Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Moddingfan válasza Tea* (#191) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Mellet nehezen mértem meg magamnak, de kb. 118-120 (ha jól mértem, én a mellizom közepénél mértem kb., az jó?), a többi szinte pont annyi, derék 96, csípő kb. 97 lehet, mert farmerban 98 volt. Nem gondoltam volna, hogy akár modell is lehetnék (elméletben persze), állatira nincs önbizalmam sajna :( Egyéb kritérium van? A hasmon még van egy kis felesleg, csak a kockás has jöhet szóba, vagy elég, ha lapos? Súly kritérium van?

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#202) DigitXT válasza Woodslave (#200) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem, ahogy látom a jógázás a magasságnövekedés miatt lenne érdekes...:))

(#203) Manitou válasza Woodslave (#200) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem meg nem :D

(#204) Boxer001 válasza attilam (#197) üzenetére


Boxer001
veterán

105 a mellbőségem, 79es a derekam kb, de mikor mennyi... :) és kb 184-185 vagyok, és jóképű, meg beképzelt. :DDD

(#205) Woodslave


Woodslave
nagyúr

''Igen, igazad van. Mégis valahol a kettő között lenne az ami nőies is, de mégsem zavar. Pár centi plusszt ott el tudnék viselni.'' - csak ezt olvastam el. Bocsesz.. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#206) Tea* válasza Moddingfan (#201) üzenetére


Tea*
csendes tag

Két képet tudok a figyelmedbe ajánlani: [link] és [link]

(#207) attilam válasza Tea* (#206) üzenetére


attilam
őstag

Kösz. :) Azt hittem komolyabb elvárások vannak. Itt van olyan srác is aki full zsíros (a második képen a bal oldali). Meg alapból nem tűnnek túl izmosnak, talán csak az egyikőjüknek van 40 fölött a karja.

(#208) Boxer001 válasza attilam (#207) üzenetére


Boxer001
veterán

Attilam, ez nem az a sport... :) Vazz, nem karméreteket néznek, meg ki mennyire van szénnégyúrva. :D Megártott a tegnapi Superbody rendezvííny. :D

(#209) Manitou válasza Boxer001 (#208) üzenetére


Manitou
addikt

Ja :D

(#210) attilam válasza Boxer001 (#208) üzenetére


attilam
őstag

Lehet. :DDD De nekem ez nagyon feltűnt.:) Az első képen meg a bal oldali srác pl. tök csoffadt. De ez már ''szakmai ártalom''. :D

(#211) Moddingfan válasza Tea* (#206) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nem azért, de ide én is beférnék, a fiúkkal szembeni elvárások messze alacsonyabbak a nőkkel szemben támasztottakkal. A hasam kisebb, mint a 2. képen bal oldalt látható srácnak és szerintem a gyúrós topic tagjainak mindegyike izmosabb, mint ezek a srácok, főleg a karok nagyon csírák, egy modelltől azért többet várnék. Nem mondom, a hasamon még van mit javítani (ruhában már nem rossz), de a többi részem messze jobb, mint a képen látható srácok többségének ( a karom mindenképpen), mindezt mondom úgy, hogy köztudottan nem vagyok elégedett magammal (szinte már betegesen) és az önbizalmam is nulla (kapok is eleget emiatt :D ).

Mod: lehet, hogy belőlem is a szakmai ártalom beszélt, de sztem is lehetnének kicsit kigyúrtabbak (pedig én nem is voltam SB-n :DDD )

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#212) Boxer001 válasza Moddingfan (#211) üzenetére


Boxer001
veterán

Én nem tudom, lehet teljesen el vagyok tájolva, de az igazi modell srácok inkább magas, vékony, úgymond feminim (vagy milyen :D ) vonásokkal rendelkező emberkék. Szal én ahogy most ezt felfogom (lehet rosszul)...te a büdös életbe nem lennél modell. :D
De én nem értek hozzá, lehet sokfajta modell irány van, majd megírja valaki a frankót. :)

(#213) Manitou válasza Moddingfan (#211) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem az én karom nincs akkora mint a második képen a balról 2-ik srácnak :U Pedig én is írok a gyúrós topicba. :D

