni. xal vmi olyan gyakorlatok kellenének, amik izmosítanak, de fogyasztanak is. mármint külső látványban, nem sújban. a sportolás az megvan, de azt télen semmi szín alatt nem vagyok hajlandó űzni, ez pedig a biciklizés. imádok biciklizni, nemgyakran 60km-ereket, de télen a világ minden pénzéért sem. rühellem a hideget. amit mégjobban utálok, az az eső. nah, szóval sport az megvan, csak télen nem csinálom. és ezért szeretnék télen konditerembe járni. az biztos, hogy az eddzőbringa az meg lessz rohamozva a kondiban, de ttól még nem növök. szóval gyakorlatokat, illetve diétákat is szivesen fogadok, csak ne ilyen 3hét alatt 15 kg minusz tipusú legyen.

előre is THX: kiskubai (alias bmx powa)

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#476) chop válasza Agyzuzo (#474) üzenetére


chop
őstag

ott a pont: keves kaja > lassabb anyagcsere >kevesebb szekeles
anno, mikor ketpofara toltam a tomegnovelot, en is naponta 2x jartam pottyantani

(#477) God Vazzeg válasza chop (#476) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez így van, nekem is nő most a súlyom, zabálok is, de napi 2x tojok is :D

(#478) chop válasza bmx powa (#475) üzenetére


chop
őstag

az alapgyakorlatokat csinald csak sztem: huzodzkodas, fekvenyomas, guggolas, felhuzas. ne nagy sullyal (nem mintha tudnad nagy sullyal:) ), csak eppen. ne dogolj ki edzes vegere, de faradj el kicsit. noni fogsz.
olyan nincs, hogy ''zsirt egetek, kozben izmot novesztek''. vagy egyik, vagy masik. egyiket tomegnovelesnek, masikat meg nyilvan dietanak hivjak. ha cingar vagy, akkor tomegelj, aztan majd alakitgatod. de nem 2 het alatt fogsz megnoni, nehogy azt hidd, szoval az alakitgatassal nem kell foglalkoznod. lenyeg, hogy jarj edzeni, zabalj ketpofara, es pihenj. ez a 3 kell nagyjabol. ha meg husos vagy, akkor inkabb kardioedzes kell, es az pedig a bicaj, a futas, ilyesmi. szobakerekpar idealis.

(#479) chop válasza God Vazzeg (#477) üzenetére


chop
őstag

mondjuk tok logikus, nem is ertem miert volt kerdeses. keves a kaja, tovabb birja a tartaly:D, ritkabban kell nagydolgot intezni

(#480) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

Segitséget szeretnék kérni.Az a helyzet, hogy pécsen albiban lakom a rendszertelen evés és kevés tesmozgás miatt a félév alatt felszedtem 8kg-ot!!!! :Y
az lenne a kérdésem ,hogy milyen ételekkel illetve, hogy lehetne megváloztatni az étekzést,ami ügye arról szól,reggel valami,aztán csak este, ha vége van a sulinak bezabálok szinte,aztán meg a fáradtságtól nem tudok mozdulni és be az ágyba.na hát ez eléggé meg is látszik rajtam.. sokáig kondiztam,de sajnos erre sem volt időm.
Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni? sajnos nincs pénzem egészséges életmódot folytatni pl: sok gyümölcs meg ilyesmik!

pls help mert ez igy tarthatatlan!! :O

(#481) attilam válasza Bernardo20 (#480) üzenetére


attilam
őstag

Egy régebbi postban leírtam pár dolgot:
[link]
Ehhez még annyit, hogy 2 óránként, de max. 3 óránként kell enni. A mennyiségre most nem térnék ki, mert az egyénenként változik, ezt ki kell tapasztalni.
Sok sikert!

