Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) attilam válasza Moddingfan (#950) üzenetére


attilam
őstag

Aham, értem. Felőlem mehet, én nem vagyok modi, csak előre érzem, hogy magyarázkodni kell majd miatta. Én mondjuk örülnék a jó diétás recepteknek. :)

(#952) Moddingfan válasza attilam (#951) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Majd Fless és I_Am kiáll melletünk :D Amúgy ki merne beszólni olyan topic ellen, ahová ennyi gyúrós írogat? :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#953) attilam


attilam
őstag

Fless:
Te mérted a derekad az előző diétád alatt? Ha igen, akkor milyen rendszerességgel. Mert én naponta mérem most, minden reggel, és eddig így változott:
95 -> 93 -> 92 -> 91,5. Nem sok ez a változás egy kicsit 3 nap alatt? Persze valószínű, hogy innen megy most le a zsír, meg még víz is lehet a dologban. A súlyomat most nem mérem, majd csak otthon, mert ahány mérleg van itt, annyi féle eredményt ad.

[Szerkesztve]

(#954) tütüke válasza attilam (#953) üzenetére


tütüke
tag

tudom, hogy Flessnek szol, de szerintem baromi gyors csökkenés. Mindig ugyanott méred? ;]
Nem emlékszem, hogy olvastam volna, hogy te mikor mit és mennyit eszel. Megteszed, hogy leirod egy napi kajcsidat?

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#955) tütüke


tütüke
tag

reggeli súlyom: 77,5. Ezen annyira fellekesültem, hogy egyből ráugrottam a twisteremre, és fél óráig ott is maradtam. Utána jött még félóra lábemelgetés + a kézisúlyzokat is beizzitottam. Most sokkal jobban érzem magam.tele vagyok energiával: ezt bevezetem minden reggelre. Csináltam régen is, de valahogy abbamaradt...
Szóval reggeli + esti edzés tutira meghozza majd a várt sikert.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#956) Markgx10 válasza tütüke (#955) üzenetére


Markgx10
őstag

Eddig mennyi volt a súlyod reggel, asszem azt nem írtad, vagy ha igen, akkor bocs :U
Még Gergyesi Ákos mondta nekem, hogy jó a kardiózás reggel, mert többször annyi zsír ég el, a korai időszakban mint délután :U természetesen ugyanannyi munkával

(#957) tütüke válasza Markgx10 (#956) üzenetére


tütüke
tag

amikor elkezdtem ide irni akkor akkor 78,6 körül mozgott.
Ez a reggeli torna nekem amugy nagyon bejön. Teljesen felpörögtem, és tök lelkes vagyok.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#958) attilam válasza tütüke (#954) üzenetére


attilam
őstag

Persze.

8:00: 3 tabletta alfa-burn, 2000 mg l-karnitin, Plussz Extraktív pezsgőtabletta, 1 jó erős zöld tea.

8:30: 1 óra aerob edzés utána multivitamin

9:45: 5 szelet puffasztott rizs, 1 tonhalkonzerv

12:00 fél zacskó rizs (62,5 gramm) + csirkemell vagy pulyakamell
14:00 fél zacskó rizs (62,5 gramm) + csirkemell vagy pulyakamell
16:00 fél zacskó rizs (62,5 gramm) + csirkemell vagy pulyakamell
18:00 súlyzós edzés (ma pihenőnap van, úgyhogy csak hasazni fogok)
19:00 egy marék mazsola, tonhalkonzerv
21:00 valami fehérje (most tonhal, vagy ha marad a csirkemellből akkor az)

Összesen a csirkemell vagy pulykamell 0,5 kiló/nap.

(#959) tütüke válasza attilam (#958) üzenetére


tütüke
tag

hú, nem semmi. Na ilyesmit kellene nekem is magamraerőltetni. Bár én nem szoktam egy nap kétszer ugyanazt enni, csak nagyon ritkán. Igy nem unok rá a kajákra.
A rizs az barnarizs, vagy pufirizs? Gondolom inkább barna...
az alfa -burn tabletta az mire jó?

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#960) attilam válasza tütüke (#959) üzenetére


attilam
őstag

Barna rizst eszek, de ezen nem sok múlik, jó a fehér is.
Alfa burn: [link] :)

[Szerkesztve]

(#961) tütüke válasza attilam (#960) üzenetére


tütüke
tag

Köszi a linket.
Ez borzasztó brutálisnak tünik számomra. Nem tul bizalomgerjesztő. Számomra inkább marad az izzadás, és a többi hagyományos módszer.
Te mennyit akarsz leadni mennyi idő alatt?

