Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) tütüke válasza Moddingfan (#600) üzenetére


tütüke
tag

mióta idejárnak a gyúrósok legalabb pörög a topik :) és hasznos tippeket adnak :R
(mondom ezt 3 nap reg.-gel).
Norbi poénjai ellen vagy egy hatásos megoldás: le kell hallkitani a tv-t.vagy tul kell lihegni.:)

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#602) Moddingfan válasza tütüke (#601) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Minden gyúrós nevében: THX :R
u.i.: Aláírásod súlyos :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#603) Jucus87 válasza Moddingfan (#600) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Sztem nem kell diétáznom, de mind1, mert alatta kemény hasmunka van, csak van rajta egy szép 1-1,5 cm-es réteg az alsó hasizmomnál. Csak vissza szeretném kapni a kockás hasamat. Mien gyakorlat jó erre, ha már itt járunk? Csak sima felülésezés?

[Szerkesztve]

(#604) Markgx10 válasza tütüke (#574) üzenetére


Markgx10
őstag

Szerintem 176-hoz már a 65kg is necces, de hát ez csak az én véleményem :U

(#605) tütüke válasza Jucus87 (#603) üzenetére


tütüke
tag

a felülés derékgyilkos egy dolog. Kiváncsian várom a többi hozzászólást :R

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#606) tütüke válasza Markgx10 (#604) üzenetére


tütüke
tag

egy biztos: nem jó igy, ahogy most van, majd ha eleget fogytam megállok, csak egyszer mar végre induljak el :O

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#607) Markgx10 válasza tütüke (#605) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja és szart sem ér mert az a hasizmot erősíti, nem a zsírt égeti. Ahhoz hogy lemenjen a zsír, diétára és aerob jellegű mozgásra van szükség.

(#608) Manitou válasza Jucus87 (#603) üzenetére


Manitou
addikt

Én karácsony óta majdnem minden nap nyomatom a hasgyakorlatokat.
Most ilyesmiket csinálok hogy hasprés 35-30-25 ismétlésszámmal, Ez megy felső hasizomra (ezen már látszata is van az eddigi munkámnak)
Utánna pedig lábfelhúzás ülve 3x20-at (Ezt ha ráülsz egy székre akkor simán kivitelezhető, ez elvileg teljes alsó hasizmot megdolgoztatja, és lehet is érezni, amikor csinálom hogy hat rendesen a 20-iknál már majdnem besz@rok :DDD ) Én úgy csinálom hogy a lábamat vagy 10-15 cm-re a levegőben kinyújtva megtartom ez az alaphelyzet és innen húzom fel a lábam.
Aztán még szoktam törzsfordítást is csinálni, meg egy 4ik gyakorlatot is, de annak nem tudom mi a neve :DDD

(#609) Jucus87 válasza Markgx10 (#607) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Amúgy pont diétával nem ment le. Már úgy néztem ki, mint egy koplalótáboros. 164/47 szééép volt! :DDD

(#610) Moddingfan válasza Jucus87 (#603) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Alsóó hasra a következő gyakorlatok nagyon jók:

1.) Római széken menj le teljesen és ott végezz hasprést, gyilkos, de hatásos
2.) Leülsz valaminek a szélére (szék, ágy, stb.), kezeddel megtámasztod magad, hogy kb. 35-45 fokos szögben döljél hátra és lábfelhúzás a felsőtesthez, majd kiengedéskor a test alaphelyzetben, a láb térdnél enyhén hajlítva kinyújtva és leengedni majdnem a földig, de ott megtartani és újra felhúzás. Ez sztem a legjobb a hasizom alsó részére. Nehezíthető, ha valami apró tárgyat fogsz a lábfejeid közé, mert ekkor nem lehet csalni.
3..) Az alap testhelyezet az előzővel megegyező, de nyújtott láb, és felváltva le-föl mozgatod, mintha hajtanád magad a vízben. Ez is jó, de használható az előző levezetéseként is.

Remélem érthetően fogalmaztham, ha nem, megpróbálom újra :U

De mint már mondtam, a felesleg sajna csak diétával megy le :O (esetleg szikével :D )

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#611) Jucus87 válasza Manitou (#608) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Köszi a tanácsokat! Moddingfan, neked is! Ki fogom próbálni. Nekem amúgy anno a kajakozás miatt ment le.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#612) Manitou válasza Moddingfan (#610) üzenetére


Manitou
addikt

Én is 2-ik pontban magyarázottakat írtam illetve csinálom :)