(#482) bmx powa válasza chop (#478) üzenetére


bmx powa
tag

hy, nagyon köszönöm a tanácsokat, és be is fogom tartani, előbb a fogyás van ervezve, aztán az izmosodás, és a kettő közben a növés :DDD. vmi diéta tippet is modhatnátok, de lehetőleg ne olyat, hogy a suliban lezuhanok a padról. mondom, a szobabringa nekem is a kedvencem, az meg lessz rohamozva, meg a futópad is jó, én csak akkor utálok futni, ha meleg van. de ott van víz, meg minden. a folyadékfogyasztásomról meg csak annyit, hoy volt olyan, hogy egy nap 4,5L folyadék, és ez csak az üvegből, a csapból ivásokat nem számotam :) tehát folyadék van rendesen, de ilyen sok nem szokott lenni, az kivételes alkalom volt. és mondom, diétákat is képes vagyok betartani.

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#483) etilin válasza bmx powa (#482) üzenetére


etilin
aktív tag

Én szerintem ha rám hallgatsz 13évesen elmész a haverokkal focizni meg úszkálni, rohangálni.
Mellé elég ha kicsit a kajádra odafigyelsz többször eszel egy nap (6-7) nem zabálod hülyére magad. Csak csipegetsz zsírszegény fehérjedús ételekből, mellé sok zöldség (saláta, brokkoli).
Ilyenkor még sokkal könnyebb lefogyni mint tíz évvel később.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#484) tütüke


tütüke
tag

Sziasztok!

6 hónapja kezdtem el rendszeresen tornázni, 4 hónapja járok edzőterembe heti 3-5 alkalommal 1-1.5 óras edzésekre. 77 kg-ról indultam.176 cm a magasságom. A konditerem hatására az első 2 hónapban felszedtem 4 kg-ot (megnőtt az étvágyam), most 78 kg vagyok. Az alakomon már látszik, hogy jó ideje csinálom, de a súlyomból is szerenék leadni vagy 10 kg-ot. Valamit tuti rosszul csinálok :O
Vegás kajákat eszem, minimális vacsi. Napközben kevés mozgás. Mit javasoltok súlycsökkentésre?


Ez most a fogyjunk le topik, vagy a gyúrósok ide topik? :F

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#485) sasa311 válasza etilin (#483) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem is...


tütüke: ez a fogyjunk le topic, csak a gyúrósok világhatalomra törnek :DDD :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#486) Markgx10 válasza tütüke (#484) üzenetére


Markgx10
őstag

Te hány éves vagy, hogy 68kg szeretnél lenni? :F Te tudod neked mi a jó, de nagyon kevés lesz az :( Egy felnőtt férfinak az iszonyat kevés, elfúj a szél :D Inkább azt javaslom, ezt a tömeged ''alaktítsd át'' izommá, véleményem szerint jobban jársz. :U
Üdv:

Márk

A gyúrósok meg hülyék :( ;]

(#487) Bernardo20 válasza attilam (#481) üzenetére


Bernardo20
senior tag

köszil..igyexem...de azért kértem tanácsot,mert nem tudok ilyen jelllegű étrendet betartani. :(

(#488) tütüke válasza Markgx10 (#486) üzenetére


tütüke
tag

25 éves vagyok, és nem fiú, hanem lány :))
és az is lehet, hogy a 68 is sok...

..ha egy üzlet beindul, nincs megállás..

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#489) Markgx10 válasza tütüke (#488) üzenetére


Markgx10
őstag

Ne haragudj, az avatarból vontam le a téves következtetést. :B A magasságodhoz meg nem lesz sok 68 kg, sőt... A hugom 26 éves 173 cm 66kg de egyáltalán nem kövér, ő is ilyen aerobik szerű edzésekre jár, ebből gondolom, hogy a 68kg az pont jó lesz. Meg amúgy is a férfiak nem szeretik a gebéket ;) :D

(#490) brownus válasza Markgx10 (#489) üzenetére


brownus
veterán

Te hülje bunkó! :DDD menjé vissza a gyúrós topikba :D

(#491) sasa311 válasza Markgx10 (#489) üzenetére


sasa311
veterán

Én szeretem. Bnőm 170 cm és ca. 50 kg :) Bár ő egyik, hogy versenytáncol, másik, hogy ilyen a testalkata.
De 170 centis lánynak 6x kilóig szerintem nincs semmi gáz...

