Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Woodslave válasza D4RK0N3 (#1600) üzenetére


Woodslave
nagyúr

protein

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1602) fLeSs válasza D4RK0N3 (#1600) üzenetére


fLeSs
nagyúr

fehérje + esszenciális zsírforrás (legmagolaj / olajos magok). igazából ez mehet lefekvés előtt is.

szerk: ilyen zsírt csak akkor egyél/igyál 9-kor, ha 7-kor a szénhidrát max zöldség volt. pufirizs után inkább ne.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1603) attilam válasza fLeSs (#1599) üzenetére


attilam
őstag

''Este (19-kor) én ha ch eszek, akkor az max zöldség, sztem ott már nem kéne a pufirizs.''

Én 18 után nem eszek ch-ot, de csak akkor ha nem este edzek. Ma pl. 20:30 körül jöttem meg edzésből, egyértelmű hogy megy utána a rizs+csirke, hiába múlt el 18 óra. Tehát fontos az edzést is belekalkulálni. :)

(#1604) fLeSs válasza attilam (#1603) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ez igaz. Tegyük fel, hogy nem este edz (mondjuk nem írta)... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1605) attilam válasza fLeSs (#1604) üzenetére


attilam
őstag

Jövő héten lehet halas napokat fogok tartani. A Tescoban van heck-hal 800 Ft/kiló. :)

(#1606) ovecs


ovecs
senior tag

Srácok én 20 kilót fogytam 1 év alatt, ennek nagy része nyáron ment le..
A következő a trükk:Sok mozgás, egészséges kaja, és este 6 után semmi evés késői lefekvéssel kombinálva

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1607) attilam válasza ovecs (#1606) üzenetére


attilam
őstag

''este 6 után semmi evés''
Ha 7-kor fekszel le akkor OK, különben ez nagy hiba. :)

(#1608) Moddingfan válasza attilam (#1607) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ha nem zavarja az izomvesztés, akkor nem gond, de az izomvesztés azért nem jó, mert ahogy a mondás tartja: ''az izom a zsír kemencéje''. Én sem eszek sokat, de szinte kizárólag fehérjét tolok 6 után, lefekvés előtt egy turmix, ez így szerintem OK.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1609) Jucus87


Jucus87
csendes tag

Sziasztok!
Légyszi szavazzatok a 13-mas párra! :B
[link]

(#1610) fLeSs válasza Jucus87 (#1609) üzenetére


fLeSs
nagyúr

túl picik a képek, nem látom jól az arcokat... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1611) Jucus87 válasza fLeSs (#1610) üzenetére


Jucus87
csendes tag

A miénket megtekintheted a Párok képei a PH!-n topicban!

(#1612) attilam


attilam
őstag

Na felteszem a szokásos derékbőségváltozásos diagramom. Most éppen 84.25 cm. :)
[link]


Jucus87: Szerintem írjátok be az aláírásotokba, akkor többen látják talán. Én szavaztam már, sok sikert!


[Szerkesztve]

(#1613) Markgx10 válasza attilam (#1612) üzenetére


Markgx10
őstag

:Y Rohadj meg! :R de azért gratulálok :D Mire jössz Egerbe 7-essel fog kezdődni? :U

(#1614) attilam válasza Markgx10 (#1613) üzenetére


attilam
őstag

Ha sikerül tartanom ezt a tendenciát, akkor valószínűleg igen. Esélyes a dolog, de azért nem vennék mérget rá.

(#1615) Markgx10 válasza attilam (#1614) üzenetére


Markgx10
őstag

Én meg csak abba reménykedem, hogy addigra nekem meg megint 8-assal fog kezdődni :D Ha jól látom a mostani tendenciát, akkor van esély rá komolyabb diéta nélkül is. :U

(#1616) attilam válasza Markgx10 (#1615) üzenetére


attilam
őstag

Akkor biztosan összejön. :)
Amúgy vigyázni kell a tömegeléssel is nagyon. Tegnap mértünk vérnyomást, és a havernak majdnem 160-as volt. Túl hamar hízott be, úgy 2 hónap alatt felszedett 10 kilót. Szóval erre is oda kell figyelni szerintem. Mikor elkezdtem diétázni nekem is egy kicsit magas volt 140-körül, most szerencsére csak 123-as volt.

