Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Motion_Blur válasza Tea* (#46) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is jobban szeretem a nem csontos, normális testalkatú (az adataidból ítélve gondolom Te is ilyen vagy) nőket.

Ha 20 kilót fogynál, az szerintem nem csak fizikailag tenne tönkre...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#52) Tea* válasza attilam (#48) üzenetére


Tea*
csendes tag

Azon az oldalon csak a féléves tanfolyamot elvégzettek, sikeresen levizsgázottak közül kiválasztott néhány egyén található. Nem mindenkit szerződtetnek nyilván. De szerencsére egy másik helyi modellügynökség vezetője is eljön a vizsgámra. Reménykedjünk. :)

(#53) Tea* válasza Moddingfan (#50) üzenetére


Tea*
csendes tag

Tudom, de erre már megvan a megoldás: [link] :D

(#54) Manitou válasza Motion_Blur (#43) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg minden nap ráálokk. Aztán mégse nagyon megy felfele a szám :D

(#55) God Vazzeg válasza attilam (#48) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jajj de jó képek, na ilyennek kellene lenni egy lánynak :B :D

(#56) lol válasza Tea* (#53) üzenetére


lol
senior tag

ennyi f@sságot :Y

(#57) God Vazzeg válasza Tea* (#53) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Te ezt elhiszed? :U

(#58) tildy válasza Moddingfan (#50) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem én nem tudom:D Ha onnan veszítenék , ahonnét mások nem szeretnének, akkor elég happy lennék.)

attilam: ket szelso jo csajszi, pedig szokek:D (nalam nagy szo ez ritkan dicserek szoke haju lanyt!) A kozepso valahogy, hm, hm... valahogy nekem nincs egyben(tulsagosan ''fűzős'' a dereka)... De meg igy is ezerszer szebb nalam.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#59) Tea* válasza God Vazzeg (#57) üzenetére


Tea*
csendes tag

Hááát, ha biztos lennék benne, már rendeltem volna. :D

Szilikonnál mindenképp jobb.

[Szerkesztve]

(#60) Moddingfan válasza Tea* (#53) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ok, Te tudod, de azért 1 kosárméretnyi növekedés hat hónap, ugyanekkora csökkenéshez csak héhány hét kell, ha olyan alkat vagy. Egyébként ez a tabletta tényleg hat, vagy csak hallotad (konkrétan: ismersz valakit, aki szedte és hatott Neki?), hogy jó?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#61) Manitou válasza attilam (#48) üzenetére


Manitou
addikt

Ezekat a lányokat bármikor bevállalnám (ki az aki nem :F :D ) De az amiket a gyúrós topicba szoktak linkelgetni, azért az már nagyon dúrva. :Y

(#62) Moddingfan válasza tildy (#58) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Embere válogatja :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#63) God Vazzeg válasza Tea* (#59) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gabona kapszula! :C

(#64) God Vazzeg válasza Manitou (#61) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jóvan, a te 60 kilós kaszvány testedet kicsavarnák és félredobnák :D

(#65) Tea* válasza Moddingfan (#60) üzenetére


Tea*
csendes tag

Nem ismerek senkit, aki szedte volna. Én csak arra támaszkodok amit a honlapon a Tapasztalatok alatt lehet olvasni.

(#66) lol válasza Tea* (#59) üzenetére


lol
senior tag

ez kb. olyan mint a helyi zsírégetés... vicc az egész

(#67) tildy válasza Tea* (#59) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos és aztán miből növelné a mellet?:U

Láttátok az árát? 65 ezer forint ezért a ''parasztvakításért..''

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68) Manitou válasza God Vazzeg (#64) üzenetére


Manitou
addikt

Micsoda. Ezt kikérem magamnak :((( :D 73 kiló vagyok :DDD

(#69) Drótszamár válasza Tea* (#53) üzenetére


Drótszamár
őstag

Hát ez kb annyit használhat mint a tvshoppos kütyük.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#70) attilam válasza tildy (#67) üzenetére


attilam
őstag

Én sem nagyon hiszek ezekben, bár a placebohatás még mindig számíthat egy keveset. Nem tudom, akinek van rá feles pénze az próbálja csak ki nyugodtan, hátha...

(#71) Tea* válasza lol (#66) üzenetére


Tea*
csendes tag

Jajj ne is mondd. Voltam régen vákumos zsírégetésen..... Hát nem fogytam, de erősen viszeres lett tőle a combom. :O

Ez akkor volt, mikor még 60 kiló voltam.

(#72) Tea* válasza tildy (#67) üzenetére


Tea*
csendes tag

ööööööö jó kérdés....... :F

(#73) Manitou válasza Tea* (#71) üzenetére


Manitou
addikt

Viszeres? Jáj az elég kellemetlen. Azt nem csak úgy lehet valakinek, ha hajlamos rá? Örökli ősöktől, vagy ilyesmi?

(#74) God Vazzeg válasza Manitou (#68) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D

(#75) lol válasza Tea* (#71) üzenetére


lol
senior tag

sajnos a csoda módszerek keresése helyett, rá kéne jönni, hogy normál kajálás és aerob edzés a fontos... ha ez nincs rendbe téve, szedhetsz bármit :( ahogy tildy is feszegeti, honnan vennéd rá a tested, hogy egyetlen helyre raktározza a zsír, amihez + tápanyagot is be kéne vinni, a zsír sem a levegőből lesssz...

