Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#913) looser


looser
addikt

Sziasztok, beszélgettetek itt a Holdlakók titkáról, nekem is nagy kedvenc volt és szívesen megnézném újra! Sanda oldalpillantás liksoftra :)
Fura volt, 2-3 éve amikro kiadták az Idő urai-t, már nem ütött annyira, de még mindig kellemes emlékeket ébresztett. Az viszont szuper, hogy megy a Minimaxon az Elsüllyedt világok, a zenéjét akkoriban egy tv elé állított magnóval vettem fel :)
Más. A Filmbarchoba topikból küldtek át ide: van 1-2 megszerezhetetlen film, van, aminek tudom a címét s van, aminek csak jelenetei ugranak be... Idekopizom a hozzászólást (kiegészítve) :)
Fenyves tábor - Michael J. Fox egyik korai filmje még a '80-as évekből, imádtam, többször adta akkor a magyar tv; ill. A legenda (bár ilyen címen nem találtam hasonló témájú filmet), amiben vannak unikornisok, az egyiket megölik az elején és van valami szörny egy labirintusba ahova valakinek el kell mennie...sajnos csak ilyen részleteket tudok.
Még nagy kedvenc volt a BMX banditák, az Utolsó csillagharcos illetve most nem jut eszembe a címe, de fantáziafilm volt, volt benne valami shuriken-szerű eszköz, maivel le lehetett győzni a gonoszt. Hat ágú és pengék jöttek ki belőle, erre emlékszem, már vagy 20 éve láttam...
Ezeken felül keresem még az Indián nyár (Diane Lane gyönyörű volt itt is!) című filmet magyar szinkronnal (angolul már megvan, egy fórumtárs segített), sok évvel ezelőtt ment az hbo-n, illetve szintén ott ment egy Danny DeVito film, 'A csók' címmel. Első szuszra ennyi :B

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.