Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) attilam válasza Moddingfan (#250) üzenetére


attilam
őstag

Ezek nem jó tanácsok. :(
A parizer egy fos. A sajt meg ugye zsíros, és többnyire ch-al eszi ez ember nem csak magába. A zöldség az jó.

(#252) fLeSs válasza Moddingfan (#250) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a párizsi drágább mint a csirkemell...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#253) Sipibence


Sipibence
csendes tag

Elég szomorú vagyok a sajt miatt de mind!
Elmentem ma este bevásárolni holnapra NA!
vettem egy csomag puffasztott rizst (ennél fontos a márka?) mert itt csak 1 féle volt
1 üveg csemege uborka
10 deka pulykasonka
1 konzerv hal növényi olajba
2 lilahagyma
pari és kigyóubi
Ugye ebbe nicsn semmi kivetnivaló? Ha ezt eszem holnap akkor semmit nem vétkezek ugye?:D
Előre is köszönöm a válaszokat jah és a fekvenyomásnak van értelme diéta alatt?

(#254) Moddingfan válasza fLeSs (#252) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Parizer nálunk 6-700Ft (ez már neves gyártó), csirkemell 1300Ft, azért nem egy ár, legalábbis mifelénk

Attilam: a sajt nem rossz, mondom, van belőle minimális zsírtartalmú is, az mehet, de csak napközben. Én sokszor eszek sajtot pl. valami szalámival (pl.: csirke/ pulykamellsonka) és sok zöldséggel, ez szerintem tipikusan jó diétás kaja, én legalábbis ilyenekkel anno fogytam, mint a villám :D, de lehet, hogy ez egyénfüggő, azért egy próbát mindenesetre megér ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#255) Moddingfan válasza Sipibence (#253) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Sztem ezek mind átmennek a ''diétarostán'' :D, pufirízs sztem mindegy milyen és minden mozgás jó diéta alatt. Azt olvastam egy neves könyvben, hogy a nehéz súllya végzett edzések atommód égetik a kalóriát, ezt alá is támasztom, anno így fogytam le.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#256) attilam válasza Moddingfan (#255) üzenetére


attilam
őstag

De ez a kalóriás dolog hülyeség. Nem mindegy hogy miből égeted ezt el. A súlyzós edzés meg erősen anaerob, tehát zsír ott nem nagyon játszik. Ettől függetlenül kell a súlyzós edzés, de zsírégetésre alkalmatlan.

(#257) Moddingfan válasza attilam (#256) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Arnold Schwarzenegger: A testépítés nagy enciklopédiája c. könyvben olvastam asszem, de minden mozgás fogyaszt, csak nem egyforma intenzitással. Én ált. azt írom, amit tapasztaltam, bár amint látom, a tanított dogmákat sorra megszegtem, mégis fogytam, lehet, hogy csodabogár vagyok :D Sőt, számos testépítő dogmának is figgyet hányok, mégis növök, hiába, jó példa vagyok arra, hogy a kivétel erősíti a szabájt :D

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#258) attilam válasza Moddingfan (#257) üzenetére


attilam
őstag

Vannak hibák abban a könyvben bőven. Amúgy igaz, hogy minden mozgás fogyaszthat, de nem biztos, hogy zsírból. És ez a gond. Gondolj csak bele, a testépítő versenyzők sem véletlenül aeroboznak a felkészülési időszak alatt. Arnoldnak mondjuk nem kellett sokat, mert Ő csodabogár volt. :D

(#259) Moddingfan válasza attilam (#258) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ja, piszok mázlista az a f@szi :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#260) Agyzuzo válasza Musztáng (#231) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Szombat-vasárnap jöhetsz, egész nap benn leszek!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#261) Sipibence


Sipibence
csendes tag

Főtt tojással mi a helyzet nyomathatom?
És küzbe eszembe jutott .
Majonéz és ketchup gondolom nem okés mert cukor meg oylaj meg midnen de a mustárral és tormával mi a helyzet?
Az mehet nyugodtan vagy azt is hanyagloni kéne?