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#962) Markgx10 válasza tütüke (#961) üzenetére


Markgx10
őstag

Az alfa-burn az brutális is, én amikor diétáztam egyből bepróbáltam háramt, elkezdtem kardiózni, aztán amikor hazamentem utána, majdnem megállt a szívem ;] :D
(Nekem adtak rossz kardió tanácsot, rögtön egy órával kezdtem ;] meg 3 alfa-burnnel, úgyhogy nem is csodálkoztam :DDD )

(#963) tütüke válasza Markgx10 (#962) üzenetére


tütüke
tag

és utána még szedted? vagy kidobtad az egészet? Amugy hatásos a cucc?

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#964) attilam válasza Markgx10 (#962) üzenetére


attilam
őstag

Én is 1 órákat kardiózok, de nem áll meg a szívem. ;]
Remélem is, hogy brutális. ;] :)

tütüke: Még nem tudom, mennyit akarok leadni. Olyan 80 kilóra kellene befogyni (ez még lehet, hogy változik), most olyan 86 körül vagyok. A cél: kockás has. :)

(#965) Moddingfan válasza tütüke (#961) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nekem tetszik ez az alfaburn. Februárban jön egy szálkásításos időszak, akkor rápróbálok, de lehet, hogy valami L-Karnitin + Fat Burners komó lesz, állítólag az is jó. Valaki ezügyben? (A reggeli koffein persze alap, de max. 1 hónapig)

u.i.: Most mégsem nyitod meg a topicot? :F

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#966) Markgx10 válasza tütüke (#963) üzenetére


Markgx10
őstag

Szedtem hát ;] , csak visszavettem a kardióból és szépen fokozatosan vittem fel 50-55 percig. Az alfa-burnből meg soha többet nem vettem be hármat csak kettőt. Mondjuk hugom 3-asával ette és egy óra kardiótól ''épp hogy megizzadt'' de ő ezt csinálja már vagy 6 éve, szóval ő már hozzászokott. Egy biztos, az alfa-burn az hat. Pont. :U

(#967) deniro2 válasza Moddingfan (#965) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem jól rémlik, hogy neked voltak szívproblémáid? Csak óvatosan az ilyen cuccokkal.

(#968) Markgx10 válasza attilam (#964) üzenetére


Markgx10
őstag

Azért mert Te egy állat vagy, a szó jó értelmében :D :R , nem is hasonlítgatom magam veled (vagy hozzád). Tudod ez nekem csak hobbicska, ;] nem életforma

(#969) fLeSs válasza attilam (#953) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mértem, volt amikor hetente, vmikor naponta, és soxor naponta csökkent a derekam/seggem 0,5-1 cm-t, de ez idővel biztos lelassul... ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#970) Moddingfan válasza deniro2 (#967) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Jól emlékszel. Én mondjuk tuti nem szednék be egyszerre hármat, elsőre meg pláne. Szépen, fogozatosan szoktatnám magam hozzá mind az alfaburn-höz, mind az edzéshez. Koffeintablettához már hozzászoktam a suli maitt, azzal nem lesz gond. Rendes tőled, hogy aggódsz :) Egyébként reégi szívproblémám is az edzés miatt alakult ki, meg eszer idegi alapon sz@hakodott, de már 2 éve rendben van és nincs vele gond. Kardiót évek óta nem nyomtam, szal sztem 10 perc lépcsőzés után úgy fognak hazahúzni :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#971) Moddingfan válasza fLeSs (#969) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ilyen alfaburn-t csak diéta alatt érdemes szedni? Én úgy gondoltam, hogy mellette ugyan úgy kajálok, mint most (nektek brutál diéta lenne)+kardió, és persze edzek is rendesen. Ez így jó lenne?Ha nem, plííz korrigáld a hibákat, THX :R

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#972) attilam válasza fLeSs (#969) üzenetére


attilam
őstag

Köszönöm. :)

(#973) attilam válasza Moddingfan (#971) üzenetére


attilam
őstag

Szerintem jó lenne neked, mert diétás mennyiségeket eszel. :D
Amúgy tömegelésnél nem sok értelme van, de Neked szerintem jó lenne. :)