(#1617) Markgx10 válasza attilam (#1616) üzenetére


Markgx10
őstag

6-7 hét alatt 9 kilót szedtem fel én is az Attackos fázisban :U Akkor el se megyek az orvoshoz :D Mondjuk ebből szerintem kb. 3-4kg víz, 4-5 kg zsír és ha véletlenül 1kg ebből tiszta izom akkor már körbecsókolom az Attackos dobozt. :U
Mindegy tömegelés vége, most ch vissza, de nem diétás szintre, aztán meglátom, mi lesz ha lemegy a víz, ha nem leszek túl zsíros, akkor megint tömegelés, ha igen, akkor diéta.

(#1618) Moddingfan válasza attilam (#1616) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Anno, mikor még dagi voltam a vérnyomásom palfonértéke egy alkalommal 192 volt :Y Azt hittem sokkot kapok, mikor megláttam, de nem éreztem rosszul magam

Az én fogyókúrám is alakul:
Derékbőség:

febr 01.:97,5
febr 10. (reggeli után): 93,5 :D

Remélem az én derékbőségem is nyolcassal fog kezdőni, mire megyünk Márkhoz:) Egyébként sok más helyről is ment le szépen felesleg, pl.: karom eresebb, fenekem sokkal formásabb (kedvesem vette észre :B ). Bár a ma reggeli kardió elmaradt (túlaludtam magam), de sebaj, majd az esti súlyzós edzés után lenyomom, akkor még effektívebbnek érzem.

u.i.: Új kedvenc gyakorlatom a labdás hasazás. Egyszerűen imádom, aki még nem próbálta, az feltétlenül tegye meg.

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1619) attilam válasza Moddingfan (#1618) üzenetére


attilam
őstag

Én is durván ennyi idő alatt dobtam le 4 centit a derekamról. :D
Csak így tovább, majd küldd a naplót! :)

(#1620) Moddingfan válasza attilam (#1619) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Köszi a bíztatást :)

A napló készülget, csak sokszor nincs időm írogatni bele, vannak hiányos napok, mikor kimaradtak étkezések (nem volt időm írni) és vannak napok, amik egy az egyben kimaradtak. Amint meglesz a két hét küldeni fogom, ahogy ígértem :)

u.i.: Hogyan küldjem el? Nem tudok feltölteni sehová. Max dobj valami mail címet privibe, arra elküldöm csatolt fájlként (de csak ha lejár a két hét, mert akkor leszek kb. a harmadánál)

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1621) attilam válasza Moddingfan (#1620) üzenetére


attilam
őstag

Kösz, az adataimnál ott az email címem. ;)

(#1622) fLeSs válasza attilam (#1621) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mielőtt megtévesztitek itten az elhízott fogyókúrázókat megemlíthetnétek, hogy ti alig vagytok zsírosak a valódi értelmében vett dagattakhoz képest ezért ilyen gyors a centicsökkenés. ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1623) Moddingfan válasza fLeSs (#1622) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én úgy tudtam, hogy minél dagibb valaki, annál rohamosabb a fogyás, mert nagyobb tömegből könnyebb leadni. Ezt anno én is így éreztem. Akkor most mi az igazság?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1624) Markgx10 válasza Moddingfan (#1623) üzenetére


Markgx10
őstag

De ő nem a fogyásról, hanem a centicsökkenésről beszélt, ami teljesen logikus. Kisebb körméretű hasból ha lemegy egycenti, lehet fele annyi zsírt sem vesztesz mint, ha egy nagy körméretűből :U

(#1625) Moddingfan válasza Markgx10 (#1624) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ez igaz, nem szóltam :U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1626) fLeSs válasza Markgx10 (#1624) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Kb.
Ezt csak azért mondom, hogy nehogy vmelyik itteni diétázó meglátva a ti centis eredményeteket vmi drasztikusabb eszközökhöz nyúljon, az ember diéta alatt sokmindenre képes csak azért, hogy vékonyabb legyen minél hamarabb, meggondolatlanságokra is (a tavalyi diétámat kb. emiatt b@sztam el :D).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1627) Moddingfan válasza fLeSs (#1626) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Igazad van, de remélem mindenki tudja, hogy honnan indultunk és hová tartunk, milyen alkatuak vagyunk,stb. Azért érdekes, hogy szinte ugyan úgy haladunk attilammal, pedig egész más alkatok vagyunk.