(#262) fLeSs válasza Sipibence (#261) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a tojás jó, de a sárgáját ne vidd túlzásba, mert az zsírforrás.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#263) Manitou


Manitou
addikt

Hogy témába is vágjak:

METABOL erről kinek mi a véleménye ?

(#264) Markgx10 válasza Manitou (#263) üzenetére


Markgx10
őstag

Na először is rohaggyámeg! A Metabol L-carnitin, króm és jód kombinációja, de ráadásul mindenből olyan kis mennyiséget tartalmaz, hogy valójában szart sem ér. De azért azt javaslom vegyél vagy tíz dobozzal belőle :D

(#265) Manitou válasza Markgx10 (#264) üzenetére


Manitou
addikt

Nem nekem kell, muternak. :)
És te is rohaggyámeg. ;] :D

(#266) Markgx10 válasza Manitou (#265) üzenetére


Markgx10
őstag

Amúgy volt feleségemnek bevált, csak azt nem tudom iért, de tényleg lefogyott tőle mint állat. Lehet, hogy a placebó hatás? :F
Üdv:

Márk

(#267) Manitou válasza Markgx10 (#266) üzenetére


Manitou
addikt

Muter már 3-at bevásárolt belőle :D Szóval mostmar meg lesz éve :D

(#268) attilam válasza Manitou (#267) üzenetére


attilam
őstag

Ártani nem árt.

(#269) Manitou válasza attilam (#268) üzenetére


Manitou
addikt

Na ezt én is gondoltam :D Csak ha használni se használ, akkor meg mi a fenének vette? :D
Ráadásul nem is olyan olcsó ez a cucc. :(((

[Szerkesztve]

(#270) attilam válasza Manitou (#269) üzenetére


attilam
őstag

Hát nem. De az az igazság, hogy diéta nélkül semmi se ér semmit, kivéve a zsírleszívást. :(

(#271) Sipibence


Sipibence
csendes tag

Na hellsoztok ujra !
Lenne egy két ujabb kérdésem
Édesapámnak mondtam fogyozok és erre hozott grillcsirkét
Ugye az mehet ha leszedem a bőrét? Jah és hozott melé ilyen tropicana ananász italt mert azt hallottta hogy az jó a fogyózoknak
Igaz ez? Lehet inni? Megnéztem cukor elvileg nicsn benne
Jah és még 1 uccsó ez a pufi rizs nem rossz de nem lehe megkenni kenőmájassal?:D Az nem kóser?:D
Előre is köszi a válaszokat

(#272) Tea* válasza Sipibence (#271) üzenetére


Tea*
csendes tag

Hát én úgy tudom, ha fogyózol, akkor jobb mellőzni a gyümölcsleveket. Maradj inkább az ásványvíznél és a teánál (természetesen csakis édesítővel). Én is azóta fogyok mióta lemondtam a finom gyümölcsitalokról. Tropicana ananász kalóriatartalmát is nézd azért. Ha 20 kcal / 100 ml felett van, akkor max reggel és ne sokat.

(#273) Woodslave válasza Markgx10 (#266) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem placebo. Nem konkrétan az exnejedre gondolva, de egy átlagember annyira xarul kajál, hogy elképzelhető hogy a Metabol és társaiban lévő fingnyi anyagok is elősegítenek némi testsúlycsökkenést. De sztem is túlzás. Pláne amikor azt irja, hogy ''aszkorbinsav'' a szép bőrért. Hátha nem esne le, hogy az C vitamin, de hát asz meg elég primó lenne, amikor pár száz forintért lehet kapni...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#274) Sipibence


Sipibence
csendes tag

50 kalória / deci
Akkor inkább adom anyunak ő ugy is szereti
Sok különbség cvvan az olajos sardini és a füstölt sprotni között?
Remélem nem sok mert akkor leheten enni sprotnit és azt IMÁDOM:D:D
Amugy lemegy napi 3 liter ásványviz