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#492) Markgx10 válasza brownus (#490) üzenetére


Markgx10
őstag

Boksz, gyúrás :F én vagyok a legnagyobb bunkó a PH-n :D

Sasa311: Nekem most lett vége egy kapcsolatomnak (pont múlt héten) és 49kg volt a bnőm súlya. Én azt mondom inkább lett volna 68 :U De ízlések és pofonok :D Mindig féltem, hogy összetörik :D

[Szerkesztve]

(#493) tütüke válasza Markgx10 (#489) üzenetére


tütüke
tag

Semmi baj.
Elég változatos edzéseket végzek: futópad, lépcsőzőgép, láberősités/fogyasztás, bicaj, mell és karerősités/fogyasztás, hasgyakorlatok stb...

lehet, hogy a gyúrósokkal lavinát inditottam el? :F
nem ez volt tervben...


[Szerkesztve]

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#494) brownus válasza Markgx10 (#492) üzenetére


brownus
veterán

Nem én mondtam:D
de az bőven jó ha egy nő 17x magas és 60 kg körül mozog, csak ne legyen löttyedt!
egy kis torna, futás vagy lovaglás és feszes izma, bőre lesz.

tütüke: ha rendszeresen csinálod az jó, ne úgy mint a tesóm aki bérelt vmi lépcsős gépet aztán két hét után vitte vissza :( , talán azt a hasazós masináját használja,


[Szerkesztve]

(#495) sasa311 válasza Markgx10 (#492) üzenetére


sasa311
veterán

Hát én is érzem néha úgy, hogy ''törékeny'' szegénykém, de vigyázok rá nagyon :B


Tütüke: Én még mindig azt mondom, hogy hoszabb (1 óra + ) intenzív testmozgást kéne választanod. Squash mondjuk nagyon jó, mert rettenetesen jól átmozgat, de fitness, erobik, vagy lépcső+bicikli+nyújtás+nőies gyakorlatok. Olyat szvsz ne csinálj, amitől izmod ''nő'', mert akkor ott vagy ahol a part szakad ;)

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#496) attilam válasza Bernardo20 (#487) üzenetére


attilam
őstag

Az nagy kár, mert akkor nem nagyon fogsz előre jutni. Az ilyen embereknek való a Norbi Update :) . Talán próbáld ki azt.

(#497) tütüke válasza brownus (#494) üzenetére


tütüke
tag

''egy kis torna, futás vagy lovaglás és feszes izma, bőre lesz. ''

sajna nem is olyan kis munka kell hozzá, mint gondolod. Meg kell szenvedni minden egyes dekáért rendesen. :O
de ha már egyszer nekiálltam, leadom.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#498) Markgx10 válasza tütüke (#497) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez az! Ez már hozzáállás! Legalább fél siker úgy gondolom. Amúgy ha valakire hallgatsz ilyen dologban akkor tudom ajánlani Attilam, Agyzúzó és Fless hozzászólásait. :U

(#499) tütüke válasza sasa311 (#495) üzenetére


tütüke
tag

''lépcső+bicikli+nyújtás+nőies gyakorlatok''
Ilyeneket csinálok. Jó kis izzadós edzéseket. Ha pedig súly kerül a kezembe, akkor kis súllyal sok gyakorlat (ha jol tudom ez fogyaszt), nem pedig nagy súllyal kevés.
Az izom észtevehetően fejlődik, annak is kell lenni...együtt jar a mozgással, nem?

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#500) sasa311 válasza tütüke (#499) üzenetére


sasa311
veterán

persze, fejlődik az izom is, csak ne legyen olyan karod, mint Markxnak :D
Jah és kis súllyal sokat, ez a biztos fogyásra. Meg kajának zöldség/gyümi/csirke-hal . Kevés szénhidráttal (rizs, krumpli, kenyér, ilyesmi...)

Jah meg 6 után csak akkor van vacsi, ha még lesz torna ;] :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.