(#974) Moddingfan válasza attilam (#973) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Akkor februárig még igyekszem nőni ezerrel, aztán lepucoljuk a felesleget ;] Bár mióta visszatértem a régi kajálásomra alapból sokkal kisebb lett hasam, nyomatok még mellé alfaburn-t és nyárra meglesz a kockahas (Izmos kockahas...ahogy Vénusz is énekelte anno :D).

u.i.: Majd SB- n konkrétoskodunk ezerrel. Bevállalunk két XS méretű pólót, hogy jól látszon az összes kocka, leállunk egy korlátnál és végig ott feszítünk mint atom ;] :DDD (ez persze csak vicc volt, de egy Pécs környéki strandon csomó faszi így nyomja nyáron, nagyon gáz arcok, LOL :D )

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#975) fLeSs válasza Moddingfan (#971) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem csak aerob előtt van értelme...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#976) Moddingfan válasza fLeSs (#975) üzenetére


Moddingfan
senior tag

''Én úgy gondoltam, hogy mellette ugyan úgy kajálok, mint most (nektek brutál diéta lenne)+kardió'' - én is ezt írtam ;) Akkor ezt megbeszéltük, THX :R Egyébként kardiót mikor érdemes nyomni, mert én ugye naponta egyszer megyek edzeni és nem is minden nap, szla hogy oldjam meg? Otthon nincs gépem, kétszer nem mehetek egy nap terembe , ha pedig rendes edzés előtt nyomom, akkor nagyon kifáradok és fekve jó ha kimegy majd a 60 kiló :D Ha csak pihinapokon nyomnám a kradió+alfaburn kombót, akkor annak lenne értelme?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#977) tütüke válasza Moddingfan (#965) üzenetére


tütüke
tag

Nem tudom, hogyan kell új topikot nyitni. :O
Valaki megnyithatná helyettem. Nagyon megköszönném. Én meg majd nyomulnék a receptekkel.Tehát légyszi valaki nyissa meg. THX.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#978) Moddingfan válasza tütüke (#977) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Sokan mondták, hogy lehet, hogy a modik arénáznának miatta, mert van már receptes topic :U De ez nem sima recepttopic lenne, szal sztem mehetne. Leinfózom valamelyiktől és akkor megnyitom, de term. odaírom, hogy ALL RIGHTS RESERVED for tütüke :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#979) tütüke válasza Moddingfan (#978) üzenetére


tütüke
tag

Köszi, hogy megnyitod. :R Sokat tudnánk tanulni egymástól :C

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#980) attilam válasza Moddingfan (#976) üzenetére


attilam
őstag

Ha csak egyszer mehetsz le, akkor edzés után egyből. Én reggel szoktam aerobozni, és délután edzeni. Most H-Szo-ig folyamatosan edzek. A pihenőnapokon csak aerob van és has. Amúgy minden nap hasazok most, kivéve a vasárnapot, az teljes pihenő.

(#981) attilam válasza Moddingfan (#978) üzenetére


attilam
őstag

Szólj, hogy hova nyitod meg, aztán majd írok bele egy jó kis receptet. Most készül éppen. :) Mármint a kaja. :D

[Szerkesztve]

(#982) tütüke válasza attilam (#981) üzenetére


tütüke
tag

valamit azért előzetesben mondhatnál a kajcsiról. :U Épp azon gondolkodom, hogy mi legyen a vacsora...

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#983) God Vazzeg válasza attilam (#980) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem már kb egy éve mindig begörcsöl a hasam mikor hasazok. (Értsd: az izom!) Úgy fáj, hogy bexarok! Na az mitől lehet! Vitaminok mennek ezerrel, kalcium, magnézium, natrium megvan mind :F Ötlet?

Nagyon óvatosan azé hasazok ám, 17% tzs mellett még látszik, szal van azé, de jó lenne rá edzeni, mert brutálabb lenne szálkásításkor. :B

(#984) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

A Détás, gyúrós ételek topicját megnyitottam itt:[link] Mindenkit szeretettel várunk :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#985) attilam válasza tütüke (#982) üzenetére


attilam
őstag

.