(#275) szancsika


szancsika
tag

helloh

kg: 48,5
comb: 49,5
csipo: 86
kar 26

reg helyzetjelentettem mar:)
most kicsit megakadtam, nincs idom bicajozni, de meg enni sem nagyon
kerdes: ha eleg keveset eszek, es neha tartok csalonapot lelassul az anyagcserem? (ugy hogy nem nagyon mozgok:( )

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#276) Boxer001 válasza szancsika (#275) üzenetére


Boxer001
veterán

Inkább rakj be, vagy küldj néhány szexi fotót, az a tutkó. :D

(#277) szancsika válasza Boxer001 (#276) üzenetére


szancsika
tag

:P :P :P
jovannah, a honlapom cimet tudod nezegesd mindig vannak uj kepek:)

es akkor mar valaszolhatnal a kerdesemre is ;)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#278) Boxer001 válasza szancsika (#277) üzenetére


Boxer001
veterán

Én válaszoljak? :D Úgy hogy még nem kaptam jutalmat? :D ÁHH :D Az a honlap amúgy nekem egy kész káosz, sztem direkt ilyen. :)
Mire ezt megírom, sztem attilam már meg is írta a választ a kérdésedre, ahogy látom, errefelé kószál. :)
Nem nyert... :)
Amúgy nekem elég gyors az anyagcserém és nem eszem sokat, illetve már egyre többet.

[Szerkesztve]

(#279) attilam válasza szancsika (#275) üzenetére


attilam
őstag

Belassulhat az anyagcseréd. Ha keveset is eszel, akkoris legalább 6x egyél egy nap. A csalónapok segíthetnek gyorsítani az anyagcserét, de azért a mozgás is kellene.

Boxer: :DDD

(#280) szancsika válasza Boxer001 (#278) üzenetére


szancsika
tag

hehe.... sebaj, varom akkor mastol a valaszt ;)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#281) Markgx10 válasza szancsika (#277) üzenetére


Markgx10
őstag

Nagyon csinos lány van a honlapodon lévő képeken :D Ismered? ;]

Hogy ON legyek: Boxer húzzál el innen :D

(#282) Boxer001 válasza Markgx10 (#281) üzenetére


Boxer001
veterán

Maradj veszteg apafej :D Ráddurantom a mejjemet kiscsillag. :DDD Menjél máshová csajozni, előbb voltam itt. :D Vénember vagy má te ehhez. :DD

[Szerkesztve]

(#283) Markgx10 válasza Boxer001 (#282) üzenetére


Markgx10
őstag

Mostmár biztosan nem veszek neked karácsonyra Attackot :D

ON: Elnéztem a boltban ma, pufirizs helyett pufibúzát vettem, ugyanolyan csomagolásban van és csak a munkahelyen vettem észre, na volt csúnya nagy káromkodás ;]

(#284) Boxer001 válasza Markgx10 (#283) üzenetére


Boxer001
veterán

:O :O :O :D
Én pufibúzát is szoktam tolni, meg pufirizst is. A búzának jobb az íze. :)

[Szerkesztve]

(#285) Markgx10 válasza Boxer001 (#284) üzenetére


Markgx10
őstag

De ha jól gondolom a pufibúza sokkal szarabb, mert nem olyan a felszívódása mint a rizsnek. Sarkítva mint ha rizs helyett kenyeret ennél :F

Attilam vagy Fless: Ha erre jártok, írjatok erről valamit, köszi

(#286) Boxer001 válasza Markgx10 (#285) üzenetére


Boxer001
veterán

Én nagy ívben...rá :D
Nekem ízlik, ch tartalom jó, felszívódás nem érdekel, ráér. :D

(#287) attilam válasza Markgx10 (#285) üzenetére


attilam
őstag

Ezen nagyon kár agyalni. Én bemegyek a boltba aztán a rizst veszem le a polcról, a búza meg ott marad. Amúgy a kenyérnél jobb. :)

Mod: Mi ez a macskás avatar? Beteg vagy? Úgy nézel ki, mint egy drogos macska :D

[Szerkesztve]