(#214) Moddingfan válasza Boxer001 (#212) üzenetére


Moddingfan
senior tag

A múltkor a suliban egy referátumot kellett tartanom kb. 15 ember előtt, már ott is iszonyat lámpalázam volt, pedig ültem :), szal a modellkedés nem hinném, hogy nekem való és elsősorban nem az alkatom miatt :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#215) Moddingfan válasza Manitou (#213) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Még lehet, hogy nincs, de csak idő kérdése

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#216) Markgx10


Markgx10
őstag

Jó fogyózást ;]
[link]

(#217) Moddingfan válasza Markgx10 (#216) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hát Márk, ez tömör, de velős hsz volt :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#218) DigitXT válasza Markgx10 (#216) üzenetére


DigitXT
félisten

Még szerencse, hogy akik érdemben olvasták a topikot nem ''fogyóznak''...;]

(#219) szancsika


szancsika
tag

helloo

48,8kg vagyok.... csak jelentem :) cm-kel is minden ok ....
:C

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#220) Moddingfan válasza szancsika (#219) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Gratula, jó példa vagy mindenki számára, hogy igenis, a kívánt súly munkával elérhető :C

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#221) Agyzuzo válasza szancsika (#219) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Elfogysz lassan, picilány... Azért szerintem most már elég lesz ez, ne ess túlzásba. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#222) szancsika válasza Agyzuzo (#221) üzenetére


szancsika
tag

azer elfogyni nem fogok, de teny h jobban erzem magam... a Golyabalon en lettem a balkiralyno... szoval... asszem tenyleg jo mar igy :C :D
Ugyhogy isten mencs, hogy visszahizzak barmikoris :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#223) Musztáng válasza Agyzuzo (#221) üzenetére


Musztáng
tag

És aki még fogyni akar, annak mennyibe kerül nálatok az Alpha Burn és a Carni-X?;)

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#224) Agyzuzo válasza Musztáng (#223) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Alpha Burn-t lányoknak nem ajánlom... A Carni-X 2690 kedvezményesen, a Mega Carni-X pedig 4940.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#225) Musztáng válasza Agyzuzo (#224) üzenetére


Musztáng
tag

Alpha Burn-t lányoknak nem ajánlom...
Miért nem?:B Tudsz helyette valami mást ajánlani?:R
Én innen vettem ezt az ötletet: [link]

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#226) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#224) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lányismerősöm már sehogy se tudta lepucolni az alsó hasáról a felesleget (jelzem, minimális volt neki) ő megesküdött hogy istenkirály az alpha burn :F Mondjuk kb 4 hét alatt kockás hasa lett neki, cserébe kaptam is tőle ellenszolgáltatást ;)

(#227) attilam válasza szancsika (#222) üzenetére


attilam
őstag

''a Golyabalon en lettem a balkiralyno...''
A képeidet nézve, ezen egyáltalán nem csodálkozom. :B :B

(#228) Agyzuzo válasza Musztáng (#225) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hát, abból kiindulva, hogy a férfiaknál milyen hatása van (fokozott nemi vágy, merevedés). Inkább szedj 1,5 gramm L-karnitint kardió előtt, az is bőven elég. Vagy próbáld ki ezt: [link]. Barátnőm erre esküszik, amúgy szerintem is talán az egyik legjobb termék a piacon a zsírégetők közt.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#229) Musztáng válasza Agyzuzo (#228) üzenetére


Musztáng
tag

Akkor valszeg megpróbálkozok a Mega Carni-X-szel.:) Mikor leszel bent?:))

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#230) Agyzuzo válasza Musztáng (#229) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Pont ma voltam. ;) Legközelebb köv. vasárnap...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#231) Musztáng válasza Agyzuzo (#230) üzenetére


Musztáng
tag

Legközelebb köv. vasárnap...
Okés, akkor köv. vasárnap.;)

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#232) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Mint látom, eléggé pang a fogyis topic, feldobok egy új témát: OxyTarm. Ki hallott róla? Aki nem ,annak egy pár infó: segít kipucolni a bélrendszerből a lerakódott salakanyagokat, amelyek lassítják az emésztést. Kedvesem egy kúra alkalmával (egy hónap, napi 2X2 tabli) kb. 4 kilót adott le, semmi diéta, semmi edzés, mindez pusztán a kiürülő salakanyagok és a jobb felszívódás eredménye. Én jövő hónapban nyomok egy kúrát, remélem a jobb felszívódás miatt izomban is többet fogok növekedni, de ha csak a feleslegből adok le (már nincs sok hála az égnek), akkor sem leszek morcos :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#233) gyomlosi


gyomlosi
tag

Srácok lenne egy kérdésem:
A tökmag és a füge update hányas kódszámú?