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1628) attilam válasza fLeSs (#1626) üzenetére


attilam
őstag

Bizony nagyon igazad van! Jó hogy leírtad, én nem is gondoltam rá. :R
Ha legközelebb linkelek, akkor odaírom ezt is a biztonság kedvéért. :D

[Szerkesztve]

(#1629) Boglya


Boglya
senior tag

Na ide figyeljen mindenki! 100 kiló voltam most 86 vok, de 80ra fogytam.. Mindegy h mit eszel, a lényeg h keveset és h sportolj sokat:). A has a legnagyobb problem dehát sokat kell felülni:).

(#1630) Kaoru


Kaoru
aktív tag

nah elértem a 100at. Most jöhetnek a 2jegyű számok.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#1631) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Na írok ide is - gyúrós topikba is írtam, mert feszes hasat szeretnék, de ehhez először leadni kell is kell, vagy ha leadni nem is másképp enni...

Szóval 185-6 centi vagyok és 72-75 kiló ami elvileg jó, csak mivel szinte semmit nem mozgok - napi 11óra ülés, 8-9 fekvés... ezért végtagjaim vékonyak, a hasam kezd nagy lenni...
Namost úgydöntöttem nekiállok felüléseket meg egyéb tornát csinálni...
De úgyérzem étrendemre is oda kéne figyelni...
Mivel sok kenyeret és tésztát eszem, gondolom ezekből vissza kéne csípnem...
Másrészt sokat vagyok fent hajnalig, mint pl most is, és ilyenkor éhes vagyok, sokszor lefekvés előtt is.
Régebben sokszor volt h ilyenkor melegszendvicset ettem vagy toastot ketchuppal, visszanézve ez nem volt jó dolog.
Mától szeretnék odafigyelni mit és mennyit eszek.

Most ettem például tojásrántottát 2 tojásból (csak só benne, alatta minmális olaj, csak az ízért) savanyú káposztával (abból se sokat), kenyér nélkül... Jóllaktam. :D És úgy gondolom ez megfelelő kaja is volt így alvás előtt kb 2 órával.
Ordítsatok rám ha nem!

Ezentúl próbálok úgy kajálni, hogy a napi 1500-1600 kcal meglegyen, de kevés zsírt és szénhidrátot vigyek be, emellet pedig sok folyadékot (vizet főleg), ásványi anyagokat és vitaminokat rendesen.

Jólenne ha ajánlanátok, miket érdemes kajálni, és az ébrenlétem melyik szakaszában. Ja, meg arról amit leírtam mi a véleményetek, helyes elképzelések-e?

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1632) tütüke válasza Thulcandra (#1631) üzenetére


tütüke
tag

Szia! Az ideális az lenne, ha tudnál enni 2-3 óránként. De nem a megszokott mennyiséget, hanem kicsiket. Van egy oldal, ahol diétás recepteket gyűjtünk, ott nézelődhetsz, és merithetsz ötleteket az étkezésekhez. Igaz nem tul sok még egyelőre a recept, de alakul :) Ime a link: [link]
Jol mondod: szénhidrátot, zsirt minimálisra kell csökkenteni. Jó lenne, ha el tudnád hagyni a kenyeret, vagy csak délelőtt ennél egy keveset belőle. Helyette ajánlom a pufirizset, extrudált kenyeret, vagy a teljes kiörlésű kenyereket, de utóbbit csak mértékkel. A hagyományos tészta helyett egyél inkább durumtésztát, de azt sem minden nap, csak módjával.
Ami fontos, hogy nagyon sok fehérjét kell enned. Ezért van sok csirkemelles recept a diétás topikban. És hozzá rizst, ha lehet, akkor az is barna legyen.
A legfontosabb, hogy mozogni kell, csak ugy lehet a kitűzütt célt elérni.
Na ennyi jut eszembe hirtelen, de olvass vissza, mert nagyon sok hasznos dolgot mondtak már el a többiek.
Üdv: tütüke

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#1633) Thulcandra válasza tütüke (#1632) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Köszi, olvasok visszafele is ahogy időm engedi, meg most nézem másik topikot is...