(#288) tildy


tildy
nagyúr

tegnap este , mikor felkeltem (bealudtam a szokasos vacsoraidomben...), megeheztem...11kor nekialltam kajalni.
Egy kisebb pipimell fele't. Ugye nem gond?:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#289) Agyzuzo válasza tildy (#288) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hús magában? Az nem.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#290) fLeSs válasza tildy (#288) üzenetére


fLeSs
nagyúr

de gond, ettől most el fogsz hízni. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#291) Agyzuzo válasza fLeSs (#290) üzenetére


Agyzuzo
addikt

1 mp. ;)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#292) Manitou válasza tildy (#288) üzenetére


Manitou
addikt

De igen :DDD :( Soha többet ilyet. :((( :( :D

(#293) Markgx10 válasza Agyzuzo (#291) üzenetére


Markgx10
őstag

Ha minden igaz jövő héten csütörtök, pénteken viszem a kisfiam a kórházba Bpestre, akkor át tudnám vennia 2 doboz Attackot egy általad megjelölt helyen :D

(#294) tildy válasza Agyzuzo (#289) üzenetére


tildy
nagyúr

Persze hogy magában? Este 11kor mással? Hülye lennék úgy enni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#295) annulus válasza tildy (#294) üzenetére


annulus
aktív tag

jezusom hat ez tenyleg szornyu :U
en szerintem utana csak ugy tudnek lefekudni ha elotte letekerek 13442kilometert es atuszom hosszaban a dunat 4x oda-vissza :O

lehet, hogy en nem erzem at a fogyosok ezen problemait de bnom is ezt csinalja es mar agymenesem van ettol :F szoornyu.

(#296) Boxer001 válasza annulus (#295) üzenetére


Boxer001
veterán

bnőm meg tolja a csokikat, meg mindent, amit szeret, és mégis lement neki 3 kg...simán feltűnően fogyott...
Nem azért...jó ez, csak már gondolkoztam rajta, hogy valami baja van :F
Mondjuk lehet a sok stressz, vagy ilyesmi.

(#297) annulus válasza Boxer001 (#296) üzenetére


annulus
aktív tag

az se egeszseges...
en meg rendszertelenul -> neha keveset neha sokat eszek es hizok de leszarom :DDD

szerk: amugy vicces...
[link]
azt irja 48,5 kg. megbeszeltem vele anno h 48 ala nem mehet de szerintem fog. megkernek minden ittlevot hogyha 47,9el egyenlo vagy annal kisebb merettel latja dicsekedni szancsikat akkor vilagositsa fel a ,,tulzas'' fogalmarol :(((
koszonom :U

[Szerkesztve]

(#298) tildy válasza annulus (#295) üzenetére


tildy
nagyúr

Magával a kajával nincs bajom, szvsz más is ezt mondaná. Inkább azzal, hogy este 11kor ettem, azaz lehet-e ennek valami negatív hatása.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#299) Sipibence


Sipibence
csendes tag

Sajnos nem kaptam még választ arra hogy füstölt sprotnit lehet e enni?:(
Jah és tegnap akkorát vétkeztem egész eset lelkiismeret furdalásom volt:(
Bevágtam egy 32 cmes pizzát, mert haveromhoz átmentem és mondta csak ez van !
Váá modnom Na mind1 ugyis 2 hete csinálom és azóta nem votl csalónap gondoltam ennyi belefér:D
Remélem ez még enm hatalmas bűn
Jah és mandarin mennyi mehet naponta? Mert nagyon szeretem?:(:(

(#300) tildy


tildy
nagyúr

Nekem a csirkemajrol szivrol lenne kerdesem?szabad, nem szabad?
Ma keveske olajon hagymat piritottam, ra mexikoi zoldsegkevereket, majd pedig ra pipimajat es szivet. Delikat ra, majd felontottem vizzel es fel adag rizzsel megettem ebedre.
Csak nem tudom, mennyi a maj zsirtartalma:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.