(#234) fLeSs válasza Moddingfan (#232) üzenetére


fLeSs
nagyúr

''Én 1 hónapja szedem, nekem semmi hatása, legalábbis pozitív semmi. Lufihas ugyanúgy, mint eddig. ''

''Én már 2 hónapja szedem de sajnos én sem tapasztaltam semmi pozitív hatást, a székrekedésen nem segített.''

''Hello! Van valakinek pozitiv tapasztalata? Amit fa.fanni idézett elég nagy hülyeségnak (tudományosan teljesen megalapozatlan) hangzik. A magnézium-oxid egy hétköznapi ionos vegyület, nincs benne semmi különös, nem értem mi rajta a világszabadalom, bármelyik patikában kapható. És nem hiszem, hogy csak a vastagbélben oldódik, a gyomosravval (ami sósav) azonnal reagál Mg-ion és víz keletkezése közben. A Mg2+ ion az, aminek hashajtő hatása van (ld. keserűsó). És a folyamatban szabad oxigén tuti, hogy nem keletkezik. És az is elég furcsa, hogy vastagbélben több éves lerakódások vannak!!! Ez hogy lehet??? A szervezet állandóan megűjuló rendszer, pláne a bélrendszer, amin naponta sok anyag áramlik át. A flavonoidok jótékony hatásúak (antioxidánsok), kérdés, abból is mi van benne, mert azt ugye nem lehet tudni. Szóval, engem annyira felháborít, hogy ilyen rettenetes hazugságokkal ámítják a hozzá nem értő embereket, és olyan magyarázatokat adnak a biológiai-kémiai folyamatokra, amiket szerintem maguk sem hisznek el.
''

:D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#235) fLeSs


fLeSs
nagyúr

ezt tartalmazza

mennyiség napi ajánlott bevitel %-a
Magnézium-oxid 233 mg -
Ebből magnézium 75 mg 25 %
Citrus bioflavonoid-komplex 25 mg -
Ebből C-vitamin 15 mg 25 %
Mikrokristályos cellulóz 410 mg -
Kalcium-foszfát 15 mg -
Növényi olaj 17 mg -
Magnézium Sztearát 15 mg -

nevetséges mennyiségek, ezeknek többszörösét megeszem naponta mindből.
tudod, ha nem kekszet, hanem értelmes ételeket eszel, akkor nincs szükség ilyenekre. ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#237) fLeSs válasza Kalandor (#236) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mihez képest rendes? :D cukor+zsír+vmi túró.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#238) Zimezoom válasza Moddingfan (#232) üzenetére


Zimezoom
tag

Béltisztításhoz ajánlják a kolon-hidroterápiát (végbélátmosás - gyakorlatilag gigantikus beöntések sorozata :DDD). Erről valakinek véleménye/tapasztalata?

Pay attention, or pay the price!

(#239) attilam válasza gyomlosi (#233) üzenetére


attilam
őstag

Szerintem nem kellene ezzel foglalkozni, de Norbi logikáját ismerve a tökmag 1-es, a füge meg talán 2-es lehet.

(#240) Musztáng válasza gyomlosi (#233) üzenetére


Musztáng
tag

Szerintem mind a kettő 3-as... ;)

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#241) attilam válasza fLeSs (#235) üzenetére


attilam
őstag

Ennyi? :Y
Hát ezt nézve inkább azt mondanám nem jó semmire. Max placebónak.

(#242) attilam válasza Musztáng (#240) üzenetére


attilam
őstag

A tökmag nagyon jó kis kaja. Este is mehet nyugodtan, csak a szénhidrátot kell kerülni mellette.