(#76) God Vazzeg válasza Tea* (#71) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Osztán sportolsz-e valamit leányom? (Lusta vagyok visszaolvasni, ha írtad má, bocsi és írd le mégegyszer :D)

(#77) Tea* válasza Manitou (#73) üzenetére


Tea*
csendes tag

Nem tudom, de nekem az a gép előhozta. :( Soha többet vákumos zsírégetés!!!

(#78) Motion_Blur válasza Tea* (#65) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az mind kamu, azt ők írják....

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#79) Tea* válasza God Vazzeg (#76) üzenetére


Tea*
csendes tag

Heti 3x Béres Alexandra vagy Rubint Réka kazik. Elég jók, nem fogyasztanak nagyon deréktól felfelé. :)

(#80) Manitou válasza God Vazzeg (#74) üzenetére


Manitou
addikt

Nem lehet mindenki 100 kila. Nem lehet hogy egész nap csak a fejemet tömjem.Ennél értelmesebb dolgokat is lehet csinálni...de nem érdemes :DDD

(#81) Tea* válasza Motion_Blur (#78) üzenetére


Tea*
csendes tag

Végülis lehetséges..... :(

(#82) Moddingfan válasza Tea* (#65) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Már régebben is hallottam erről a dologról, de sztem ne igyál rá mérget, ja és ne fogyizzál, tényleg nem kell. A gyártó honlapja meg sosem forrásértékű, hisz ki húzná le a saját termékét, pláne, ha ilyen sokba kerül

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#83) Moddingfan válasza Tea* (#79) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Akkor csináld továbbra is ezeket :) Tudod mi fogyaszt hihetetlenűl, hát a spinning. Nálunk a termben van és mindenki erre esküszik. Én csak messzíről láttam, de onnan is brutális volt :Y

Mod: kedvesem is Rubint Rékára tornázik, állítólag igen effektív :)

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#84) Manitou válasza Tea* (#77) üzenetére


Manitou
addikt

Csak azért mert én úgy tudom ez csak azoknál jön elő akiknek van rá hajlamuk. Akkor lehet neked is van rá egy kicsi. Ezért vigyázzál nagyon rá.

(#85) Tea* válasza Moddingfan (#83) üzenetére


Tea*
csendes tag

Köszi a tanácsot, valószínűleg kipróbálom a spinninget. :)

(#86) God Vazzeg válasza Tea* (#79) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jobban tennéd ha elmennél terembe, heti 4x40 perc kardióval kezdhetsz ;) Vegyél L-karnitint és Alfa-Burn-t, tuti gyors eredményt fox elérni, és szép marad az alakod is, mert az izomtónusok nem mennek le a diétával. Ja, persze étrendet át kell reformálni, este 6 után csak fehérje menjen ;)

(#87) Manitou válasza Moddingfan (#83) üzenetére


Manitou
addikt

Ja az a bicikli amit közben a karoddal mozgatod... vagy valami iylesmi? Mert azt már láttam de nem próbáltam.

(#88) Tea* válasza Manitou (#84) üzenetére


Tea*
csendes tag

Néhány éve volt ez a próbálkozás. Szerencsére most már kezdenek eltűnni a nyomai, de vigyázni fogok a jövőben.

(#89) attilam válasza Tea* (#85) üzenetére


attilam
őstag

Minőségi fogyásra persze ez nem jó (úgy értem hogy szinte csak zsírból történő fogyásra nem jó). De ha tényleg nagyon gyorsan kell az a sok minusz, arra jó lesz.

Ha sok pénzed van, vegyed meg amit Vazzeg mondott. Pluszba még jól jöhet:
Coffein, Króm, Tirozin, ALC, lenmagolaj, foszfátok, guggul. És úgy pörög le a zsír, mint a csuda. :DDD

[Szerkesztve]

(#90) Tea* válasza God Vazzeg (#86) üzenetére


Tea*
csendes tag

Az este 6-os határvonalat ismerem. :)

(#91) Moddingfan válasza Manitou (#87) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ne, az olyan, mint egy szobabicaj, csak speciális kialakítású és állati gyorsan tekernek rajta embertelen pózokban. Fiúk számára sztem némelyik kivitelezhetetlen :Y

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#92) God Vazzeg válasza Tea* (#90) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A többit is tedd magadévá, megéri hidd el ;)

(#93) Moddingfan válasza attilam (#89) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Akkor holnap eladom a kocsim és jól bevásárolok, mert ez a sok cucc nem kevés zsetonba kerület :Y

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#94) Boxer001 válasza Moddingfan (#47) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez 100%-os elismerő hsz volt. :R

(#95) Motion_Blur válasza Tea* (#90) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem este 6 után még 3 kajálásom van:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#96) Tea* válasza God Vazzeg (#92) üzenetére


Tea*
csendes tag

Köszi, kipróbálom. :)

(#97) Moddingfan válasza Boxer001 (#94) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Köszönöm :) :R

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#98) attilam válasza Moddingfan (#93) üzenetére


attilam
őstag

Hát nem olcsó. Mondjuk az alap az L-karnitin, meg mellé a koffein, de az utóbbi mehet akár jó erős kávéból is. Aztán a többi ahogy a pénztárcád engedi.

(#99) Moddingfan válasza Motion_Blur (#95) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Én is burkolok még legalább kétszer, de csak olyat, ami nem hízlal (nagyon :) ), csak izmot épít ;] :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#100) God Vazzeg válasza Tea* (#96) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem erőszak, a te érdeked ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.