Sok csirke helyett mondjuk lehet enni tengeri halat is, meg a folytonos főtt rizs is kicsit furcsa nekem, ugyanis több benne a szénhidrát mint a kenyérben.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1634) fLeSs válasza Thulcandra (#1633) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ja, csak a kenyérben a liszt a szénhidrát ami gyorsan emeli az inzulinszintet, a rizs meg lassan emeli.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1635) Thulcandra válasza fLeSs (#1634) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Értem, ezt nem tudtam :R

Én inkább kihagyom rizst is, meg a kenyeret is, ugyanis rizsért nem rajongom, igaz puffasztva semmi bajom nincs vele...
Zabálok mindenhez savanyúkáposztát, az egyáltalán nem hízlal :DDD

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1636) attilam válasza Thulcandra (#1635) üzenetére


attilam
őstag

Akkor marad a krumpli.

(#1637) Manitou válasza attilam (#1636) üzenetére


Manitou
addikt

Meg néha egy kis rizs :)

(#1638) fLeSs válasza attilam (#1636) üzenetére


fLeSs
nagyúr

zabpehely.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1639) tütüke válasza fLeSs (#1638) üzenetére


tütüke
tag

És mi a helyzet a párolt zöldségkörettel vegyes zöldségekből? az is nagyon fini, és lehet hogy még jo is :F ?

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#1640) Kaoru válasza tütüke (#1639) üzenetére


Kaoru
aktív tag

A főtt/párolt répa kivételével mindent lehet.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#1641) fLeSs válasza Kaoru (#1640) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és a répa miért nem jó?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1642) Kaoru válasza fLeSs (#1641) üzenetére


Kaoru
aktív tag

azért mert a főtt sárgarépa indexe 85, a nyersé pedig úgy 15.
Valahol szépen le is volt írva, hogy miért, de lényegében annyi h a főzés hatására a répában lévő szénhidrát cukorrá alakul, vagy valami ilyesmi.

Én mondjuk még a sima rizset, kukoricát és a krumplit sem ajánlanám, de nem ezektől fog összedőlni a diéta.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#1643) attilam válasza Kaoru (#1642) üzenetére


attilam
őstag

Én rizzsel diétázom. ;] :)

(#1644) tütüke válasza Kaoru (#1642) üzenetére


tütüke
tag

a borsó sem jo, mert annak is magas a cukortatralma, ugyanugy, mint a sárgarépának. Persze előfordulhat, hogy hülyeségeket beszélek :F

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#1645) Kaoru válasza tütüke (#1644) üzenetére


Kaoru
aktív tag

megnéztem, határeset 50 az indexe. Mondjuk azt is ritkán eszem (azszem egyszer raktam párolt gomba mellé, meg a barnarízsbe szoktam szórni 1 keveset). Inkább salátákat, spenótot, paradicsom, paprika, most nagykedvenc a kígyóuborka, s barátkozom a brokkoli gondolatával, finom recepteket olvastam tőled.

[Szerkesztve]

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#1646) Musztáng válasza Kaoru (#1642) üzenetére


Musztáng
tag

a főzés hatására a répában lévő szénhidrát cukorrá alakul, vagy valami ilyesmi.
Ez tényleg így van?:F

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#1647) tütüke válasza Kaoru (#1645) üzenetére


tütüke
tag

Köszi :B
A brokkoli nagyon finom, kár, hogy lemaradtál a szezonjárol. Nálunk pl már nem is lehet kapni. :O De ha te mégis hozzájutnál, akkor főzd meg (párold) sósd vizben, és amikor megpuhul, leszűröd, és hagyod hűlni. Ha langyosan eszed úgy a legfinomabb. Nem kell hozzá semmi, csak úgy magában kóstold meg bátran. Nem mondanám, ha nem lenne jó :U

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#1648) attilam válasza tütüke (#1647) üzenetére


attilam
őstag

Nálunk lehet még kapni. :)

(#1649) tütüke válasza attilam (#1648) üzenetére


tütüke
tag

:O :O :O

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.