[Szerkesztve]

(#986) attilam válasza God Vazzeg (#983) üzenetére


attilam
őstag

Fogalmam sincs, hogy mi lehet. Először magnéziumra gondoltam, de ahogy írtad nyilván az akkor rendben van. Talán próbálj meg egy kicsit több magnéziumot enni, és minden sorozat után nyújtsál. Jobb ötletem sajnos nincs. :(

(#987) Moddingfan válasza God Vazzeg (#983) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Csatlakozom attilamhoz, nyújtani kell. Egyébként lehet, hogy kálium hiányod van, az is okozhat ilyesit tudtommal.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#988) God Vazzeg válasza Moddingfan (#987) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Káliumot mivel pótoljak? ETILIN!!! :D Megy az ISS pack, de ezek szerint szahrt se ér :( :O

(#989) attilam válasza God Vazzeg (#988) üzenetére


attilam
őstag

Sok zöldség.:)
Őszintén szólva én káliumtablettát nem szívesen szednék.

(#990) Markgx10 válasza God Vazzeg (#988) üzenetére


Markgx10
őstag

Banán :U az tele van, de a kálium nagy mennyiségben iszonyat veszélyes tud lenni :U

(#991) Moddingfan válasza attilam (#989) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Egy időben lehetett kapni egy pezsgőtablit (Haas fitness, vagy valami hasonló volt a neve), abban volt kálium is, csak sajna leálltak a gyártásával :( Tablettában még nem láttam, de ha lenn, én szedném. Káliumhiány edzés utáni remegést, izomgyengeséget, görcsöket tud okozni, már volt hozzá szerencsém.

Mark: akkor banára UP! :D

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#992) tütüke


tütüke
tag

kálium a harántcsikolt izom ingerlékenységét növeli. Hiányában izomgyengeség következik be. Gyakorlatilag minden élelmiszer-nyersanyagban jelen van. Előnyösebb forrásnak kell tekinteni a növényeket, mivel ezekben a kálium-nátrium arány a kálium oldalára tolodott el, s ez kedvezően hat a hasznosulásra.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#993) God Vazzeg válasza Markgx10 (#990) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Aha, az lehet, mert banánból be tudok termelni 1 kilót, és nagyon jól érzem magam tőle :D

Ilyet nyomok most, de a kálium nincs feltüntetve: [link]

[Szerkesztve]

(#994) attilam válasza God Vazzeg (#993) üzenetére


attilam
őstag

Na hát ezaz. Nyomasd a zöldségeket ezerrel. :D

(#995) deniro2 válasza God Vazzeg (#993) üzenetére


deniro2
senior tag

Én meg ilyet, de ezen sem írják: [link]
:DDD :DDD :)

(#996) God Vazzeg válasza deniro2 (#995) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A tied gusztusosabb :D Mármint a banán :DDD

(#997) tütüke válasza deniro2 (#995) üzenetére


tütüke
tag

ez a fogyós topik: banán is ott van, ahol a nagytáblás pirosmogyorós csoki... :O

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#998) God Vazzeg válasza tütüke (#997) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bocs :B

(#999) tütüke válasza God Vazzeg (#998) üzenetére


tütüke
tag

még most az egyszer elnézem :D
Én is hibáztam a pizzával pár napja...

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#1000) LOTR válasza tütüke (#955) üzenetére


LOTR
addikt

egyből ráugrottam a twisteremre, és fél óráig ott is maradtam

elnézést, de nem akarlak megbántani, viszont ha 30 percig tudtad csinálni twisteren a tekergőzést akkor :R
viszont a gond ott volt, hogy szinte tuti, hogy nem jól csináltad :(
én hasazás után szoktam tekeregni (mivel twisteren gyorsabban elfáradok, mint ha simán egy vmilyen rúddal csinálnám-nem fekvenyomó rúd- ezért azzal csinálom), és max 3-4 percig meg folyamatosan, utána anniyra megfájdul oldalam(persze úgy csinálom, hogy amikor már azt hiszem, hogy ledőlök róla akkor még legalább 30mp-ig megy), hogy levegőt alig kapok
legjobb tudásom szerint azt úgy kell csinálni, hogy kezed az oldalad mellett, vállad mellkasod nem mozog, csak a derekad tekergeted -próbáld meg így, így jobb a hatásfok is sztem, ja és ha jól csinálod kb 1-2 percet adok és kidőlsz ;]
na tényleg csak segíteni szeretnék, nem piszkálni
habár lehet, hogy ahogy Te csinálod az más izomcsoportra megy :B

One Ring to rule them all

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.