(#613) Joco


Joco
aktív tag

Pusztán azért írok, mert kezd kicsit herótom lenni attól, hogy mindenkit jellemhibásnak nevelnek a reklámok. Éppen most néztem a legszebb nős topicot, ahol láttam olyan belinkelt lányt, aki szerintem alulról súrolta a 40 kilót. Hála az égnek, egy 16 éves linkelte, úgyhogy megvan az esélye, hogy megjön még az esze, de ez lenne a tendencia, talán nem pörögne ennyire ez a topic. :U
Korán keltem, úgyhogy nem igazán volt étvágyam ma, úgyhogy ebédre mézes-mustáros csirkét ettem rizzsel, sültkrumplival. Lecsúszott pár gesztenyepürével töltött csokiöntetes palacsinta is azért. Bár a halat is szeretem, azért ez sokkal zamatosabb volt :D A pultos lányt egyébként nem nevezném vékonynak, mégis a legjobb csaj a környéken :R
Egy nőn legyen mit fogni. Akkor mutasson igazán, ha oldalról nézem, két dimenziós csirkéket kapsz a monitoron is.
Egy férfi már lehet kicsit más tészta. S ha már így a gyúrás közelébe kerültünk a mozogni kell, ennyi. Gondolom a topic nem a veleszületett anyagcsere betegségek távgyógyítására született, tehát uraim! Irány a telek, szülői ház, lehet fát vágni rengeteg hasznos dologgal elütni az időt! Akinek meg majd 20 év múlva jön rá, hogy erre megérte volna rászánni az időt, az se búsuljon, marad úgyis pár szabad préda, mert képen még lehet, hogy mutat valahogy, de akinek a hátát masszírozzák és a melle habzik, korántsem olyan kelendő :DDD

Ha már az orvostudomány, meg az etika megöli a természetes kiválasztódást, legalább a józan eszünket használjuk, hogy ne tegyünk rá még egy lapáttal.
[link] :DDD


u.i.: kockás hasú nővel max. sakkoznék, de ahhoz meg kevés a mező :P

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#614) chop válasza Jucus87 (#609) üzenetére


chop
őstag

kell ala vmennyi izom is, anelkul nem fog latszodni semmi. es erre jo pl a haspres, labemeles. de ne kockas hasra menj, hanem laposra. csajoknal az a szep (es sztem rettento szexi is:) )

[Szerkesztve]

(#615) tütüke válasza Joco (#613) üzenetére


tütüke
tag

Jó hallani ilyen véleményeket is! Igazán jól esik :C

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#616) Manitou válasza chop (#614) üzenetére


Manitou
addikt

Ja ja. A túl kockás az nekem se tetszik, főleg ami kockásabb a zenyémnél, pedig azt nem nehéz űberelni, mivel nem sok kocka van még rajta :D

(#617) chop válasza Manitou (#616) üzenetére


chop
őstag

nekem is csak vizszintesen vannak meg a csikok,es csakakkor, ha leulok..:DDD

(#618) chop


chop
őstag

hatigen...:)

[kép]

(#619) God Vazzeg válasza chop (#614) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem tetszik ha a nőnek van egy ''pici'' pocija. Alul ilyen kis dudor.. :B Isteni :B :D

(#620) Jucus87 válasza chop (#618) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Hát igen, de ehhez még szilikon is kell.. vagy egy jó képszerkesztő ;)

(#621) chop válasza God Vazzeg (#619) üzenetére


chop
őstag

szamomra a fenti kepen levo csaje az etalon..o,anyam..:)

(#622) etilin válasza chop (#621) üzenetére


etilin
aktív tag

Van fogalmad egy ilyen csaj mennyibe van havonta.
Legalább fél milla.
Akkor inkább egy kis poci, meg aranyos szemek. :)

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#623) tildy válasza Jucus87 (#609) üzenetére


tildy
nagyúr

Szééép? Csont és bőr inkább:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#624) God Vazzeg válasza etilin (#622) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tessék: [link] Így kell kinézni egy nőnek. Nem mű, nem csinált, szinte hétköznapi, de azé mégse :D

(#625) Jucus87 válasza tildy (#623) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Idézőjelben szép.

(#626) Jucus87 válasza God Vazzeg (#624) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Szép. Bár ennyi erővel én is lehetnék az ideálod, csak nem vok ennyire szőke hajú és kicsivel kisebb a mellem. Ezáltal minden 3 lány így néz ki.