(#243) Musztáng válasza attilam (#242) üzenetére


Musztáng
tag

Ha Te mondod.:) Nekem mindegy: nem sűrűn tökmagozok.;)

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#244) Sipibence


Sipibence
csendes tag

Na hello midnekinek!!

Sikeresen átrágtam magam közzel 2000 hozzászóláson de megérte sztem!
2 hónapja rááltam a mérlegre és 92 kilót mutatott!
Jesszus modnom váá ez nem jó!
Ez ellen tenni kell!
Mivel semmi öttletem nem volt elkezdtem koplalni, aminek meg is lett az eredménye legalábbis sztem mivel 83 kiló lettem 92ről!
DE!
elolvasva Fess és agyzuzo hozzászólásait elkezdtem az ötleteiket alkalmazni és az is nagyon beválMég csak 1 hete cvsinálom de érzem hogy jó!
Jah és néhány kérdés!
Mi a véleményetek a kempórol ! Hasznos? Lehet vele zsírt égetni? Heti 3* 2óra Este! Nem tom számit e ez de este 8tól 10ig csinálom és rendkívül elfáradok a végére:D:D
Minden alaklommal mást és mást csinálunk 1* ezt mozgatjuk meg máskor meg azt néha meg nyújtunk!
Jah igen és van itthon egy elég kis puritán kondigépem de lehet rajta fekvenyomni meg iylenek
Mit kéen csinálni hogy mellből és pociból menejn le mert azt szeretném fogyazstanai vagy ez a lokális zsírégetés nem igazán müxik??
Előre is köszönöm és válaszaitokat és az eddigi tartalmas hozzászólásaitokat

Sipike

Jah és hogy lehet avatart válttoztatni mert nem tom hogy lett ez de nem ezt akartam:):)


[Szerkesztve]

(#245) attilam válasza Sipibence (#244) üzenetére


attilam
őstag

Akkor csak így tovább.
A kempo szerintem nem a legjobb zsírégetésre. De hasznosnak hasznos, mert legalább mozogsz. Lokális zsírégetés nincs, diéta + aerob edzés kell (folyamatos monoton mozgás 120 körüli pulzussal legalább 40 percen keresztül, de inkább 1 óra legyen).

Fent a fekete sávban van az adataim pont, ott tudsz avatart választani.

[Szerkesztve]

(#246) Sipibence


Sipibence
csendes tag

Köszi a gyors hozzászólást

Eszembe jutott még 1-2 kérdés!
Ez a pffasztott rizs mehet? mert én azt nyomom sajtal és egy csomó zöldséggel(ubi, hagyma paprika)
Jah igen sajtnál van valami kritérium?
Mert tegnap majd 1 órát voltam intersparba és nézehgettem miben mi van és észrevettem hogy a mackósajtban van tejszín amit nem tom ehetek e
Inkább vettem sima lapka sajtot mert abba nem volt semmi olyan ami rossz .
Legalábbis én azt hiszem:D
Jah igen és a konzerv kukóval mi van??
Azt lehet enni mert nagyon fini és szeretem:D

(#247) Boxer001 válasza Sipibence (#246) üzenetére


Boxer001
veterán

Pufirizs jó cumó, sajt zsíros...
nekem mehet, én vézna vagyok. :D

(#248) Sipibence


Sipibence
csendes tag

váá sajt se jó?:(
Akkor pulykasonkával és zöldséggel egyem? Remélem az megfelelő!! :F

(#249) attilam válasza Sipibence (#248) üzenetére


attilam
őstag

Háát. Fogjuk rá, de a pulykasonka sem az igazi. Inkább csirkemellel egyed.

(#250) Moddingfan válasza Sipibence (#248) üzenetére


Moddingfan
senior tag

A sajt sztem belefér, csak ne túl zsíros legyen és lehetőleg ne késő este edd. Szvsz a pulyka is kóser, a lényeg, hogy fehér hús legyen, azoknak ált. alacsony a zsírtartalma. Diétakor én sok parizert ettem, az relatíve laktat, de mivel nagy része víz leglább nem hízlal, ok, a tápértéke is nulla, de ez diétánál nem nagy hátrány ;)

Mod: a sok zöldség viszont nagyon jó, én is sokat eszem belőle, főleg a paradicsom nagyon RULEZ! :D

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.