(#627) Markgx10 válasza tütüke (#615) üzenetére


Markgx10
őstag

Kb 3 napja mondom én is ezt neked :U :D

(#628) God Vazzeg válasza Jucus87 (#626) üzenetére


God Vazzeg
veterán

1. kérek rólad képet és megmondom :D
2. jó nekem, mert nagy a választék. :C

Há nehogy má az is baj legyen hogy az egyszerű csajszik is tetszenek :F :D

(#629) tildy válasza God Vazzeg (#628) üzenetére


tildy
nagyúr

Páros topicban mintha lett volna:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#630) chop válasza Jucus87 (#620) üzenetére


chop
őstag

en csak a hasarol beszeltem, hogy ilyen az alompoci:)

(#631) Jucus87 válasza tildy (#629) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Igen, jól mondod, ott is van. :)

(#632) chop válasza etilin (#622) üzenetére


chop
őstag

fel milla alsohangon..:)
kelemen eva ota tudjuk, hogy itt bizony komoly kiadasok vannak:)

(#633) chop válasza God Vazzeg (#624) üzenetére


chop
őstag

hogy hivjak ezt a csajszit? tudom, hogy szineszno, meg pites, de nem jut eszembe a neve

(#634) God Vazzeg válasza chop (#633) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tara Reid ;)

(#635) Jucus87 válasza God Vazzeg (#628) üzenetére


Jucus87
csendes tag

[link]

Akkor te tutira mész. Bár igazad is van.

(#636) chop válasza Jucus87 (#635) üzenetére


chop
őstag

csinos pofid van

(#637) Jucus87 válasza chop (#636) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Köfi.
Na fiúk, lányok én megyek csucsukálni. Puszi, pacsi mindenkinek! :))

(#638) Joco válasza Jucus87 (#635) üzenetére


Joco
aktív tag

Nagyon helyes arcod van, szerintem ne rontsd el egy kocka hassal :R :C
Persze, Alvin kéri :DDD
Bár, ha nem tudná, azt említsd meg, honnan fogy egy nő először ;) :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#639) Jucus87 válasza Joco (#638) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Még egy gyors válasz alvás előtt..
Köfike, annyira erős lelkű nem vagyok, h el tudjam érni és a párom nem szeretné, h bármennyit is fogyjak és én sem.
Cuuuppp mindenkinek!

[Szerkesztve]

(#640) Markgx10 válasza Jucus87 (#639) üzenetére


Markgx10
őstag

Pedig a ''párod'' is van vagy 50kg vasággyal együtt :U Szerintem neked tényleg felejtősre kellene venni ezt a fogyókúra témát, de természetesen te tudod. :R
Hiába, hogy nem lehet rajtad pár dkg-nál több zsír, de ha magadnak meg akarsz felelni akkor csináld, a többiek véleményét, sőt a barátodét (akinek gondolom adsz a szavára, ha már az aláírásodban is az ő neve szerepel) már hallottad, hogy ne fogyókúrázz, innentől kezdve, én nem látom sok értelmét.
Üdv:

Márk

(#641) Janesz válasza Jucus87 (#635) üzenetére


Janesz
őstag

nagyon aranyos és szép arcod van... ;)
és ha jól tudom miskolci vagy ....
márhogyha Te vagy az a lány akihez Alvin vonatozgatott...
én is miskolci vagyok amúgy...

(#642) Moddingfan válasza Janesz (#641) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Te csak ne nézegess más lányokat cimbora, neked már tudtommal bekötötték a fejed. Beárullak az asszonynál, oszt lesz kapsz :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#643) Moddingfan válasza Jucus87 (#639) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Láttam a képeket rólatok, aranyos pár vagytok :) Ja, és ne akarj fogyni, se kisebb hasat, se semmit, jól vagy úgy, ahogy vagy, bár mint látom ezt előttem már kismillióan elmondták :) Tényelg, mit is keresel akkor Te ebben a topciban? :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#644) Moddingfan válasza Jucus87 (#620) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Esetleg mindkettő :DDD Nekem ez már túl, hogy is mondjam, talán mű. Jobban kedvelem a természetes, belűlről fakadó, őszinte, visszafogott szépséget, mint amilyen kedvesem is :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#645) tütüke válasza Markgx10 (#627) üzenetére


tütüke
tag

Az is jólesett nagyon :C
Irjatok sok hasznosat hétvégén, hogy legyen mit olvasnom vasárnap este. :DD
Jó 7VG-t!

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#646) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Láttátok az Update1-es ásványvíz reklámot? :Y LOL!!![kép]

Janesz: figya, mit találtam, egyből Te jutottál eszembe [kép]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#647) Manitou válasza Moddingfan (#646) üzenetére


Manitou
addikt

:DDD :C

(#648) Jucus87 válasza Janesz (#641) üzenetére


Jucus87
csendes tag

Köfi. Azóta is vonatozgat. :)
Többiek: Ti honnan szedtétek, h fogyókúrázni akarok?

(#649) God Vazzeg válasza Jucus87 (#635) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szép kis csajszi vagy (bár nem az esetem, sry :B ), nem úgy nézel ki mint akinek fogyózni kéne :D

(#650) Jucus87 válasza God Vazzeg (#649) üzenetére


Jucus87
csendes tag

:B
látom leállt 1 picit a topic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.